The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 25.01.2009, 20:06
Ale potem wyglądał jakby miał się rozpłakać. Na moment zrobiło mi się żal.
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#302
Stary 25.01.2009, 20:08
Cieszmy się że we wtorek w ogóle jest o co grać , bo mogło to być juz stricte towarzyskie spotkanie , trzeba wierzyć że Norwegię stukniemy , za późno już na obliczanki kto kogo jak i za ile.
Co mieliśmy spieprzyć to ... wiadomo.

Fanem szczypiorniaka nie jestem i sam byłem zdziwiony że pasjonuje mnie jakiś mecz Norwegia-Niemcy i to że się wściekam bo jakiś skandynaw pół minuty przed końcem gubi piłkę pod własną bramką. Chore.

Co do warszawiaka , siedzi tu , zagnieździł się , bzdur nie wypisuje , z avatara mu dobrze patrzy , pewnie w stolycy wszędzie go już zbanowali ," niech sobie jest ".

Może z czasem jakiegoś przerzuta z niego zrobimy i przejdzie na jasną stronę mocy... heheh.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 25.01.2009, 20:18
Tiramisu napisał(a):Wyświetl post
Na moment zrobiło mi się żal.
ale potem siadłeś sobie w kąciku i poczekałeś, aż ci przejdzie?

To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 25.01.2009, 20:24
FraMat napisał(a):Wyświetl post
siadłeś
?

chyba siadłaś

Proszę tu nie obrażać miss forum
Ostatnio edytowane przez TSW Fanatyk : 25.01.2009 o godz. 20:30.
I
Odpowiedz cytując
impreza
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 25.01.2009, 20:27
FraMat napisał(a):Wyświetl post
ale potem siadł sobie w kąciku i poczekał, aż ci przejdzie?

Tiramisu jest kobieta
Swoją drogą to mi ich tam nie jest żal...nigdy nie bedzieoj nadzieje odżyły...oby sie udało
zobaczymy co Duńczycy zwojują...
Odpowiedz cytując
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#306
Stary 25.01.2009, 20:30
To był taki kobiecy odruch dla cierpiącego przecież mówię, że chwilowy . Kto zabrał koronę miss forum?

Ciężko będzie o remis,,,
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 25.01.2009 o godz. 20:35.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#307
Stary 25.01.2009, 20:45
też słyszałem, że Dania może wygrać lub zremisować z Macedonią. Tak mówił komentator w meczu Norwegia-Niemcy. Więc trzymamy za Danię czy za obie?
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#308
Stary 25.01.2009, 20:53
Sorki za ignorancję ale powiedzcie mi proszę komu lub czemu mam kibicować w tym meczu bo nie wiem.
Zaczząłem kibicować Mołdawi, bo przegrywała a co jest najlepsze dla Nas , jedni piszą tak inni inaczej .
Help.
Odpowiedz cytując
Tom'ash
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 25.01.2009, 20:54
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
1) Niemcy 5 +16
2) Polska 4 +8
3) Dania 4 +1
4) Norwegia 4 -2
5) Serbia 3 -8
6) Macedonia 2 -11

Czekamy na rozwiązanie meczu Dania - Macedonia.
I albo:
Dania - Macedonia 1
i jest wówczas Dania 6, Niemcy 5, Polska 4, Norwegia 4, Serbia 3, Macedonia 2 i musimy liczyć, że nie będzie remisu w Niemcy - Dania i wygramy z Norwegią.

albo Dania - Macedonia X
i wtedy: Niemcy i Dania 5, Polska i Norwegia 4, Serbia i Macedonia 3 i wtedy nasze zwycięstwo daje awans bez względu na inne wyniki

albo Dania - Macedonia 2
i wtedy Niemcy 5, Polska 4 , Norwegia 4, Macedonia 4, Dania 4, Serbia 3 (liczą się chyba już w tej sytuacji bramki, bo Polska przegrała z Macedonia, ale wygrała z Danią, a znów Norwegia wygrała z Macedonią ale przegrała z Danią itd.) i w ostatniej kolejce musimy wygrać z Norwegią wysoko i liczyć, że Serbia nie przegra albo , że Niemcy nie zremisują.

Tak więc, najlepszy remis
10 znaków...
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#310
Stary 25.01.2009, 20:56
Najlepiej kibicowac Danii.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 25.01.2009, 20:58
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Sorki za ignorancję ale powiedzcie mi proszę komu lub czemu mam kibicować w tym meczu bo nie wiem.
Zaczząłem kibicować Mołdawi, bo przegrywała a co jest najlepsze dla Nas , jedni piszą tak inni inaczej .
Help.
Wyniki Moladawii nas nie interesują

Macedonia lepiej zeby nie wygrala bo wtedy maja 4 punkty jak my. WYgrywaja z rozbitą Serbią - maja 6. My z Norwegią - mamy tez 6. Niemcy wygrywaja z Dania i wychodzi Macedonia z drugiej pozycji. Remis jest optymalny ale w recznej o to zawsze ciezko.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Endrju 1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: RED PRĄDNIK / RUCZAJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 25.01.2009, 21:23
Bramkarz duński też robi cuda w bramce ! Mocny jest, na tą chwile 27-19 dla Danii,52 min.
Ostatnio edytowane przez Endrju 1906 : 25.01.2009 o godz. 21:30.
WISŁA NA ZAWSZE !
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#313
Stary 25.01.2009, 21:24
impreza napisał(a):Wyświetl post
Tiramisu jest kobieta
.
przepraszam, Tiramisu


swoją droga nick bardzo kobiecy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 25.01.2009, 21:28
I po remisie :(.

FraMat wybaczam .
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 25.01.2009, 21:31
Może i nienajgorzej, że Dania wygra, ale po co z taką przewagą ?
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 25.01.2009, 21:32
No cóż, Duńczycy wygrywają znacznie, ale tego się należało spodziewać.

Mamy więc opcję nr 1:
Dania - Macedonia 1
i jest wówczas Dania 6, Niemcy 5, Polska 4, Norwegia 4, Serbia 3, Macedonia 2 wobec czego musimy liczyć, że nie będzie remisu w Niemcy - Dania i wygramy z Norwegią.

Piter - bramki nie mają w tym wypadku znaczenia, bo jeśli Niemcy wygrają z Danią, i my wygramy to wchodzimy, bo mamy bezpośrednie zwycięstwo z Danią. Tak więc bez obaw

Macedonio: oddaj nam te punkty, no oddaj je!
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 25.01.2009 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 25.01.2009, 21:33
te mistrzostwa to jakiś wałek....


przeciez poza pierwszym meczem z Danią w obecnej grupie, dostajemy przeciwnika zmęczonego przez Niemców: Serbię a teraz Norwegię.
Myslicie, ze nie Niemcy nie zaprotestują?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Tom'ash
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 25.01.2009, 21:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
te mistrzostwa to jakiś wałek....


przeciez poza pierwszym meczem z Danią w obecnej grupie, dostajemy przeciwnika zmęczonego przez Niemców: Serbię a teraz Norwegię.
Myslicie, ze nie Niemcy nie zaprotestują?
Tak jakbym już kiedyś słyszał podobną teorię...
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 25.01.2009, 21:40
To ich wina, że z nami wygrali, tak to oni by dostawali podmęczonych przez nas

Skończcie z dziwnymi dywagacjami ;] Teraz Niemcy dostają "lajtowego" przeciwnika, myślę, że dadzą se radę..

Adios Makedonija!
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#320
Stary 25.01.2009, 21:41
jest jeszcze jeden wariant Polska remisuje z Norwegią Dania wygrywa z Niemcami a Serbia z Macedonią i wszystkie drużyny mają poo 5 pkt a w meczach między sobą po 3 pkt i wtedy decydują bramki
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#321
Stary 25.01.2009, 21:42
Wychodzi na to, że jeśli Niemcy wygrają z Danią, to Norwegia gra z Naszymi o nic i teoretycznie powinno nam być latwiej Aro 1234 popraw mnie jeśli się mylę
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#322
Stary 25.01.2009, 21:45
krzywy napisał(a):Wyświetl post
jest jeszcze jeden wariant Polska remisuje z Norwegią Dania wygrywa z Niemcami a Serbia z Macedonią i wszystkie drużyny mają poo 5 pkt a w meczach między sobą po 3 pkt i wtedy decydują bramki
Niezła rozkmina Nie wpadłbym na to, niemniej chyba nie wierzymy w takie cuda, prawda?

piter116 napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi na to, że jeśli Niemcy wygrają z Danią, to Norwegia gra z Naszymi o nic i teoretycznie powinno nam być latwiej Aro 1234 popraw mnie jeśli się mylę
No tak, jeśli Niemcy wygrają z Danią to Norwegia może nam dać dupy ot tak po prostu
Odpowiedz cytując
Partition
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 25.01.2009, 21:46
Cytat:
jest jeszcze jeden wariant Polska remisuje z Norwegią Dania wygrywa z Niemcami a Serbia z Macedonią i wszystkie drużyny mają poo 5 pkt a w meczach między sobą po 3 pkt i wtedy decydują bramki
W takim wypadku z grupy _prawdopodobnie_ wyszliby Niemcy. Mają najlepszy stosunek bramek, i wątpię, żeby mecz z Duńczykami to zmienił.

Nie ma co kombinować. Liczmy, że w meczu Niemcy-Dania nie będzie remisu.
Odpowiedz cytując
Tom'ash
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 25.01.2009, 23:05
Kiedy i o której dokładnie jest nasz mecz i mecz Niemcy- Dania
Odpowiedz cytując
Dafi_91
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 25.01.2009, 23:07
Tom'ash napisał(a):Wyświetl post
Kiedy i o której dokładnie jest nasz mecz i mecz Niemcy- Dania
Wtorek 27 styczeń 2009
Niemcy - Dania 17:30
Polska - Norwegia 20:15
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 25.01.2009 o godz. 23:09.
Nie sztuką jest mówić o wierności, sztuką jest być wiernym...
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 25.01.2009, 23:25
Dafi_91 napisał(a):Wyświetl post
Wtorek 27 styczeń 2009
Niemcy - Dania 17:30
Polska - Norwegia 20:15
Może będą takie wyniki, kto wie
Odpowiedz cytując
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#327
Stary 25.01.2009, 23:30
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Niezła rozkmina Nie wpadłbym na to, niemniej chyba nie wierzymy w takie cuda, prawda?

Czemu nie wierzymy. Całkiem realny scenariusz jak każdy inny. Gdybyśmy wygrali dziś 14 z Serbią to w takim przypadku jak mówił krzywy my byśmy awansowali a tak awansują Niemcy.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 26.01.2009, 03:24
heh i stalo sie to co wydawalo sie byc nierealne.
Trza sobie szczerze powiedziec , jesli wygramy z Norwegia to na 95% jestesmy w polfinalach.Los nad nami czuwa ze gramy jako ostatni , a to dlatego ze o jakimkolwiek 'dogadaniu' sie Dunczykow z Niemiachami nie moze byc mowy poniewaz my wtedy gramy o nic i mozemy sie odplacic przegrana z Norwegia, a jak wiadomo wtedy Niemiachy - out.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 26.01.2009, 10:19
Powiem szczerze że w sobotę wybrałem się na "Dracule" i w ogóle zapomniałem z kim gramy tego dnia mecz. A tu taka niespodzianka z Dunczykami...no ale myślę sobie jedna jaskółka wiosny nie czyni, potrzebne są korzystne rezultaty praktycznie we wszystkich rozgrywanych spotkaniach i co? I Niemcy remisują z Serbią a Macedonia przegrywa z Norwegią...wczorajszy dzień i mecz Niemcy-Norwegia to już seria okoliczności sprzyjających...Polsce. Dostaliśmy taki prezent od losu że szkoda byłoby go zmarnować No ale nie ma się co nakręcać zabardzo, jak poprzednie lata uczą trzeba do sprawy podejść z zimną głową coby się zbytnio jednak nie rozczarować
The Apostasy



Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#330
Stary 26.01.2009, 19:52
Najciekawsza opcja (czysto teoretyczna): Serbia wygrywa z Macedonią, Dania z Niemcami, a Polska remisuje z Norwegią. Mamy wtedy 4 drużyny z 5 pkt.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:47.