The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 04.09.2008, 17:41
Precel z makiem napisał(a):Wyświetl post
wracam i odrazu chęć do gry poprostu konkurencja i tyle
to piątek 20? tam gdzie zawsze?
Tam gdzie zawsze, czyli swiekity.
Jutro przed grą jeszcze się dokładnie dogadamy

EDIT: Kurde nie wiem czy będę grał... jak coś do dołączę do Was później!
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 05.09.2008 o godz. 18:39.
Odpowiedz cytując
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 05.09.2008, 19:35
gramy.....
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 06.09.2008, 08:20
pytanko w zwiazku z tematem
kiedys na forum chyba Flame organizował literakowy turniej kibiców
w której tam edycji miałem przyjemnosc startowac i nawet dojsc do finalu który z sylvip chyba przegrałem.
chyba bo przeciagnelismy turniej w czasie o tyle tygodni ze wszyscy o nim zapomieli.
Jesli jest wiec chec itp moglbym zajac sie reaktywacja konkursu
system typu jak na ME w zaleznosci ilu byloby uzytkownikow
to jak?
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 06.09.2008, 08:23
ja jestem chętny

lista?

1 Precel z makiem
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 06.09.2008, 08:31
1 Precel z makiem
2. pan_premier
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 06.09.2008, 09:24
1 Precel z makiem
2. pan_premier
3. michu-kozlowek
Odpowiedz cytując
marcinarsenal
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 06.09.2008, 09:25
1 Precel z makiem
2. pan_premier
3. michu-kozlowek
4. marcinarsenal
Zbigniew Boniek - "Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem."
Michel Platini - "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem."
The Daily Mirror - "Dzień w którym umarł futbol."
29.05.85
Odpowiedz cytując
Coach
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 06.09.2008, 10:02
1 Precel z makiem
2. pan_premier
3. michu-kozlowek
4. marcinarsenal
5. Coach
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując
F_A_B
Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 06.09.2008, 10:15
1 Precel z makiem
2. pan_premier
3. michu-kozlowek
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
Odpowiedz cytując
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 06.09.2008, 10:29
1 Precel z makiem
2. pan_premier
3. michu-kozlowek
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906(na kurniku: rocco1906)
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 06.09.2008 o godz. 12:13.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 06.09.2008, 10:39
1 Precel z makiem
2. pan_premier
3. michu-kozlowek
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906
8. Elendil (nick na kurniku: LordRegis)

--

wolę kalambury, ale niech będzie
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 06.09.2008, 10:56
Jak będę miał chwilę wolnego i chęci to zobaczę o co chodzi w literakach. Do kiedy będą zapisy / kto jest organizatorem. Jak się zdecydują to się dopiszę.

Ps. Kalambury i tak lepsze
Odpowiedz cytując
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 06.09.2008, 12:09
I ja również się pisze na turniej.Mój nick fajqabg

1 Precel z makiem
2. pan_premier
3. michu-kozlowek
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906
8. Elendil (nick na kurniku: LordRegis)
9.FajQ(nick na kurniku: fajqabg)
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 06.09.2008, 12:14
1 Precel z makiem
2. pan_premier
3. michu-kozlowek
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906
8. Elendil (nick na kurniku: LordRegis)
9.FajQ(nick na kurniku: fajqabg)
10. Konrad. (nick na kurniku: konradw4)

Tylko gramy po ile minut? Bo jako scrabblista, nie lubie za bardzo szybkich pojednyków...
Ddf
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 06.09.2008, 12:42
no mo¿na to ustaliæ, 15 min to jednak d³ugo wg mnie bo jedna partia to wiecej ni¿ 30 min
wg mnie 10-7min to optimum.

Moge sie zajac podsumowywaniem tego itd

jak bedzie jakas potega dwójki chetnych to ¶ie zrobi jakies grupy po 4 osoby, tak zeby kazdy mial przynajmniej 3 partie na poczatek a dalej pucharowo, jak bedzie osob jakos dziwnie to grupy beda wieksze itp itd. Powiedzmy ze zapisy do poniedzialku do 12 potem rozlosowujemy

Tak jak bylo w edycji poprzedniej, wynik musza potwierdzic obie strony, ustalimy tez jakis deadline na rozgrywanie meczow, zeby nie ciagnelo sie to wieki. Rozumiem ze kazda osoba ktora sie zapisuje dysponuje w przyszlym tygodniu jakims czasem wolnym wieczorem.

W poprzedniej edycji etap pucharowy byl rozgrywany jak play -off czyli np do 2,3,4 zwyciestw, i mysle ze biorac pod uwage losowosc tej gry(w sensie przydzielania nieraz kurewskich literek przez pol partii...) jest to dobre rozwiazanie

No wiec tak, jakie sa wasze propozycje co do zasad piszcie dzisiaj to sie skrobnie mini reguulamin, zeby nie bylo watpliwosci od poczatku bo potem jak niektorzy wpadna w wir gry to fair play bedzie w lesie
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 06.09.2008, 13:26
1 Precel z makiem
2. pan_premier
3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906
8. Elendil (nick na kurniku: LordRegis)
9.FajQ(nick na kurniku: fajqabg)
10. Konrad. (nick na kurniku: konradw4)

Jeszcze raz lista, dopisałem swój nick z Kurnika żeby nie robić bałaganu, mam nadzieję że mnie nie zbanujesz i że ponownie przestrzeliłem
Odpowiedz cytując
Polly
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 06.09.2008, 15:04
a ja z chęcią wpadnę Wam pokibicować
WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Polsko przepiękna, najwspanialsza !!

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Odpowiedz cytując
F_A_B
Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 06.09.2008, 15:07
ja proponuję jedną grupę, każdy z każdym bez rewanżów, czas 5-7 minut
i tyle
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 06.09.2008, 15:14
Paulinka_WKS napisał(a):Wyświetl post
a ja z chęcią wpadnę Wam pokibicować
Widzę, że ambicja nie pozwala Ci się skompromitować .

Eeee tam ja się na to nie piszę. Nie ogarniam tego. Jak kiedyś byliby chętni na turniej w kalambury to nie ma sprawy mogę grać jak coś.
Odpowiedz cytując
Polly
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 06.09.2008, 15:48
Taak patrząc na to jak Ty się ciągle kompromitujesz przegrywając ze mną, wyciągam wnioski i stwierdzam, że wolę zapobiegać liczę za to na jakiś turniej w kości lub/i makao ;]
WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Polsko przepiękna, najwspanialsza !!

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 06.09.2008, 18:30
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że ambicja nie pozwala Ci się skompromitować .

Eeee tam ja się na to nie piszę. Nie ogarniam tego. Jak kiedyś byliby chętni na turniej w kalambury to nie ma sprawy mogę grać jak coś.
Na kalambury tez bym sie pisała
Odpowiedz cytując
latarnik
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 06.09.2008, 19:43
1 Precel z makiem
2. pan_premier
3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906
8. Elendil (nick na kurniku: LordRegis)
9.FajQ(nick na kurniku: fajqabg)
10. Konrad. (nick na kurniku: konradw4)
11. latarnik (nick na kurniku: latarniik)
WISŁA KRAKÓW


Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 06.09.2008, 19:56
Co do zasad, myślę że przede wszystkim ważna jest liczba osób które w turnieju wystartują, bowiem od niej zależał będzie turniejowy podział.

Jeżeli będziesz potrzebował pomocy PaniePremierze to chętnie pomogę (bez wazeliny), mam trochę wolnego czasu obecnie, nie widzę przeszkód. W razie czego pisz PW.

Edit

I jeszcze jedna prośba do Ciebie- mianowicie mógłbyś wydzielić posty dotyczące turnieju do innego, nowego tematu? Bo my gramy nie tylko w literaki, zrobi się nam zamieszanie Tylko nie banuj.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 06.09.2008 o godz. 20:25.
Odpowiedz cytując
PauL
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: VI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 06.09.2008, 19:59
1 Precel z makiem
2. pan_premier
3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906
8. Elendil (nick na kurniku: LordRegis)
9.FajQ(nick na kurniku: fajqabg)
10. Konrad. (nick na kurniku: konradw4)
11. latarnik (nick na kurniku: latarniik)
12.PauL89 (nick na kurniku: dallasstars)
Odpowiedz cytując
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 06.09.2008, 20:13
Pan premier możesz zmienić nazwe na sam Kurnik bo gramy nie tylko w literaki aleteż w inne gry możesz dać ukośnik i np. Literaki zapisy na turniej
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 06.09.2008, 20:39
michu, daj sobie podpis pod kazdym postem"tylko nei banuj" szybciej bedzie inie wazelin sie z tym banem juz.
Zrobie nowy temat jak bedzie jakis regulamin, na razie nikt nic nie proponuje, mamy jeszcze czas
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
cebulka997
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 06.09.2008, 20:53
1 Precel z makiem
2. pan_premier
3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906
8. Elendil (nick na kurniku: LordRegis)
9.FajQ(nick na kurniku: fajqabg)
10. Konrad. (nick na kurniku: konradw4)
11. latarnik (nick na kurniku: latarniik)
12.PauL89 (nick na kurniku: dallasstars)
13. cebulka997 (nick na kurniku: cebul997)
GURNY
ŚLUNSK
Odpowiedz cytując
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 06.09.2008, 21:16
1 Precel z makiem (pzm1906)
2. pan_premier
3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906
8. Elendil (nick na kurniku: LordRegis)
9.FajQ(nick na kurniku: fajqabg)
10. Konrad. (nick na kurniku: konradw4)
11. latarnik (nick na kurniku: latarniik)
12.PauL89 (nick na kurniku: dallasstars)
13. cebulka997 (nick na kurniku: cebul997)

dopisuje swój nick
Odpowiedz cytując
White_Star77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 06.09.2008, 21:34
1 Precel z makiem (pzm1906)
2. pan_premier
3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906
8. Elendil (nick na kurniku: LordRegis)
9.FajQ(nick na kurniku: fajqabg)
10. Konrad. (nick na kurniku: konradw4)
11. latarnik (nick na kurniku: latarniik)
12.PauL89 (nick na kurniku: dallasstars)
13. cebulka997 (nick na kurniku: cebul997)
14. White_Star77
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 07.09.2008, 09:51
1 Precel z makiem (pzm1906)
2. pan_premier
3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B ( nick na kurniku: fabgrudziadz)
7.Rocco_1906
8. Elendil (nick na kurniku: LordRegis)
9.FajQ(nick na kurniku: fajqabg)
10. Konrad. (nick na kurniku: konradw4)
11. latarnik (nick na kurniku: latarniik)
12.PauL89 (nick na kurniku: dallasstars)
13. cebulka997 (nick na kurniku: cebul997)
14. White_Star77
15. gris (nick na kurniku: griis)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:29.