![]() |
Cytat:
I co polecacie szczególnie z serii 1-4 oglądam jakoś tak nie po kolei, coś tam widziałem, z tego co pamiętam na pewno: "pinkeye" "chimpokemon" i dwa odcinku wyjaśniające kto jest ojcem Cartmana :D |
http://www.southparkstudios.com/
nie wiem, czy ktoś już wklejał tą stronę, a nie chce mi się przeglądać całego tematu:) Wszystkie odcinki za free! |
Cytat:
Rowniez w serii 7, w "the Jeffersons" Kenny jest bez kominezonu i mowi normalnie. w filmie SP - B,L,U tez ma kwestie bez kaptura. Z serii 1-3 moge polecic wszystko, zdecydowanie lepsze niz pozniejsze (choc odcinki perelki zdarzaja sie tez w pozniejszych seriach). Pzdr, |
Cytat:
Oprocz tego Kenny wystepuje bez kombinezonu m.in w w 706 Lil' Crime Stoppers i 807 The Jeffersons. Z pierwszych sezonow polecam 112 Mecha Striesand i 301 Rainforest Schmainforest A tak zostajac w podobnych klimatach, nie wie ktos skad sciagnac odcinki Family Guy ? |
Cytat:
http://peb.pl/seriale/147562-rapidsh...zon-1-2-a.html (szczególnie polecam pliki niejakiego pikula) pozdro! |
Wasiu ma racje, babola walnalem z tym 7 sezonem.
|
Nowy sezon ruszył i jak na razie Matt i Trey, mają jak dla mnie obniżkę formy, trochę brakuje choćby do tych odcinków z 9 serii, a nawet do tych z 12 z jesieni, nie wiem na ile mają jeszcze pomysłów panowie.
Swoją drogą jestem ciekawy czy panowie Spielberg & Lucas odpowiedzą jakimś procesem na odcinek 1208 ;) Ktoś jeszcze wciąż siedzi w South Parku? |
Zgadzam się całkowicie, o ile pierwszy odc drugiej części sezonu jeszcze, jeszcze, to ostatni jest tragiczny.
Widać, że mniej serca w to wkładają, coś w kościach czuję, że to już koniec. |
No właśnie nowy sezon ruszył a ja przespałem 2 odcinki .. niczym błyskawica sciągam a tu kicha , 12x08 i 09 to chyba najgorsze odcinki ze wszystkich serii
wklejam sikającego buttersa na osłodę... :) http://tvmedia.ign.com/tv/image/arti...9104719021.jpg ------------------- South.Park.S12E08.DSR.XviD-0TV http://www.badongo.com/vid/900267 or http://jamber.info/files/download/a807668433.html or http://www.sendspace.com/file/yfrd1p or http://www.flyupload.com/?fid=210636393 South Park Season 12 Episode 9 - Breast Cancer Show Ever - 174.3 MB http://www.megaupload.com/?d=XJ22J2IL |
Ale po co ściągać, skoro Trey i Matt stworzyli South Park Studios? :D
|
Nie jest sie uzależnionym od internetu np :-)
a pozatym przyzwyczajenie i wygoda - jeden klik i juz ci leci ha? |
znalazł ktoś kiedyś może coś takiego jak live stream z comedy central z premierowych odcinków ?
Bo już jutro wieczorem w Kolorado... ;] Jak dla mnie, nie ma słabych odcinków SP. Są tylko dobre i lepsze. Oglądałem każdy co najmniej dwa razy (musiałem to powiedzieć!), i nic innego mi tak nie pomogło w nauce angielskiego jak Stone i Parker. |
jakby ktoś chciał torrenty to tu:
http://mrtwig.net/season12.html 10 już dzisiaj... tzn jutro z rana powinien być załadowany :) |
Cytat:
-nie ma słabych odcinków SP. Są tylko dobre i lepsze -a te dobre są słabsze od lepszych !! :p |
Nowy odcinek jest, jak to by mój kolega powiedział: ześmiałem się ze śmiechu :D
|
a to dopiero 1 część :-)
|
Orientuje sie ktoś kiedy będzie 2 ?? :]
|
Odcinek swietny :lol: , troche za dużo tych komentarzy craiga ( ale to taki malutki minusik:p) )
najlepsze odcinki są wtedy gdy trzymają się całą paczką Następny odcinek: 2008-10-30 04:00 |
Poczytałem oficjalne forum i temat dotyczący odcinka Pandemic (gdzieś na southparkstudios.com), zwróćcie uwagę że praktycznie nikomu się on nie podobał, piszą że praktycznie ani raz się nie śmiali...
|
Widać fanom udziela się już syndrom gwiezdnych wojen, kiedy to fani jakiegoś serialu, filmu czy zespołu muzycznego zaczynają lepiej wiedzieć co jest true. A true zawsze jest to co stare, bo jak wiadomo twórcy w procesie tworzenia ulegli komercjalizacji! :-p
|
a new one :)
titled "About Last Night" http://img253.imageshack.us/img253/2439/1212zx8.jpg Cytat:
http://www.mrtwig.net/ |
Ceeelebrate good Obama come onn!! :D
MEGA ODCINEK !!!! jeden z najlepszych |
Ja ze wstydem muszę się przyznać, że zaniedbałem się w South Parku dlatego dziś poszedł maraton ;) 1213-1214.
Co do 1212 z Obamą... Bardzo fajny pomysł na odcinek i dużo fajnych momentów ;). co do 1213... Też bardzo fajny pomysł na odcinek, dużo fajnego humoru ;) i fajny finał ;) Zwłaszcza Cartman, if this is cool... i gonna kill myself... :D co do 1214... Trochę gorszy odcinek, ale też na fajnym poziomie na duży + to poczucie humoru got kidów. Moim zdaniem na koniec serii panowie producenci zrobili progress i możę SP wraca z dalekiej podróży ;). Ktoś wie ile jeszcze będzie jesiennych odcinków? ;) |
Cytat:
|
pytanie do fanow serialu jak nazywa sie odcinek w ktorym Cartman bierze udzial w paraolimpiadzie
jak by ktosbyl bardzo uprzejmy to mile widziane linki do sciagniecia odcinka |
803 Up the Down Steroid
http://rapidshare.com/files/12114951...ark_S08E03.rar BTW 13 sezon sie zaczal pierwszy odcinek THE RING w miare ok - myszka miki rządzi niepodzielnie. |
najlepszy moment, jak Cartman tlumaczy Kennyiemu ze jego dziewczyna to *****a....reakcja Kennyiego super :D
|
A mnie się najbardziej podoba charakterna myszka Mikey, ha, ha!
|
kiedyś w poszukiwaniu south park znalazłem taka stronkę http://mrtwig.net/ polecam ja są tam wszystkie odcinki jako pliki torrent do pobrania :)
|
Odcinek 13x02 "The Coon" Miazga...:D Zwłaszcza jak Cartman ratuje kobietę przed "being raped" :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl