The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
*KoTeK*
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#661
Stary 27.01.2009, 22:39
Jedno jest pewne : "Gazu z Norwegii nie będzie" a "15 sekund to dużo czasu" !
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#662
Stary 27.01.2009, 22:40
Polki są najpiękniejsze, a już w takich momentach to bez dyskusji! Cóż za końcowka...bo mecz słaby ogólnie. Jakiś taki senny. Lepiej że gramy z Chorwatami, Francja nam nie leży. Tylko boję się o sędziów troche.
Odpowiedz cytując
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#663
Stary 27.01.2009, 22:41
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
hehe, ta blondyneczka z Norwegii była boska
Ojh była...
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#664
Stary 27.01.2009, 22:42
Tiramisu napisał(a):Wyświetl post
Mnie Polka z dzieckiem na rękach (co płakała na końcu) urzekła . Piękna kobieta. I nasza .

No dokałdnie chociaż raz na koniec, gościu z kamerą nie dał siwego dziadka, tylko naszą piękną matke Polkę.
Sory za offa.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 27.01.2009 o godz. 22:49.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#665
Stary 27.01.2009, 22:44
*KoTeK* napisał(a):Wyświetl post
Jedno jest pewne : "Gazu z Norwegii nie będzie" a "15 sekund to dużo czasu" !
dostalem smsa: "Od dzisiaj wprowadza sie nowa jednostke czasu - JEDNA WENTA = 15 sek. Kupa czasu"

/sry za offa
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#666
Stary 27.01.2009, 22:45
a ponoć z B.Wentą już nic nie osiągniemy, bo się wypalił
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#667
Stary 27.01.2009, 22:49
dajcie link na kocnowke meczu naszego aby obejrzec? bo tamten ie dziala
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#668
Stary 27.01.2009, 22:50
janko04 napisał(a):Wyświetl post
dajcie link na kocnowke meczu naszego aby obejrzec? bo tamten ie dziala
http://www.tvp.pl/sport/mistrzostwa-...tura-siodmiaka

ten działa. Dał już go ktoś wyżej
Odpowiedz cytując
MISTA92
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#669
Stary 27.01.2009, 22:53
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
http://www.tvp.pl/sport/mistrzostwa-...tura-siodmiaka

ten działa. Dał już go ktoś wyżej
Znajdzcie innego linka bo to mi nie działa....:(:( Pliska
Odpowiedz cytując
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#670
Stary 27.01.2009, 22:55
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ze zdjeli to nic dziwnego , ale ze mu podali
Przecież to nie bramkarz grał tylko Kieling co nam co chwile bramki wsadzał.
Odpowiedz cytując
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#671
Stary 27.01.2009, 22:55
MISTA92 napisał(a):Wyświetl post
Znajdzcie innego linka bo to mi nie działa....:(:( Pliska
dziala tylko odswiez sobie kilka razy az zalapie
na youtube.pl caly czas cos sie pojawia ale szybko blokuja
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#672
Stary 27.01.2009, 22:56
Podoba mi się, że dzięki takim zdarzeniom szersza publika zaczyna dostrzegać piękno piłki ręcznej.
Odpowiedz cytując
TSWalos
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#673
Stary 27.01.2009, 22:58
A niech mi ktoś powie... Ta Chorwacja to dobra jest
Odpowiedz cytując
Wasza Wysokość
Junior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#674
Stary 27.01.2009, 22:58
mic napisał(a):Wyświetl post
dostalem smsa: "Od dzisiaj wprowadza sie nowa jednostke czasu - JEDNA WENTA = 15 sek. Kupa czasu"
Znakomite.

mic napisał(a):Wyświetl post
sry za offa
Ni szkydzi.

Celem uniknięcia bana (chyba że na fali narodowego uniesienia weszła w życie forumowa amnestia), przypomnę, że nazwa "szczypiornista" nie ma podłoża wegetariańskiego; pochodzi od nazwy własnej, miejscowości Szczypiorno, gdzie internowani podczas I wojny światowej w obozie jenieckim polscy legioniści nauczyli się tej gry od niemieckich wartowników.

Historia bywa przewrotna, o czym dziś przekonali się najlepiej potomkowie niemieckich wartowników.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#675
Stary 27.01.2009, 23:00
MISTA92 napisał(a):Wyświetl post
Znajdzcie innego linka bo to mi nie działa....:(:( Pliska
może nie masz jakiejś wtyczki?


Chorwacja- na tych mistrzostwach nie przegrali meczu a stosunek bramek to: 137:98

Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 27.01.2009 o godz. 23:05.
Odpowiedz cytując
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#676
Stary 27.01.2009, 23:04
TSWalos napisał(a):Wyświetl post
A niech mi ktoś powie... Ta Chorwacja to dobra jest
od początku byli głównymi faworytami oprócz francuzów których dzisiaj pokonali
no i sa gospodarzami
aleeeee bedzie dobrze)
Odpowiedz cytując
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#677
Stary 27.01.2009, 23:09
mic napisał(a):Wyświetl post
JEDNA WENTA = 15 sek. Kupa czasu"
Należy pamiętać, że 3,53 Wenty = 1 Gołota

Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#678
Stary 27.01.2009, 23:11
Co tu dużo mówić/pisać... tych emocji się po prostu nie da się opisać. Powiem szczerze, że po obronionym rzucie Bieleckiego [swoją drogą zaczął grać w najważniejszym meczu] zwątpiłem. Od tego momentu miotałem się po domu, bałem się spojrzeć w TV. Wracam po 1-2 akcjach, powoli odrabiamy straty. Nadzieje odżyły. Zacząłem liczyć na cud... Remis, przerwa na żądanie Norwega - nie wiem jak Wy, ale ja pomyślałem, że Wenta ma nierówno pod kopułą . Koniec czasu. Zaczyna się akcja. Norwegowie tracą piłkę, rzut i... szał radości. Połowa osiedla obudzona . Ehh... oby więcej taki pięknych momentów w naszym sporcie. Mam nadzieję, że nie zaprzepaścimy takiej okazji i wreszcie zdobędziemy złoto. W końcu dostaliśmy szansę od samego Boga.
Co do naszego kolejnego rywala, w wybieraniu mniejszego zła wolę jednak mimo wszystko Chorwatów. Z Francuzami nigdy nie grało nam się dobrze.

TSWalos napisał(a):Wyświetl post
A niech mi ktoś powie... Ta Chorwacja to dobra jest
- gospodarz turnieju
- światowa czołówka
- mają najlepszego zawodnika świata Ivano Balica

PS. Mógłby się odbyć jakiś mecz Polska - Norwegia... liczyłbym na liczną grupę przyjezdnych
Powód: bo tak ładniej ;]
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 27.01.2009 o godz. 23:16.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#679
Stary 27.01.2009, 23:14
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Przecież to nie bramkarz grał tylko Kieling co nam co chwile bramki wsadzał.
No wiem - z emocji mi sie popierdzielilo.
Swoja droga to tak na zimno naszly mnie takie przemylenia.

Nie wiem czy trener norweski lama, czy tez grajki sie spalily , czy tez byla jakas umowa(oczywiscie nie mam na mysli zadnego przekretu), w ktorej to - jesli byla by taka okolicznosc, postarano by sie nie doprowadzic do remisu jako wyniku koncowego.
A pisze o tym, bo Norwegowie wycofali bramakrza i rzucili(a wlasciwie chcieli rzucic) na jakies 8,7 sek przed koncem.I jakby trafili to przeciez bramka i tak byla pusta wiec wystarczylo , by nawet nasz bramkarz od razu rzucil na pusta bramke a i tak by byl remis, ktory nikomu nic by nie dal.


A juz pomijajac ta zbeda rozkmine to co sie musialo dziac w teamie Niemiachow

ps. co do szans w polfinale to nie sa one chyba zbyt wielkie.Zauwazylem ze reczna jest w duzej mierze zalezna od widzimisie sedziow, a ze Chorwaci to gospodarz, to moze byc ciezko.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#680
Stary 27.01.2009, 23:16
Nie znam się na tym sporcie zupełnie. Ale nie wiem czemu ale spokojny o Polaków jestem. Jest to dla mnie jedyne drużyna, która może na przestrzeni jakiegoś okresu poprawić swój sukces. Poprzednie MŚ nie były widać przypadkiem,znaczy się jest dobra praca i rozeznanie w temacie, jak mówi polska szkolą trenerska Więc musi być dobrze. A Statoile to ****a faulowali strasznie,jeden bardziej od drugiego. Z Chorwatami może być tak, że jak im się ucieknie, w co wierzę,to nas nie dogonią. Mentalnie siądą. Tak na oko, taktyka tych co "w pracy Vikinga cenią sobie gwałcenie" polegała na tym,a by nie dać się Polakom rozegrać. Serbowie starali się podjąć walkę, grać otwartą grę i w czapę dostali.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 27.01.2009 o godz. 23:18.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#681
Stary 27.01.2009, 23:17
A co lepsze, to my na tle takich Niemiachow to jestesmy kompletna pustynia jesli chodzi o ten sport.To tak jakbysmy w hokeju ograli Czechow, Szwedow czy Ruskich.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#682
Stary 27.01.2009, 23:18
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A pisze o tym, bo Norwegowie wycofali bramakrza i rzucili(a wlasciwie chcieli rzucic) na jakies 8,7 sek przed koncem.I jakby trafili to przeciez bramka i tak byla pusta wiec wystarczylo , by nawet nasz bramkarz od razu rzucil na pusta bramke a i tak by byl remis, ktory nikomu nic by nie dal.
Mylisz się kolego, jak by trafili, byłoby wznowienie Polaków ze środka boiska. I bramkarz by zdążył wrócić.
Odpowiedz cytując
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#683
Stary 27.01.2009, 23:19
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy trener norweski lama, czy tez grajki sie spalily , czy tez byla jakas umowa(oczywiscie nie mam na mysli zadnego przekretu), w ktorej to - jesli byla by taka okolicznosc, postarano by sie nie doprowadzic do remisu jako wyniku koncowego.
A pisze o tym, bo Norwegowie wycofali bramakrza i rzucili(a wlasciwie chcieli rzucic) na jakies 8,7 sek przed koncem.I jakby trafili to przeciez bramka i tak byla pusta wiec wystarczylo , by nawet nasz bramkarz od razu rzucil na pusta bramke a i tak by byl remis, ktory nikomu nic by nie dal.
Nie do końca bo gdyby rzucili bramkę my musielibyśmy zacząć od środka nie od własnej bramki to raz a dwa to szybko jeden zawodnik by zbiegł i bramkarz wróciłby na swoje miejsce

Gdyby ktoś miał filmik z miną helmutów byłbym baardzo wdzięczny
The Apostasy



Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#684
Stary 27.01.2009, 23:20
kibic sukcesu 2007 napisał(a):Wyświetl post
Mylisz się kolego, jak by trafili, byłoby wznowienie Polaków ze środka boiska. I bramkarz by zdążył wrócić.
hah - to ja juz nic nie wypisuje w tym temacie, bo podobnie jak Marszalek kompletnie sie na tym nie znam
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Tomek_TS
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Zelczyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#685
Stary 27.01.2009, 23:22
http://pl.youtube.com/watch?v=YVKhLIdr6xA

Ostatnie 3 minuty.
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#686
Stary 27.01.2009, 23:24
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A co lepsze, to my na tle takich Niemiachow to jestesmy kompletna pustynia jesli chodzi o ten sport.To tak jakbysmy w hokeju ograli Czechow, Szwedow czy Ruskich.
Ale w tej kwestii akurat masz rację.

Ważne jest to, że Chorwaci i Francuzi to w przeciwieństwie do Niemców czy Norwegów drużyna, która gra otwartą piłkę, dużo techniki, ładnych akcji. Nie murują dostępu do bramki więc zapowiadają się ciekawe mecze. Jeśli tylko sędziowie niczego nie popier..lą, głównie jeśli chodzi o kary, to powinno być dobrze.

Mój finał ( szczególnie po takim zastrzyku adrenaliny dla naszych jak zwycięstwo w ostatnich sekundach ) to Polska - Francja.

Ps. Te fanki z Norwegii... ach te fanki z Norwegii... swoją drogą nie wiedziałem, że one takie piękne... Chyba trzeba się będzie wybrać w tamten zakątek świata

Ps2. Widok płaczącej z radości kobietyi z Polski z dzieckiem na rękach - aż się człowiekowi żyć chce!

BRAWO JESZCZE RAZ!
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 27.01.2009 o godz. 23:31.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 27.01.2009, 23:32
Slowa uznania za caly turniej za ten mecz dla mnie nic nie musza brawo chlopaki !!

a nasz komentator to jeszcze zyje?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Tom'ash
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#688
Stary 27.01.2009, 23:33
Czy to z Francją odpadliśmy na ostatniej olimpiadzie?
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#689
Stary 27.01.2009, 23:36
Tom'ash niestety nie, odpadliśmy z Islandią.

Za wikipedią:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Turniej_olimpijski_w_pi%C5%82ce_r%C4%99cznej_m%C4% 99%C5%BCczyzn_2008
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 27.01.2009 o godz. 23:39.
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#690
Stary 27.01.2009, 23:36
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
może nie masz jakiejś wtyczki?


Chorwacja- na tych mistrzostwach nie przegrali meczu a stosunek bramek to: 137:98


czas najwyższy przegrać
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06.