
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#91
|
|
Przede wszystkim po raz kolejny ewidentnie widać, że u naszych brak rozgrywającego (środkowego). Nie potrafimy grać przy wysokiej obronie przeciwnika, brak wbiegów podsłon itp (chociaż Wenta mówił wczoraj podczas "czasu" że żadnych podsłon).
Generalnie wynik cieszy, skuteczność Tłuczyńskiego i Jurasika. Wpieprza na maksa statyczna obrona(nisko ustawiona) czekająca na blok. Lazarov pokazał "siłę" naszego bloku i niskiej gry w obronie. Z drugiej strony wszystkie Polskie drużyny nie potrafią grać wysoką. Z Niemcami fajny mecz będzie . Jestem pod tym względem optymistą i pykniemy ich 3-4 bramkami. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#92
|
|
Dzisiaj będzie bardzo ciężko i raczej sukcesu naszym nie wróżę.
Niemcy dużo lepiej prezentują się w obronie, również bramka funkcjonuje u nich lepiej niż u nas. Wenta odesłał Jaszkę już na trybuny, więc wszystko wskazuje na to, że gość jest już ugotowany a my dokończymy mistrzostwa Zdechłym, no chyba że młodszy Lijek będzie mógł grać i Wenta spróbuje go na środku rozegrania. Dobrze, że chociaż skrzydła zaczęły funkcjonować w ataku i nieco lepiej (zwłaszcza Tłuczyński) w obronie. Nasi fatalnie rozgrywają przewagi - z Tunezją dwukrotnie przegraliśmy 2 minuty w stosunku 0:2, raz 1:2 a dwa lub trzy razy był remis. Ta statystyka jest skandaliczna. Zamiast budować przewagę my ją tracimy
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 22.01.2009 o godz. 11:28.
![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#93
|
|
Dzisiaj tak samo ważny jak mecz z Niemcami jest mecz Rosji z Macedonią. Oba mogą nam dać po 2 pkt w następnej fazie. Jeśli wygra Rosja, mamy 2 pkt. Jeśli wygramy i my, mamy razem 4 pkt w drugiej fazie. Wersja pesymistyczna: przegrywa Rosja, i przegrywamy my z Niemcami - w drugiej fazie mamy 0 pkt i możemy praktycznie zapomnieć o półfinale.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#94
|
|
Wg livescore widzę, że jest nieciekawie. Ruskie przegrywają 11:13, oby to chociaż zremisowali...
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 22.01.2009 o godz. 16:01.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)
Offline |
#95
|
|
http://www.itvp.pl/player/maxsize.ht...video_id=22198
Tu powinien być mecz ale w tej chwili jest przerwa |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#96
|
|
Raczej po ptokach
tzn po Rosji... |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#97
|
|
Sędziowie robią co mogą, ale Ruskim będzie ciężko. 4 bramki w plecy na 15 min. przed końcem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#98
|
|
okazuje sie, ze Ruscy byli najslabsi, a my i tak potrzebowalismy fenomenalnego bramkarza zeby ich pokonac
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)
Offline |
#99
|
|
to co Ruski grają to jest tragedia możemy pomarzyć o miejscu 1-4
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#100
|
|
no nie za ciekawie jest...jak nie wygramy z Niemcami to będziemy mieć falalną sytuację wyjściową...czyli przegrana z Macedonią może nas jednak dużo kosztować.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#101
|
|
Macedonia 28:23 Rosja będzie ciężko:/
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#102
|
|
Z którą grupą nas łączą później? 30:24... no comment..
|
|
|
|
Member
Od: 06.2007
Offline |
#103
|
|
z gr. D (Dania, Norwegia i Serbia/Brazylia)
Ostatnio edytowane przez Weez3r : 22.01.2009 o godz. 16:55.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#104
|
|
Ruscy są przerażliwie słabi. Jak nie wygramy z Niemcami, możemy zapomnieć o jakimkolwiek sukcesie na tych mistrzostwach. Gramy z gr. D (na szczęście).
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#105
|
|
No to muszą Norwegowie dziś z Danią wygrać... no i my ze szkopami.. innej opcji nie ma.. wtedy praktycznie wszyscy będą mieć po 2 pkt.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#106
|
|
trzeba wygrać z Niemcami...a potem wszystkie 3 mecze w grupie...wtedy wejdziemy do pólfinału...ale z Danią czy Norwegią bardzo ciężko bedzie wygrać...z Niemcami również...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#107
|
|
Dania - Serbia 37:36
Serbia - Norwegia 27:26 Norwegia - Dania Polska - Macedonia 29:30 Macedonia - Niemcy 23:33 Niemcy - Polska Oby Norwegowie wygrali i my, bo inaczej nie ma szans... ;] ale patrząc na Serbów, to oni chyba też nieźli są... albo cała ta grupa taka cienka, że minimalne zwycięstwa odnoszą wtedy wszyscy po 2 pkt i walka zaczyna się od nowa, każdy z takimi samymi szansami ![]() Macedonia - Rosja 36:30.. koniec. Daswidania (czy jakoś tak) Ruskie... ![]()
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 22.01.2009 o godz. 17:05.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów
Offline |
#108
|
|
ah ten Łazarow ;] gdyby nie on to... wiadomo ;]
no nic.. jak nie wygramy z Niemcami to jesteśmy w du.. więc mam nadzieje, że wygramy chociażby tą jedną bramką.. ![]() "Victoria Concordia Crescit"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#109
|
|
Macedonia - Rosja 36:30 (15:14)...i znowu wszystko w naszych rękach
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline |
#110
|
|
jeb..... macedonia jak by nie oni to bysmy mieli napewno 2 pkt a tak to oni maja 2 a my narazie 0
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#111
|
|
nasi na razie z Niemcami podobnie jak z Rosją, czyli walą po słupkach i porzeczkach...i za szybko chcą strzelić bramke...w przewadze grali to nie strzelili, a stracili bramke...
7:4...ale błędów z naszej strony...z taką ilością błędów nie mamy czego szukać w następnej fazie...niestety...ale tamte MŚ to chyba taki wyskok naszej kadry...i ewentualne zwycięstwo z Niemcami tego nie zmieni...mamy dobrą drużynę, która może wygrać z każdym, ale jest za malo regularna. edit: co ten Jurasik zrobił...!!! nie, nic nie osiągniemy jak będziemy grać tak lekkomyślnie i nieprofesjonalnie.... trzeba wziąść się w garść!!!
Ostatnio edytowane przez Proud : 22.01.2009 o godz. 17:54.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#112
|
|
Też macie takie zakłócenia w transmisji.... POLSKA 3:4 niemcy
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#113
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 05.2004
Offline |
#114
|
|
Jaki wynik?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#115
|
|
Polska 8:8 Niemcy!!!!!!!!!!
Powód: zmiana wyniku:)
Ostatnio edytowane przez sharkey : 22.01.2009 o godz. 17:55.
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#116
|
|
Jazda z ...nimi, Jezu jak ja ich nie lubię , ale ciężki mecz .
Niemcy śmieją się z Polaków ze to wąsacze a tu prosze ich trener wygląda jak Putra. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#117
|
|
Polska 9:11 Niemcy...zaczyna być nieciekawie :\
Ostatnio edytowane przez sharkey : 22.01.2009 o godz. 18:06.
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#118
|
|
2 min w przewadze - Lijewski 2 razy w aut, a Niemcy 2 gole
zresztą obie druzyny są slabe ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#119
|
|
Nie żebym był jakimś szowinistą, ale zwycięstwo z Niemiaszkami zawsze smakuje wyjątkowo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#120
|
|
Niedobrze Polacy mają 2 kary 2minutowe... niedobrze
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|