![]() |
Wisla Mobile
komentarze,pytania,uruchomienie
|
http://profil.premiumliga.pl/wisla
ogółem same plusy, fajna sprawa. ale mogli by tą stronkę http://wisla.premiumliga.pl/10472 jakoś bardziej ubarwnić, jakoś tak pusto, blado, dziwnie... zła czcionka. moze jakieś bannery kibicowskie, coś ten teges.. |
jak ktos kupi starter to niech napisze czy dziala na simlocku orange
|
Patrząc na wygląd tej strony oraz to w jaki sposób ogólnie jest to zorganizowane na ten moment śmiem twierdzić, że ta inicjatywa nie wypali. Jak już coś robią to niech robią to porządnie, a nie tak jak teraz tylko aby było...
|
mi się podoba ten pomysł ogólnie
|
|
szkoda tylko ze musieli się dogadać z orange
|
Ja mam takie pytanie - żeby założyć konto na http://www.wisla.premiumliga.pl trzeba wysłać smsa o treści WISLA na numer 7379. Jaki jest koszt tego sms'a, bo nigdzie tam nie pisze.
Cytat:
|
3.66zł
(cyfra po 7ce okresla cene netto) z tego co rozumiem to jest tam tylko serwis sms z info o Wisle, oraz wislacka nasza klasa? |
Widzę, że temat ucichł, więc zadam kilka pytań, tak z czystej ciekawości. Kupujecie te startery? Jeśli tak to zadowoleni jesteście z Wiślackiej telefonii? Ja osobiście mam numer w Orange i zarejestrowałem się na premiumliga.pl wyczytałem gdzieś, że doładowując konto przez tamtejsze doładowania też się wspiera Wisłę? Ciekawią mnie ogólnie wasze opinie na temat "Wisła mobile".
W temacie dalej cichutko, może jednak ktoś ma coś do powiedzenia odnośnie tej usługi? :D |
Z każdego doładowania, smsa, czy zakupionego startera Wisła Mobile część pieniędzy wędruje na konto klubu. Co do usługi to najlepiej zerknąć samemu na wisla.premiumliga.pl. Pozdrawiam
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl