The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#331
Stary 26.01.2009, 19:56
kibic sukcesu 2007 napisał(a):Wyświetl post
Najciekawsza opcja (czysto teoretyczna): Serbia wygrywa z Macedonią, Dania z Niemcami, a Polska remisuje z Norwegią. Mamy wtedy 4 drużyny z 5 pkt.
Najciekawsza, bo będzie 4 drużyny po 5 pkt, a w gruncie rzeczy bardzo ch.jowa, bo oznacza, że i tak wychodzą Niemcy i Dania. Niech więc Twe słowa w psie gówno zamienią się
Odpowiedz cytując
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#332
Stary 26.01.2009, 19:58
kibic sukcesu 2007 napisał(a):Wyświetl post
Najciekawsza opcja (czysto teoretyczna): Serbia wygrywa z Macedonią, Dania z Niemcami, a Polska remisuje z Norwegią. Mamy wtedy 4 drużyny z 5 pkt.
Co w tymm ciekawego wtedy Dania i NIemcy wchodzą do pólfinałów
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 26.01.2009, 20:03
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Niech więc Twe słowa w psie gówno zamienią się
Niech się zmienią, ale sytuacja w miarę niecodzienna mimo wszystko.
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#334
Stary 26.01.2009, 21:18
Srał pies niecodzienność. I tak te wyniki ostatnie są już zbyt niecodzienne, więc niech skrajność taka całkowita się nie przydarza. Jutro o tej porze będzie bardzo wiele emocji, mam nadzieję.
Odpowiedz cytując
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#335
Stary 26.01.2009, 21:46
A ja mam nadzieję że nie będzie o tej porze już żadnych emocji bo ułoży nam się wszystko jak z Serbią Życie jednak uczy że można być co najwyżej umiarkowanym optymistą
The Apostasy



Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#336
Stary 26.01.2009, 21:58
Jak obstawiacie wyniki jutrzejszych meczów? Ja obstawiam że wygrają Niemcy i MY!
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#337
Stary 26.01.2009, 22:05
Duńczycy wg mnie zmiotą Niemców. Niemiaszki w ani jednym meczu nie pokazali nic ciekawego. Śmiem nawet powiedzieć, że mecz z nami raczej po prostu im się ułożył dzięki naszej głupocie i błędom i to raczej my go przegraliśmy, a nie oni wygrali. Trzeba dodać, że Niemiaszki zagrają bez dwóch kluczowych zawodników, tzn. Kraus (Klaus?) na pewno, a Hens bardzo prawdopodobne, tak więc wszystko działa na naszą korzyść. Byle tylko Duńczycy podeszli do tego meczu, tak jak podeszli w drugiej połowie meczu z nami, a można być spokojnym (przypomnę - był moment, że odrobili 7 goli straty!)
Prawdopodobny chyba najbardziej scenariusz na jutro to:
Dania - Niemcy 32:27
Polska - Norwegia 30:26
Serbia - Macedonia 24:28
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#338
Stary 26.01.2009, 22:07
Polacy mistrzowie dzielenia skóry na niedźwiedziu
Każdy turniej = rozkminki, tabele, wyniki, czasem nawet dokładne podane ze strzelcami bramek ( to w piłce )
Kurde jak juz znamy wszystkie scenariusze to co to za frajda będzie oglądać ? "wiedziałem, że tak będzie, mhm mhm, ja wiedziałem..."
..
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#339
Stary 26.01.2009, 22:10
Tofiku, scenariuszem nazywasz prognozy, czy opcje, które winny się zdarzyć byśmy awansowali?

To, że rzuciłem tymi wynikami, to raczej oznaka nadziei i wiary w to, że wszystko jutro pójdzie po naszej myśli, a przecież takie właśnie stosunki wynikowe mogą wziąć w łeb - vide mecze z soboty i niedzieli. Wyżej były wspominane opcje/scenariusze, które nam są potrzebne byśmy awansowali, bowiem niektórzy nie wiedzieli, co i jak nam do sukcesu trzeba.

Obyśmy za 24 godziny byli w Raju, zwanym półfinałem!
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#340
Stary 26.01.2009, 22:25
Ja liczę że Nasi wygraja , ale do STS-u bym z tym nie poszedł (hehe), nikt tak jak Polacy nie umie spie_olić swojej szansy , piłkarze, siatkarze itd.
Niemcom broń Boże nie kibicuje ale choćby grali samymi rezerwami to zawsze są Niemcy , turniejowcy + mekka szczypiorniaka , krótko mówiąc nie odpuszczą.
Odpowiedz cytując
MISTA92
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#341
Stary 26.01.2009, 22:26
Wygraja Niemcy czy Dania nas to nie będzie obchodzic jak wygramy z Norwegami...I tylee;p
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#342
Stary 26.01.2009, 22:51
Co jak co, ale raczej wszystko w naszych rękach. Remis to w ręcznej jednak rzadki wynik (mówię o meczu Dania-Niemcy). Za remisy buki płacą od 5:1 wzwyż.
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#343
Stary 26.01.2009, 23:28
MISTA92 napisał(a):Wyświetl post
Wygraja Niemcy czy Dania nas to nie będzie obchodzic jak wygramy z Norwegami...I tylee;p
tylko że mecz Niemców z Duńczykami jest wcześniej, ale macie racje ze o remis w sumie cięzko bo wtedy los Niemców zależał by od nas, i w sumie na miejcu trenera wolałbym dać szanse Norwegom już

Najprawdopodobniej jednak wszystko będzie zależało od nas i trzeba nareszcie w arcyważnym meczu pokazać klasę

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#344
Stary 27.01.2009, 11:05
Dzis trzymamy kciuki za Niemcow. Jesli oni wygraja to Norwegowie traca szanse na awans i mecz z nami bedzie dla nich o pietruszke czyli mowiac potocznie nie postawia sie nam.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#345
Stary 27.01.2009, 11:55
Ponoć istnieje duże zagrożenie, że Wleklak, starszy Jurecki i Siódmiak mogą być niezdolni do gry.
Bez tej trójki będzie bardzo ciężko.
Mam nadzieję że przynajmniej Jurecki i Siódmiak zostaną postawieni na nogi - dokończyli mecz z Serbami czyli może nie jest tak źle.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
impreza
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#346
Stary 27.01.2009, 12:12
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ponoć istnieje duże zagrożenie, że Wleklak, starszy Jurecki i Siódmiak mogą być niezdolni do gry.
Bez tej trójki będzie bardzo ciężko.
Mam nadzieję że przynajmniej Jurecki i Siódmiak zostaną postawieni na nogi - dokończyli mecz z Serbami czyli może nie jest tak źle.
wiesz jak to jest z tymi informacjami na onecie itd...juz nie raz tak bylo ze wielkie gwiazdy czy to w piłke, siatke czy kosza miały nie zagrać a jednak "cudem" 5 minut przed rozpoczeciem spotkania "zdrowiały" dopóki nie zobacze że nie wyszli na boisko i siedzą na ławce to nie uwierze, bądźmy dobrej mysli...
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#347
Stary 27.01.2009, 13:01
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ponoć istnieje duże zagrożenie, że Wleklak, starszy Jurecki i Siódmiak mogą być niezdolni do gry.
Bez tej trójki będzie bardzo ciężko.
Mam nadzieję że przynajmniej Jurecki i Siódmiak zostaną postawieni na nogi - dokończyli mecz z Serbami czyli może nie jest tak źle.
Wczoraj czytałem/widziałem w TV wywiad z trenerem i mówił, że w/w trójka jest poobijana, ale dzięki tej 1-dniowej przerwie spokojnie się wyleczy i będzie gotowa do gry w dzisiejszym spotkaniu.
Radzę się nie podpalać informacjami z oneta.

PS. Wierzycie, że Niemcy wygrają z Danią?
Odpowiedz cytując
Agnieszka
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#348
Stary 27.01.2009, 15:05
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
PS. Wierzycie, że Niemcy wygrają z Danią?
A co innego nam pozostało? Niemcy muszą wygrać inaczej nasz mecz z Norwegią będzie o pietruszkę dla Nas. Pozatym wypadałoby by Niemcy wygrali w II fazie chociaż ten jeden jedyny raz. Bo po remisie z Serbią, przegranej z Norwegią pozostaje im tylko jedna opcja - pokonać Danie. Chociaż.... hm. Remis jest też bardzo prawdopodobny ale.. no bez przesady. Szczęście nam w II fazie dopisuje więc czemu teraz miałoby się to zmienić?

A co do naszego bardzo ważnego meczu to można powiedzieć tylko tyle, że jeśli drużyna wyjdzie na boisko i grać będzie tak jak z Serbią czy Dania o wynik będę spokojna. Oczywiście duże znaczenie będzie miał tutaj wcześniejszy mecz Niemców.
"Victoria Concordia Crescit"
Odpowiedz cytując
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#349
Stary 27.01.2009, 15:08
Agnieszka napisał(a):Wyświetl post
A co innego nam pozostało? Niemcy muszą wygrać inaczej nasz mecz z Norwegią będzie o pietruszkę dla Nas. Pozatym wypadałoby by Niemcy wygrali w II fazie chociaż ten jeden jedyny raz. Bo po remisie z Serbią, przegranej z Norwegią pozostaje im tylko jedna opcja - pokonać Danie. Chociaż.... hm. Remis jest też bardzo prawdopodobny ale.. no bez przesady. Szczęście nam w II fazie dopisywało czemu teraz miałoby się to zmienić?

A co do naszego bardzo ważnego meczu to można powiedzieć tylko tyle, że jeśli drużyna wyjdzie na boisko i grać będzie tak jak z Serbią czy Dania o wynik będę spokojna. Oczywiście duże znaczenie będzie miał tutaj wcześniejszy mecz Niemców.
To albo ja sie nie orientuje albo Ty zle mówisz
Z tego co ja wiem to w meczu Niemcy-Dania nie moze być remisu ale każdy inny wynik jest dla nas dobry
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 27.01.2009, 15:12
Agnieszka napisał(a):Wyświetl post
A co innego nam pozostało? Niemcy muszą wygrać inaczej nasz mecz z Norwegią będzie o pietruszkę dla Nas.
Nasza wygrana z Norwegią i wygrana Dani nad Niemcami, lub Niemiec nad Danią, daje nam awans. Więc nie będzie to w żadnym wypadku mecz o pietruszkę.
Remis Danii z Niemcami nas eliminuje. Ale Niemcy nie mogą się umówić na taki rezultat, bo wtedy odpadną -jeśli Norwegia wygra z Nami -na rzecz Skandynawów. Więc moim zdaniem 80% szans, leży w naszych rękach(i to dosłownie)
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 27.01.2009 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 27.01.2009, 15:15
Ważne jest to żeby pokonać Norwegów i tylko to się liczy. Remis Duńczyków z Niemcami myślę że nie padnie, ale która drużyna wygra tego nie wiem. Rozum mówi że Niemcy, ale mam nadzieję że nie, bo nie chciałbym widzieć później Niemców w półfinale. Wolę Duńczyków.
Odpowiedz cytując
Agnieszka
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#352
Stary 27.01.2009, 15:15
A no przepraszam za dużo się naczytałam WP
"Victoria Concordia Crescit"
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#353
Stary 27.01.2009, 15:19
Zobaczycie, że Dania wygra. Mają więcej atutów. Cóż, za 2 godziny pierwsze wielkie emocje. Danemark!

Ps. WP nie ma co czytać, oni tam każą Niemcom kibicować, bo się Super Expressu naczytali, po je ba ni... :]
Odpowiedz cytując
Agnieszka
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#354
Stary 27.01.2009, 15:23
Mam nadzieję że ten mecz nie będzie wyglądał jak mecz Niemców z Norwegią, gdzie wynik remisowy utrzymywał się zdecydowanie najdłużej, bo inaczej nie dotrwam do naszego meczu
"Victoria Concordia Crescit"
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#355
Stary 27.01.2009, 15:39
Kurde nie wiem o co w tym sporcie chodzi ale też się jaram spotkaniem z Norwegami
..
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#356
Stary 27.01.2009, 15:46
tofik napisał(a):Wyświetl post
Kurde nie wiem o co w tym sporcie chodzi ale też się jaram spotkaniem z Norwegami
jak w każdym sporcie chodzi o to żeby wygrać
Odpowiedz cytując
Galileo
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#357
Stary 27.01.2009, 16:00
czyli strzelić (rzucić więcej bramek, niż przeciwnik )

ja będę raczej za Duńczykami, nie darzę Niemców sympatią
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#358
Stary 27.01.2009, 16:08
Galileo napisał(a):Wyświetl post
czyli strzelić (rzucić więcej bramek, niż przeciwnik )

ja będę raczej za Duńczykami, nie darzę Niemców sympatią
Nie Ty jeden , ale wydaje mi się, że jednak lepiej będzie jak wygrają Niemcy.
Po porażce Duńczyków, Norwegowie definitywnie straciliby szansę na wejście do półfinałów.
Sądzisz, że w meczu o pietruszkę graliby z taki zaangażowaniem i poświęceniem jak w meczu o 'coś'?

Z resztą... ważne jest tylko to, żebyśmy wygrali!
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#359
Stary 27.01.2009, 16:15
Awans Niemcow dopuszczam tylko w jednym wypadku - spotykamy sie pozniej w finale i loimy im dupe
Nikt tu nie dopuszcza nie wygrania meczu z Norwegia, oni tez uwazaja nas za faworytow - zeby ta pycha nas nie zgubila po raz kolejny bo balon chyba znow sie niechcacy nadmuchal.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Galileo
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#360
Stary 27.01.2009, 16:20
no właśnie, można na to patrzeć dwojako, jeżeli Norwegowie będą wiedzieć, że nie mają już szans na awans, na zakończenie będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i będą pozbawieni obciążenia psychicznego, czyli dla nas to nie za dobrze, bo to my musimy wygrać, czyli obciążenie psychiczne po naszej stronie i drżące ręce

co d finału z Niemcami, nie ma co wychodzić tak daleko ale jeszcze dobrze w pamięci mam poprzedni finał i nie chciałbym przeżyć czegoś podobnego, rewanż oczywiście jak najbardziej wskazany, ale podobno gra Francuzów i Chorwatów to"kosmos" niestety nie widziałem żadnego meczu tych ekip.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18.