The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
uher
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: się biorą pieniądze?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 18.04.2009, 08:55
Przeczytaj to się dowiesz.
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując
globoos
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 18.04.2009, 09:56
mi ta książka się po pierwszych 10 stronach przestała podobać, więcej razy padło hasło "pamiętaj żeby przeczytać tą książkę do końca" niż jakiś konkret jak rzucić palenie...
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 18.04.2009, 14:09
wydaje mi sie żeby pozbyc sie nałogu potrzebny jest silny wstrząs żeby to dotarło do człowieka (np. wiadomośc o złym stanie zdrowia czy jakiejś chorobie-nikomu tego oczywiście nie życze).Mam kumpla który pił prawie przez 15 lat naprawde ostro, jak trafił do szpitala z zawałem serce i lekarz zabronił mu całkowicie alkoholu i ... poskutkowało, już prawie 5 rok nie pije.
Odpowiedz cytując
uher
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: się biorą pieniądze?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 18.04.2009, 16:51
globoos napisał(a):Wyświetl post
mi ta książka się po pierwszych 10 stronach przestała podobać, więcej razy padło hasło "pamiętaj żeby przeczytać tą książkę do końca" niż jakiś konkret jak rzucić palenie...


Przeczytałeś całą?
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując
puchaty1906
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 18.04.2009, 17:16
AYALA napisał(a):Wyświetl post
wydaje mi sie żeby pozbyc sie nałogu potrzebny jest silny wstrząs żeby to dotarło do człowieka (np. wiadomośc o złym stanie zdrowia czy jakiejś chorobie-nikomu tego oczywiście nie życze).Mam kumpla który pił prawie przez 15 lat naprawde ostro, jak trafił do szpitala z zawałem serce i lekarz zabronił mu całkowicie alkoholu i ... poskutkowało, już prawie 5 rok nie pije.
Tak tylko czasami jak już zachorujesz jest za późno! Bo jak np ktoś słyszy rak płuc - ma pan góra rok, to co, jaką on ma motywację żeby rzucić?

Trzeba się wziąć i być twardym. Ja rzuciłem (a w zasadzie przestałem, bo o rzuceniu to będzie można powiedzieć po roku) w ostatnią niedziele, co dziwne na melanżu, po głupiej gadce/zakładach z kumplem. Na drugi dzień wstałem, na kacu, no jak się powiedziało to trzeba dotrzymać. Do dziś się jakoś trzymam. Dam radę! Powodzenia innym!
"Dla mnie Wisła to koledzy z którymi piję, jeżdżę na mecze i którzy się za mną wstawią, a nie jakiś 11 grajków z boiska..." by M....r
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 18.04.2009, 18:54
ATALA, przypomnij sobie swietej pamieci kibica Gornika Zabrze, wybitnego kardiochirurga Zbigniewa Relige. Wiekszosc zycia palil i to nie tak jak ja, 4-5 papierosow dziennie tylko 3-4 paczki dziennie. Wykryto u niego raka pluc i co? I bylo juz za pozno...
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 19.04.2009, 13:37
powiedzcie mi chociaż czy dzieki temu paleniu byliście przez ten czas bardziej wyluzowaniu chociaz?
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
tembeltsw
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 19.04.2009, 13:42
Nie jest tak latwo rzucic .. przynajmniej mi idzie na papierosy miesiecznie 210zł az mnie ch...j strzela a bez palenia tez nie moge wytrzymac bo jak sie organizm przyzwyczjil to trudno jest rzucic .. nie dosc ze niszczy organizm to ile kasy bierze ja bez szluga nie wysiedze 30 minuta a ja w szkole siedze to przerwa na pole ...trundy nalog do rzucenia i ci co nie pala lepiej niech sie za to nie biora
Ostatnio edytowane przez tembeltsw : 19.04.2009 o godz. 13:48.



Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 19.04.2009, 15:12
Dzisiaj sobie siedze jak narazie w domu i pale rowno co 2 godziny wiec przynajmniej ograniczyc da sie
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 20.04.2009, 20:02
uher napisał(a):Wyświetl post
Przeczytałeś całą?
Ja pare godzin temu skończyłem.
Pier.ole, nie pale.
Odpowiedz cytując
don'Talar
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: U.G.N.Y.N.H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 02.05.2009, 11:42
od wczoraj nie pale tak sobie powiedzialem ze nie bede palił no i prosze bardzo nie pale
Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 02.05.2009, 12:06
Zuje gumy Nicoret i jak narazie jest elegancko jak czuje papierosa to zapycha mi zoladek i ciagnie na wymioty ( z nadmiaru nikotyny w organizmie) smieszne ale prawdziwe ...
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 02.05.2009, 12:13
WiselkaMLP napisał(a):Wyświetl post
Zuje gumy Nicoret i jak narazie jest elegancko jak czuje papierosa to zapycha mi zoladek i ciagnie na wymioty ( z nadmiaru nikotyny w organizmie) smieszne ale prawdziwe ...
http://www.tvn24.pl/0,1596737,0,1,gu...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 02.05.2009, 12:19
To proste bo Nikotyna jest toksyna mogaca powodowac mikrochemiczne zmiany w organizmie. Jest rowniez zawarta w pomidorach. Jak narazie jednego papierosa spalilem dzisiaj. Zostalo mi 9 L&M w paczce i obiecalem sobie ze juz wiecej nie kupie papierosow nigdy. Jak sie Planktonowi i wiekszosci tutaj udalo rzucic to mnie tez.
Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 02.05.2009, 13:36
Szczerze tez tak sobie pomyslalem ze to moze wywolac raka ale tlumacze to sobie ze guma jest niczym w porownaniu do inhalacji dymem ... Spalilem od 9:00 do 12:15 11 papierosow teraz zuje ta gume i musze trzymac sie do 16:00 takie postanowienie aha i czytam ta ksiazke
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 02.05.2009, 18:20
WiselkaMLP napisał(a):Wyświetl post
Szczerze tez tak sobie pomyslalem ze to moze wywolac raka ale tlumacze to sobie ze guma jest niczym w porownaniu do inhalacji dymem ... Spalilem od 9:00 do 12:15 11 papierosow teraz zuje ta gume i musze trzymac sie do 16:00 takie postanowienie aha i czytam ta ksiazke
Pier.ol te gumy, tylko książke przeczytaj
Odpowiedz cytując
Malvivente
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 02.05.2009, 18:26
don'Talar napisał(a):Wyświetl post
od wczoraj nie pale tak sobie powiedzialem ze nie bede palił no i prosze bardzo nie pale
Myślę, że od dzisiaj mógłbyś spokojnie postanowić sobie, by stawiać znaki interpunkcyjne
Odpowiedz cytując
Raul TS
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z Santiago Bernabeu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 02.05.2009, 21:43
Paliłem 18 lat(przynajmniej paczka dziennie) i raczej nigdy nie myślałem o rzucaniu aż w ten Sylwester kumpel po północy wywalił paczkę mówiąc że kończy z nałogiem ja w geście solidarności zrobiłem to samo pomogły % i nasze kobity które się założyły ze trzy dni nie wytrzymamy.
Było ciężko ale od tamtego czasu nie pale, kumpel zresztą też. Bez żadnych przygotowań i postanowień, bez pomagaczy, kumplowi nie przeszła bania zganił na fajki i tak trochę dziwnych okolicznościach skończyłem z jednym z moich najgorszych nałogów, choć jak przyznajemy teraz poważnie w Sylwestra to my raczej o rzucaniu palenia nie myśleli.

PS.
Nawet dzisiejszy mecz Realu nie zaciągnął mnie do fajki
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
uher
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: się biorą pieniądze?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 03.05.2009, 08:16
Biorąc pod uwagę, iż nie palę od 3 miesięcy, a paczkę kupowałem raz na 1-2 dni, to licząc (90dni/2)+9,20=414zl, które można spokojnie przepić zamiast przepalać
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując
globoos
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 03.05.2009, 14:34
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że od dzisiaj mógłbyś spokojnie postanowić sobie, by stawiać znaki interpunkcyjne
a co w temacie o rzucaniu palenia robi ktoś kto nigdy szluga nie palił?

uher, masz u mnie browara, nawet nie jednego za tą książkę. przeczytałem wczoraj, chuja wbijam w pety :]

ale powiem ci że jesteś orzeł z majcy, (90dni/2)+9,20=414, tym mnie zadziwiłeś... jak dla mnie to wyjdzie raptem 54.20
Ostatnio edytowane przez globoos : 03.05.2009 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując
uher
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: się biorą pieniądze?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 10.05.2009, 03:05
globoos napisał(a):Wyświetl post
ale powiem ci że jesteś orzeł z majcy, (90dni/2)+9,20=414, tym mnie zadziwiłeś... jak dla mnie to wyjdzie raptem 54.20
Razy tam miało być.. literówka.
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując
_bzyku_
Makaveli
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 10.05.2009, 09:39
Paliłem coś około 7 lat... wiele razy starałęm się rzuciić, ale nigdy mi nie wychodziło. W końcu zapisałem się na Kicka... i przestałem palić. Teraz już nie ćwiczę, że względu kłopotów zdrowotnych, ale nie palę już 3 lata Także najlepszym sposobem według mnie jest znalezienie motywacjii - Palę i zdycham na treningu, albo "buduję formę" itp. I tak da się, lecz czasami sama silna wola nie wystarcza.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez _bzyku_ : 10.05.2009 o godz. 09:40.
Wisła Skawina

"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
Odpowiedz cytując
puchaty1906
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 12.05.2009, 14:16
Tak dla tych, którzy nie mają motywacji: http://www.youtube.com/watch?v=7RDOSONXAhI
"Dla mnie Wisła to koledzy z którymi piję, jeżdżę na mecze i którzy się za mną wstawią, a nie jakiś 11 grajków z boiska..." by M....r
Odpowiedz cytując
Krzysiek
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 26.05.2009, 20:27
Obudziłem się i stwierdziłem, że palić nie będę... Raz, że szkoda zdrowia, a dwa że kasy na to w **** za przeproszeniem idzie. Trzeba samemu sobie odpowiedzieć na pytanie "czy chce sie dalej truć". Żadne plastry, tabletki, tylko postanowienie... Ale takie mocne... Nie jakieś .......enie, tylko szczere i pewne NIE! Raz a porządnie... Powodzenia rzucającym! NO i za mnie trzymajta kciuki Pozdrawiam
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując
uher
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: się biorą pieniądze?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 26.05.2009, 20:35
Krzysiek napisał(a):Wyświetl post
Obudziłem się i stwierdziłem, że palić nie będę... Raz, że szkoda zdrowia, a dwa że kasy na to w **** za przeproszeniem idzie. Trzeba samemu sobie odpowiedzieć na pytanie "czy chce sie dalej truć". Żadne plastry, tabletki, tylko postanowienie... Ale takie mocne... Nie jakieś .......enie, tylko szczere i pewne NIE! Raz a porządnie... Powodzenia rzucającym! NO i za mnie trzymajta kciuki Pozdrawiam
.. ale jeszcze jeden jedyny ostatni z ostatnich buchów
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując
Krzysiek
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 26.05.2009, 20:40
nie;D tak miałem w niedziele hehe
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 03.06.2009, 17:24
Wkrótce w całym kraju pojawi się około 1200 billboardów, m.in. w dużych miastach. Będzie na nich urna z prochami palacza i przekaz "Nie pogrzeb swojej szansy". -

http://wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/1007192.html

Odpowiedz cytując
Krzysiek
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 27.04.2010, 15:32
17 lutego Krzysiek napisał(a):Wyświetl post
No to zaczynamy czytanie... Zobaczymy co z tego będzie... Jak nie to, to ku*wa nic nie pomoże;/
Jak skutecznie rzucić palenie

Chodziło o przeczytanie tej książki. Jakimś cudem udało mi to udało. Bardzo opornie się ją czytało, owszem. Ale obiecałem sobie, że muszę te 40 stron 'zmęczyć', bo miałem ogromną nadzieję, że w końcu wy*ebie fajki z mojego 'menu', bo nic mi nie pomagało. Zawsze wracałem do nałogu z powrotem.

I wiecie co? Odkąd przeczytałem tę książkę, czyli od 17 lutego bieżącego roku, nie zapaliłem ani jednego papierosa. Co więcej, nawet mnie do nich nie ciągnie. Tylko wk*urwia mnie jak ktoś przy mnie pali, ale mniejsza z tym. Fakt jest taki, że nie palę i że jest zajebiście!


Dzięki wielkie dla forumowiczów WzT za napisanie informacji o istnieniu tej książki i Kamyka za wrzucenie jej do sieci.

Pozdro!
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 13.09.2010, 15:16
od 1 Listopada ( Wszystkich Świętych) wchodzi zakaz palenia w lokalach gastronomicznych.Ciekawe czy będzie przestrzegany ?
http://biznes.interia.pl/news/zakaz-...larnia,1530775
Odpowiedz cytując
bouli76
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 13.09.2010, 19:06
AYALA napisał(a):Wyświetl post
od 1 Listopada ( Wszystkich Świętych) wchodzi zakaz palenia w lokalach gastronomicznych.Ciekawe czy będzie przestrzegany ?
I bardzo dobrze - przyklad:
w wakacje bylem w sosnowcu u rodzinki i skoczylismy na frytki z dzieciakami do Sosnowiec Plaza i jakie bylo moje zdziwienie jak panie przy sasiednim stoliku wyciagnely fajki i zaczely palic w srodku centrum handlowego - kelner im przyniosl popielniczki i wszystko ok - a obok dzieci wdychaly ten syf.
Zaraz sie zmylismy a frytki poszly do kosza bo i tak byly do dupy - smakowaly jak robione na starym przypalonym oleju.

UK taki zakaz jest od dluzszego czasu - nie wolno nawet w pubach palic i wszyscy tego przestrzegaja.
Ciekawe czy w Polsce im to wypali.

Ja nie pale od 2005 roku. Palilem 15 lat - ostatnie kilka lat wiecej niz paczke dziennie.
Rzucilem i sie z tego ciesze I powiem szczerze ze w miejscach publicznych (przystanki , dworce kolejowe i autobusowe ,wszystkie miejsca gdzie jest micha do kupienia) powinien byc zakaz palenia.
Najbardziej mnie wkur*** ja ktos wsiada do autobusu i jeszcze przed samymi drzwiami faje w zebach trzyma a wszyscy musza to wachac.
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24.