michalo28 napisał(a):

|
Tak jak przewidywałem - remis... Chociaż muszę powiedzieć, że gra kombinacyjna mi się coraz bardziej zaczyna podobać, to jednak wykończenie jest fatalne... No i trochę za wolno się to wszystko odbywa, nie ma tego przyspieszenia kiedy trzeba. Beto zamiast Brożka wcale nie wniesie pod tym względem poprawy, a wręcz jeszcze bardziej spowolni grę. Myślę, że z meczu na mecz Wisełka się rozkręci i już za tydzień rozniesiemy Pejsów, bo innego wyniku nie widzę (czy bez Pawła, czy z nim).
|
Gra kombinacyjna? Oszalałeś? Co ty oglądałeś? Była faktycznie tak kombinacyjna że sami nie wiedzieliśmy za bardzo o co w niej chodzi. Jeśli grą kombinacyjną nazywasz umiejętność wymienienia kilku podań, wzdłuż boiska w dodatku bez żadnego ataku przeciwnika to tak.. gramy kombinacyjnie..

