![]() |
Lineage II
Wszyscy forumowicze, ktorzy grali, graja lub maja zamiar zaczac grac w Lineage II piszcie. Wszystko na temat tej gry! :)
Pozdrawiam |
ja ostrzegam: MMO to ZŁO :P Straciłem rok życia przez to. Co prawda nie przez L2, ale MUonline.
Nie kuś, szatanie :lol: |
nie gram od pol roku i nie mam zamiaru juz :) jezeli wpadles w nalog tego to juz twoj problem :P
ja tak tylko zrobilem temat, do rozmowy |
wpadłem w nałóg, ale już z niego wyszedłem ;)
|
no to moze lepiej usunac temat... jak tu ma sie rozmawiac na temat chorob psychicznych i nalogow to zrobilem duzy blad zakladajac go :D
|
ziomki w to grali przez około rok. Nie dało się z nimi wyjść na browara, bo napierdalali o jakichś ****a skilach tarczach i innych s****ysyństwach.
Teraz już się na szczęście odmulili, bo to jest wręcz niebezpieczne... Człowiek się dziwi, czemu niedziela po południu, piękna pogoda, a tu nikogo nie ma na boisku - jednym, drugim i trzecim na osiedlu. Bo teraz małolaty siedzą na fotkach, grają w tibie i linejdża i inne bardzo interesujące i ambitne gry. A 10 lat temu to trzeba było się naczekać aż starsi sobie pograją, żeby móc chwilke w piłke pokopać. Co z tego pokolenia wyrośnie? |
pff....usuncie ten temat, to jedno wielkie SHIT !! każde MMO , Ja przez Wow-a straciłem praktycznie 2 lata ( zarwane nocki itd. )
|
dobra, usuncie to prosze, szybko
Edit: I bron Boze nie myslcie, ze ja jakis maniak tej gry czy jakiejkolwiek innej albo czegos na kompie. Kiedys gralem, jakis rok temu, zobaczylem temat o Cs-ie to pomyslalem ze zrobie ten, ale to byl glupi pomysl, do kosza! Tylko Wisla liczy sie! |
No cóż MMO to faktycznie zło jakich mało ale myśle, że na długie zimowe wieczory sie przyda :D
Cytat:
Cytat:
edit http://pl.youtube.com/watch?v=a6fjkVO82uw |
Ja gram w mmorpg:) trace na to 5-10 minut dzienie, sprawdzam mecze wykupuje nowe trening dla gracza i betuje, Gra jest na temat koszykowki,a wiec mysle ze pare osob sie skusi, mamy polskie forum i tp:)
Macie link: www.cyberdunk.com?ref=288552 Zarejastrujcie sie przez niego ja dostane cyberpunkty. |
"muj kolega jest knajtem i wali z axa a jest jestem sorcem i wale z różdżki"
Świadomość tego, że granie w jakieś durne gry toi strata czasu pieniędzy i nerwów przychodzi z wiekiem jak sie zaczyna dostrzegać inne ważniejsze w życiu wartości albo po jakimś szoku np widmo nieprzejścia, wpierd*l, albo hack konta.Bo co Ci to da ze 10h dziennie będziesz siedział i gapił sie w monitor? nie usuwajcie tematu tylko przenieście do testowego bo dobry jest:D |
Ja pozdrawiam wszystkich specjalnej troski, którzy ciupią w MMO... Dla mnie rypanie się mieczami, czarami i innymi .......etami całymi godzinami i kiszenie się prze kompem to żal... A potem Ci ludzie chcą iść np. na informatykę bo się znają na kompach... Hahahahahahhahahaa...
Proponuję bieganie, basen i rowerek. Za 10 lat kręgosłup nie pozwoli wszystkim Tibowcom za przeproszeniem zada wytrzeć... Ale cóż... Mają wybór... Jak już ktoś słusznie zauważył - takie gry są dla dzieci... |
E ja gram w MMORPG to jest gra o koszykowce i poswiecam na nia niewiele czasu, a jest naprawde fajna :)
Polecam, amiec link, wiem znowu :P www.cyberdunk.com?ref=288552 |
Cytat:
Cytat:
Flame, zgadzam się z Tobą. Jednak zauważ, że w Japoni,Korei czy USA powstają specjalne ośrodki dla uzależnionych. I nie przebywają tam dzieci, tylko młodzież lub ludzie w średnim wieku - żonaci, dzieciaci... którzy zawalili studia, prace czy życie rodzinne przez gry. Zresztą, wyobraź sobie - sam World of Warcraft ma 11 milionów graczy. A to tylko jedna z wielu takich gier. Tak patrząc na to trochę szerzej... dlaczego ludzie grają? Pytanie takie jak: dlaczego piją,dlaczego ćpają- żeby zostawić w tyle ich zwykłe życie, uwolnić się od trosk, zmartwień, problemów. Dodatkowo, żeby wcielic się w kogoś innego i - mieć władzę. Będziesz jakimś tam czarnoksiężnikiem i władasz całą krainą - kto by naormalnie nie chciał być władcą, którego się boją? ;) Tak,jes to nałóg. Ani palenie, ani ćpanie, ani picie nigdy nie wciągnęło mnie do tego stopnia, żeby czekać tylko na następną"działkę". Natomiast MMO... te krótkie chwile,kiedy akurat nie grałem - byłem myślami w grze. A gdy to rzuciłem na dobre...miałem fizyczne (sic!) objawy, o psychicznych to lepiej nie mówić. Ale nie złamałem się :) taki mały offtopic, heh. |
Takie gry wciagaja, nie mysli sie wtedy o niczym innym, tylko ebic kolejny level, zdobyc przedmiot... Wzrok sie psuje, kregoslup sie psuje, ale przedewszystkim psychika sie ryje i tracimy poczucie "realnosci" jezeli mozna to tak nazwac... Popieram kolege wyzej, aktywny wypoczynek a nie komp i gry! Chodzic na mecze i sie bawic!
|
także zaliczam sie do grona wyleczonych z nałogu, a wyleczyli mnie sami tworcy gry Eternal Lands wprowadzajac po pewnym okresie utrudnienia, ktore dwukrotnie wydluzaly podnoszenie umiejetnosci postaci :) podziekowalem, na szczescie w porę
|
A ja natomiast należę do osób uodpornionych na MMO. Każde nudzi mnie po około tygodniu czy dwóch :)
|
Cytat:
|
Ja sam nie grałem w MMORPG bo dla mnie to strata czasu.Widziałem jak moi kumple zamulali np w tibie a potem konta sprzedawali.Tak samo w Linage 2.Moim zdaniem jedyna gra warta zamulania to Counter Strike 1.6.W sam raz na odreagowanie po męczącym dniu :)
|
Cytat:
wiem wiem zryta psycha, ale....... |
Skoro Powstal taki temat to moze i ja cos od siebie dodam. Otoz gram w MMORPG`i pod prawie kazda postacia. World of Warcraft, Perfect World, Archlord, Kicks Online, Test Drive Unlimited(tez to MMO). Jestem na drugim roku informatyki na WSHE w Koninie. Zalozylem wlasne studio programistyczne i pracuje z kumplami z uczelni nad (jakzeby inaczej) gra typu MMO nowej generacji - Tematyka pilkarska. Czasami naprawde zastanawiam sie jak to jest mozliwe ze ludzie krytykuja cos czego nigdy tak naprawde nie sprobowali( ale jak to ktos kiedys powiedzial w pewnym filmie: Ja lubie te piosenki ktore juz znam - wszystkie pozostale to chlam). Zgadnijcie czemu teraz wszystkie gry wychodzace na peceta to MMORPG? z Prostego powodu - przynosza gigantyczne dochody firmom ktore je stworzyly. Piractwo rozplenilo sie na PC cholernie i niestety ale jesli wierzyc slowom Rob`a Pardo z firmy Blizzard za dwa trzy lata WSZYSTKIE gry ktore beda wychodzic na pecety to beda MMO.
Gram zawsze na serwerach oficjalnych chce powiedziec. z dwoch powodow: pierwszy najwazniejszy gram bo lubie ten rodzaj gier. Drugi to niestety tez musze by byc na biezaco z nowymi trendami w gatunkach MMO. P.S. Counter Strike to nie gra MMO:). P.S.2. Jest ktos na tym forum kto gra w WoW`a na realmie Sporeggar po stronie alliance? |
Cytat:
Cytat:
edit. Prosiłbym o nie zaśmiecanie tematu o Lineage II jakimiś starymi FPS. Fani CSS mają swój osobny temat :-) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl