The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ciumba
Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.10.2008, 18:18. Wisla Mobile
komentarze,pytania,uruchomienie
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.10.2008, 18:23
http://profil.premiumliga.pl/wisla

ogółem same plusy, fajna sprawa.

ale mogli by tą stronkę http://wisla.premiumliga.pl/10472 jakoś bardziej ubarwnić, jakoś tak pusto, blado, dziwnie... zła czcionka. moze jakieś bannery kibicowskie, coś ten teges..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 17.10.2008 o godz. 18:28.
Odpowiedz cytując
kriz69
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 17.10.2008, 18:43
jak ktos kupi starter to niech napisze czy dziala na simlocku orange
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 17.10.2008, 18:59
Patrząc na wygląd tej strony oraz to w jaki sposób ogólnie jest to zorganizowane na ten moment śmiem twierdzić, że ta inicjatywa nie wypali. Jak już coś robią to niech robią to porządnie, a nie tak jak teraz tylko aby było...
Ostatnio edytowane przez westersyl : 17.10.2008 o godz. 19:09.
Odpowiedz cytując
cycus
Junior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 17.10.2008, 21:12
mi się podoba ten pomysł ogólnie
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 17.10.2008, 22:16
http://www.youtube.com/watch?v=0h7A4SiaZ9g
Odpowiedz cytując
madenn
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.10.2008, 22:21
szkoda tylko ze musieli się dogadać z orange
Odpowiedz cytując
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 18.10.2008, 12:20
Ja mam takie pytanie - żeby założyć konto na http://www.wisla.premiumliga.pl trzeba wysłać smsa o treści WISLA na numer 7379. Jaki jest koszt tego sms'a, bo nigdzie tam nie pisze.

madenn napisał(a):Wyświetl post
szkoda tylko ze musieli się dogadać z orange
A niby czemu? Sami przecież nie byli by w stanie zrobić własnej sieci (musieli by budować nadajniki itp), a z operatorów działających w Polsce tylko Orange jest chyba zainteresowane sportem.
Ostatnio edytowane przez Żuczek : 18.10.2008 o godz. 12:35.
Odpowiedz cytując
Jay-Z
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 18.10.2008, 12:26
3.66zł

(cyfra po 7ce okresla cene netto)

z tego co rozumiem to jest tam tylko serwis sms z info o Wisle, oraz wislacka nasza klasa?
Odpowiedz cytując
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 04.11.2008, 16:46
Widzę, że temat ucichł, więc zadam kilka pytań, tak z czystej ciekawości. Kupujecie te startery? Jeśli tak to zadowoleni jesteście z Wiślackiej telefonii? Ja osobiście mam numer w Orange i zarejestrowałem się na premiumliga.pl wyczytałem gdzieś, że doładowując konto przez tamtejsze doładowania też się wspiera Wisłę? Ciekawią mnie ogólnie wasze opinie na temat "Wisła mobile".

W temacie dalej cichutko, może jednak ktoś ma coś do powiedzenia odnośnie tej usługi?
Ostatnio edytowane przez Wichar87 : 12.11.2008 o godz. 12:15.
Odpowiedz cytując
Wisła Mobile
Junior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.11.2008, 14:03
Z każdego doładowania, smsa, czy zakupionego startera Wisła Mobile część pieniędzy wędruje na konto klubu. Co do usługi to najlepiej zerknąć samemu na wisla.premiumliga.pl. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:44.