Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bilety na Wisła-Lechia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4886)

obcyTSW 26.09.2008 22:01

Bilety na Wisła-Lechia
 
Witam wszystkich. Kibicem Wisełki jestem od dość dawna. Niesety nie mogłem do tej pory być na R22 ze względu na sporą odległość od Krk. Jednak w najbliższym czasie planuję wybrać się z kumplem na Wisłę, myślałem że dobrym meczem "na pierwszy" raz byłby mecz przyjaźni z Lechią, zawsze chciałem poczuć atmosferę meczu przyjaźni. Wiem że do tego meczu sporo czasu ale lepiej rozeznać się w temacie wcześniej niż żeby być zaskoczonym w ostatniej chwili. Mam z wiązku z tym kilka pytań, jaki sektor byłby odpowiedni dla kogoś kto jest na R22 pierwszy raz?? Chce zaznaczyć że nie jestem piknikiem. Jadę do Krk z daleka i chcę pozdzierać trochę gardła :-) Tylko niech nikt nie pisze "D" "E" czy "A" itp. bo i tak nie wiem który to bo nigdy nie byłem na R22:/ z tego co tu na forum przeczytałem to "D" ( to jest za bramką?) jest najbardziej fanatyczny chyba, a "A" i "B" są dla pikników tak? Niech mnie ktoś poprawi jesli się mylę :-) Druga sprawa to bilety, prawdopodobnie Lechia zjawi się sporą grupą więc ciekawy jestem czy nasi Bracia będa razem z nami w sektorze czy bedą na sektorze dla przyjezdnych? i sprawa najważniejsza, czy w dniu meczu będzie można kupić bilety na ten mecz?? Niestety nie znam nikogo z Krk i raczej nie ma szans żeby mi ktoś kupił a nieznajomym lepiej nie ufać z tego co tu przeczytałem. Załamałbym się gdyby po przejechaniu sporego kawału drogi który mam do pokonania nie było biletów i nie weszedłbym na stadion. Proszę o wyrozumiałość i jakieś wskazówki. Pozdrawiam cała Wiślacką Brać :-)

SZYMEK_TSW 26.09.2008 22:19

Witaj

Tu takie podstawowe informacje: http://www.wisla.krakow.pl/FAQ

A co do biletów w dzień meczu, mecz z Lechią może się cieszyć dośc duzym zainteresowaniem, ale w sumie ciężko wyrokować czy będzie sprzedany komplet na miesiąc przed meczem, jedyne co można powiedzeć ze do tej pory w tym sezonie w lidze nie było kompletu

Tak sektor D jest to sektor dla osób Dopingujących co nie znaczy że na innych jest kompletna cisza, więc na pierwszy mecz mozesz sobie spokojnie wybrać się na przeciwległy E bądz A lub B wzdłuż linni bocznej.

A nieznajomym z forum można ufać tylko trzeba ich dobrze dobierać :]

Pozdrawiam

Lukasyno 27.09.2008 13:16

Jak zgoda miala by siedzieć na sektorze gości?:D
Na D napewno nie kupisz biletów przed meczem, jeśli chodzi o E to trudno powiedzieć, ale może być tak że dużo "fanatyków" przypomni sobie że mamy mecz z ziomkami i będą masowo uderzać na mecz..

obcyTSW 09.10.2008 10:34

Rozumiem, dzięki wielkie za info :-) W takim razie byłbym zainteresowany biletem na E. Czy ktoś z ludzi z Krakowa mógłby mi kupić bilet na meczyk z Lechią na E? Kasę oddam pod stadionem przy odbiorze biletu, nie chce się bawić w żadne przelewy. Jeśli ktoś zdecyduje się na kupno to zapraszam na priv. Pozdrawiam.

h0aX 12.10.2008 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasyno (Post 608411)
Jak zgoda miala by siedzieć na sektorze gości?:D

Mecz Śląsk - Lechia 2008 w ekstraklasie. Podzieliliśmy się :), ja jednak poszedłem na sektor gości z Ziomalami.

wislak1993 08.11.2008 22:14

Witam wszystkich wiślaków,mam pytanie ja jestem kibicem wisły od urodzenia, i chce sie dowiedziec czy wogole beda sprzedawane od poniedzialku bilety na mecz z lechią na sektor D jezeli ktos wie prosze o odpowiedz w jakiej cenie i wogole potrzebne info niech napisze pozdrawiam:-)

Martinho 08.11.2008 22:25

Dzisiaj spiker powiedział że nie będzie w sprzedaży biletów na sektor D

wislak1993 08.11.2008 22:30

Kurde na E dzis przez przypadek wylądowalem i myslalem ze sie popłacze to co zamuła była, ale na lechie trzeba isc na D nie ma innej opcji ale co z biletami bedzie w kasie chociaz pare biletow na echie po 35 ??

wislak1993 08.11.2008 22:37

Jak ktos bedzie mial bilet na D z Lechią niech pisze na priv kupie na bank z góry dzięki


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl