The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Haidar
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.09.2008, 16:04. Lineage II
Wszyscy forumowicze, ktorzy grali, graja lub maja zamiar zaczac grac w Lineage II piszcie. Wszystko na temat tej gry!

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.09.2008, 16:10
ja ostrzegam: MMO to ZŁO Straciłem rok życia przez to. Co prawda nie przez L2, ale MUonline.

Nie kuś, szatanie
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Haidar
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 17.09.2008, 16:15
nie gram od pol roku i nie mam zamiaru juz jezeli wpadles w nalog tego to juz twoj problem
ja tak tylko zrobilem temat, do rozmowy
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 17.09.2008, 16:30
wpadłem w nałóg, ale już z niego wyszedłem
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Haidar
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 17.09.2008, 16:34
no to moze lepiej usunac temat... jak tu ma sie rozmawiac na temat chorob psychicznych i nalogow to zrobilem duzy blad zakladajac go
Odpowiedz cytując
Malvivente
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 17.09.2008, 17:06
ziomki w to grali przez około rok. Nie dało się z nimi wyjść na browara, bo napierdalali o jakichś ****a skilach tarczach i innych s****ysyństwach.
Teraz już się na szczęście odmulili, bo to jest wręcz niebezpieczne...

Człowiek się dziwi, czemu niedziela po południu, piękna pogoda, a tu nikogo nie ma na boisku - jednym, drugim i trzecim na osiedlu. Bo teraz małolaty siedzą na fotkach, grają w tibie i linejdża i inne bardzo interesujące i ambitne gry.
A 10 lat temu to trzeba było się naczekać aż starsi sobie pograją, żeby móc chwilke w piłke pokopać.
Co z tego pokolenia wyrośnie?
Ostatnio edytowane przez Malvivente : 17.09.2008 o godz. 17:18.
Odpowiedz cytując
Nuke
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.09.2008, 17:21
pff....usuncie ten temat, to jedno wielkie SHIT !! każde MMO , Ja przez Wow-a straciłem praktycznie 2 lata ( zarwane nocki itd. )
Odpowiedz cytując
Haidar
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 17.09.2008, 17:36
dobra, usuncie to prosze, szybko

Edit: I bron Boze nie myslcie, ze ja jakis maniak tej gry czy jakiejkolwiek innej albo czegos na kompie. Kiedys gralem, jakis rok temu, zobaczylem temat o Cs-ie to pomyslalem ze zrobie ten, ale to byl glupi pomysl, do kosza! Tylko Wisla liczy sie!
Powód: do kosza!
Ostatnio edytowane przez Haidar : 17.09.2008 o godz. 17:40.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 17.09.2008, 17:42
No cóż MMO to faktycznie zło jakich mało ale myśle, że na długie zimowe wieczory sie przyda
Malvivente napisał(a):
ziomki w to grali przez około rok. Nie dało się z nimi wyjść na browara, bo napierdalali o jakichś ****a skilach tarczach i innych s****ysyństwach.
Teraz już się na szczęście odmulili, bo to jest wręcz niebezpieczne...
Znam ten ból "Jakie masz skile, o kvrwa ciota jesteś ja mam nową zbroje"
Malvivente napisał(a):
A 10 lat temu to trzeba było się naczekać aż starsi sobie pograją, żeby móc chwilke w piłke pokopać.
Teraz też trzeba

edit http://pl.youtube.com/watch?v=a6fjkVO82uw
Ostatnio edytowane przez Kamson : 17.09.2008 o godz. 17:49.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 17.09.2008, 17:43
Ja gram w mmorpg trace na to 5-10 minut dzienie, sprawdzam mecze wykupuje nowe trening dla gracza i betuje, Gra jest na temat koszykowki,a wiec mysle ze pare osob sie skusi, mamy polskie forum i tp

Macie link: www.cyberdunk.com?ref=288552 Zarejastrujcie sie przez niego ja dostane cyberpunkty.
Odpowiedz cytując
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.09.2008, 17:45
"muj kolega jest knajtem i wali z axa a jest jestem sorcem i wale z różdżki"


Świadomość tego, że granie w jakieś durne gry toi strata czasu pieniędzy i nerwów przychodzi z wiekiem jak sie zaczyna dostrzegać inne ważniejsze w życiu wartości albo po jakimś szoku np widmo nieprzejścia, wpierd*l, albo hack konta.Bo co Ci to da ze 10h dziennie będziesz siedział i gapił sie w monitor?


nie usuwajcie tematu tylko przenieście do testowego bo dobry jest
Odpowiedz cytując
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
 
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 17.09.2008, 18:00
Ja pozdrawiam wszystkich specjalnej troski, którzy ciupią w MMO... Dla mnie rypanie się mieczami, czarami i innymi .......etami całymi godzinami i kiszenie się prze kompem to żal... A potem Ci ludzie chcą iść np. na informatykę bo się znają na kompach... Hahahahahahhahahaa...

Proponuję bieganie, basen i rowerek. Za 10 lat kręgosłup nie pozwoli wszystkim Tibowcom za przeproszeniem zada wytrzeć... Ale cóż... Mają wybór...

Jak już ktoś słusznie zauważył - takie gry są dla dzieci...
Odpowiedz cytując
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 17.09.2008, 18:14
E ja gram w MMORPG to jest gra o koszykowce i poswiecam na nia niewiele czasu, a jest naprawde fajna

Polecam, amiec link, wiem znowu

www.cyberdunk.com?ref=288552
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 17.09.2008, 18:26
Kamson napisał(a):
No cóż MMO to faktycznie zło jakich mało ale myśle, że na długie zimowe wieczory sie przyda
MMO tak wciąga,że z zimowych wieczorów robią się letnie popołudnia.

zloto napisał(a):
Ja gram w mmorpg trace na to 5-10 minut dzienie, sprawdzam mecze wykupuje nowe trening dla gracza i betuje, Gra jest na temat koszykowki,a wiec mysle ze pare osob sie skusi, mamy polskie forum i tp

Macie link: www.cyberdunk.com?ref=288552 Zarejastrujcie sie przez niego ja dostane cyberpunkty.
rany, to nie MMO tylko gra przeglądarkowa. Typu ........., travian itp. to zupełnie co innego i raczej nie można wpaść w nałóg

Flame, zgadzam się z Tobą. Jednak zauważ, że w Japoni,Korei czy USA powstają specjalne ośrodki dla uzależnionych. I nie przebywają tam dzieci, tylko młodzież lub ludzie w średnim wieku - żonaci, dzieciaci... którzy zawalili studia, prace czy życie rodzinne przez gry.
Zresztą, wyobraź sobie - sam World of Warcraft ma 11 milionów graczy. A to tylko jedna z wielu takich gier.

Tak patrząc na to trochę szerzej... dlaczego ludzie grają? Pytanie takie jak: dlaczego piją,dlaczego ćpają- żeby zostawić w tyle ich zwykłe życie, uwolnić się od trosk, zmartwień, problemów. Dodatkowo, żeby wcielic się w kogoś innego i - mieć władzę. Będziesz jakimś tam czarnoksiężnikiem i władasz całą krainą - kto by naormalnie nie chciał być władcą, którego się boją?

Tak,jes to nałóg. Ani palenie, ani ćpanie, ani picie nigdy nie wciągnęło mnie do tego stopnia, żeby czekać tylko na następną"działkę". Natomiast MMO... te krótkie chwile,kiedy akurat nie grałem - byłem myślami w grze. A gdy to rzuciłem na dobre...miałem fizyczne (sic!) objawy, o psychicznych to lepiej nie mówić. Ale nie złamałem się

taki mały offtopic, heh.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Haidar
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 17.09.2008, 18:59
Takie gry wciagaja, nie mysli sie wtedy o niczym innym, tylko ebic kolejny level, zdobyc przedmiot... Wzrok sie psuje, kregoslup sie psuje, ale przedewszystkim psychika sie ryje i tracimy poczucie "realnosci" jezeli mozna to tak nazwac... Popieram kolege wyzej, aktywny wypoczynek a nie komp i gry! Chodzic na mecze i sie bawic!
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 17.09.2008, 19:09
także zaliczam sie do grona wyleczonych z nałogu, a wyleczyli mnie sami tworcy gry Eternal Lands wprowadzajac po pewnym okresie utrudnienia, ktore dwukrotnie wydluzaly podnoszenie umiejetnosci postaci podziekowalem, na szczescie w porę
Odpowiedz cytując
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 17.09.2008, 19:16
A ja natomiast należę do osób uodpornionych na MMO. Każde nudzi mnie po około tygodniu czy dwóch
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 17.09.2008, 19:41
Genio napisał(a):
wprowadzajac po pewnym okresie utrudnienia, ktore dwukrotnie wydluzaly podnoszenie umiejetnosci postaci
mnie to by tylko zmoblizowało
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 17.09.2008, 23:55
Ja sam nie grałem w MMORPG bo dla mnie to strata czasu.Widziałem jak moi kumple zamulali np w tibie a potem konta sprzedawali.Tak samo w Linage 2.Moim zdaniem jedyna gra warta zamulania to Counter Strike 1.6.W sam raz na odreagowanie po męczącym dniu
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 18.09.2008, 08:12
FajQ napisał(a):Wyświetl post
(....)Moim zdaniem jedyna gra warta zamulania to Counter Strike 1.6.W sam raz na odreagowanie po męczącym dniu
Lub Sniper Elite - wracasz do domu po ciężkim dniu w pracy, żona psioczy farmazony a Ty siadasz i strzelasz w te główki wyobrażając sobie swojego szefa, Icka, czy Koguta z Londynu
wiem wiem zryta psycha, ale.......
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 18.09.2008, 16:46
Skoro Powstal taki temat to moze i ja cos od siebie dodam. Otoz gram w MMORPG`i pod prawie kazda postacia. World of Warcraft, Perfect World, Archlord, Kicks Online, Test Drive Unlimited(tez to MMO). Jestem na drugim roku informatyki na WSHE w Koninie. Zalozylem wlasne studio programistyczne i pracuje z kumplami z uczelni nad (jakzeby inaczej) gra typu MMO nowej generacji - Tematyka pilkarska. Czasami naprawde zastanawiam sie jak to jest mozliwe ze ludzie krytykuja cos czego nigdy tak naprawde nie sprobowali( ale jak to ktos kiedys powiedzial w pewnym filmie: Ja lubie te piosenki ktore juz znam - wszystkie pozostale to chlam). Zgadnijcie czemu teraz wszystkie gry wychodzace na peceta to MMORPG? z Prostego powodu - przynosza gigantyczne dochody firmom ktore je stworzyly. Piractwo rozplenilo sie na PC cholernie i niestety ale jesli wierzyc slowom Rob`a Pardo z firmy Blizzard za dwa trzy lata WSZYSTKIE gry ktore beda wychodzic na pecety to beda MMO.

Gram zawsze na serwerach oficjalnych chce powiedziec. z dwoch powodow: pierwszy najwazniejszy gram bo lubie ten rodzaj gier. Drugi to niestety tez musze by byc na biezaco z nowymi trendami w gatunkach MMO.

P.S. Counter Strike to nie gra MMO.

P.S.2. Jest ktos na tym forum kto gra w WoW`a na realmie Sporeggar po stronie alliance?
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 18.09.2008, 16:48
Haidar napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy forumowicze, ktorzy grali, graja lub maja zamiar zaczac grac w Lineage II piszcie. Wszystko na temat tej gry!

Pozdrawiam
Grałem na serverze Noobwars z ratami x2 (polecam!) !! Byłem pierwszym tankiem z 3 klasą! pierwszym tankiem z noblesse, pierwszym hero tankiem na serverze. Było fajnie, niestety życie mnie dopadło. Obecnie nie mam czasu na granie w L2, ale bardzo mile wspominam czas spędzony w tej grze, zwłaszcza c1 i odkrywanie nowych miejsc, to było coś niesamowitego. Ruiny, Cruma Tower, Giant Cave... ehhh

[FajQ napisał(a):
Moim zdaniem jedyna gra warta zamulania to Counter Strike 1.6
LOL 1.6? toż to staroć. Grałem kiedyś w 1.6 ale po przejściu na CS: Source nie wyobrażam sobie powrotu. To tak jakbym miał nagle przesiąść się z XP na Windows 95! Bo taka jest mniej więcej różnica między SOURCE a 1.6.

edit.
Prosiłbym o nie zaśmiecanie tematu o Lineage II jakimiś starymi FPS. Fani CSS mają swój osobny temat
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37.