
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#11
|
|
Tylko że ćwiczy się obronę jak przeciwnik ma nóż chwycony jak do kruszenia lodu, zaciśnięta pięść i ostrze skierowane w dół... jak ktoś wie jak nóż się trzyma to nic ci żadna sztuka walki nie pomoże, musisz wyjąć swój nóż... Nie oszukujmy się, chłop ci zasadzi lowkicka, i przejedzie ostrzem po całej ręce to już mu nic nie zrobisz. Możesz tylko się modlić żeby dalej trafiał w rękę.
![]() Towarzystwo Sportowe
|
|
|

|
||||||
|
|