
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście
Offline |
#1
|
I w jakich innych odcinkach widać kenny'ego nie w kombinezonie?I co polecacie szczególnie z serii 1-4 oglądam jakoś tak nie po kolei, coś tam widziałem, z tego co pamiętam na pewno: "pinkeye" "chimpokemon" i dwa odcinku wyjaśniające kto jest ojcem Cartmana ![]() ![]() Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz! Tylko Wisła! |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#2
|
|
http://www.southparkstudios.com/
nie wiem, czy ktoś już wklejał tą stronę, a nie chce mi się przeglądać całego tematu ![]() Wszystkie odcinki za free! ![]() ![]() Po burzy słońce wychodzi zza chmur... |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#3
|
Rowniez w serii 7, w "the Jeffersons" Kenny jest bez kominezonu i mowi normalnie. w filmie SP - B,L,U tez ma kwestie bez kaptura. Z serii 1-3 moge polecic wszystko, zdecydowanie lepsze niz pozniejsze (choc odcinki perelki zdarzaja sie tez w pozniejszych seriach). Pzdr, ![]()
Per aspera ad astra.
BKS JAGIELLONIA |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#4
|
Oprocz tego Kenny wystepuje bez kombinezonu m.in w w 706 Lil' Crime Stoppers i 807 The Jeffersons. Z pierwszych sezonow polecam 112 Mecha Striesand i 301 Rainforest Schmainforest A tak zostajac w podobnych klimatach, nie wie ktos skad sciagnac odcinki Family Guy ? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?
Offline |
#5
|
http://peb.pl/seriale/147562-rapidsh...zon-1-2-a.html (szczególnie polecam pliki niejakiego pikula) pozdro! ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#6
|
|
Wasiu ma racje, babola walnalem z tym 7 sezonem.
![]()
Per aspera ad astra.
BKS JAGIELLONIA |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście
Offline |
#7
|
|
Nowy sezon ruszył i jak na razie Matt i Trey, mają jak dla mnie obniżkę formy, trochę brakuje choćby do tych odcinków z 9 serii, a nawet do tych z 12 z jesieni, nie wiem na ile mają jeszcze pomysłów panowie.
Swoją drogą jestem ciekawy czy panowie Spielberg & Lucas odpowiedzą jakimś procesem na odcinek 1208 ![]() Ktoś jeszcze wciąż siedzi w South Parku? ![]() ![]() Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz! Tylko Wisła! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia
Offline |
#8
|
|
Zgadzam się całkowicie, o ile pierwszy odc drugiej części sezonu jeszcze, jeszcze, to ostatni jest tragiczny.
Widać, że mniej serca w to wkładają, coś w kościach czuję, że to już koniec. ![]()
Niszcz socjalizm!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk
Offline |
#9
|
|
No właśnie nowy sezon ruszył a ja przespałem 2 odcinki .. niczym błyskawica sciągam a tu kicha , 12x08 i 09 to chyba najgorsze odcinki ze wszystkich serii
wklejam sikającego buttersa na osłodę... ![]() ![]() ------------------- South.Park.S12E08.DSR.XviD-0TV http://www.badongo.com/vid/900267 or http://jamber.info/files/download/a807668433.html or http://www.sendspace.com/file/yfrd1p or http://www.flyupload.com/?fid=210636393 South Park Season 12 Episode 9 - Breast Cancer Show Ever - 174.3 MB http://www.megaupload.com/?d=XJ22J2IL
Ostatnio edytowane przez Sabo : 21.10.2008 o godz. 18:41.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia
Offline |
#10
|
|
Ale po co ściągać, skoro Trey i Matt stworzyli South Park Studios?
![]()
Niszcz socjalizm!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk
Offline |
#11
|
|
Nie jest sie uzależnionym od internetu np
![]() a pozatym przyzwyczajenie i wygoda - jeden klik i juz ci leci ha? |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter
Offline |
#12
|
|
znalazł ktoś kiedyś może coś takiego jak live stream z comedy central z premierowych odcinków ?
Bo już jutro wieczorem w Kolorado... ;] Jak dla mnie, nie ma słabych odcinków SP. Są tylko dobre i lepsze. Oglądałem każdy co najmniej dwa razy (musiałem to powiedzieć!), i nic innego mi tak nie pomogło w nauce angielskiego jak Stone i Parker.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 21.10.2008 o godz. 22:34.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: o tam
Offline |
#13
|
|
jakby ktoś chciał torrenty to tu:
http://mrtwig.net/season12.html 10 już dzisiaj... tzn jutro z rana powinien być załadowany ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk
Offline |
#14
|
-nie ma słabych odcinków SP. Są tylko dobre i lepsze -a te dobre są słabsze od lepszych !! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia
Offline |
#15
|
|
Nowy odcinek jest, jak to by mój kolega powiedział: ześmiałem się ze śmiechu
![]()
Niszcz socjalizm!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: o tam
Offline |
#16
|
|
a to dopiero 1 część
![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#17
|
|
Orientuje sie ktoś kiedy będzie 2
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk
Offline |
#18
|
|
Odcinek swietny
, troche za dużo tych komentarzy craiga ( ale to taki malutki minusiknajlepsze odcinki są wtedy gdy trzymają się całą paczką Następny odcinek: 2008-10-30 04:00 |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter
Offline |
#19
|
|
Poczytałem oficjalne forum i temat dotyczący odcinka Pandemic (gdzieś na southparkstudios.com), zwróćcie uwagę że praktycznie nikomu się on nie podobał, piszą że praktycznie ani raz się nie śmiali...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia
Offline |
#20
|
|
Widać fanom udziela się już syndrom gwiezdnych wojen, kiedy to fani jakiegoś serialu, filmu czy zespołu muzycznego zaczynają lepiej wiedzieć co jest true. A true zawsze jest to co stare, bo jak wiadomo twórcy w procesie tworzenia ulegli komercjalizacji!
![]() ![]()
Niszcz socjalizm!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: o tam
Offline |
#21
|
|
a new one
![]() titled "About Last Night" ![]() Cytat:
http://www.mrtwig.net/
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 06.11.2008 o godz. 09:28.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk
Offline |
#22
|
|
Ceeelebrate good Obama come onn!!
MEGA ODCINEK !!!! jeden z najlepszych |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście
Offline |
#23
|
|
Ja ze wstydem muszę się przyznać, że zaniedbałem się w South Parku dlatego dziś poszedł maraton
1213-1214.Co do 1212 z Obamą... Bardzo fajny pomysł na odcinek i dużo fajnych momentów .co do 1213... Też bardzo fajny pomysł na odcinek, dużo fajnego humoru i fajny finał Zwłaszcza Cartman, if this is cool... i gonna kill myself... co do 1214... Trochę gorszy odcinek, ale też na fajnym poziomie na duży + to poczucie humoru got kidów. Moim zdaniem na koniec serii panowie producenci zrobili progress i możę SP wraca z dalekiej podróży . Ktoś wie ile jeszcze będzie jesiennych odcinków? ![]() ![]() ![]() Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz! Tylko Wisła! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#24
|
|
koniec serii, czekamy do marca na nowy sezon....
![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#25
|
|
pytanie do fanow serialu jak nazywa sie odcinek w ktorym Cartman bierze udzial w paraolimpiadzie
jak by ktosbyl bardzo uprzejmy to mile widziane linki do sciagniecia odcinka |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#26
|
|
803 Up the Down Steroid
http://rapidshare.com/files/12114951...ark_S08E03.rar BTW 13 sezon sie zaczal pierwszy odcinek THE RING w miare ok - myszka miki rządzi niepodzielnie. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg
Offline |
#27
|
|
najlepszy moment, jak Cartman tlumaczy Kennyiemu ze jego dziewczyna to *****a....reakcja Kennyiego super
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.
Offline |
#28
|
|
A mnie się najbardziej podoba charakterna myszka Mikey, ha, ha!
![]()
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków P.N.
Offline |
#29
|
|
kiedyś w poszukiwaniu south park znalazłem taka stronkę http://mrtwig.net/ polecam ja są tam wszystkie odcinki jako pliki torrent do pobrania
![]()
Ostatnio edytowane przez famul : 16.03.2009 o godz. 23:25.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: się tu wziąłem?
Offline |
#30
|
|
Odcinek 13x02 "The Coon" Miazga...
![]()
ćwicz to co chcesz, nawet gdy kumple nie ćwiczą..
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|