The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.07.2008, 15:28
Wormal napisał(a):Wyświetl post
Napisz jakie masz odcinki - może masz jakiegoś którego nimom.

P.S.
http://www.desktoplandia.com/southpa...io1024x768.jpg

lub

Odświeżając, ja całego SP jeszcze nie obejrzałem w gruncie rzeczy obejrzałem tak ok. 90% odcinków serii 4-12. I do znawców mam takie pytanie, z którego odcinka jest to zdjęcie? I w jakich innych odcinkach widać kenny'ego nie w kombinezonie?

I co polecacie szczególnie z serii 1-4 oglądam jakoś tak nie po kolei, coś tam widziałem, z tego co pamiętam na pewno: "pinkeye" "chimpokemon" i dwa odcinku wyjaśniające kto jest ojcem Cartmana

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
M89
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.07.2008, 16:06
http://www.southparkstudios.com/

nie wiem, czy ktoś już wklejał tą stronę, a nie chce mi się przeglądać całego tematu

Wszystkie odcinki za free!

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując
Johny84
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.07.2008, 16:15
Kurt C. napisał(a):Wyświetl post
Odświeżając, ja całego SP jeszcze nie obejrzałem w gruncie rzeczy obejrzałem tak ok. 90% odcinków serii 4-12. I do znawców mam takie pytanie, z którego odcinka jest to zdjęcie? I w jakich innych odcinkach widać kenny'ego nie w kombinezonie?

I co polecacie szczególnie z serii 1-4 oglądam jakoś tak nie po kolei, coś tam widziałem, z tego co pamiętam na pewno: "pinkeye" "chimpokemon" i dwa odcinku wyjaśniające kto jest ojcem Cartmana
To jest z "the Loosing Edge", polowa 7 serii.

Rowniez w serii 7, w "the Jeffersons" Kenny jest bez kominezonu i mowi normalnie. w filmie SP - B,L,U tez ma kwestie bez kaptura.

Z serii 1-3 moge polecic wszystko, zdecydowanie lepsze niz pozniejsze (choc odcinki perelki zdarzaja sie tez w pozniejszych seriach).

Pzdr,
Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 08.07.2008, 16:17
Kurt C. napisał(a):Wyświetl post
Odświeżając, ja całego SP jeszcze nie obejrzałem w gruncie rzeczy obejrzałem tak ok. 90% odcinków serii 4-12. I do znawców mam takie pytanie, z którego odcinka jest to zdjęcie? I w jakich innych odcinkach widać kenny'ego nie w kombinezonie?

I co polecacie szczególnie z serii 1-4 oglądam jakoś tak nie po kolei, coś tam widziałem, z tego co pamiętam na pewno: "pinkeye" "chimpokemon" i dwa odcinku wyjaśniające kto jest ojcem Cartmana
To jest odcinek 905 - The Losing Edge
Oprocz tego Kenny wystepuje bez kombinezonu m.in w w 706 Lil' Crime Stoppers i 807 The Jeffersons.

Z pierwszych sezonow polecam 112 Mecha Striesand i 301 Rainforest Schmainforest

A tak zostajac w podobnych klimatach, nie wie ktos skad sciagnac odcinki Family Guy ?
Odpowiedz cytując
Tomy
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 08.07.2008, 17:23
Wasiu napisał(a):Wyświetl post

A tak zostajac w podobnych klimatach, nie wie ktos skad sciagnac odcinki Family Guy ?
Ja ściągałem stąd :
http://peb.pl/seriale/147562-rapidsh...zon-1-2-a.html

(szczególnie polecam pliki niejakiego pikula)
pozdro!
Odpowiedz cytując
Johny84
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 08.07.2008, 20:53
Wasiu ma racje, babola walnalem z tym 7 sezonem.
Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA
Odpowiedz cytując
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 21.10.2008, 17:53
Nowy sezon ruszył i jak na razie Matt i Trey, mają jak dla mnie obniżkę formy, trochę brakuje choćby do tych odcinków z 9 serii, a nawet do tych z 12 z jesieni, nie wiem na ile mają jeszcze pomysłów panowie.

Swoją drogą jestem ciekawy czy panowie Spielberg & Lucas odpowiedzą jakimś procesem na odcinek 1208
Ktoś jeszcze wciąż siedzi w South Parku?

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
shad
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 21.10.2008, 18:37
Zgadzam się całkowicie, o ile pierwszy odc drugiej części sezonu jeszcze, jeszcze, to ostatni jest tragiczny.

Widać, że mniej serca w to wkładają, coś w kościach czuję, że to już koniec.
Niszcz socjalizm!
Odpowiedz cytując
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 21.10.2008, 18:38
No właśnie nowy sezon ruszył a ja przespałem 2 odcinki .. niczym błyskawica sciągam a tu kicha , 12x08 i 09 to chyba najgorsze odcinki ze wszystkich serii

wklejam sikającego buttersa na osłodę...



-------------------

South.Park.S12E08.DSR.XviD-0TV


http://www.badongo.com/vid/900267
or
http://jamber.info/files/download/a807668433.html
or
http://www.sendspace.com/file/yfrd1p
or
http://www.flyupload.com/?fid=210636393


South Park Season 12 Episode 9
- Breast Cancer Show Ever - 174.3 MB


http://www.megaupload.com/?d=XJ22J2IL
Ostatnio edytowane przez Sabo : 21.10.2008 o godz. 18:41.


Odpowiedz cytując
shad
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.10.2008, 21:21
Ale po co ściągać, skoro Trey i Matt stworzyli South Park Studios?
Niszcz socjalizm!
Odpowiedz cytując
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.10.2008, 21:55
Nie jest sie uzależnionym od internetu np
a pozatym przyzwyczajenie i wygoda - jeden klik i juz ci leci

ha?


Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 21.10.2008, 22:32
znalazł ktoś kiedyś może coś takiego jak live stream z comedy central z premierowych odcinków ?

Bo już jutro wieczorem w Kolorado... ;]


Jak dla mnie, nie ma słabych odcinków SP. Są tylko dobre i lepsze. Oglądałem każdy co najmniej dwa razy (musiałem to powiedzieć!), i nic innego mi tak nie pomogło w nauce angielskiego jak Stone i Parker.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 21.10.2008 o godz. 22:34.
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 22.10.2008, 08:00
jakby ktoś chciał torrenty to tu:
http://mrtwig.net/season12.html

10 już dzisiaj... tzn jutro z rana powinien być załadowany
Odpowiedz cytując
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 22.10.2008, 17:05
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
znalazł ktoś kiedyś może coś takiego jak live stream z comedy central z premierowych odcinków ?


Jak dla mnie, nie ma słabych odcinków SP. Są tylko dobre i lepsze. Oglądałem każdy co najmniej dwa razy (musiałem to powiedzieć!), i nic innego mi tak nie pomogło w nauce angielskiego jak Stone i Parker.
Poważnie chcesz wstawać o 4 rano żeby obejżeć sp ?

-nie ma słabych odcinków SP. Są tylko dobre i lepsze


-a te dobre są słabsze od lepszych !!


Odpowiedz cytując
shad
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.10.2008, 22:57
Nowy odcinek jest, jak to by mój kolega powiedział: ześmiałem się ze śmiechu
Niszcz socjalizm!
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 24.10.2008, 13:47
a to dopiero 1 część
Odpowiedz cytując
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 24.10.2008, 14:24
Orientuje sie ktoś kiedy będzie 2 :]
Odpowiedz cytując
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 24.10.2008, 22:13
Odcinek swietny , troche za dużo tych komentarzy craiga ( ale to taki malutki minusik) )
najlepsze odcinki są wtedy gdy trzymają się całą paczką


Następny odcinek: 2008-10-30 04:00


Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 29.10.2008, 23:45
Poczytałem oficjalne forum i temat dotyczący odcinka Pandemic (gdzieś na southparkstudios.com), zwróćcie uwagę że praktycznie nikomu się on nie podobał, piszą że praktycznie ani raz się nie śmiali...
Odpowiedz cytując
shad
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 30.10.2008, 11:26
Widać fanom udziela się już syndrom gwiezdnych wojen, kiedy to fani jakiegoś serialu, filmu czy zespołu muzycznego zaczynają lepiej wiedzieć co jest true. A true zawsze jest to co stare, bo jak wiadomo twórcy w procesie tworzenia ulegli komercjalizacji!
Niszcz socjalizm!
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 06.11.2008, 09:26
a new one

titled "About Last Night"



Cytat:
While the country celebrates the outcome of the election, the new President-elect catches everyone off guard when he arrives at the White House prematurely.


http://www.mrtwig.net/
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 06.11.2008 o godz. 09:28.
Odpowiedz cytując
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 09.11.2008, 14:39
Ceeelebrate good Obama come onn!!

MEGA ODCINEK !!!!


jeden z najlepszych


Odpowiedz cytując
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 22.11.2008, 18:37
Ja ze wstydem muszę się przyznać, że zaniedbałem się w South Parku dlatego dziś poszedł maraton 1213-1214.

Co do 1212 z Obamą... Bardzo fajny pomysł na odcinek i dużo fajnych momentów .

co do 1213...
Też bardzo fajny pomysł na odcinek, dużo fajnego humoru i fajny finał Zwłaszcza Cartman, if this is cool... i gonna kill myself...

co do 1214...

Trochę gorszy odcinek, ale też na fajnym poziomie na duży + to poczucie humoru got kidów.

Moim zdaniem na koniec serii panowie producenci zrobili progress i możę SP wraca z dalekiej podróży . Ktoś wie ile jeszcze będzie jesiennych odcinków?

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 22.11.2008, 18:40
Kurt C. napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie ile jeszcze będzie jesiennych odcinków?
koniec serii, czekamy do marca na nowy sezon....
Ddf
Odpowiedz cytując
kriz69
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 15.03.2009, 21:39
pytanie do fanow serialu jak nazywa sie odcinek w ktorym Cartman bierze udzial w paraolimpiadzie
jak by ktosbyl bardzo uprzejmy to mile widziane linki do sciagniecia odcinka
Odpowiedz cytując
TWEETY
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 15.03.2009, 23:00
803 Up the Down Steroid

http://rapidshare.com/files/12114951...ark_S08E03.rar



BTW 13 sezon sie zaczal pierwszy odcinek THE RING w miare ok - myszka miki rządzi niepodzielnie.
Odpowiedz cytując
koker
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 15.03.2009, 23:14
najlepszy moment, jak Cartman tlumaczy Kennyiemu ze jego dziewczyna to *****a....reakcja Kennyiego super
Odpowiedz cytując
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 15.03.2009, 23:29
A mnie się najbardziej podoba charakterna myszka Mikey, ha, ha!
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując
famul
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków P.N.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 16.03.2009, 23:19
kiedyś w poszukiwaniu south park znalazłem taka stronkę http://mrtwig.net/ polecam ja są tam wszystkie odcinki jako pliki torrent do pobrania
Ostatnio edytowane przez famul : 16.03.2009 o godz. 23:25.
Odpowiedz cytując
jaitylkoja
Senior Member
 
Od: 01.2008
Skąd: się tu wziąłem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 22.03.2009, 19:07
Odcinek 13x02 "The Coon" Miazga... Zwłaszcza jak Cartman ratuje kobietę przed "being raped"
ćwicz to co chcesz, nawet gdy kumple nie ćwiczą..


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:52.