
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: R22
Offline |
#511
|
|
o której się zaczyna mecz
![]() WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#512
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#513
|
|
Macie coś z żydów w sobie
Brakuje teraz dwóch bramek z meczu z Serbią, ale i tak nie jest źle. ja boję sie o głowy. o nic wiecej ![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#515
|
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#517
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: skawina
Offline |
#519
|
|
Szmal bedzie bohaterem
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#520
|
|
Prosze Cie...
![]() Czy mi sie wydaje czy na tych Mistrzostwach nie umiemy grac w przewadze!
Ostatnio edytowane przez sergio : 27.01.2009 o godz. 20:32.
![]()
TYLKO WISŁA!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#521
|
|
Szkoda, że nie ma Tkaczyka. Wleklak to jednak nie ta liga. Jak sami sobie nie zrobimy kuku, powinno być OK.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: skawina
Offline |
#523
|
|
a Jaszka super wejscie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#524
|
|
Jazda z .......Norwegami, czas zacząć odskakiwać , bo drugą połówkę gramy gorzej
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna
Offline |
#525
|
|
dlaczego od poczatku meczow nie gra Bielecki ? kontuzja ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#526
|
|
Za dużo głupich strat w ataku, dajemy im bramki za darmo.
|
|
|
|
Banita
Od: 11.2008
Offline |
#527
|
|
Bielecki jest bez formy, w tym meczu nie będzie odskakiwania...to będzie ciężki mecz do końca.
|
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#528
|
|
Gdyby nie "Kasa" to bylibysmy w dupie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#529
|
|
Oj ciężko jest .... prawdziwy mecz walki ... trudno przeprowadzać szybkie składne akcje
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#530
|
|
Śmierdzi spiskiem na korzyść szwabów
14:14 troche skuteczność zawodzi.Zobaczymy co przyniesie druga połowa |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#531
|
|
cholera, szkoda przewagi - bylo 9:6
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#532
|
|
No to do przerwy mamy wynik dokładnie taki sam jak w meczu Dania-Niemcy 14-14. Oby podobnie się skończył, dobrze dla nas. Szkoda tej roztrwonionej przewagi przy stanie bodajże 9-6. Trudno przecisnąć się przeż tę obronę.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX
Offline |
#533
|
|
w ciemnych barwach widze drugo połowe
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: skawina
Offline |
#534
|
|
i bedzie 27 :25
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#535
|
|
Chwila oddechu
Bardzo atrakcyjne Norweżki zasiadają na trybunach ![]() A tak poważniej , to nie dziwie się ,ze wynik w meczu D-Den oscylował około remisu . Gra wyrównana gol za gola. jedynie trochę boli ,że Nasi niekiedy za bardzo kombinują , a Norwegowie jak maja "szam-na-sam" (nomenklatura piłkarska Jak nasi poprawia troszkę ten aspekt wygrają , choć z 2 strony patrząc w tym meczu może zadecydować rzut w ostatniej sekundzie. Edit . koleżanka zdaje historie na maturze i jak to kobieta zakrywając oczy podczas meczu słyszy wg. niej "Mamluk" i stwierdzenie podczas gdy Ty spływasz bo Wikngowie maja przewagę "No już nigdzie nie znajdziesz rodowitych Skandynawów" , potem człowiek tłumaczy podczas gry że to Mamelund tak więc 2 połowa polska vs. Arabowie z Maghrebu Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez djjamajczyk : 27.01.2009 o godz. 21:02.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#536
|
|
Myślałem, że będzie łatwiej. Musimy odskoczyć na 2 bramki i trzymać się tego ale będzie bardzo trudno. W obronie gramy dzisiaj słabo i nie ma tego ataku skrzydłami jak w ostatnim meczu.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#537
|
|
Jak na razie ciężko to idzie. Nasi słabo radzą sobie w ataku, muszą to poprawić po przerwie.
|
|
|
|
Banita
Od: 11.2008
Offline |
#538
|
|
Polska - Norwegia 14:14 do przerwy.
to spotkanie już nie przypomina dwóch ostatnich pojedynków w wykonaniu naszych szczypiornistów, nie jesteśmy w "takim gazie", ale nie jest źle, w obronie musimy grać bardziej stanowczo, i zwrócić większą uwagę na typa grającego na pół lewym skrzydle, facet ma atomowe uderzenie i to wykorzystuje. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#539
|
|
W dwóch ostanich meczach drugie połowy zdecydowanie gorsze dla Polaków, oby nie dziś.
Jak dla mnie pare osob musi się obudzić, zresztą nie wiem czy słyszeliście sam Wenta krzyczał do jednego z naszych żęby się obudził... ![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#540
|
|
najgorszy poczatek jaki mogl byc - rozgrzalismy Ege
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|