The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
NowaHutaWNH
Senior Member
 
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.05.2009, 08:47. Paintball
Paintball - rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów , urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza, propanu lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad (nazywany przez graczy splatem) na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry.

przymierzamy się z kolegami do zagrania w starej fabryce przy elektrociepłowni w Łęgu. Można wypożyczyć całe wyposażenie, broń+300 kulek za 75zł przy większej grupie są tam jakieś zniżki.
Jeśli ktoś grał, mógłby podzielić się wrażeniami i polecić w miarę tanie miejsca do takich zabaw gdzie można wypożyczyć sprzęt. Osobiście jeszcze przed zagraniem jestem na to strasznie zajawiony, ponieważ trochę godzin przy counter strike'u się spędziło
Ostatnio edytowane przez NowaHutaWNH : 13.05.2009 o godz. 08:52.
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER]
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 13.05.2009, 08:55
Kulki idą jak woda - szczególnie na początku, można kupić tanio kulki na allegro z tym że nie wiem czy będziecie mogli z nich korzystać jeśli to organizuje firma bo wtedy oni sprzedają wam dodatkowe kulki z kosmiczną marżą. Paintball mistrz zabawa polecam każdemu, szczególnie na otwartych przestrzeniach lub w obiektach a nie na przygotowanych placach do paintballa.
Odpowiedz cytując
Erich Zann
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 13.05.2009, 10:08
Nic tak nie relaksuje jak paintball! Najlepiej odkładać na swój sprzęt, po tzw "kryzysie" ceny poszły w górę i teraz to jest min jakieś 800 zl na marker, maskę, butlę.
Korzystając ze sprzętu organizatora polecam podziemia Hotelu Forum http://www.paintballkrakow.com/ .
Podobno świetny obiekt jest pod Krakowem, koło Węgrzc Wielkich w Zakrzowie http://www.wmasg.pl/aktualnosci/z_po...krakowem/1328/ . Organizator twierdzi że ma 7ha terenu.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Erich Zann : 13.05.2009 o godz. 10:14.
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 13.05.2009, 10:41
Zacnie wygląda ten poligon w końcu rozmiar i wykonanie jak trzeba a nie jakaś klitka z płotkami i dwoma wrakami samochodów
Odpowiedz cytując
Arteka1906
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 13.05.2009, 11:09
Ja polecam ASG. Mniejsze koszty, realistycznie wykonane bronie i po zabawie nie wygladasz jak malarz

no i mozna poszalec w kazdym lesie
Powód: JJJBG!!!!
Ostatnio edytowane przez Arteka1906 : 13.05.2009 o godz. 12:08.
Odpowiedz cytując
Erich Zann
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 13.05.2009, 11:30
1. Ile min. kasy na wszystko co potrzebne?
2. Niektóre markery na podstawie BT są bardzo realistyczne, ale fakt nigdy tak jak ASG
3. Nie trzeba "malować" http://rap4.pl/sklep/catalog/product...roducts_id=327
Odpowiedz cytując
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 13.05.2009, 19:39. War zone
Witam

Przesyłam 4 linki do filmików które pokazują poligon paintballowy "War Zone"

http://www.youtube.com/watch?v=2MACioanUzA
http://www.youtube.com/watch?v=TTr3J3P7Qxw
http://www.youtube.com/watch?v=uRJ5kCVxi2o
http://www.youtube.com/watch?v=aozy_YDiJvQ

Opłata wynosi 70zl za to dostajecie marker, gaz, kulki, mundur, maskę (czyli wszystko co potrzeba). Chętnych zapraszam co niedziele bliższe informacje pod nr gg 4230089 - Kamil
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...
Odpowiedz cytując
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 13.05.2009, 22:12
Paintball dobry, a ASG lepsze. Swego czasu pamiętam jak w każdy wolny weekend się chodziło na fort w Prokocimiu z kumplami powymiatać Ze 2 lata miałem przerwy bo czasu za bardzo nie było ale po wakacjach kupuje jakąś dobrą giwerę i będziemy szaleć od nowa.
BTW: Chodzi ktoś z Huty czasami na strzelanki
Można by kiedyś się ustawić i skoczyć na jakiś paintball np do "Forum"
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 22.05.2009, 10:19
http://picasaweb.google.pl/johnypans...42203018632402
Grał ktoś z was tutaj ? : )
Odpowiedz cytując
smutny
Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Podłęże

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.05.2009, 10:29
Poligon w Zakrzowie miazga cycków. Ja osobiście byłem tam z ASG i zabawa naprawdę przednia i można się ugadać z właścicielem żeby korzystać np. ze swoich pojazdów terenowych

Odpowiedz cytując
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.05.2009, 11:15
piter116 napisał(a):Wyświetl post
http://picasaweb.google.pl/johnypans...42203018632402
Grał ktoś z was tutaj ? : )
Na samym początku przygody z ASG
I bardzo fajnie tam jest, bo nie potrzeba dużej ekipy, a standardowa rozgrywka -połowa broni budynku, połowa zdobywa zaczynając zza wału - daje dużo emocji
Niestety z tego co pamiętam budynek popada w ruinę, pierwsze piętro się zapada itd.
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...
Odpowiedz cytując
karabur
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 03.06.2009, 15:20
ja byłem w hali na ul centralnej przy M1. powiem wam mega wypas, najpierw poszliśmy na paintballa bo nie wiedzieliśmmy nic o ASG ale jak zobaczyliśmy halę i bronie to juz umówiliśmy się na drugi raz na asg. hala jest mega, mnóstwo zakamarków, balkony itp, jak ktoś ma ochotę postrzelać się z nami to piszcie chcemy zebrać ekipię na jakieś strzelanie a potem może jakiegoś grilla z procentami
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 03.06.2009, 16:13
karabur napisał(a):Wyświetl post
ja byłem w hali na ul centralnej przy M1. powiem wam mega wypas, najpierw poszliśmy na paintballa bo nie wiedzieliśmmy nic o ASG ale jak zobaczyliśmy halę i bronie to juz umówiliśmy się na drugi raz na asg. hala jest mega, mnóstwo zakamarków, balkony itp, jak ktoś ma ochotę postrzelać się z nami to piszcie chcemy zebrać ekipię na jakieś strzelanie a potem może jakiegoś grilla z procentami
A jak z cenami ? W 10 da radę tam pograć ?
Odpowiedz cytując
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 03.06.2009, 18:49
piter116 napisał(a):Wyświetl post
A jak z cenami ? W 10 da radę tam pograć ?
http://www.rywalizacja.com.pl/
Odpowiedz cytując
karabur
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 03.06.2009, 19:23
my byliśmy w 8 osób, było nieźle ale im więcej osób tym zabawa większa bo hala jest duża i czasami się szukaliśmy czułem się jak w counter strike'u
Odpowiedz cytując
Speedy
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 04.06.2009, 20:51
http://www.wmasg.pl/aktualnosci/z_po...krakowem/1328/

nie wie ktoś czy istnieje tutaj możliwość wynajęcia broni czy stroju? Czy trzeba mieć własny sprzęt ?
Odpowiedz cytując
famul
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków P.N.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 04.06.2009, 21:06
hm a ktoś wytłumaczy laikowi czym się różni ASG od Paintballa tak w skrócie wiem że wujek google istnieje ale w takim szybkim skrócie chciałbym znać różnicę wiem że bronie w ASG wyglądają bardziej realistycznie ale takie za i przeciw po proszę z góry dzięki

piter116 napisał(a):Wyświetl post
http://picasaweb.google.pl/johnypans...42203018632402
Grał ktoś z was tutaj ? : )
fajne miejsce całkiem blisko miejsca mojego zamieszkania
Odpowiedz cytując
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 04.06.2009, 21:16
ASG ma realistyczniejsze bronie (a raczej wierniejsze repliki) z tym ze jak dla mnie to sa zabawki. Przede wszystkim dlatego że kulki sa mniejsze. Nie strzelalem, ale domyślam sie ze zasieg jest duzo mniejszy i sa bardziej podatne na czynniki zewnetrzne np wiatr. Ja spotykałem się tylko ze sprezynowkami,a le sa tez CO2 czy HP. Cena amunicji oczywiscie nizsza niz w paintballu

Paintball stricte to markery na sprężone CO2 lub powietrze (HP) kulkami większymi. Zasięg w miare celny w moim tipmanie to 60 - 80 metrów przy dobrych i symetrycznych kulkach. Cena - przy rabacie(kupujemy kulki dla wszystkich razem) 500 kulek wychodzi 35 złotych i starcza na jakies 4-5 godzin gry.

Edit:
Karabiny ASG dobrej klasy z tego co patrzylem sa nawet drozsze niz dobre paintballowe. Dosc powiedziec ze Thompsony 1944 1:1 metalowe kosztowały 11 tysięcy dolarów

Tak z innej beczki strzelal sie ktos w opuszczonej fabryce chemicznej kolo Bochni? ostatnio tam sie wybralismy z ekipą. Mysle ze Bochnianie wiedza o jakie miejsce chodzi
Ostatnio edytowane przez Martinho : 04.06.2009 o godz. 21:31.
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 04.06.2009, 21:53
Martinho napisał(a):Wyświetl post
...
Zasięg jest bardzo zróżnicowany, są repliki o mniejszym zasięgu, są i zapewne o większym, wiele czynników na to się składa. Owszem, wiatr potrafi mocno przeszkodzić.
Zmiłuj się... kto się strzela karabinami za 11 tys choćby złotych ? Są i porządne za kilkaset zł...
Nie odstraszaj potencjalnych zawodników

Speedy napisał(a):Wyświetl post
http://www.wmasg.pl/aktualnosci/z_po...krakowem/1328/

nie wie ktoś czy istnieje tutaj możliwość wynajęcia broni czy stroju? Czy trzeba mieć własny sprzęt ?
jeśli chodzi o paintball - można, wszystko co potrzebne,
Ostatnio edytowane przez Firo : 04.06.2009 o godz. 21:57.
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...
Odpowiedz cytując
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 04.06.2009, 22:19
Firo napisał(a):Wyświetl post
Zmiłuj się... kto się strzela karabinami za 11 tys choćby złotych ?
Oczywiscie byla to aukcja kolekcjonerska bo takich replik wyszlo wtedy mało. Swoja droga trzeba byc niezlym zapalencem zeby tyle wybulic
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 11.06.2009, 21:15
I ja zaliczyłem dzisiaj swój debiut jestem pod wielkim wrażeniem tej zabawy a poligon Gromu w Lublińcu to kapitalne miejsce do tego. Już sie nie moge doczekać kolejnego wypadu. Z paintballem jest chyba tak, że jak juz zaczniesz to nie oderwiesz się od tego wrażenia super a miejscówka dodatkowo zrobiła swoje
Odpowiedz cytując
draz
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 12.06.2009, 01:51
Erich Zann napisał(a):Wyświetl post
Nic tak nie relaksuje jak paintball! Najlepiej odkładać na swój sprzęt, po tzw "kryzysie" ceny poszły w górę i teraz to jest min jakieś 800 zl na marker, maskę, butlę.
Korzystając ze sprzętu organizatora polecam podziemia Hotelu Forum http://www.paintballkrakow.com/ .
Dzięki Erich za słowa otuchy Jak ja sobie pomyślę ile my płacimy za podziemia Hotelu Forum to aż dreszcz przebiega kiedy pomyślę ile facet z War Zone musi dawać kasy.

Hypocrite - nie zgadzam się z tymi terenami do gry a i z tymi jak szybko idą kulki również (bo nie zawsze):

1) Tereny nie otoczone siatką ochronną są po prostu NIEBEZPIECZNE! Zarówno stare forty jak i lasy itp. Wszędzie może się zjawić Kowalski z pieskiem bądź na grzybkach. A bezpieczeństwo to podstawa tutaj! Jasne że dzikie tereny zawsze są najlepsze, osobiście z chęcią pobawiłbym się w Sukiennicach a;e to jest niebezpieczne! By the way kiedyś tak sobie myślałem z przyjacielem żeby w Sheratonie postrzelać, cóż, nie pozwolili no to poszliśmy naprzeciwko

2) Kulki nie zawsze idą 'jak woda'. Widziałem nie raz persony które na 100 kulkach leciały 3 godzinę (serio!) no chodź trzeba przyznać że rekordziście wystarczyło 30 min dla 500 sztuk Jak masz wielkie otwarte przestrzenie to strzelasz tego wpierony. Masz małe korytarze to bardzo mało.

3) Ceny paintballa ostatnio drastycznie poszy do góry. Dwa powody, po pierwsze eksporterzy z USA podnieśli ceny bo kryzys i dolar spadł. Po drugie złoty później jeszcze bardziej spadł w stosunku do dolara i ceny są masakryczne. I nie prawdą jest że pola komercyjne biorą sobie kosmiczne marże na tym. Jak masz z grupy co to 1000zł u Ciebie zostawia 400zł po odliczeniu całości to zaczynasz się zastanawiać czy by się na truskawki do Holandii nie przejechać ;P

4) Tereny mają swoje ograniczenia i nawet przy największym poligonie na świecie można biegać bez ładu i składu więc takie poligony są z reguły dzielone na max 1 hektarowe pola (przynajmniej przy paintballu w ASG sprawy inaczej wygladaja) żeby Zenek nie biegał za Józkiem przez 2 lata zanim strzeli. Poza tym człowieku pomyśl, jeżeli organizujesz grę dla 15 osób to jeśli ich puszczasz samopas na tak olbrzymi teren to ryzyko że sami się pozabijają (dosłownie!) nie stosując reguł bezpieczeństwa jest 10x wyższe niż gdziekolwiek indziej, po prostu organizator praktycznie traci nad chłopakami kontrolę która i tak jest z reguły b.trudna bo każdemu wkręca się klimat Counter'a i emocje biorą górę. I żeby było jasne, nie celują tutaj żeby coś zarzucić organizatorowi War Zone, jestem pod wrażeniem idei i kiedyś sam się przejadę tym bardziej że w Myślenicach budujemy coś podobnego na Zarabiu. Nooo może nie 7 a od 3 do 5 ha

Cytat:
dymek_nhs:
Można by kiedyś się ustawić i skoczyć na jakiś paintball np do "Forum"
Mr. Dymek, zbierz gwardię i wbijajcie. Na hasło "Wisła" 30% taniej, od zaraz powołaj się na 'draża'.

Btw. jak ktoś zna szanownych adminów forum i portalu www.wislakrakow.com to może zaproponuje im w naszym imieniu zorganizowanie WIELKIEJ IMPREZY EXTREME dla kibiców Wisły Kraków w Myślenicach na naszym nowym terenie? Są i quady, jest i ścianka wspinaczkowa a 50 chopa na dzień dobry z bronią ręku sobie pobiega. No i impreza jak się patrzy do rana ;D Rabacik do 50% więc halooo, zastanówta się
Powód: literówki
Ostatnio edytowane przez draz : 12.06.2009 o godz. 01:55.
M-ce to też Wisła!

I wanna (...) and live my life! And have friends around!

www.paintballmyslenice.pl
www.paintballkrakow.com


Odpowiedz cytując
unbelievable
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 12.06.2009, 08:41
A jak ma sie sprawa z niepelnoletnimi? Czy ktos mial problem z tym i go nie wpuscili? np. w regulaminie hotelu forum jest napisane, ze trzeba miec pisemna zgode rodzicow i musza oni byc obecni na polu. Przestrzegaja tego przepisu czy on jest dla picu i nie ma problemu z wejsciem?
Odpowiedz cytując
draz
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 13.06.2009, 10:25
Unbelievable - nick pasuje, czemu nie wierzysz w to co napisane?

W wieku 18-15 trzeba mieć pisemną zgodę rodziców, np TAKĄ

Osób poniżej 15 roku życia nie wpuszczamy w ogóle do Hotelu Forum o ile nie są z rodzicami / opiekunami.

Każde pole komercyjne różnie podchodzi do kwestii wieku, jednak zasadą są oświadczenia od rodziców. Problem polega na tym że przynajmniej zaraz po otwarciu w danym mieście pola paintballowego zbiega się istny tłum dzieciaków z gimnazjum. Powstaje wtedy pytanie: wpuścić czy nie wpuścić? Przynoszą z reguły lewe pozwolenia od rodziców z takimi literówkami jak "Pozwlam moej curce..." Dylemat to oczywiście pieniążki, wpuścić czy nie wpuścić... I tutaj znowu obija się kwestia bezpieczeństwa. NIE WPUŚCIĆ!
M-ce to też Wisła!

I wanna (...) and live my life! And have friends around!

www.paintballmyslenice.pl
www.paintballkrakow.com


Odpowiedz cytując
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 13.06.2009, 11:27
draz napisał(a):Wyświetl post
...
W ramach mojej wrodzonej uprzejmości przekazuje wiadomośc o WZ:

Drogi Panie,

Dlaczego, za każdym razem gdy spotykam się z reklamą Waszej grupy, reklama ta nie polega na chwaleniu swojej usługi, a zawiera antyreklame War Zone ? Bierze się to z kompleksów, macie świadomość jak nie wiele możecie zaoferować klientowi w porównaniu do konkurencji ? Już nawet nie mówie o zaczepianu ludzi na mieście, rozdawaniu ulotek i opowiadaniu jakie to WZ jest be, ale co to ma do rzeczy ile oni płacą za swój teren ?
Nie od dziś wiadomo że takie grupy jak Wy starają się przyciągnąć turystów, Januszy itd.

Poniekąd dobrze, że zarejestrowałeś sie na forum, jest z toba kontakt - może się spotkamy i omówimy Wasza strategie marketingową ?

Z wyrazami szacunku,
War Zone
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...
Odpowiedz cytując
WZ paintball
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 13.06.2009, 23:33
Witam.

Doszły mnie słuchy, że wywiązała się ostra dyskusja na temat paintballa, a przy okazji Poligonu WAR ZONE, którego jestem właścicielem.
Myślę, że zacznę od drobnego sprostowania. Jak wszyscy mają okazję zauważyć umiem posługiwać się forum i pisać posty, dlatego też nie potrzebni mi są adwokaci. FIRO bardzo mnie cieszy, że podoba Ci się na naszym poligonie ale nie przypominam sobie żebym prosił Cię o pisanie jakichkolwiek postów w moim imieniu a tym bardziej podpisywania ich WAR ZONE.

W kwestji reklamy prowadzonej przez inne firmy na szczęście żyjemy w wolnym kraju i mamy wolność słowa, a zatem każdy „orze jak może”. Mój poligon „broni” się sam ponieważ jest chyba jedyną (komercyjną) taką miejscówką w Polsce.

Co do areału:

DRAZ napisał
„4) Tereny mają swoje ograniczenia i nawet przy największym poligonie na świecie można biegać bez ładu i składu więc takie poligony są z reguły dzielone na max 1 hektarowe pola (przynajmniej przy paintballu w ASG sprawy inaczej wygladaja) żeby Zenek nie biegał za Józkiem przez 2 lata zanim strzeli. Poza tym człowieku pomyśl, jeżeli organizujesz grę dla 15 osób to jeśli ich puszczasz samopas na tak olbrzymi teren to ryzyko że sami się pozabijają (dosłownie!) nie stosując reguł bezpieczeństwa jest 10x wyższe niż gdziekolwiek indziej, po prostu organizator praktycznie traci nad chłopakami kontrolę która i tak jest z reguły b.trudna bo każdemu wkręca się klimat Counter'a i emocje biorą górę. I żeby było jasne, nie celują tutaj żeby coś zarzucić organizatorowi War Zone, jestem pod wrażeniem idei i kiedyś sam się przejadę tym bardziej że w Myślenicach budujemy coś podobnego na Zarabiu. Nooo może nie 7 a od 3 do 5 ha [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/S/USTAWI%7E1/Temp/msohtml1/01/clip_image001.gif[/IMG]”\

Wiadomo, że 15 osób nie biega po 7 h podczas jednej gry, ale po fragmentach terenu, z jakich składa się tor (miasto, bazy wojskowe, las itp.). Taki teren daje możliwość zabawy w różnych sceneriach podczas jednego dnia (przyjazdu) mówiąc krótko gracz się nie nudzi. Ponadto, jeśli będziesz miał grupkę 30 znajomych wszyscy mogą grać w jednym momencie.
Co do kwestji bezpieczeństwa to nie zdarzyło mi się żeby ktoś się kiedyś zgubił [FONT=Wingdings] [/FONT]na terenie gry, a przyjmowałem już grupy ponad 100-u osobowe. Wszystko zależy od organizacji i odpowiedniej liczby prowadzących.

Co do kwestji cen wynajmu terenu pozwól że zachowam ja dla siebie.

Widziałem również, że pojawiło się sporo pytań na temat sprzętu, cen kulek itp. Chętnie na nie wszystkie odpowiem po za forum z racji tego, iż to forum nie jest dedykowana prowadzeniu kampani reklamowej.

Dla chętnych podaje link do strony:

http://www.warzone.com.pl/

Pozdrawiam,
Michał
Odpowiedz cytując
draz
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 26.06.2009, 16:05
Firo napisał(a):Wyświetl post
W ramach mojej wrodzonej uprzejmości przekazuje wiadomośc o WZ:

Drogi Panie,

Dlaczego, za każdym razem gdy spotykam się z reklamą Waszej grupy, reklama ta nie polega na chwaleniu swojej usługi, a zawiera antyreklame War Zone ? Bierze się to z kompleksów, macie świadomość jak nie wiele możecie zaoferować klientowi w porównaniu do konkurencji ? Już nawet nie mówie o zaczepianu ludzi na mieście, rozdawaniu ulotek i opowiadaniu jakie to WZ jest be, ale co to ma do rzeczy ile oni płacą za swój teren ?
Nie zgadzam się absolutnie z tym co mówisz o antyreklamie War Zone, jest to zwykłe kłamstwo i tyle. Podaj przykłady proszę. Ciężko wogóle usiłować zresztą w jakikolwiek sposób robić temu zjawisku antyreklamę. Pomysł jest świetny, zdjęcia też robią wrażenie i mam świadomość (przynajmniej w części) jak wielką pracę właściciele musieli w to włożyć. To plus to że widocznie jestem kapkę wścibski plus to że szukam sposobu na zmniejszenie kosztów z własnego terenu jest powodem pytania o niego. Jeśli to źle odebrałeś - zmień pogląd.

Firo napisał(a):Wyświetl post
Nie od dziś wiadomo że takie grupy jak Wy starają się przyciągnąć turystów, Januszy itd.
To się nazywa REKLAMA. Co Cię w tym dziwi? A może bierze się to z kompleksów? Może czasem przesadzam w formie reklamy ale jak na razie nikt nie mówił że jest nachalna. Poza tym łączę działalność zarobkową z inicjatywami imprez niezarobkowych a także organizuję różne akcje non-profit. Możesz coś takiego powiedzieć o sobie?

Firo napisał(a):Wyświetl post
Poniekąd dobrze, że zarejestrowałeś sie na forum, jest z toba kontakt - może się spotkamy i omówimy Wasza strategie marketingową ?

Z wyrazami szacunku,
War Zone
Jak najchętniej i to jak najprędzej, nawet dziś wieczór w Krakowie? Jutro odpada, ew. niedziela chodź już wolałbym pon / wt. bo lubię spędzać niedzielę z rodzinką. Jakbyś podał numer tel to właśnie byśmy rozmawiali telefonicznie. A co do odezwania się na forum to jakbyś niezauważył jest tu opinia (pozytywna) o Hotelu Forum więc miałem prawo się również wypowiedzieć.

Michał:

To co miałem do powiedzenia napisałem Ci na mailu poza tym zostawiłem wiadomość na poczcie głosowej bo nie mogłem się dodzwonić. Peace

Zostawmy już ten temat bo dalsza dyskusja nie ma najmniejszego sensu.
Odpowiedz cytując
oskar TS
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 06.08.2009, 22:31
Panowie mam pewne pytanie do takiej broni: http://www.assassins-arms.com/paintb...09_czarny.html jakie kulki beda pasowac?
Odpowiedz cytując
Erich Zann
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 07.08.2009, 21:33
oskar TS napisał(a):Wyświetl post
Panowie mam pewne pytanie do takiej broni: http://www.assassins-arms.com/paintb...09_czarny.html jakie kulki beda pasowac?
Najlepiej spróbuj znaleźć kogoś kto z takim biegał. Pytanie we właściwym temacie na http://paintball.info.pl/forum/ albo kolesie z assassins powinni coś doradzić.
Odpowiedz cytując
oskar TS
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 07.08.2009, 22:39
znam tylko srednice lufy ,gdzie najtaniej kupic kulki?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:06.