![]() |
Żeby odświeżyc:
Ja ostatnio postanowiłem skonsumowac belgijskie piwo "Corona" i jeśli ktoś go szuka to odradzam z całego serca. W skład wchodzą jakieś zboża i takie tam, ale smak okropny... I jeszcze 4.5 ,- kosztowało :P P.S. - nie ma to jak dobre Polskie piwo :) |
Cytat:
|
W porównaniu z Desperadosem to Corona jest zajebistym piwkiem, dla kogoś kto chce odmiany od goryczki pilsów to bardzo dobre rozwiązanie, fajne leciutkie piwko ale nic poza tym...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl