The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 01.10.2008, 18:51
Zieniu17 napisał(a):Wyświetl post

W tym sezonie na meczu z Lechem było 12 tysięcy widzów, a zeszłym 20,5 tys. Ja się pytam w takim razie gdzie pozostałe 8,5 tys.?
Bez jaj stadion był prawie pełny
Tylko Wisła!
BartTSW
Junior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 01.10.2008, 19:00
Witam wróciłem dzisiaj do kraju mam pytanie :kupie jutro jeszcze rano biler na karnet za 70zł czy już sprzedaż dla karnetowców się skończyła ?
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 01.10.2008, 19:01
BartTSW napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie, jak mam karnet to jurto rano kupie jeszcze bilet?
kupisz ale bez zniżki.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 01.10.2008, 19:02
Zieniu17 napisał(a):Wyświetl post

Misuch, to, że nie ma sektora C to chyba tym bardziej powód do tego, żeby stadion na każdym meczu zapełniał się po brzegi. Chyba te 4-5 tys kibicow nie wyparowało, a niestety tak to wygląda;/
Co sie dziwisz że nie można stadionu zapełnic jak ceny z kosmosu.Gdyby bilety były powiedzmy po 50zł to i 33000 by przyszły gdyby stadion tyle miał bo wiele osób chce oglądnąc ten mecz ale nie każdy jest takim fanatykiem żeby za 90 minut na staidonie zapłacic 120zł

Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 01.10.2008, 19:05
Zieniu17 napisał(a):Wyświetl post
Jaka matka z dzieckiem, matki o tej porze w pracy, a dzieci w przedszkolu/szkole

Misuch, to, że nie ma sektora C to chyba tym bardziej powód do tego, żeby stadion na każdym meczu zapełniał się po brzegi. Chyba te 4-5 tys kibicow nie wyparowało, a niestety tak to wygląda;/

W tym sezonie na meczu z Lechem było 12 tysięcy widzów, a zeszłym 20,5 tys. Ja się pytam w takim razie gdzie pozostałe 8,5 tys.?
Zauważ, że najtańszy bilet na mecz z Lechem rok temu kosztował 20 złotych. Teraz kosztował 2 razy więcej, co z pewnością wpłynęło na taką, a nie inną frekwencję
lottolol
Junior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 01.10.2008, 19:36
Ma ktoś może sprzedać bilet albo bilety na jutrzejszy mecz z Totenhamem?
sorel
Banita
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 01.10.2008, 19:38
lottolol napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś może sprzedać bilet albo bilety na jutrzejszy mecz z Totenhamem?
napewno pani w kasie biletowej przed meczem, albo panowie w Wislackim Swiecie
lottolol
Junior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 01.10.2008, 19:51
piter a na jaka trybune masz ten bilet i ile bys za niego chcial?
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 01.10.2008, 19:58
regan napisał(a):Wyświetl post
salek
Ile? tak moze 300... 300 spartan. przestań za przeproszeniem .......ić
Po 2 jak wiesz ile poszło to napisz, bo nikt nie bedzie sie domyśłał o co ci chodzi...jak cos piszesz, to pisz konkretnie.
Strasznie się napinasz, a z Twoich wypowiedzi widzę, że mało wiesz tak na prawdę. Chcesz konkrety za mecz z Arką? Proszę:
- karnetów jest sprzedanych na ten sektor 1300 (z małym hakiem) większość należy do TFK. Karnetowców na tym meczu było 900 osób posiadających karnety- sprawdziłem to właśnie przed chwilą.
- biletów sprzedano na E 400.
Razem to daje 1300 osób na E na Arce. O wiele więc się nie pomyliłem, a Ty jak masz mnie obrażać, to zamilcz proszę.
GregorTS
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 01.10.2008, 20:12
no bony po prostu są za drogie bilet i klub w OGÓLE nie promuje meczy w mediach. Nie liczę biuletynu przedmeczowego. Gdzie się podziała zupełnie nowa polityka o której słyszeliśmy przy okazji wiosennych wydarzeń z pasami i Legią. Gdzie się podziały olbrzymie bilboardy ect. ? Klub kompletnie nie ma wizji przyciągnięcia kibica na stadion. Wszystko jest robione na zasadzie" kibice byli,są i będą" może i będą ..ale nie w takiej ilości. Pamiętacie sezon dwa lata temu jaka była frekwencja? Wystarczyło kilka fatalnych meczy i stadion świecił maksymalnymi puchami. A teraz nie potrafimy zapełnić stadionu na topowe mecze z Lechem,Arką czy TT...żenuła tak prywatnie mówiąc.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 01.10.2008, 20:25
to sprawdź jeszcze ile biletów poszło na Tottenham... jak masz takie sprawdzone źródło wiedzy.
i powiedz mi gdzie cie obraziłem?
Ostatnio edytowane przez regan : 01.10.2008 o godz. 20:34.
Tylko Wisła!
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 01.10.2008, 20:37
na Tottenham poszło 9000 biletów. Stan na dziś na 18.00.

Masakra...
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 01.10.2008, 20:39
razem z angolami czy bez?
Tylko Wisła!
Perek
Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 01.10.2008, 20:41
salek napisał(a):Wyświetl post
na Tottenham poszło 9000 biletów. Stan na dziś na 18.00.

Masakra...
masz jakieś lewe info, bo biletów poszło do dzisiaj prawe 11 000
www.TSW.com.pl - Chcesz dołączyć do redakcji. Napisz. GG: 9420852
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 01.10.2008, 20:47
Nie no Perek, pewnie masz lepsze

Regan, z angolami którzy wzięli 1000 biletów.
marooc
Member
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 01.10.2008, 21:00
Perek napisał(a):Wyświetl post
masz jakieś lewe info, bo biletów poszło do dzisiaj prawe 11 000
Nie wiem czemu ale wierze raczej koledze salek niż liczbom "około" podawanym w zwyczaju przez zarzad czy media w zawyzonej liczbie :] Przykre to ale raczej prawdziwe :( Może po takim meczu zarzad w koncu cos zrozumieje... dobrze jakby chociaz na D było pod komplet bo wtedy bedzie doping i tak miazga ale liczac 8 tys. naszych kibicow rozsianych po stadionie wychodzi mi na oko 4.5 na D (?) :/
lottolol
Junior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 01.10.2008, 21:44
to ma ktoś bilet do sprzedania? na totenham?
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 01.10.2008, 21:56
lottolol napisał(a):Wyświetl post
to ma ktoś bilet do sprzedania? na totenham?
jutro chłopie przed meczem spokojnie kupisz bilet

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:38.