Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wisła Mobile - z czym to się je ? Opinie, komentarze i pytania. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4953)

Ciumba 17.10.2008 18:18

Wisla Mobile
 
komentarze,pytania,uruchomienie

SpoXsteR 17.10.2008 18:23

http://profil.premiumliga.pl/wisla

ogółem same plusy, fajna sprawa.

ale mogli by tą stronkę http://wisla.premiumliga.pl/10472 jakoś bardziej ubarwnić, jakoś tak pusto, blado, dziwnie... zła czcionka. moze jakieś bannery kibicowskie, coś ten teges..

kriz69 17.10.2008 18:43

jak ktos kupi starter to niech napisze czy dziala na simlocku orange

westersyl 17.10.2008 18:59

Patrząc na wygląd tej strony oraz to w jaki sposób ogólnie jest to zorganizowane na ten moment śmiem twierdzić, że ta inicjatywa nie wypali. Jak już coś robią to niech robią to porządnie, a nie tak jak teraz tylko aby było...

cycus 17.10.2008 21:12

mi się podoba ten pomysł ogólnie

SpoXsteR 17.10.2008 22:16

http://www.youtube.com/watch?v=0h7A4SiaZ9g

madenn 17.10.2008 22:21

szkoda tylko ze musieli się dogadać z orange

Żuczek 18.10.2008 12:20

Ja mam takie pytanie - żeby założyć konto na http://www.wisla.premiumliga.pl trzeba wysłać smsa o treści WISLA na numer 7379. Jaki jest koszt tego sms'a, bo nigdzie tam nie pisze.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 616713)
szkoda tylko ze musieli się dogadać z orange

A niby czemu? Sami przecież nie byli by w stanie zrobić własnej sieci (musieli by budować nadajniki itp), a z operatorów działających w Polsce tylko Orange jest chyba zainteresowane sportem.

Jay-Z 18.10.2008 12:26

3.66zł

(cyfra po 7ce okresla cene netto)

z tego co rozumiem to jest tam tylko serwis sms z info o Wisle, oraz wislacka nasza klasa?

Wichar87 04.11.2008 16:46

Widzę, że temat ucichł, więc zadam kilka pytań, tak z czystej ciekawości. Kupujecie te startery? Jeśli tak to zadowoleni jesteście z Wiślackiej telefonii? Ja osobiście mam numer w Orange i zarejestrowałem się na premiumliga.pl wyczytałem gdzieś, że doładowując konto przez tamtejsze doładowania też się wspiera Wisłę? Ciekawią mnie ogólnie wasze opinie na temat "Wisła mobile".

W temacie dalej cichutko, może jednak ktoś ma coś do powiedzenia odnośnie tej usługi? :D

Wisła Mobile 17.11.2008 14:03

Z każdego doładowania, smsa, czy zakupionego startera Wisła Mobile część pieniędzy wędruje na konto klubu. Co do usługi to najlepiej zerknąć samemu na wisla.premiumliga.pl. Pozdrawiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl