The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.09.2008, 11:32. Turniej "TWSD Literaki 2008"
Regulamin turnieju "TWSD Literaki 2008"

1. Turniej rozgrywany jest na zasadach zasadach gry literaki.nalezy byc swiadomym wszystkich wad i zalet tego rozwiazania
2. Turniej ma charakter rozrywkowy, podchodzenie do niego jak do walki na smierc i zycie, wystawi nadambitnemu sluszna ocene wsrod forumowej braci.
3. Uczestnicy proszeni sa o zachowywanie zasad fair play, czyli nie sprawdzanie w czasie gry slow po slownikach, ukladanie slow, ktorych znaczenie jest im znane lub chociaz , do ktorych nie maja pewnosci ze istnieja. Innymi slowy niemile widziane bedzie 'strzelanie'.
4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C,D) piecioosobowych systemem kazdy z kazdym. Po zakonczonej partii obydwie strony musza potwierdzic wynik w tym temacie. Jezeli nie bedzie ich zgody co do wyniku, sytuacje beda musieli wyjasnic swiadkowie a w razie ich braku i dalszego dziecinnego zachowania zawodnikow, zostanie przyznany obustonny walkower 0:100 .
5. Za zwyciestwo w fazie grupowej przyznawane sa 2 punkty, za remis 1 punkt. Kolejnosc w grupie ustalona zostanie na podstawie liczby zdobytych punktow. W razie rownej ich ilosci decyduje bezposredni pojedynek,a w przypadku remisu, beda rozgrywane dodatkowe mecze, az do skutku, czyli zwyciestwa ktoregos z graczy.
6. Gracze maja czas do niedzieli w nocy na zakonczenie fazy grupowej. Dopuszczane sa wyjatki jesli strony podadza dokladny, nieodlegly termin rozegrania meczu. W razie 'zapadniecia sie pod ziemie' gracza , w niedziele wieczorem za wszystkie nierozegrane mecze zostanie przyznany walkower 100:0 na korzysc 'obecnych' i chetnych do gry zawodnikow.
7. Zawodnicy zostana przydzieleni do grup droga losowania, bez rozstawien.
8. Od poniedzialku rusza faza play-off w parach(zamieszalem parami,gdyby grupy nie byly rowne, zeby szybko sie wszystko wymieszalo...):
g.1A-2B
h.1C-2A
i.1B-2D
j.1D-2C
Gra toczy sie do dwoch zwyciestw jednego z graczy. Tak wiec, minimalna liczba spotkan do rozegrania to 2, maksymalna 3
9. Polfinaly w parach:
g-j
h-i,
zostana rozegrane po 14.09. Zwyciezca polfinalu bedzie osoba, ktora pokona swojego przeciwnika 3x(min l. meczow 3, maks. l. meczow 5)
10. Zwyciezcy polfinalow zagraja o tytul Forumowego Literaka(lub inny do wyboru), przegrani o 3 miejsce. Jesli wyeliminowani w grupach i cwiercfinalach beda chetni, beda mogli rozegrac mecze o pozycje 9-20, a takze 5-8. Jesli takiej checi nie bedzie kolejnosc zostanie ustalona za pomoca liczby zdobytych punktow w rozegranych meczach.
11. W turnieju udzial wezma:
1 Precel z makiem (pzm1906)
2. pan_premier(tund)
3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B (fabgrudziadz)
7. Rocco_1906
8. Elendil (LordRegis)
9. FajQ (fajqabg)
10. Konrad. (konradw4)
11. latarnik (latarniik)
12. PauL89 (dallasstars)
13. cebulka997 (cebul997)
14. White_Star77
15. gris ( griis)
16. Sensej
17. mcovalski
18. TSWISELKA1 (19TSWISELKA06)
19. Prezydentowa (julcia1906)
20. Kurt C.(JaroTS)
w nawiasie nicki osob na kurniku jesli, sa rozne od forumowych.

12. Wszystkie mecze rozgrywane beda w nastepujacy sposob: czas gry 10min, rodzaj stolu: publiczny,rodzaj gry: rankingowa, w pokoju osetnik.
13. Gracze rozgrywaja kolejki dowolnie, preferowana forma kontaktu jest PW miedzy zainteresowanymi, chyba, ze ktos ma czas na kilka pojedynkow, wtedy bardziej wskazane poinformowac cale forum o tym.
14. Mile widzanie sa zapowiedzi meczow w tym temacie. Po kazdym pojedynku strony musza przekazac tu jego wynik. Jedna osoba podaje wynik, druga powierdza.
15. pan_premier bedzie staral sie codziennie wieczorem zamieszczac aktualne tabele , jesli ktos chcailby go w tym wyreczyc nie musi sie krepowac.
17. Uzytkownik Flame 'za zaslugi' w historii turnieju, otrzymuje dzika karte i moze dolaczyc do dowolnej grupy jesli zechce, przed rozegraniem jakiegokolwiek meczu.
16. Szanujmy sie.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:35.