The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.09.2008, 11:32. Turniej "TWSD Literaki 2008"
Regulamin turnieju "TWSD Literaki 2008"

1. Turniej rozgrywany jest na zasadach zasadach gry literaki.nalezy byc swiadomym wszystkich wad i zalet tego rozwiazania
2. Turniej ma charakter rozrywkowy, podchodzenie do niego jak do walki na smierc i zycie, wystawi nadambitnemu sluszna ocene wsrod forumowej braci.
3. Uczestnicy proszeni sa o zachowywanie zasad fair play, czyli nie sprawdzanie w czasie gry slow po slownikach, ukladanie slow, ktorych znaczenie jest im znane lub chociaz , do ktorych nie maja pewnosci ze istnieja. Innymi slowy niemile widziane bedzie 'strzelanie'.
4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C,D) piecioosobowych systemem kazdy z kazdym. Po zakonczonej partii obydwie strony musza potwierdzic wynik w tym temacie. Jezeli nie bedzie ich zgody co do wyniku, sytuacje beda musieli wyjasnic swiadkowie a w razie ich braku i dalszego dziecinnego zachowania zawodnikow, zostanie przyznany obustonny walkower 0:100 .
5. Za zwyciestwo w fazie grupowej przyznawane sa 2 punkty, za remis 1 punkt. Kolejnosc w grupie ustalona zostanie na podstawie liczby zdobytych punktow. W razie rownej ich ilosci decyduje bezposredni pojedynek,a w przypadku remisu, beda rozgrywane dodatkowe mecze, az do skutku, czyli zwyciestwa ktoregos z graczy.
6. Gracze maja czas do niedzieli w nocy na zakonczenie fazy grupowej. Dopuszczane sa wyjatki jesli strony podadza dokladny, nieodlegly termin rozegrania meczu. W razie 'zapadniecia sie pod ziemie' gracza , w niedziele wieczorem za wszystkie nierozegrane mecze zostanie przyznany walkower 100:0 na korzysc 'obecnych' i chetnych do gry zawodnikow.
7. Zawodnicy zostana przydzieleni do grup droga losowania, bez rozstawien.
8. Od poniedzialku rusza faza play-off w parach(zamieszalem parami,gdyby grupy nie byly rowne, zeby szybko sie wszystko wymieszalo...):
g.1A-2B
h.1C-2A
i.1B-2D
j.1D-2C
Gra toczy sie do dwoch zwyciestw jednego z graczy. Tak wiec, minimalna liczba spotkan do rozegrania to 2, maksymalna 3
9. Polfinaly w parach:
g-j
h-i,
zostana rozegrane po 14.09. Zwyciezca polfinalu bedzie osoba, ktora pokona swojego przeciwnika 3x(min l. meczow 3, maks. l. meczow 5)
10. Zwyciezcy polfinalow zagraja o tytul Forumowego Literaka(lub inny do wyboru), przegrani o 3 miejsce. Jesli wyeliminowani w grupach i cwiercfinalach beda chetni, beda mogli rozegrac mecze o pozycje 9-20, a takze 5-8. Jesli takiej checi nie bedzie kolejnosc zostanie ustalona za pomoca liczby zdobytych punktow w rozegranych meczach.
11. W turnieju udzial wezma:
1 Precel z makiem (pzm1906)
2. pan_premier(tund)
3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B (fabgrudziadz)
7. Rocco_1906
8. Elendil (LordRegis)
9. FajQ (fajqabg)
10. Konrad. (konradw4)
11. latarnik (latarniik)
12. PauL89 (dallasstars)
13. cebulka997 (cebul997)
14. White_Star77
15. gris ( griis)
16. Sensej
17. mcovalski
18. TSWISELKA1 (19TSWISELKA06)
19. Prezydentowa (julcia1906)
20. Kurt C.(JaroTS)
w nawiasie nicki osob na kurniku jesli, sa rozne od forumowych.

12. Wszystkie mecze rozgrywane beda w nastepujacy sposob: czas gry 10min, rodzaj stolu: publiczny,rodzaj gry: rankingowa, w pokoju osetnik.
13. Gracze rozgrywaja kolejki dowolnie, preferowana forma kontaktu jest PW miedzy zainteresowanymi, chyba, ze ktos ma czas na kilka pojedynkow, wtedy bardziej wskazane poinformowac cale forum o tym.
14. Mile widzanie sa zapowiedzi meczow w tym temacie. Po kazdym pojedynku strony musza przekazac tu jego wynik. Jedna osoba podaje wynik, druga powierdza.
15. pan_premier bedzie staral sie codziennie wieczorem zamieszczac aktualne tabele , jesli ktos chcailby go w tym wyreczyc nie musi sie krepowac.
17. Uzytkownik Flame 'za zaslugi' w historii turnieju, otrzymuje dzika karte i moze dolaczyc do dowolnej grupy jesli zechce, przed rozegraniem jakiegokolwiek meczu.
16. Szanujmy sie.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.09.2008, 11:37
jak sa jakies uwagi do regulaminu to prosze pisac, wielkich emocji nie bylo wiec postaralem sie wyposrodkowac padajace propozycje.

W jaki sposob przeprowadzamy losowanie?
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
TSWISELKA1
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: RZESZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.09.2008, 11:54
W ostatniej chwili wypadł nam wyjazd i nie będzie nas jakiś czas na necie. Postaramy się wrócić pod koniec tygodnia i wtedy możemy rozegrac wszystkie nasze pojedynki. Oczywiście odpada niedziela ze względu na mecz z Lechem i wtedy będzie można nas spotkać, ale raczej w Krakowie Jeśli wrócimy wcześniej to damy znać, a przeciwników prosimy o cierpliwość Życzymy wszystkim miłej zabawy w wiślackim gronie
Chyba ze losowanie odbędzie się dziś,to mogłybyśmy jakieś partie rozegrać jeszcze dziś.
Ostatnio edytowane przez TSWISELKA1 : 08.09.2008 o godz. 12:11.
Bez względu na wszystko zawsze Jej oddane
i tylko w Jej barwach na zawsze zakochane!
WISEŁKA


Nieważne co się stanie, my zawsze będziemy w tym trwać!
Odpowiedz cytując
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 08.09.2008, 12:20
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
jak sa jakies uwagi do regulaminu to prosze pisac, wielkich emocji nie bylo wiec postaralem sie wyposrodkowac padajace propozycje.

W jaki sposob przeprowadzamy losowanie?
w kwestii grup to moze zamiast kombinowac to po prostu:
grupa A to pierwszych 5ciu z listy
grupa B nastepnych 5ciu itd i mozna juz pojedynki planować na wieczór
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 08.09.2008, 13:02
Losowanie niech przeprowadzi osoba nie grająca w turnieju. Małe karteczki, na nich nicki, pierwsze 5 jedna grupa, drugie 5 druga grupa, trzecie pięć czwarta, piąte pięć piąta.

Nie ma co kombinować i bawić się w tworzenie skryptów.

Prosto i szybko, co prawda nieco prymitywnie, ale skutecznie.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 08.09.2008 o godz. 13:04.
Odpowiedz cytując
F_A_B
Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 08.09.2008, 13:02
"4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C,D) piecioosobowych systemem kazdy z kazdym. Po zakonczonej partii obydwie strony musza potwierdzic wynik w tym temacie. Jezeli nie bedzie ich zgody co do wyniku, sytuacje beda musieli wyjasnic swiadkowie a w razie ich braku i dalszego dziecinnego zachowania zawodnikow, zostanie przyznany obustonny walkower 0:100 ."

Sprawdzić wynik to nie problem, wystarczy zajrzeć do historii rozegranych partii, także obustronne walkowery były by bezsensu.
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 08.09.2008, 13:06
Lepiej wziasc tak
A 1 8 9 16 17
B 2 7 10 15 18
C 3 6 11 14 19
D 4 5 12 13 20

Według zapisów i spokoj
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 08.09.2008, 13:07
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Lepiej wziasc tak
A 1 8 9 16 17
B 2 7 10 15 18
C 3 6 11 14 19
D 4 5 12 13 20

Według zapisów i spokoj
Też dobry pomysł.
F_A_B napisał(a):Wyświetl post
"4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C,D) piecioosobowych systemem kazdy z kazdym. Po zakonczonej partii obydwie strony musza potwierdzic wynik w tym temacie. Jezeli nie bedzie ich zgody co do wyniku, sytuacje beda musieli wyjasnic swiadkowie a w razie ich braku i dalszego dziecinnego zachowania zawodnikow, zostanie przyznany obustonny walkower 0:100 ."
Jest też opcja PrinScreen, wrzucenia screena na serwer i wklejenia na forum. Nie potrzeba żadnych świadków itd. Wynik byłby ważny wówczas, jeżeli obie strony zamieszczą screena. W przypadku nie zamieszczenia screena przez przeciwnika, sprawę rozstrzygnie historia rozgrywanych partii.

I jeszcze pytanie- jeżeli dwie osoby w danej grupie, zakończą grę z takim samym wynikiem punktowym (zajmują miejsce dające awans), promocję do dalszej rozgrywki rozstrzyga wynik bezpośredniego pojedynku czy różnica punktów we wszystkich rozegranych meczach?
Ostatnio edytowane przez michu-k : 08.09.2008 o godz. 13:13.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 08.09.2008, 13:22
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Lepiej wziasc tak
A 1 8 9 16 17
B 2 7 10 15 18
C 3 6 11 14 19
D 4 5 12 13 20

Według zapisów i spokoj
popieram.
F_A_B napisał(a):Wyświetl post
"4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C,D) piecioosobowych systemem kazdy z kazdym. Po zakonczonej partii obydwie strony musza potwierdzic wynik w tym temacie. Jezeli nie bedzie ich zgody co do wyniku, sytuacje beda musieli wyjasnic swiadkowie a w razie ich braku i dalszego dziecinnego zachowania zawodnikow, zostanie przyznany obustonny walkower 0:100 ."

Sprawdzić wynik to nie problem, wystarczy zajrzeć do historii rozegranych partii, także obustronne walkowery były by bezsensu.
Pozdrawiam
racja nie pomyslalem o tym.
Niemniej mamy chyba do czycnienia z powaznymi ludzmi i mam nadzieje ze to tylko takie dywagacje...

michu-kozlowek napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze pytanie- jeżeli dwie osoby w danej grupie, zakończą grę z takim samym wynikiem punktowym (zajmują miejsce dające awans), promocję do dalszej rozgrywki rozstrzyga wynik bezpośredniego pojedynku czy różnica punktów we wszystkich rozegranych meczach?
Regulamin napisał(a):Wyświetl post
5. Za zwyciestwo w fazie grupowej przyznawane sa 2 punkty, za remis 1 punkt. Kolejnosc w grupie ustalona zostanie na podstawie liczby zdobytych punktow. W razie rownej ich ilosci decyduje bezposredni pojedynek,a w przypadku remisu, beda rozgrywane dodatkowe mecze, az do skutku, czyli zwyciestwa ktoregos z graczy.
mysale ze to najsprawiedliwsze rozwiazanie
Ostatnio edytowane przez pan_premier : 08.09.2008 o godz. 13:24.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.09.2008, 13:23
Czyli te grupy są obowiązujące Bo ja osobiście uważam że to bardzo dobry pomysł.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.09.2008, 13:40
ok, no to jesli zaden user nie bedzie narzekal na niesprawiedliwosc podzialu grup badz tez regulaminu, to dzis o 20 oficjalny poczatek turnieju.

Grupy:
A

1 Precel z makiem (pzm1906)
8. Elendil (LordRegis)
9. FajQ (fajqabg)
16. Sensej
17. mcovalski

B

2. pan_premier(tund)
7. Rocco_1906
10. Konrad. (konradw4)
15. gris ( griis)
18. TSWISELKA1 (19TSWISELKA06)

C

3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
6. F_A_B (fabgrudziadz)
11. latarnik (latarniik)
14. White_Star77
19. Prezydentowa (julcia1906)

D

4. marcinarsenal
5. Coach
12. PauL89 (dallasstars)
13. cebulka997 (cebul997)
20. Kurt C.(JaroTS)

Kto sie szybciej dogada ten zagra mecz otwarcia
Jesli nei bedzie protestow, widzimy sie dzisiaj o 20 w pokoju osetnik.
Jak bedzie tam duzo ludzi 'niewislakow' znajdziemy inny pokoj.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
TSWISELKA1
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: RZESZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 08.09.2008, 13:45
Który rywal z grupy B jest chętny na pierwszy pojedynek o 20?
Bez względu na wszystko zawsze Jej oddane
i tylko w Jej barwach na zawsze zakochane!
WISEŁKA


Nieważne co się stanie, my zawsze będziemy w tym trwać!
Odpowiedz cytując
PauL
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: VI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 08.09.2008, 13:49
Będę koło godziny 20:30, więc proszę, żeby ktoś z mojej grupy poczekał.
Odpowiedz cytując
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 08.09.2008, 13:52
Mecz otwarcia

Sensej 192 - 227 mckovalski

Pisać na priv chetni na wygrana

A no fakt sorry Nie doświadczenie
Powód: Mistake
Ostatnio edytowane przez Sensej : 08.09.2008 o godz. 13:58.
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 08.09.2008, 13:53
Grupa A
Sensej vs. mcovalski 179:227

Nieścisłość w punktacji polega na tym że kolega napisał odpisał punkty tuż przed zakończeniem, a wiadomo, że po zakończeniu jeszcze się odejmują. Tak więc to jest mało istotne.
Ostatnio edytowane przez mcovalski : 08.09.2008 o godz. 14:00.
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 08.09.2008, 13:56
F_A_B napisał(a):Wyświetl post
"4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C,D) piecioosobowych systemem kazdy z kazdym. Po zakonczonej partii obydwie strony musza potwierdzic wynik w tym temacie. Jezeli nie bedzie ich zgody co do wyniku, sytuacje beda musieli wyjasnic swiadkowie a w razie ich braku i dalszego dziecinnego zachowania zawodnikow, zostanie przyznany obustonny walkower 0:100 ."

Sprawdzić wynik to nie problem, wystarczy zajrzeć do historii rozegranych partii, także obustronne walkowery były by bezsensu.
Pozdrawiam

albo wrzucić screena i po sprawie

eh jaką mam grupę, sami rankingowcy
Ostatnio edytowane przez gris : 08.09.2008 o godz. 14:02.
Odpowiedz cytując
PauL
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: VI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 08.09.2008, 14:15
Jest ktoś z mojej grupy chętny na mecz teraz ?

gg : 3259823
Powód: gg lepsze niż priv :)
Ostatnio edytowane przez PauL : 08.09.2008 o godz. 14:18.
Odpowiedz cytując
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 08.09.2008, 14:35
TSWISELKA1 napisał(a):Wyświetl post
Który rywal z grupy B jest chętny na pierwszy pojedynek o 20?
chetny))


ed:normalnie 'grupa śmierci' ;]
ed2:jak ktos chetny teraz niech napisze
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 08.09.2008 o godz. 14:40.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 08.09.2008, 15:41
udało sie :

Konrad 303 - 295 pan_premier
Konrad 284 - 232 rocco1906

Także udało się z grupy wyjść
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 08.09.2008 o godz. 16:23.
Ddf
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 08.09.2008, 16:03
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
uda³o sie :

Konrad 303 - 295 pan_premier
si :(

pan_premier- rocco_1906 378-231

wieczorem mogê zagrac pozostale spotkania
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 08.09.2008, 16:24
jestem chętny na grę w grupie A. jak coś to gg 4395969
Odpowiedz cytując
Polly
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 08.09.2008, 16:28
Może Wam pomogę i będę prowadzić tabelę z wynikami
WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Polsko przepiękna, najwspanialsza !!

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Odpowiedz cytując
Coach
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 08.09.2008, 16:34
Jakiś chętny z grupy D na pojedynek wieczorem ?
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 08.09.2008, 17:27
potwierdzam dwie wtopy porazki z nie byle kim wiec wstydu nie ma
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując
Polly
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 08.09.2008, 17:49
panie_premierze małe punkty też będą brane pod uwagę czy liczymy tylko te duże ;>
WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Polsko przepiękna, najwspanialsza !!

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 08.09.2008, 17:52
Grupa C, czekam na propozycje z wyjątkiem dzisiejszego wieczoru. Zwykle dostępny w godzinach 15:00-19:00 i 22:30-00:00

Priv lub 5066970.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 08.09.2008 o godz. 17:54.
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 08.09.2008, 18:37
jest ktoś z grupy A
Odpowiedz cytując
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 08.09.2008, 18:47
ja moge grać. Grupa A zgłoś się!!! gg 5060624

mcovalski gratuluję zwycięstwa dawno nie grałem i sie to odbiło na punktacji ale powoli zaczne się ogrywać
Ostatnio edytowane przez Precel z makiem : 08.09.2008 o godz. 19:10.
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 08.09.2008, 18:54
Jak ktoś jest z grupy B to mogę zagrać. Jak coś to piszcie na priv na kurniku bo siedzę w pokoju już.
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 08.09.2008, 18:55
Moje marzenie to super zorganizowana liga Literakowa...

Terminarz, tabelki, mniam
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:13.