
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#31
|
Z Rosją Jaszka wyszedł w pierwszym składzie, niemniej przy stanie 1:6 Wenta go zmienił i potem chyba już nie grał. Również obserwuję tego zawodnika, w Bundeslidze potrafi zagrać super, natomiast w reprezentacji chyba Wenta do końca mu nie ufa. A jest to typ zawodnika, na którego trzeba mocno postawić. Faktem jest, że na początku wczorajszego meczu mu nie szło, ale generalnie to tak było w odniesieniu do wszystkich. Ciekawe czy Wenta wystawi go od początku z Macedonią i Tunezją, czy też będzie próbował wariantu z oboma Lijkami i Karolem - bo raczej Wleklak jest graczem zadaniowym. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#32
|
|
Jak sie ogladalo pierwsza polowe meczu z Macedonia to palpitacji serca mozna dostac!
Po 30 minutach przegrywamy 16:15 Oby w drugiej polowie zaczeli grac swoje! ![]()
TYLKO WISŁA!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Bieszczady:)
Offline |
#33
|
|
MNie zaraz chyba karetka odwiezie do szpitala........co ten Angelov wyprawia na bramce to glowa mala:( cztery bramki w plecy:(
![]()
Nawet kłamać trzeba umieć. Można się tego uczyć od „cyngli” „Gazety Wyborczej”. Jak oni pięknie potrafią rzucić pomówienie czy insynuację w sposób chroniący przed odpowiedzialnością cywilną! Używając niejasnych określeń w stylu „faszyzujący”, „oskarżany o…” i temu podobnych.......
Rafał Ziemkiewicz. http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2011/0...t-kazdy-widzi/ |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#34
|
|
już 5 w plecy,cóż może jak przegrają to w następnym będzie lepiej ? bo nie wierzę że odrobią.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Bieszczady:)
Offline |
#35
|
|
JUz trzy Brameczki
WIerzyc zawsze trzeba przykladem moze byc wczorajszy mecz z Rosja![]() ![]()
Nawet kłamać trzeba umieć. Można się tego uczyć od „cyngli” „Gazety Wyborczej”. Jak oni pięknie potrafią rzucić pomówienie czy insynuację w sposób chroniący przed odpowiedzialnością cywilną! Używając niejasnych określeń w stylu „faszyzujący”, „oskarżany o…” i temu podobnych.......
Rafał Ziemkiewicz. http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2011/0...t-kazdy-widzi/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#36
|
|
W naszej bramce można równie dobrze postawić dużą kłodę i będziemy mieli większe szanse...:/
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Bieszczady:)
Offline |
#37
|
|
Slawek dzisiaj faktycznie ma slabszy dzien........I GRAMY W PRZEWADZE!!!!!!!!!!
![]() ![]() ![]() ![]()
Nawet kłamać trzeba umieć. Można się tego uczyć od „cyngli” „Gazety Wyborczej”. Jak oni pięknie potrafią rzucić pomówienie czy insynuację w sposób chroniący przed odpowiedzialnością cywilną! Używając niejasnych określeń w stylu „faszyzujący”, „oskarżany o…” i temu podobnych.......
Rafał Ziemkiewicz. http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2011/0...t-kazdy-widzi/ |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#38
|
|
Tutaj to akurat przesadziłeś,nie idzie napastnikom,a co za wina Szmala w tym że goli nie ma ? on broni co moze,a gola nie strzeli...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#39
|
|
Jeszcze jeden pkt i remis!!!!!!!!!!!!!!!!!
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#40
|
|
Panie Daj nam Wygrana ...
a jutro gramy zkim > |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#41
|
|
Tluczynski why? A bylo tak blisko...
![]()
TYLKO WISŁA!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Bieszczady:)
Offline |
#42
|
|
Remis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:d:d:d:d::d!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
![]()
Nawet kłamać trzeba umieć. Można się tego uczyć od „cyngli” „Gazety Wyborczej”. Jak oni pięknie potrafią rzucić pomówienie czy insynuację w sposób chroniący przed odpowiedzialnością cywilną! Używając niejasnych określeń w stylu „faszyzujący”, „oskarżany o…” i temu podobnych.......
Rafał Ziemkiewicz. http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2011/0...t-kazdy-widzi/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#43
|
|
Jeeeeeeeeeeeeeeeest 29:29!!!!!!!!!!!!!!!!!
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#44
|
|
no bielecki dajesz....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#45
|
|
Nie damy rady......:/
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#46
|
|
No i dostali z pastuchami,wicemistrzowie świata hehe,jutro w czape od hitlerowców i do domku
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#47
|
jestesmy mistrzami swiata w dmuchaniu szybkopękającego balonu - dzis wyborcza napisala, ze wyrastamy na faworytow ![]() meczu sledzilem na zczuba.pl <praca> kto to jest ten Zóltak i po co on wchodzi ? zeby oslabic od razu zespol ? ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#48
|
|
W ataku tylko momentami grali jak należy ale ogólnie do dupy, w obronie cały czas do dupy no i na bramce tak samo do dupy!
Ja ich nie poznaje! ![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#49
|
|
ale jaja...masakra...jak można tak lekkomyślnie grać...po zwycięstwie z Rosją myśleli że im się Macedonia położy...jeden gość zdobywa kilkanaście bramek...to świadczy o naszej obronie. Wczoraj Tunezyjczycy jakoś potrafili wyłączyć Hensa...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#50
|
|
Spokojnie Panowie, wystarczy wygrać z Niemcami i wchodzimy z kompletem punktów do następnej fazy. Oczywiście przy założeniu, że dalej awansują Polska, Rosja i Niemcy. Mają przynajmniej nauczkę, że na MŚ zawsze trzeba grać na maksa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#51
|
|
Obawiam się że jak będą tak grali jak do tej pory to z Niemcami dostaniemy straszne baty, ale obym się mylił!
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 05.2004
Offline |
#52
|
|
Jesteście dziwni... Wczoraj jak przegrywali to samo, zrzędzenie i biadolenie. Potem Szmala to na prezydenta pewnie wybralibyście. Dziś już Szmal = 0.
Co niektórzy mają podobny tok myślenia jak np do transferów czy wyników Wisły. "Dzień konia" dziś miał ten z #7 Lazarov no i tym razem bramkarz Macedonii. A w ekipie Polaków bardzo widoczny był brak K. Lijewskiego na którym wcześniej spoczywał ciężar zdobywania bramek. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline |
#53
|
|
no własnie orzy załozeniu a jak widizielismy dzisiaj to macedonia gra bardzo dobrze i moze sprawic niespodzianke w meczu z Rosją .... jak przegralismy z Macedonia to boje sie powiem szczerze o mecz z Tunezja która podjeła wczoraj walke z Niemcami i ledwo wygrała z Macedonia dzis bedzie ważny mecz Rosja -Tunezja
|
|
|
|
bananowy chłopiec
Od: 07.2006
Offline |
#54
|
|
Aaa sprytne zagranie, skoro punkty z Macedonia nie beda sie liczyly w ostatecznym rozrachunku to nie bylo sensu sie dzis meczyc na maksa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#55
|
|
Nie masz racji uważam że to świetni zawodnicy tylko brak im tego czegoś w grze. Musisz przyznać że Szmal miewał lepsze dni tak samo jak cały zespół!!!
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 05.2004
Offline |
#56
|
|
Jasne, że miewał lepsze! Tak jak każdy z nich. Ale jak można np w jednej chwili wychwalać Go pod niebiosa by za chwilę porównać do kłody? Błędy dziś popełniał każdy ale to nie znaczy, że od razu jest beznadziejnie słaby.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#57
|
|
zagraliśmy równie chujowo jak wczoraj, z tym, że akurat dziś Szmal nie miał dnia konia, no i Macedończykom jakby bardziej zależało niż kacapom
a ten cały Lazarov... jak można dopuścić żeby jeden kolo ustrzelił tyle bramek? jak widzieli, że chłop się rozpędza to się go sprowadza do parteru raz, drugi, trzeci, tak żeby się mu odechciało szaleństw, ale nie, po co, niech sobie chłopak porzuca ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#58
|
|
Nie jest to może najszczęśliwsze porównanie ale zdecydowanie nie zagrał tak jak powinien. Oczywiście nie jest to tylko jego wina... cała drużyna zagrała zdecydowanie zbyt beztrosko w obronie i dlatego każdy rzut zamieniał się w gola dla Macedonii.
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#59
|
|
Ja bym nie dramatyzował. Zawsze się znajdą piewcy minimalizmu polskiego sportu.
Chłopaki zagrali przede wszystkim fatalnie w obronie. I cały czas podkreślam - dać szansę Jaszce na rozgrywanie piłki i więcej zaufania do niego to zobaczycie jak się podniesie poziom naszej gry. Wcześniej psiałem że Macedonia to ogóry - dalej tak uważam, jednak my w tym meczu byliśmy totalnymi frajerami. Oglądając występ "Kasy" powiem tak, że nie wiem co mu do łba strzeliło, ale jak wychodzi facet (Lazarov" do góry z 9 metra i blok zasłania lewa stronę bramki to powinien stać po jej prawej stronie i tą piłkę "złapać w zęby" ( 3 bramki). Generalnie wyszło, jak ważną ma funkcję i rolę na boisku bramkarz. Następne spotkanie z Tunezja- niezwykle ciężki, bo z nimi się gra fatalnie. Prezentują francuski styl gry, a Polacy nie bardzo sobie z nim radzą. Myślę jednak, że nastąpi rehabilitacja za wpadkę - z nimi wygramy. Nie mogę się doczekać spotkania z Niemcami - ale o tym później. Do tych co oglądają te mistrzostwa i występy Polaków - pamiętajcie że mecz trwa 60 mi i sytuacja gdy jest różnicą 3 bramek może ulec zmianie w ciągu 1.5 min tak więc trwajcie zawsze do końca i przestańcie dramatyzować, gdy przegrywamy 2-3 bramkami, tylko wierzcie w finalny sukces. Pozdrawiam |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#60
|
Nie widzialem jak Tunezja z Niemcami grala, ale jak wyjda jakims francuskim 4-2 czy 3-2-1 w obronie to znowu bedziemy sie pewnie meczyc na potege. A i nie patrzylem jeszcze na terminarz z kim w czwartek gra Macedonia ani na rozpiske kursowa, ale gram grubo przeciwko nim, nie wazne czy z Niemcami czy z Rosja graja ![]() ![]() Życie bym dał, za krakowską Wisłę... |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|