
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3
Offline |
#271
|
![]() ![]()
I
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#272
|
|
Ale wąsiaty sie wkur..,i co da się z Niemcami wygrać ? ,
ale norweski bramkarz też kozak. |
|
|
|
Banita
Od: 11.2008
Offline |
#273
|
|
Norwegia - Niemcy 25:24
ależ dramatyczna końcówka tego meczu, do końca kilka sekund, Norwegowie grają w czwórkę i tracą piłkę, Niemcom nie udaje się już rozegrać skutecznej akcji, po odzyskaniu piłki chcieli chyba czas, bo po gwizdku końcowym sędziego, trener niemiecki poleciał z pięściami na sędziego, już myślałem, że go zdzieli pięścią po głowie... no to czekamy na kolejny meczyk |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Americano
Offline |
#274
|
|
I zajebiscie!!!!!!! we wtorek trzeba wygrac z norwegia i awansujemy bedzis ciezko ala.. POLSKA!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#275
|
|
gorzej jak sie okaze we wtorek, ze Norwegia ... no wiecie ... niewazne
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2003
Offline |
#276
|
|
Remis Danii z Niemcami i wypadamy :/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#277
|
|
A tak w ogóle to megaciekawa sytuacja, dwie drużyny, które weszły do drugiej fazy z zerowym dorobkiem (Polska i Norwegia) wygrały po 4 pkt z najlepszymi zespołami z grup przeciwnych i teraz jedna z nich może awansować do półfinału.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna
Offline |
#278
|
|
tez sie boje ze Niemczury z Dunczykami umówia sie na remis. no ale coz, najpierw wygrajmy z Norwegia co nie bedzie wcale łatwe.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#279
|
|
1) Niemcy 5 +16
2) Polska 4 +8 3) Dania 4 +1 4) Norwegia 4 -2 5) Serbia 3 -8 6) Macedonia 2 -11 Czekamy na rozwiązanie meczu Dania - Macedonia. I albo: Dania - Macedonia 1 i jest wówczas Dania 6, Niemcy 5, Polska 4, Norwegia 4, Serbia 3, Macedonia 2 i musimy liczyć, że nie będzie remisu w Niemcy - Dania i wygramy z Norwegią. albo Dania - Macedonia X i wtedy: Niemcy i Dania 5, Polska i Norwegia 4, Serbia i Macedonia 3 i wtedy nasze zwycięstwo daje awans bez względu na inne wyniki albo Dania - Macedonia 2 i wtedy Niemcy 5, Polska 4 , Norwegia 4, Macedonia 4, Dania 4, Serbia 3 (liczą się chyba już w tej sytuacji bramki, bo Polska przegrała z Macedonia, ale wygrała z Danią, a znów Norwegia wygrała z Macedonią ale przegrała z Danią itd.) i w ostatniej kolejce musimy wygrać z Norwegią wysoko i liczyć, że Serbia nie przegra albo , że Niemcy nie zremisują. Tak więc, najlepszy remis |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#280
|
|
Nie bardzo mogą się umówić bo grają przed meczem Polska-Norwegia. Jeśli remis Niemcy-Dania a Norwegia wygra ... tfu tfu ... to Niemcy out. No chyba, że na złość Polsce to zrobią.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3
Offline |
#281
|
|
Dania - Macedonia grają ze sobą dziś?
![]()
I
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)
Offline |
#282
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#283
|
![]() ![]() Nie snujcie, że ktoś zagra na remis, kiedy nic dla nikogo nie będzie pewne. Ręczna to nie sport, w którym można grać na remis, bo pada dużo więcej bramek i jest je łatwiej niż w nożnej zarówno tracić jak i zdobywać.. Dania - Macedonia start o 20.15. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#284
|
Na szczęście gramy na końcu i wszystko będzie jasne przed naszym meczem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#285
|
|
po co tyle wyliczanek jesli Norwegia z nami wygra?
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд
Offline |
#286
|
|
Serbowie i Duńczycy też mieli z nami wygrać
![]() ![]()
Косово је СРБИЈА!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#287
|
|
Bo nie mamy co robić, a to rozwija twórcze, logiczne myślenie ;]
A sio pesymiści! Dokładnie, wszyscy nas przekreślali, a Duńczycy i Serbowie dostali od nas ostry łomot ;] |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#288
|
|
teraz to są Bogami, a jeszcze dwa dni temu byli zerami
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#289
|
|
najprościej rzecz ujmując: jestesmy przeciwko Macedonii, bo z nimi mamy gorszy bilans
scenaruszy jest wiele, istnieje mozliwosć(przy wygranej dziś Macedonii), że My Macedonia i Dania zakończymy z 6 punktami, wiec zadecydują... bramki co do teog, ze gramy na końcu: dobrze, bo sie nie umówią na remis(ew), źle, bo jak sie okaże, ze wygrana daje półfinał, to pewnie...przegramy ![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#290
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд
Offline |
#291
|
|
O przepraszam! Ja nic na naszych szczypiornistów nie gadałem
![]()
Косово је СРБИЈА!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#292
|
|
chcecie Branda?
http://www.youtube.com/watch?v=CIED1M5DBbA typowa niemiecka mentalność (nie lubię szwabow...) ;-)
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.01.2009 o godz. 19:44.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#293
|
|
Ech, idźże popłacz na swoje forum. Polska mentalność jest znana wszystkim od dawien dawna, więc niczego nowego nie wnosisz.
Bynajmniej nie chodzi o to, czy ktoś kogoś tu krytykuje, tylko o to, żeby krytykować rozważnie i delikatnie? Ewentualnie ostro, ale z wyczuciem ![]() Premierze, bądźmy dobrej myśli, już tyle pesymizmu było przed meczami z Danią i Serbią, że teraz naprawdę trzeba wierzyć, że wszystko idzie ku dobremu ![]() Transmisje Macedonia-Dania: http://www.soccer-live.pl/player/btv/gob6.htm itvp.pl http://www.soccer-live.pl/soccerTV/K...er-Scanner.htm
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 25.01.2009 o godz. 19:40.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk
Offline |
#294
|
|
Będzie można gdzieś obejrzeć Danię?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#295
|
|
Będzie można na www.soccer-live.pl
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#296
|
Masz rację, to właśnie polska mentalność. Może warto zacząć ją zwalczać? ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#297
|
|
Tak, warto ją zwalczać, ale .......eniem na forum nic nie wniesiesz, chyba, że robisz to bo lubisz se posty ponabijać i poklepać po klawiaturze.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#298
|
wynik cieszy...ale pamiętajcie że jeszcze nie wygraliśmy z Norwegią. A że to dobry zespół udowodnili dziś. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#299
|
Ale ok, koniec dygresji, bo to nie ten temat. A co do samego meczu. Pierwsza połowa świetna, grana na luzie. Cóż, szkoda, że nie zagraliśmy tak z Niemcami. Ale przynajmniej nasi szczypiorniści w przeciwieństwie do piłkarzy potrafią się podnieść podczas turnieju. Za to należą im się wielkie brawa, nawet jak nie uda się awansować dalej. Tiramisu- daj mi bana Chciałbym, aby Polska była na miejscu Francji. I to w każdym aspekcie- życia, sportu itp. Więc może ta ich otwartość nie jest taka zła. Pozdrawiam darotsok73 w 'stolycy' nie mam nigdzie bana. Wyobraź sobie, że nawet na forum Polonii mam możność pisania. Ale tam tego nie robie, bo nie szanuje tego klubu
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 25.01.2009 o godz. 20:15.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#300
|
|
http://www.tvp.pl/sport/mistrzostwa-...mi-na-sedziego
trener Niemców z polskim komentarzem oj jakby mu walnął to bylaby miazga |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|