
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#301
|
|
Ale potem wyglądał jakby miał się rozpłakać. Na moment zrobiło mi się żal.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#302
|
|
Cieszmy się że we wtorek w ogóle jest o co grać , bo mogło to być juz stricte towarzyskie spotkanie , trzeba wierzyć że Norwegię stukniemy , za późno już na obliczanki kto kogo jak i za ile.
Co mieliśmy spieprzyć to ... wiadomo. Fanem szczypiorniaka nie jestem i sam byłem zdziwiony że pasjonuje mnie jakiś mecz Norwegia-Niemcy i to że się wściekam bo jakiś skandynaw pół minuty przed końcem gubi piłkę pod własną bramką. Chore. Co do warszawiaka , siedzi tu , zagnieździł się , bzdur nie wypisuje , z avatara mu dobrze patrzy , pewnie w stolycy wszędzie go już zbanowali ," niech sobie jest ". Może z czasem jakiegoś przerzuta z niego zrobimy i przejdzie na jasną stronę mocy... heheh. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#303
|
|
ale potem siadłeś sobie w kąciku i poczekałeś, aż ci przejdzie?
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3
Offline |
#304
|
|
Ostatnio edytowane przez TSW Fanatyk : 25.01.2009 o godz. 20:30.
![]()
I
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#305
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#306
|
|
To był taki kobiecy odruch dla cierpiącego
przecież mówię, że chwilowy . Kto zabrał koronę miss forum?Ciężko będzie o remis,,,
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 25.01.2009 o godz. 20:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд
Offline |
#307
|
|
też słyszałem, że Dania może wygrać lub zremisować z Macedonią. Tak mówił komentator w meczu Norwegia-Niemcy. Więc trzymamy za Danię czy za obie?
![]()
Косово је СРБИЈА!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#308
|
|
Sorki za ignorancję ale powiedzcie mi proszę komu lub czemu mam kibicować w tym meczu bo nie wiem.
Zaczząłem kibicować Mołdawi, bo przegrywała a co jest najlepsze dla Nas , jedni piszą tak inni inaczej . Help. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#309
|
|
|
|
|
bananowy chłopiec
Od: 07.2006
Offline |
#310
|
|
Najlepiej kibicowac Danii.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#311
|
Macedonia lepiej zeby nie wygrala bo wtedy maja 4 punkty jak my. WYgrywaja z rozbitą Serbią - maja 6. My z Norwegią - mamy tez 6. Niemcy wygrywaja z Dania i wychodzi Macedonia z drugiej pozycji. Remis jest optymalny ale w recznej o to zawsze ciezko. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: RED PRĄDNIK / RUCZAJ
Offline |
#312
|
|
Bramkarz duński też robi cuda w bramce ! Mocny jest, na tą chwile 27-19 dla Danii,52 min.
Ostatnio edytowane przez Endrju 1906 : 25.01.2009 o godz. 21:30.
![]()
WISŁA NA ZAWSZE !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#313
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#314
|
|
I po remisie :(.
FraMat wybaczam . |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#315
|
|
Może i nienajgorzej, że Dania wygra, ale po co z taką przewagą ?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#316
|
|
No cóż, Duńczycy wygrywają znacznie, ale tego się należało spodziewać.
Mamy więc opcję nr 1: Dania - Macedonia 1 i jest wówczas Dania 6, Niemcy 5, Polska 4, Norwegia 4, Serbia 3, Macedonia 2 wobec czego musimy liczyć, że nie będzie remisu w Niemcy - Dania i wygramy z Norwegią. Piter - bramki nie mają w tym wypadku znaczenia, bo jeśli Niemcy wygrają z Danią, i my wygramy to wchodzimy, bo mamy bezpośrednie zwycięstwo z Danią. Tak więc bez obaw ![]() Macedonio: oddaj nam te punkty, no oddaj je! ![]()
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 25.01.2009 o godz. 21:36.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#317
|
|
te mistrzostwa to jakiś wałek....
przeciez poza pierwszym meczem z Danią w obecnej grupie, dostajemy przeciwnika zmęczonego przez Niemców: Serbię a teraz Norwegię. Myslicie, ze nie Niemcy nie zaprotestują? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#318
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#319
|
|
To ich wina, że z nami wygrali, tak to oni by dostawali podmęczonych przez nas
![]() Skończcie z dziwnymi dywagacjami ;] Teraz Niemcy dostają "lajtowego" przeciwnika, myślę, że dadzą se radę.. ![]() Adios Makedonija! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia
Offline |
#320
|
|
jest jeszcze jeden wariant Polska remisuje z Norwegią Dania wygrywa z Niemcami a Serbia z Macedonią i wszystkie drużyny mają poo 5 pkt a w meczach między sobą po 3 pkt i wtedy decydują bramki
![]()
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#321
|
|
Wychodzi na to, że jeśli Niemcy wygrają z Danią, to Norwegia gra z Naszymi o nic i teoretycznie powinno nam być latwiej
Aro 1234 popraw mnie jeśli się mylę ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#322
|
|
![]() |
||
|
|
Member
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj
Offline |
#323
|
|
Cytat:
Nie ma co kombinować. Liczmy, że w meczu Niemcy-Dania nie będzie remisu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#324
|
|
Kiedy i o której dokładnie jest nasz mecz i mecz Niemcy- Dania
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#325
|
|
Wtorek 27 styczeń 2009
Niemcy - Dania 17:30 Polska - Norwegia 20:15
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 25.01.2009 o godz. 23:09.
![]() Nie sztuką jest mówić o wierności, sztuką jest być wiernym...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#326
|
|
Może będą takie wyniki, kto wie
![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#327
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#328
|
|
heh i stalo sie to co wydawalo sie byc nierealne.
Trza sobie szczerze powiedziec , jesli wygramy z Norwegia to na 95% jestesmy w polfinalach.Los nad nami czuwa ze gramy jako ostatni , a to dlatego ze o jakimkolwiek 'dogadaniu' sie Dunczykow z Niemiachami nie moze byc mowy poniewaz my wtedy gramy o nic i mozemy sie odplacic przegrana z Norwegia, a jak wiadomo wtedy Niemiachy - out. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#329
|
|
Powiem szczerze że w sobotę wybrałem się na "Dracule" i w ogóle zapomniałem z kim gramy tego dnia mecz. A tu taka niespodzianka z Dunczykami...no ale myślę sobie jedna jaskółka wiosny nie czyni, potrzebne są korzystne rezultaty praktycznie we wszystkich rozgrywanych spotkaniach i co? I Niemcy remisują z Serbią a Macedonia przegrywa z Norwegią...wczorajszy dzień i mecz Niemcy-Norwegia to już seria okoliczności sprzyjających...Polsce. Dostaliśmy taki prezent od losu że szkoda byłoby go zmarnować
No ale nie ma się co nakręcać zabardzo, jak poprzednie lata uczą trzeba do sprawy podejść z zimną głową coby się zbytnio jednak nie rozczarować![]() ![]() The Apostasy ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#330
|
|
Najciekawsza opcja (czysto teoretyczna): Serbia wygrywa z Macedonią, Dania z Niemcami, a Polska remisuje z Norwegią. Mamy wtedy 4 drużyny z 5 pkt.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|