The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
obcyTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: brać hajs? || Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.09.2008, 22:01. Bilety na Wisła-Lechia
Witam wszystkich. Kibicem Wisełki jestem od dość dawna. Niesety nie mogłem do tej pory być na R22 ze względu na sporą odległość od Krk. Jednak w najbliższym czasie planuję wybrać się z kumplem na Wisłę, myślałem że dobrym meczem "na pierwszy" raz byłby mecz przyjaźni z Lechią, zawsze chciałem poczuć atmosferę meczu przyjaźni. Wiem że do tego meczu sporo czasu ale lepiej rozeznać się w temacie wcześniej niż żeby być zaskoczonym w ostatniej chwili. Mam z wiązku z tym kilka pytań, jaki sektor byłby odpowiedni dla kogoś kto jest na R22 pierwszy raz Chce zaznaczyć że nie jestem piknikiem. Jadę do Krk z daleka i chcę pozdzierać trochę gardła Tylko niech nikt nie pisze "D" "E" czy "A" itp. bo i tak nie wiem który to bo nigdy nie byłem na R22:/ z tego co tu na forum przeczytałem to "D" ( to jest za bramką?) jest najbardziej fanatyczny chyba, a "A" i "B" są dla pikników tak? Niech mnie ktoś poprawi jesli się mylę Druga sprawa to bilety, prawdopodobnie Lechia zjawi się sporą grupą więc ciekawy jestem czy nasi Bracia będa razem z nami w sektorze czy bedą na sektorze dla przyjezdnych? i sprawa najważniejsza, czy w dniu meczu będzie można kupić bilety na ten mecz Niestety nie znam nikogo z Krk i raczej nie ma szans żeby mi ktoś kupił a nieznajomym lepiej nie ufać z tego co tu przeczytałem. Załamałbym się gdyby po przejechaniu sporego kawału drogi który mam do pokonania nie było biletów i nie weszedłbym na stadion. Proszę o wyrozumiałość i jakieś wskazówki. Pozdrawiam cała Wiślacką Brać
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.09.2008, 22:19
Witaj

Tu takie podstawowe informacje: http://www.wisla.krakow.pl/FAQ

A co do biletów w dzień meczu, mecz z Lechią może się cieszyć dośc duzym zainteresowaniem, ale w sumie ciężko wyrokować czy będzie sprzedany komplet na miesiąc przed meczem, jedyne co można powiedzeć ze do tej pory w tym sezonie w lidze nie było kompletu

Tak sektor D jest to sektor dla osób Dopingujących co nie znaczy że na innych jest kompletna cisza, więc na pierwszy mecz mozesz sobie spokojnie wybrać się na przeciwległy E bądz A lub B wzdłuż linni bocznej.

A nieznajomym z forum można ufać tylko trzeba ich dobrze dobierać :]

Pozdrawiam

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Lukasyno
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 27.09.2008, 13:16
Jak zgoda miala by siedzieć na sektorze gości?
Na D napewno nie kupisz biletów przed meczem, jeśli chodzi o E to trudno powiedzieć, ale może być tak że dużo "fanatyków" przypomni sobie że mamy mecz z ziomkami i będą masowo uderzać na mecz..
obcyTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: brać hajs? || Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 09.10.2008, 10:34
Rozumiem, dzięki wielkie za info W takim razie byłbym zainteresowany biletem na E. Czy ktoś z ludzi z Krakowa mógłby mi kupić bilet na meczyk z Lechią na E? Kasę oddam pod stadionem przy odbiorze biletu, nie chce się bawić w żadne przelewy. Jeśli ktoś zdecyduje się na kupno to zapraszam na priv. Pozdrawiam.
h0aX
Junior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: WROCŁAW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 12.10.2008, 15:44
Lukasyno napisał(a):Wyświetl post
Jak zgoda miala by siedzieć na sektorze gości?
Mecz Śląsk - Lechia 2008 w ekstraklasie. Podzieliliśmy się , ja jednak poszedłem na sektor gości z Ziomalami.
wislak1993
Junior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 08.11.2008, 22:14
Witam wszystkich wiślaków,mam pytanie ja jestem kibicem wisły od urodzenia, i chce sie dowiedziec czy wogole beda sprzedawane od poniedzialku bilety na mecz z lechią na sektor D jezeli ktos wie prosze o odpowiedz w jakiej cenie i wogole potrzebne info niech napisze pozdrawiam
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 08.11.2008, 22:25
Dzisiaj spiker powiedział że nie będzie w sprzedaży biletów na sektor D
wislak1993
Junior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 08.11.2008, 22:30
Kurde na E dzis przez przypadek wylądowalem i myslalem ze sie popłacze to co zamuła była, ale na lechie trzeba isc na D nie ma innej opcji ale co z biletami bedzie w kasie chociaz pare biletow na echie po 35
wislak1993
Junior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 08.11.2008, 22:37
Jak ktos bedzie mial bilet na D z Lechią niech pisze na priv kupie na bank z góry dzięki

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:50.