
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#11
|
|
No to nie zapowiada się ciekawie... już piszą, że kałuże się pojawiają, chociaż do meczu jeszcze sporo czasu.
Co prawda wiadomo, że w ciężkich warunkach będą grały obie drużyny, no ale to nie zwykle ułatwi grę obrońcą Polonii, bo ciężko będzie wykorzystać np. szybkość Brożka, a jeden strzał z daleka albo jakieś zamieszanie w polu karnym może przynieść łatwą bramkę - Polonia sporo bramek w tamtej rundzie zdobyła właśnie wykorzystując takie zamieszania... ![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|

|
||||||
|
|