Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Screw you guys, I`m goin` home... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=251)

Kurt 08.07.2008 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wormal (Post 53744)
Napisz jakie masz odcinki - może masz jakiegoś którego nimom.

P.S.
http://www.desktoplandia.com/southpa...io1024x768.jpg

lub

http://img129.exs.cx/img129/5870/guy2cj.png

Odświeżając, ja całego SP jeszcze nie obejrzałem w gruncie rzeczy obejrzałem tak ok. 90% odcinków serii 4-12. I do znawców mam takie pytanie, z którego odcinka jest to zdjęcie? :> I w jakich innych odcinkach widać kenny'ego nie w kombinezonie?

I co polecacie szczególnie z serii 1-4 oglądam jakoś tak nie po kolei, coś tam widziałem, z tego co pamiętam na pewno: "pinkeye" "chimpokemon" i dwa odcinku wyjaśniające kto jest ojcem Cartmana :D

M89 08.07.2008 16:06

http://www.southparkstudios.com/

nie wiem, czy ktoś już wklejał tą stronę, a nie chce mi się przeglądać całego tematu:)

Wszystkie odcinki za free!

Johny84 08.07.2008 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 564036)
Odświeżając, ja całego SP jeszcze nie obejrzałem w gruncie rzeczy obejrzałem tak ok. 90% odcinków serii 4-12. I do znawców mam takie pytanie, z którego odcinka jest to zdjęcie? :> I w jakich innych odcinkach widać kenny'ego nie w kombinezonie?

I co polecacie szczególnie z serii 1-4 oglądam jakoś tak nie po kolei, coś tam widziałem, z tego co pamiętam na pewno: "pinkeye" "chimpokemon" i dwa odcinku wyjaśniające kto jest ojcem Cartmana :D

To jest z "the Loosing Edge", polowa 7 serii.

Rowniez w serii 7, w "the Jeffersons" Kenny jest bez kominezonu i mowi normalnie. w filmie SP - B,L,U tez ma kwestie bez kaptura.

Z serii 1-3 moge polecic wszystko, zdecydowanie lepsze niz pozniejsze (choc odcinki perelki zdarzaja sie tez w pozniejszych seriach).

Pzdr,

Wasiu 08.07.2008 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 564036)
Odświeżając, ja całego SP jeszcze nie obejrzałem w gruncie rzeczy obejrzałem tak ok. 90% odcinków serii 4-12. I do znawców mam takie pytanie, z którego odcinka jest to zdjęcie? :> I w jakich innych odcinkach widać kenny'ego nie w kombinezonie?

I co polecacie szczególnie z serii 1-4 oglądam jakoś tak nie po kolei, coś tam widziałem, z tego co pamiętam na pewno: "pinkeye" "chimpokemon" i dwa odcinku wyjaśniające kto jest ojcem Cartmana :D

To jest odcinek 905 - The Losing Edge
Oprocz tego Kenny wystepuje bez kombinezonu m.in w w 706 Lil' Crime Stoppers i 807 The Jeffersons.

Z pierwszych sezonow polecam 112 Mecha Striesand i 301 Rainforest Schmainforest

A tak zostajac w podobnych klimatach, nie wie ktos skad sciagnac odcinki Family Guy ?

Tomy 08.07.2008 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 564069)

A tak zostajac w podobnych klimatach, nie wie ktos skad sciagnac odcinki Family Guy ?

Ja ściągałem stąd :
http://peb.pl/seriale/147562-rapidsh...zon-1-2-a.html

(szczególnie polecam pliki niejakiego pikula)
pozdro!

Johny84 08.07.2008 20:53

Wasiu ma racje, babola walnalem z tym 7 sezonem.

Kurt 21.10.2008 17:53

Nowy sezon ruszył i jak na razie Matt i Trey, mają jak dla mnie obniżkę formy, trochę brakuje choćby do tych odcinków z 9 serii, a nawet do tych z 12 z jesieni, nie wiem na ile mają jeszcze pomysłów panowie.

Swoją drogą jestem ciekawy czy panowie Spielberg & Lucas odpowiedzą jakimś procesem na odcinek 1208 ;)
Ktoś jeszcze wciąż siedzi w South Parku?

shad 21.10.2008 18:37

Zgadzam się całkowicie, o ile pierwszy odc drugiej części sezonu jeszcze, jeszcze, to ostatni jest tragiczny.

Widać, że mniej serca w to wkładają, coś w kościach czuję, że to już koniec.

Sabo 21.10.2008 18:38

No właśnie nowy sezon ruszył a ja przespałem 2 odcinki .. niczym błyskawica sciągam a tu kicha , 12x08 i 09 to chyba najgorsze odcinki ze wszystkich serii

wklejam sikającego buttersa na osłodę... :)

http://tvmedia.ign.com/tv/image/arti...9104719021.jpg

-------------------

South.Park.S12E08.DSR.XviD-0TV


http://www.badongo.com/vid/900267
or
http://jamber.info/files/download/a807668433.html
or
http://www.sendspace.com/file/yfrd1p
or
http://www.flyupload.com/?fid=210636393


South Park Season 12 Episode 9
- Breast Cancer Show Ever - 174.3 MB


http://www.megaupload.com/?d=XJ22J2IL

shad 21.10.2008 21:21

Ale po co ściągać, skoro Trey i Matt stworzyli South Park Studios? :D

Sabo 21.10.2008 21:55

Nie jest sie uzależnionym od internetu np :-)
a pozatym przyzwyczajenie i wygoda - jeden klik i juz ci leci

ha?

gdsmk 21.10.2008 22:32

znalazł ktoś kiedyś może coś takiego jak live stream z comedy central z premierowych odcinków ?

Bo już jutro wieczorem w Kolorado... ;]


Jak dla mnie, nie ma słabych odcinków SP. Są tylko dobre i lepsze. Oglądałem każdy co najmniej dwa razy (musiałem to powiedzieć!), i nic innego mi tak nie pomogło w nauce angielskiego jak Stone i Parker.

szczebrzeszcz 22.10.2008 08:00

jakby ktoś chciał torrenty to tu:
http://mrtwig.net/season12.html

10 już dzisiaj... tzn jutro z rana powinien być załadowany :)

Sabo 22.10.2008 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 618096)
znalazł ktoś kiedyś może coś takiego jak live stream z comedy central z premierowych odcinków ?


Jak dla mnie, nie ma słabych odcinków SP. Są tylko dobre i lepsze. Oglądałem każdy co najmniej dwa razy (musiałem to powiedzieć!), i nic innego mi tak nie pomogło w nauce angielskiego jak Stone i Parker.

Poważnie chcesz wstawać o 4 rano żeby obejżeć sp ? :-)

-nie ma słabych odcinków SP. Są tylko dobre i lepsze


-a te dobre są słabsze od lepszych !! :p

shad 23.10.2008 22:57

Nowy odcinek jest, jak to by mój kolega powiedział: ześmiałem się ze śmiechu :D

szczebrzeszcz 24.10.2008 13:47

a to dopiero 1 część :-)

szlaQ 24.10.2008 14:24

Orientuje sie ktoś kiedy będzie 2 ?? :]

Sabo 24.10.2008 22:13

Odcinek swietny :lol: , troche za dużo tych komentarzy craiga ( ale to taki malutki minusik:p) )
najlepsze odcinki są wtedy gdy trzymają się całą paczką


Następny odcinek: 2008-10-30 04:00

gdsmk 29.10.2008 23:45

Poczytałem oficjalne forum i temat dotyczący odcinka Pandemic (gdzieś na southparkstudios.com), zwróćcie uwagę że praktycznie nikomu się on nie podobał, piszą że praktycznie ani raz się nie śmiali...

shad 30.10.2008 11:26

Widać fanom udziela się już syndrom gwiezdnych wojen, kiedy to fani jakiegoś serialu, filmu czy zespołu muzycznego zaczynają lepiej wiedzieć co jest true. A true zawsze jest to co stare, bo jak wiadomo twórcy w procesie tworzenia ulegli komercjalizacji! :-p

szczebrzeszcz 06.11.2008 09:26

a new one :)

titled "About Last Night"

http://img253.imageshack.us/img253/2439/1212zx8.jpg

Cytat:

While the country celebrates the outcome of the election, the new President-elect catches everyone off guard when he arrives at the White House prematurely.
:D

http://www.mrtwig.net/

Sabo 09.11.2008 14:39

Ceeelebrate good Obama come onn!! :D

MEGA ODCINEK !!!!


jeden z najlepszych

Kurt 22.11.2008 18:37

Ja ze wstydem muszę się przyznać, że zaniedbałem się w South Parku dlatego dziś poszedł maraton ;) 1213-1214.

Co do 1212 z Obamą... Bardzo fajny pomysł na odcinek i dużo fajnych momentów ;).

co do 1213...
Też bardzo fajny pomysł na odcinek, dużo fajnego humoru ;) i fajny finał ;) Zwłaszcza Cartman, if this is cool... i gonna kill myself... :D

co do 1214...

Trochę gorszy odcinek, ale też na fajnym poziomie na duży + to poczucie humoru got kidów.

Moim zdaniem na koniec serii panowie producenci zrobili progress i możę SP wraca z dalekiej podróży ;). Ktoś wie ile jeszcze będzie jesiennych odcinków? ;)

Konrad. 22.11.2008 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 632704)
Ktoś wie ile jeszcze będzie jesiennych odcinków? ;)

koniec serii, czekamy do marca na nowy sezon....

kriz69 15.03.2009 21:39

pytanie do fanow serialu jak nazywa sie odcinek w ktorym Cartman bierze udzial w paraolimpiadzie
jak by ktosbyl bardzo uprzejmy to mile widziane linki do sciagniecia odcinka

TWEETY 15.03.2009 23:00

803 Up the Down Steroid

http://rapidshare.com/files/12114951...ark_S08E03.rar



BTW 13 sezon sie zaczal pierwszy odcinek THE RING w miare ok - myszka miki rządzi niepodzielnie.

koker 15.03.2009 23:14

najlepszy moment, jak Cartman tlumaczy Kennyiemu ze jego dziewczyna to *****a....reakcja Kennyiego super :D

leyzer87 15.03.2009 23:29

A mnie się najbardziej podoba charakterna myszka Mikey, ha, ha!

famul 16.03.2009 23:19

kiedyś w poszukiwaniu south park znalazłem taka stronkę http://mrtwig.net/ polecam ja są tam wszystkie odcinki jako pliki torrent do pobrania :)

jaitylkoja 22.03.2009 19:07

Odcinek 13x02 "The Coon" Miazga...:D Zwłaszcza jak Cartman ratuje kobietę przed "being raped" :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl