Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Temat piwny (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=103)

Arkas 27.09.2008 22:58

Żeby odświeżyc:
Ja ostatnio postanowiłem skonsumowac belgijskie piwo "Corona" i jeśli ktoś go szuka to odradzam z całego serca.
W skład wchodzą jakieś zboża i takie tam, ale smak okropny...
I jeszcze 4.5 ,- kosztowało :P

P.S. - nie ma to jak dobre Polskie piwo :)

wisl@k_TS 27.09.2008 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 608626)
Żeby odświeżyc:
Ja ostatnio postanowiłem skonsumowac belgijskie piwo "Corona" i jeśli ktoś go szuka to odradzam z całego serca.
W skład wchodzą jakieś zboża i takie tam, ale smak okropny...
I jeszcze 4.5 ,- kosztowało :P

P.S. - nie ma to jak dobre Polskie piwo :)

Czy piwo "Corona" nie pochodzi czasem z Meksyku? IMHO dla mnie całkiem dobre.

simone 27.09.2008 23:16

W porównaniu z Desperadosem to Corona jest zajebistym piwkiem, dla kogoś kto chce odmiany od goryczki pilsów to bardzo dobre rozwiązanie, fajne leciutkie piwko ale nic poza tym...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl