
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 09.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
![]() Karolek ma 17 miesięcy. Urodził się z bardzo poważną wadą serca - Przełożeniem dużych naczyń (d-TGA). Operacja, jaką przeszedł niedługo po urodzeniu uratowała mu życie, które niestety jest znów zagrożone. Niezwłocznie potrzebna jest kolejna, bardzo droga operacja, na którą nie stać rodziców Karolka. Wydaje się, że jedyną jego szansą jest zbiórka pieniędzy, którą prowadzi Fundacja Cor Infantis (http://www.corinfantis.org). Karolek JESZCZE nie jest wiernym kibicem Wisły, ale myślę, że odpowiednio ukierunkowany kiedyś nim zostanie Narazie zwracam się w jego imieniu z prośbą o Wasze wsparcie.Więcej informacji o Karolku i jego chorobie można znaleźć tutaj: http://www.corinfantis.org/index.php?text=171 http://lolek-karolek.blog.onet.pl/ To jest z kolei konto fundacji: FUNDACJA NA RZECZ DZIECI Z WADAMI SERC "COR INFANTIS" 20-701 LUBLIN UL. NAŁĘCZOWSKA 24 FORTIS BANK O/LUBLIN, NR KONTA:86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 KONIECZNIE Z DOPISKIEM KAROL BEREŚ Każda złotówka może pomóc Karolkowi! Z góry dziękuję za pomoc, Wojtek
Ostatnio edytowane przez szorcik : 25.09.2008 o godz. 09:48.
|
|
|