
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
Wyświetl wyniki ankiety: kto się k...a bawił ta ankietą |
|||
| 1 |
|
48 | 36,36% |
| 2 |
|
84 | 63,64% |
| Głosujących: 132. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Żeby odświeżyc:
Ja ostatnio postanowiłem skonsumowac belgijskie piwo "Corona" i jeśli ktoś go szuka to odradzam z całego serca. W skład wchodzą jakieś zboża i takie tam, ale smak okropny... I jeszcze 4.5 ,- kosztowało ![]() P.S. - nie ma to jak dobre Polskie piwo ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#2
|
|
Czy piwo "Corona" nie pochodzi czasem z Meksyku? IMHO dla mnie całkiem dobre.
![]()
the end
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Olkusz- z tego miasta, rzecz jasna...
Offline |
#3
|
|
W porównaniu z Desperadosem to Corona jest zajebistym piwkiem, dla kogoś kto chce odmiany od goryczki pilsów to bardzo dobre rozwiązanie, fajne leciutkie piwko ale nic poza tym...
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|