
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2006
Offline |
#1
|
|
Wykonawcy
Lenny Kravitz W Paryżu jest rześki, słoneczny poranek. Lenny Kravitz spokojnie obserwuje przez okno tętniącą życiem metropolię. „Wow, ale pięknie” – uśmiecha się, mając na myśli zarówno europejską aurę, jak i urodę francuskiej stolicy. Kogoś, kto dorastał w zalanej słońcem Kalifornii, ładna pogoda zawsze wprowadza w dobry nastrój. „Taa, gdy świeci słońce, wszystko wygląda lepiej” – śmieje się.Przeczytaj reportaż ze spotkania w Paryżu z Lennym Kravitzem! Patrycja Markowska ![]() Swoją muzyczną karierę rozpoczęła w 2001 roku, wydając debiutancki album Będę silna. Płyta otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii „debiut roku”. 15 czerwca 2007 r. na 44. KFPP w Opolu piosenką Świat się pomylił Patrycja Markowska zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie „Premiery” oraz nagrodę dziennikarzy. Wilki Zespół został założony w 1991 roku w Warszawie przez Roberta Gawlińskiego. Rok później w pracach nad albumem Wilki w klubie Stodoła wzięli udział następujący muzycy: Robert Gawliński – śpiew, Mikis Cupas – gitara elektryczna, Michał Rollinger – instrumenty klawiszowe, Adam Żwirski – gitara basowa, Darek Nowak – perkusja.Vavamuffin Zespół powstał w 2003 roku w Warszawie, jest związany z wytwórnią Karrot Kommando. Jej nakładem w kwietniu 2005 roku ukazała się debiutancka płyta Vabang!. Latem 2005 roku Vavamuffin wziął udział w sopockim festiwalu TOPtrendy. W lipcu 2006 roku grupa zagrała na Przystanku Woodstock w Kostrzynie Nad Odrą. 20 października tego samego roku ukazała się jej druga płyta, zawierająca remiksy piosenek z Vabangu! – Dubang!. Natomiast koncert 23 października 2007 roku w klubie Palladium był premierą trzeciego albumu (a drugiego studyjnego) – Inadibusu.The Poise Rite ![]() Rzeszowska formacja, której twórczość określana jest jako mieszanka gitarowego rocka i indie-popu. Jeden z zaledwie kilku polskich zespołów, które zagrały na kultowym festiwalu Glastonbury (2007) i jedyny, o którym regularnie pisuje brytyjska prasa muzyczna. nawet nie jest źle z wykonawcami, w zeszłym roku muszę przyznać że się średnio bawiłem mam nadzieje że teraz będzie lepiej, dużoo lepiej :d a wy co sądzicie o tegorocznych wykonawcach? oraz jest ktoś kto się nie wybiera? ![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#2
|
|
Jah jest prezydentem !
![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#3
|
|
Program
19 czerwca (piątek) 15.00 - 17.00 - warsztaty plecenia wianków prowadzone przez profesjonalne studio florystyczne 19.00 - na plazmach rozmieszczonych na terenie Jarmarku Świętojańskiego oglądać będzie można nagrania koncertów z poprzednich edycji „Wianków” 20 czerwca (sobota) Przez cały dzień odbywać się będą gry i zabawy dla dzieci oparte na tradycji Nocy Świętojańskiej 12.00 - rozpoczęcie Jarmarku Świętojańskiego 14.00 - 16.00 - warsztaty plecenia wianków prowadzone przez profesjonalne studio florystyczne 16.00 - 16.30 – „Czytamy legendy” czyli spotkania z legendą dla najmłodszych 16.30 - rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wianek 17.00 - 17.30 - „Czytamy legendy” czyli spotkania z legendą dla najmłodszych 18.00 - koncert: The Poise Rite 18.40 - koncert: Wilki 19.35 - koncert: Vavamuffin 20.35 - koncert: Patrycja Markowska 22.00 - koncert: Lenny Kravitz 00.00 - widowisko pirotechniczne 21 czerwca (niedziela) Przez cały dzień odbywać się będą gry i zabawy dla dzieci oparte na tradycji Nocy Świętojańskiej 12.00 - rozpoczęcie jarmarku 12.15 - 12.45 – „Czytamy legendy” czyli spotkania z legendą dla najmłodszych 14.00 - 16.00 - rodzinna gra terenowa w poszukiwaniu kwiatu paproci 17.00 - 17.30 - „Czytamy legendy” czyli spotkania z legendą dla najmłodszych 19.00 - na plazmach rozmieszczonych na terenie Jarmarku Świętojańskiego oglądać będzie można nagrania koncertów z poprzednich edycji „Wianków” |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#4
|
|
W zeszłym roku było fatalnie jak dla mnie... Fajerwerki uratowały honor całej imprezy. Sądzę, że w najbliższą sobotę będzie zdecydowanie lepiej, bo i Lenny i Wilki to fajni wykonawcy, a i na Patrycję lubię popatrzeć
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#5
|
|
W zeszłym roku jak dla mnie było genialnie.
Jamiro zmiotło wszystko w 2008 roku lepiej bawiłem się tylko na The Police.Mam nadzieję, że Kravitz pokaże co potrafi ![]() Jestem pozytywnie zaskoczony Wilkami, nie spodziewałem się, że po za Kravitzem pojawi się ktoś, kogo bardzo lubię posłuchać ![]() ![]() .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#6
|
|
jak dla mnie prócz vavamuffin pyta i odgrzewane kluchy. a i vavamuffin pewnie zagra 5 piosenek, naj**ana publika będzie zginać kolana, wieś polska śpiewa i tańczy, ale nie wypada nie iść na wianki
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!
Offline |
#7
|
|
z roku na rok gorzej, teraz będę na wiankach ze względu na Vavamuffin i może zostanę na Kravitzu.
Albo przyjadę na zakole tylko na fajerwerki edit: pokaże to jakaś tv? |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#8
|
|
Z ostatniego roku najmilej zapamiętałem wrzucanie dużego balony reklamowego do Wisły
![]() |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#9
|
|
Chodzę co roku odkąd tylko nauczyłem się chodzić i nic tego nie zmieni - niezależnie kto drze się do mikrofonu po drugiej stronie Wisły z estrady
I dodam że zawsze się świetnie bawię.To Tradycja przez duże "T", z której powinniśmy być jako Krakusi dumni bo jest to impreza która odbywa się w Grodzie Kraka od ponad tysiąca lat ![]() Już nie mówiąc, że jest to nasze prawdziwe słowiańskie Święto Zakochanych a nie żadne "walentynki". ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW
Offline |
#10
|
|
Dobrze gadasz Kocur ! Ja też chodze co roku i zawsze jest dobrze, nie ważne kto tam będzie mruczał za mikrofonem
![]() "BIŁA GO WIANKIEM I WRZUCAŁA GO DO FALUJACEJ WODY, BIŁA GO WIANKIEM I WRZUCAŁA GO DO WODY" Jakie ciekawe wersje można było wymyśleć na poprzednich wiankach po wypiciu procencików |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko
Offline |
#11
|
|
Nie chodzę, bez obrazy nie lubię takich ludycznych spędów i tej całej wioski. Przeciskania się przez tłumy narąbanych baranów, których tam więcej niż pod chatą gazdy.
Wolę imprezy w klubach bardziej kameralne i nikt mnie nie przekona do wianków. PS: I tak jak co roku będzie lało ![]() Pozdrawiam ![]()
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#12
|
|
hehe, ja mam dokładnie tak jak emsi choć trzeba przyznać że muzycznie już od jakiegoś czasu jest ciekawie - choć to nie moje klimaty.Nie wiem czy to było rok temu czy 2(ten czas tak zapierdala), ale nieświadomy wianków wybrałem się późną porą na zakupy do tesco , no i powrót do śródmieścia był prawdziwym koszmarem.2 godziny stania w korkach jakich w życiu w tym mieście nie widziałem.
Tak więc jakby ktoś wpadł na pomysł jechania tam samochodem to odradzam ![]() ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#13
|
|
Emsi w 100% podzielam Twoje zdanie...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#14
|
|
Nie bylem pare lat, za duzo rozbujanych 50-kilowych kolesi i narabantch burskow. Ognie szticxne fajne ale mozna obejrzec z innych miejsc.
A niektorzy za przeproszeniem pieprzycie ze koncerty slabe. Po 1 to ma byc muzyka dla mas, i tak spoko ze nie sciagneli Feela a zzagramanicy jakiegos Enrique Iglesiasa. Po 2 Jamiroquau czy Kravitz to swiatowa pierwsza liga Po 3 ppkazcie mi drugi taki DARMOWY koncert w Polsce, z miedzynarodowymi geiwzdami tego formatu Po 4 fajerwerki sa konkretne zawsze ![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!
Offline |
#15
|
|
PRzez tyle lat jednak nie rozumiem idei sceny po drugiej stronie Wisły od widzów... że niby taka wyjebana fosa i ochrona przed hoolsami
? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#16
|
|
Jah jest kierownikiem! I tyle w temacie
![]() ![]()
" Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary, Rzucamy wokół śmierci zew, Łopoczą nam sztandary Niech chwała Twoja wiecznie trwa, Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma" Nauczmy sie Roty! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: KRAKÓW
Offline |
#17
|
|
a co na warsztaty nikt się niewybiera ..... ?
![]()
STOŁECZNE KRÓLEWSKIE MIASTO KRAKÓW
TYLKO WISŁA Anty Jude |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Kraków - Oświecenia ...
Offline |
#18
|
subiektywnie dla mnie wianki z roku na rok stają się coraz mniej atrakcyjne przede wszystkim ze względu na to, że coraz trudniej jest się napić ( ciii... sam sie dziwie, że coś takiego pisze ). Chodziłem ładnych kilka lat ale teraz jak dla mnie numero uno to maj i juwenalia. Muzyka nigdy dla mnie nie była rewelacyjna zwłaszcza jak był ultra hiper super innowacyjny sposób puszczania muzyki przez co nawet nie wiedzialem co sie na scenie dzieje. Skuszę się pewnie na fajerwerki. Niemniej wspominam z sentymentem. Obiektywnie. Niech wianki pod Wawelem dzieją się jak najdłużej. Lubie masowe imprezy w mieście. PS: w zeszły roku kumpel wymieniając zespoły jakie zagrają wymienił "i inni"
Ostatnio edytowane przez LoRd : 15.06.2009 o godz. 16:12.
![]()
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#19
|
|
No sory ale Die Toten Hosen i Kravitz to jednak zdecydowanie nie ten kaliber. To jak porownac Man United z Kaiserslautern
![]() Na wianki sie przestaje chodzic z wiekiem, po prostu sie odechciewa patrzec na pijana gowniazerie. Nic niezwyklego. Skonczylem wlasnie pisac posta o poznanikiach wiec takie mi sie nasunelo skojarzenie ze gdyby u nich gral Kravitz to ludzie z ich miasta byliby wniebowzieci i sialiby propagande na caly swiat. To akurat czasem jest dobra cecha, taki pr do przesady. Zreszta, czy tak wlasnie nie bylo z Nelly Furtado gdy tam grala? U nas w Krakowie ludziom jest zazwyczaj ciezko dogodzic bo marudza jak nigdzie indziej heh.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 15.06.2009 o godz. 16:45.
![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|
|
Member
Od: 01.2008
Offline |
#20
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#21
|
|
Nie chwaliłbym się na Twoim miejscu z tego
Co do samej imprezy to od 7 lat nie opuszczam żadnej,i może mnie wyśmiejecie albo nie ale najbardziej podobało mi się jak śpiewała Rodowiczka,Perfect,Lady Pank czy też Kayah,bo to są takie kawałki które znają wszyscy i fajnie sobie pośpiewać ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#22
|
|
"Jamiroquai – angielski zespół muzyczny. Dotychczas sprzedał ponad 25 milionów egzemplarzy swoich albumów na całym świecie"
Mysle ze wystarczy za komentarz. ![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|
|
Member
Od: 01.2008
Offline |
#23
|
a co do drugiej czesci Twojego postu to masz racje, a nigdy nie zapomne jak Kahay zaspiewala Prawy do lewego... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Offline |
#24
|
|
Prowadzący:
Piotr Metz Urodzony w Tarnowie, rocznik 1957, jak sam o sobie mówi – „Krakus na emigracji”. Przynależność partyjna: The Beatles, Wisła Kraków, FC Barcelona; od 1980 roku radiowiec za sprawą Wojciecha Manna. http://www.wianki.krakow.pl/pl/8/45/70/prowadzacy Mogli zasłonić twarz PS. Jeszcze Olivier Janiak... ale kogo on obchodzi ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!
Offline |
#25
|
|
Więc bęzie to gdzieś puszczane w szklanej skrzyneczce? Bo chyba wycieczka nach Krakau mi sie nie uda
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#26
|
|
Rok temu jakas stacja miala transmisje
Bo teraz patrze a tu jakis kabareton na dwojce ,na Polsacie Boks... nikt nie transmituje ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#27
|
|
Na Polsacie ma byc, dziś reklama szła.
A co do artystów, to dowiedziałem się dziś że będzie Maleńczuk. Ci zza błoń będą się czuli przez chwilę, że rządzą w mieście, jak wyjdzie ten pajac ![]()
Ostatnio edytowane przez Arkas : 17.06.2009 o godz. 21:23.
![]()
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!
Offline |
#28
|
|
od której zaczynają nadawać na polsacie?
|
|
|
|
Oficjalny piknik
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#29
|
|
Em... ale Polsat transmituje zupełnie inne "Wianki" ... z Warszawy... nie z Krakowa. Skoro jest Janiak to może TVN ale pewnie i tak nie na żywo. ewentualnie fragmenty kiedyś gdzieś by puścili.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#30
|
|
Nie ma żadnej transmisji w TV na żywo. Już dawno by o tym trąbiono. Zresztą, gdyby miało być w TV to i wykonawcy byliby znacznie lepsi (nie żebym na tych narzekał
). Przypomnijcie sobie 2 lata temu, kiedy było UB40, Alphaville, Bananarama, Gazebo czy Desireles |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|