Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Potrzebna pomoc (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4871)

szorcik 23.09.2008 13:50

Potrzebna pomoc
 
http://republika.pl/blog_wn_4362990/.../tr/plakat.jpg

Karolek ma 17 miesięcy. Urodził się z bardzo poważną wadą serca - Przełożeniem dużych naczyń (d-TGA). Operacja, jaką przeszedł niedługo po urodzeniu uratowała mu życie, które niestety jest znów zagrożone.
Niezwłocznie potrzebna jest kolejna, bardzo droga operacja, na którą nie stać rodziców Karolka. Wydaje się, że jedyną jego szansą jest zbiórka pieniędzy, którą prowadzi Fundacja Cor Infantis (http://www.corinfantis.org).

Karolek JESZCZE nie jest wiernym kibicem Wisły, ale myślę, że odpowiednio ukierunkowany kiedyś nim zostanie :-) Narazie zwracam się w jego imieniu z prośbą o Wasze wsparcie.

Więcej informacji o Karolku i jego chorobie można znaleźć tutaj:

http://www.corinfantis.org/index.php?text=171
http://lolek-karolek.blog.onet.pl/


To jest z kolei konto fundacji:

FUNDACJA NA RZECZ DZIECI Z WADAMI SERC "COR INFANTIS"
20-701 LUBLIN UL. NAŁĘCZOWSKA 24
FORTIS BANK O/LUBLIN,
NR KONTA:86 1600 1101 0003 0502 1175 2150
KONIECZNIE Z DOPISKIEM KAROL BEREŚ


Każda złotówka może pomóc Karolkowi!

Z góry dziękuję za pomoc,
Wojtek


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl