The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.07.2009, 10:22. Co z transmisjami meczów eliminacji LM?
Witam, możliwe że taki temat istnieje, ale próbuję ożywić niestety bolącą sprawę informacji jakoby żadna ze stacji nie była zainteresowana transmisjami. Mieszkam niecałe 300km od Krakowa i nie jest możliwe dla mnie być na każdym meczu stąd jestem ciekaw jak będzie wyglądała sytuacja z meczami w TV. Proszę o jakiekolwiek informacje na czym to wszystko stanęło.
Pozdrawiam

Pele77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.07.2009, 10:28
Podobno tylko Polsat jest troszeczkę zainteresowany pokazaniem meczów Wisły ( tych eliminacyjnych), podobno Polsat negocjuję z Wisłą, a ostateczna decyzja ma być podjęta do 10 lipca
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.07.2009, 10:36
Pele77 napisał(a):Wyświetl post
Podobno tylko Polsat jest troszeczkę zainteresowany pokazaniem meczów Wisły ( tych eliminacyjnych), podobno Polsat negocjuję z Wisłą, a ostateczna decyzja ma być podjęta do 10 lipca

skad to wiesz?
Pele77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 03.07.2009, 10:38
janko04 napisał(a):Wyświetl post
skad to wiesz?
http://tsw.com.pl/index.php?dzial=news&id=5157

Niestety tylko stąd, a jak widać nie jest to oficjalne info, dlatego pisałem, że podobno.
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 03.07.2009, 10:51
Kurde oby później może pokażą a jak nie to zostaje N... w fazie grupowej
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.07.2009, 10:56
Najpierw chciałbym zobaczyć tą drogę do fazy grupowej. Chyba jak każdy, w tym roku mam ogromne przeczucia, że wreszcie tam zagramy. Mamy silny zespół, któremu brakuje już tak niewielu wzmocnień. Dobrze by było zobaczyć nowe nazwiska w akcji.

Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 03.07.2009, 10:56
to jest w ogole jakas paranoja żeby nie było transmisji czy to Ligi Mistrzów czy to Ligi Europeńskiej gdy grają Polskie zespoły. Jak TVP miala prawa do europeńskich pucharów to eliminacje były transmitowane.
Powód: Czym to się je ?
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 03.07.2009 o godz. 11:23.
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.07.2009, 10:56
Jeżeli Wisła awansuje do fazy grupowej to jej mecze będą w Polsacie a nie N. Najpierw to trzeba tam awansować. Wogóle z tym brakiem transmisji to jakaś porażka. Zawsze do tej pory były pokazywane wszystkie mecze a teraz taką łaske robią.
Ostatnio edytowane przez PAC : 03.07.2009 o godz. 11:00.
WISŁA KRAKÓW
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 03.07.2009, 11:07
Przypominam kto wygrał prawa do fazy grupowej: http://www.sport.pl/GW/1,75693,66262..._Mistrzow.html

1. N (wszystkie mecze w kodowanej)
2.Polsat (dwa mecze w tyg. w niekodowanej)

I prawa do Ligi Europejskiej:

http://satkurier.pl/news/47140/polsa...opejskiej.html

Wszystkie mecze dla Polsatu
Ostatnio edytowane przez KoPer : 03.07.2009 o godz. 11:11.
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 03.07.2009, 11:18
a jak widać Polsat ma gdzies droge Polskich zespołów do Europeńskich pucharów :/
Powód: można bardziej po naszemu poprosić ?!
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 03.07.2009 o godz. 11:24.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.07.2009, 11:22
Nażekamy na tvp to teraz dopiero mamy. Ale lepiej pokazać powtórki głupich seriali
żal;/ Bo co jak co ale wiem, że są głupie, bo zdarza się że po szkole jedząc obiad oglądam tv i najczęściej lecą te seriale, ale dłużej niż 10 min nie dam rady oglądać. Szlag mnie trafia;/
Najpierw LM przegrała z M jak Mroczek a teraz...;/
donPedro23
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 03.07.2009, 11:23
KoPer napisał(a):Wyświetl post
2.Polsat (dwa mecze w tyg. w niekodowanej)
Ostatnie ustalenia mówiły o jednym meczu w Polsacie + magazyn LM.

Co do meczów Wisły, to Polsatowi powinno zależeć na ich pokazaniu, bo w przypadku awansu do LM to oni pokażą nasze mecze.
TVP miała tę przewagę, że dysponowała dwoma kanałami, a Polsat jak nie puści meczu na głównym, to na TV4 już mu się nie opłaca.
Ostatnio edytowane przez donPedro23 : 03.07.2009 o godz. 11:54.
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!

PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 03.07.2009, 11:30
Ja myślę, że teraz nie powinniśmy podawać zaporowych cen za prawa i myślę, że 200 tys zł za 2 rundę powinno być ok. Jednak istnieje możliwość, że dopiero Wisłę w TV obejrzymy w 4 rundzie(o ile tam dojdziemy)
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 03.07.2009, 12:22
jedziemy do Sosnowca i Tallina dlatego
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 03.07.2009, 12:27
A w ogóle jakaś stacja pokaże mecz w Sosnowcu i w Tallinie ?
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 03.07.2009, 12:42
Podobno tylko Polsat jest zainteresowany, decyzja zapadnie 10 lipca.
Kuba ABG
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 03.07.2009, 13:04
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę, że teraz nie powinniśmy podawać zaporowych cen za prawa i myślę, że 200 tys zł za 2 rundę powinno być ok. Jednak istnieje możliwość, że dopiero Wisłę w TV obejrzymy w 4 rundzie(o ile tam dojdziemy)
Wszystko ładnie pieknie tylko podobno ja bedziemy grac w Sosnowcu to bez kibiców !!!
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 03.07.2009, 14:00
Zamykam temat i zapraszam do innych gdzie już trwa dyskusja na ten temat

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:43.