The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.02.2009, 15:14. Początek studiów w wieku 33 lat?
Mam dylemat i to spory. Znajomy namawia mnie żebyśmy podjęli studia na Politechnice Gdańskiej (rzecz jasna zaoczne). Pieniądze jakoś by się znalazły,ale chodzi mi o coś innego- czy inżyniera w wieku 36-37 lat ktoś przyjąłby do pracy? Czy jest sens rozpoczynania znowu edukacji? (pracuję w szkole-zarobki mam mocno średnie)
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 13.02.2009, 15:28
powiem ci tak: mój znajomy dostał się w te wakacje na studia.

ma 48 lat.
.
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 13.02.2009, 15:35
Nieźle
Pytanie czy ktoś go (ewnetualnie mnie) zatrudni nawet jesli skończyłbym coś konkretnego na polibudzie
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 13.02.2009, 15:44
Dlaczego nie? odpowiednia praktyka zapewne ktos znajomy cos zalatwi a potem prosto do przodu.. sens studiowania jest zawsze bo to sa niezapomniane chwile a czy jest cos lepszego niz inwestowanie w samego siebie?
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 13.02.2009, 15:45
Jakoś nie słyszałem o bezrobotnych inżynierach.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
tomekk81
Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 13.02.2009, 15:52
Nawet nie myśl takimi kategoriami! Jak tylko masz ochotę, to zaczynaj studia i na nic się nie oglądaj
*TYLKO WISŁA*
Odpowiedz cytując
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 13.02.2009, 16:25
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Jakoś nie słyszałem o bezrobotnych inżynierach.
no w Krakowie jest w **** inzynierow
jak to mowil moj profesor jest ich kilkunastu na m2)
i stad zarobki rzedu 2 tys
tez sie kiedys zastanawialismy czy waro bylo isc na te studia patrzac na znajomych ktorzy w tym czasie np wyjechali za granice...

no rzeczywiscie jest dylemat
kazdy ma tam jakies cele w zyciu
osobiscie musialbym miec juz wlasne mieszkanie i prace i wtedy jakbym mial jeszcze czas i ochote to rzeczywiscie warto cos dla siebie zrobic
ale jak myslisz ze sam "mgr inz." zapewni Ci fajna kase to jestes w bledzie
Odpowiedz cytując
Kobieta_Wislak
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 13.02.2009, 16:28
Absolutnie namawiam do rozpoczęcia studiów! Absolutnie!
A czy bibliotekarka, bankowiec, barman, bramkarz, budowlaniec mogą znaleźć pracę w wieku 36-37 lat?
nooo! to inżynier tym bardziej da radę
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
Odpowiedz cytując
Galileo
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 13.02.2009, 16:32
No właśnie, kwestia wyboru kierunku, z podpisu widać, że mieszkasz na Mazurach, teraz pytanie, czy w miejscu Twojego zamieszkania jest pracodawce, ew. interes do rozkręcenia pasujący do profesji, którą wybieracie, czy ew. gotowy jesteś uczęszczać do nowej pracy np. 50 km. lub może to się wiązać z ewentualna przeprowadzką, czy jesteś tego świadomy...o rodzinie nie wspominając, zakładam, że ją posiadasz, jeżeli nie, tym lepiej, jesteś wtedy bardziej mobilny. Studiować dla samego studiowania, to chyba trochę bez sensu. Czy jest szansa właśnie na zatrudnienie w Twoim rejonie...można by jeszcze parę znaków zapytania postawić...a odpowiedzi na wcześniejsze muszą być znane i jasne.
Odpowiedz cytując
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 13.02.2009, 16:36
tez cie namawiam, jestem duzo mlodszy ale mam kolezanke ktorej matka musiala zrobic sobie magistra do pracy, a mysle ze byla ciut starsza niz ty.

Powodzenia ;]
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.02.2009, 18:00
Hudy napisał(a):Wyświetl post
jak to mowil moj profesor jest ich kilkunastu na m2)
I z tego co słyszałem to ciągle brakuje

Powodzenia w studiowaniu
Odpowiedz cytując
Gervas
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 13.02.2009, 18:10
spokojnie znajdziesz prace w Polsce, jak masz dobry angielski to rób cały kierunek bo Master tam robi dużą różnice, na Polskę spokojnie Ci inzynier wystarczy
Odpowiedz cytując
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 13.02.2009, 21:16
no cóż wynika jasno z postów, że nawet jesli nie podjąleś jeszcze decyzji ....

to my zrobiliśmy to za Ciebie

nie ma wyjścia - do dzieła i takie tam!!
"..jest radość zwycięstwa i jest radość życia, hymn spod jeszcze sztywnych od rapiera palców, kary za warcholstwo, spory o zdobycze, wszystko jest - dopóki jest o co walczyć.."
Odpowiedz cytując
fcz1985
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 13.02.2009, 21:24
Znam 2 osoby około 40 które też wróciły na studia na inny kierunek. Nikt nie żałuje... nawet ja idąc teraz po raz... 6 na pierwszy rok (mam problem z policzeniem do 5)
Odpowiedz cytując
.:MEDALIK:.
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 13.02.2009, 21:41
A ja w tym roku ide po raz 3 na pierwszy rok No, ale mam tylko 23 lata.
Nie mam recepty na jutro, nie umiem pomóc ludziom, cholerny samolub, nie wierze więcej w ludzkość. Nie narzekam, mój świat jest ułożony, wiem co mam, wiem co chce, wiem co muszę zrobić.
Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 13.02.2009, 21:45
Hudy napisał(a):Wyświetl post
no w Krakowie jest w **** inzynierow
jak to mowil moj profesor jest ich kilkunastu na m2)
i stad zarobki rzedu 2 tys
tez sie kiedys zastanawialismy czy waro bylo isc na te studia patrzac na znajomych ktorzy w tym czasie np wyjechali za granice...

no rzeczywiscie jest dylemat
kazdy ma tam jakies cele w zyciu
osobiscie musialbym miec juz wlasne mieszkanie i prace i wtedy jakbym mial jeszcze czas i ochote to rzeczywiscie warto cos dla siebie zrobic
ale jak myslisz ze sam "mgr inz." zapewni Ci fajna kase to jestes w bledzie
wlasnie nie ma z tego co slyszalem wlasnie dla tego wjeba*i obowiazkowa matematyke na maturze bo za duzo humanistow na rynku
.....
Odpowiedz cytując
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 13.02.2009, 21:51
Dla dobrego pracodawcy wiek nie ma znaczenia a to jak pracownik wywiązuje się z obowiązków. Jeśli się wachasz to jest takie powiedzenie "raz się żyje" - nie spróbujesz to za kilka lat będziesz żałował ze się nie zdecydowałeś na studia. Ja również może pójdę na studia o kierunku zupełnie innym niż mój profil w liceum. Takie jedno z marzeń do spełnienia ; p. Pozdrawiam

Wisła
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 13.02.2009, 23:36
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
I z tego co słyszałem to ciągle brakuje

Powodzenia w studiowaniu
Zależy jeszcze w CZYM jesteś inżynierem.

a co do pytania kolegi, to jak najbardziej za. znam kolesia co na studia poszedł w wieku 30 lat na inżyniera informatyka.
Odpowiedz cytując
Above
Voyage! Voyage!
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 14.02.2009, 10:16
Pamiętajcie tylko o tym, że czym człowiek starszy tym gorzej przyswaja wiedze
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 14.02.2009, 13:18
Moja matka przewała studia w wieku 21 lat bo była wciąży. W wieku 38 lat zaczęła studiować zaocznie na Ekonomicznej. Miała lepsze oceny od innych, młodyszch studentów. Same 4 praktycznie. Sam byłem w szoku ...
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 14.02.2009, 13:46
Moim zdaniem: same studia ci nic nie dadzą, jeśli myślisz, że po skończeniu Xowego kierunku zaczna sie o ciebie bić to jestes w błedzie. Młodsi maja prościej to jest pewne i jeśli ktoś będzie miał ciebie umijącego tylko tyle co po studiach i tkaiego samego 24 latka to niestety cię w większosci nie wybierze.
Ale studia zrobic warto pod warunkiem, że juz wczesniej będziesz pracował/ przyswajał praktycznie tę częśc wiedzy która masz studiować.
Bo jedno jest pewne, studia dadza ci papier, trzeba mieć jednak tez jakies umiejętnośći pozaszkolne.

podsumowując: jestem jak najbardziej za, pod warunkiem, że porozpoczęciu studiówzaczniesz pracować w na niskim stanowisku, ale w nowym zawodzie
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
LoRd
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Kraków - Oświecenia ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 14.02.2009, 15:38
Przede wszystkim. Studiować coś co się lubi bo inaczej jest duża szansa, że to rzucisz i wtedy szkoda Twojego zachodu. Druga sprawa fakty są takie, że im człowiek starszy tym trudniej będzie znaleźć pracę bez kwalifikacji. Wyższe wykształcenie pomaga ale samo na siebie nie zarabia. Studiować na pewno warto ale moim zdaniem lepiej dziennie bo klimat lepszy a sesja tak czy inaczej przeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee**bana. Także nawet się nie zastanawiaj. A wyboru będziesz żałował tylko w sesji
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 16.02.2009, 06:16
Czyli czas wybierać kierunek
Dzięki za podpowiedzi.
A tak w ogóle zastanawiam się między energetyką, logistyką a biotechnologią.
Co lepsze ?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:44.