
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#1
|
|
To ze nie byl wspolpracownikiem nie znaczy ze nie mogl wygrac jako krewny/znajomy czy ktokolwiek inny. Facet byl znana osoba w redakcji i tego typu losowanie powinno byc jawne. To tak tylko a propos calej rozkminki bo ogolnie temat bez sensu i w niewlasciwym pokoju!
![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|
|
Schodowicze'05
Od: 12.2002
Skąd: madafaka rozmywaka
Offline |
#2
|
|
Michał dziennikarzyna z Ciebie raczej marna...
nie umiesz odpowiedzieć, na proste pytanie: dlaczego p. Sulgostowski, pisze, że T. Filipiuk nigdy nie był współpracownikiem futbal.pl skoro ****a jasno na białym artykuły podpisane są takim samym imieniem i nazwiskiem jakby redakcja miała trochę oleju w głowie to by napisała sprostowanie w stylu, że to przypadkowa zbieżność nazwisk itp jawne cięcie w ch**** ![]()
walcze z alkoholizmem: pije wiecej zeby inni mieli mniej
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#3
|
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#4
|
|
Dobry numer
![]() A mnie najbardziej bawi radosc z jaka padlinozercy z weszlo.com sie rzucili na nowy kasek. No ale czegoz sie spodziewac po "serwisie" w ktorym ekspertem jest spocony janek z miasta Lodzi ![]() ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#5
|
|
Chłopie sorry za bezpośredni język ale .......isz bzdety. Bezpodstawne to by było jakby wspominany serwis w panice nie kasował artykułów tego chłopa i nie zasłaniał się że uległy kasacji ze względu na czas.
W wypadku jaki jednak obserwujemy te wymysły tworzone na bieżąco są obalane. A to już jest jakaś podstawa. Tak więc nikt tutaj się nie rzuca na nikogo tylko Wy się motacie broniąc swojego. A jeśli ktoś chce bronić to niech robi to wiarygodnie a nie enigmatyczne stwierdzenie że Iks Igrekowski rozwiał twoje wątpliwości i to ma niby nam tu wystarczyć. Jeszcze ****a straszenie sądem za to że ludzie chcą się dowiedzieć prawdy. Żenua i patologia "dziennikarska" ![]() ...i śmiejesz się bo wiesz, że wierność ma - do końca będzie trwać...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#6
|
|
Szczerze powiedziawszy - nie mam pojęcia, czemu teksty zostały usunięte, ale myślę, że futbol.pl chciał uciąć wszelkie domniemania, a rozbudził je na nowo...
Poza tym - dobrze, że powołali się na prawo, gdyż teraz futbol.pl jest oczerniany zarówno w weszlo jak i na tym forum. 7 kotów - moge nie odpowiadać? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Offline |
#7
|
Jak un ukraść krowe to jest dobry uczynek Jak jemu ktoś zaj..... ie to zły uczynek banda hipokrytów |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty
Offline |
#8
|
|
3michal_04
Dziekuję, że wreszcie zdecydowałeś się odpowiedzieć aczkolwiek sama odpowiedź jest taka jak przypuszczałem, czyli śmiech na sali. Powiedz mi dziennikarzu jak to jest, że jak Wy zadajecie niewygodne pytania, robicie śledztwa dziennikarskie, doszukujecie się prawdy to powołujecie się na ogólnie pojmowaną wolność prasy i słowa a jak zaczyna to działać w drugą strone to nazywacie to oczernianiem ![]()
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#9
|
To są tylko moje przypuszczenia, ja nie mam ze sprawą nic wspólnego. Futbol sam sie w.......ił w bagno tym usuwaniem. Denerwuje mnie to, że z powodu jakiegoś domniemanego błędu ludzie wieszają psy na najlepszej stronie o tematyce piłkarskiej (i to jest opinia ogółu, nie tylko moja) w Polsce. Z tego powodu deklarują się nie czytać tego portalu. A ja się pytam - czy newsy się zmienią? Czy dziennikarze nie będą pisać tych samych artykułów? Jestem zażenowany takim podejściem ludzi. Jeśli już do mnie mówisz, to zwracaj się po imieniu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: inąd
Offline |
#10
|
Nie wytrzymam ![]() Masz może sondaż? niezależne badania? sam czasem zaglądam na stronę, i muszę przyznać że takiemu 90minut.pl to nie sięga do paznokcia u małego palca, nie żeby inne strony były wyżej, po prostu jest 90minut.pl.... długo nic.... i reszta. no chyba że mówiąc "tematyce piłkarskiej" masz na myśli konkurencję typu weszlo.pl lub zczuba.pl ach, uśmiałem się dodatkiem w nawiasie. |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Offline |
#11
|
|
Cytat:
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#12
|
Mielibyście trochę jaj i przyznalibyście się do błędu, kupilibyście w ramach rekompensaty tym biorącym udział w konkursie bilety na jakiś mecz i wszystko by było ok. Ale, że dysponujecie typowo sk...im myśleniem, że najlepiej wszystko zakopać, obrócić kota ogonem i nie stracić na tym ani złotówki, to już Wasza sprawa. Ja już na ten portal więcej nie zaglądnę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#13
|
|
Mnie najbardziej rozbawił fakt konferencji prasowej w sprawie Baszczyńskiego. Kiedy to Baszczyński powiedział, że wystąpi, a 5 minut później dziennikarz: "Słyszeliśmy, że wystąpisz na pozycji środkowego obrońcy...", na co Baszczyński: "A przecież jeszcze parę chwil temu miałem nie wystąpić <śmiech>..."
Tak właśnie wygląda dziennikarskie zakłamanie, życie domysłami. Sam chcę zostać kiedyś dziennikarzem, ale na pewno nikt nie będzie mi nigdy narzucał pytań jakie danemu rozmówcy mam zadać, ani tym bardziej nie będę zadawał dennych pytań w stylu: "Co robicie na treningu?" |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Offline |
#14
|
|
3michal_04....idz chlopie popilnuj Audii...
Pisanie bloga, to jeszcze nie dziennikarstwo... Chciales zaistniec na forum, ale Ci nie wyszlo. ![]()
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#15
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#16
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#17
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#18
|
|
Cytat:
Wszystko wskazuje na to, że ten "portal" wykręcił niesamowitego wała swoim czytelnikom. A że takie sytuacje nie mogą być tolerowane powinno się jak najbardziej dać do zrozumienia jaki popełnili błąd, a najbardziej dla nich dotkliwy będzie gwałtowny spadek odwiedzin. Nie potrafię zrozumieć jak można bronić tą redakcję... Nawet jeśli Tomasz Filipiak od biletów nie jest tym Tomaszem Filipiakiem od artykułów to banda nieudolnych redaktorów sama sobie strzeliła w stopę i pogrążyła siebie w obecnej sytuacji, więc nie ma co za nimi płakać. ![]()
suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności wzrasta
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Krk
Offline |
#19
|
|
Dajcie już sobie z nim spokój... głupiego nie przegadasz... tylko sie denerwujcie. A prawda jest jak dupa każdy ma swoją... tzn. my wiemy swoje a on dalej co innego...
szkoda nerwów na tego "osobnika". "Ehh... bez komentarza 3michal_04|" ![]()
Wisła Pany
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#20
|
|
Dobra, dajcie już spokój, odpuście. Co Wam da to, że będziecie najeżdżać masowo na osobę? Błędy popełnia każdy, ale nie każdy potrafi się do nich przyznać. Zluzujcie trochę i pokażcie wreszcie klasę. To że jesteście anonimowi, nie znaczy że możecie sobie na tak dużo pozwalać.
Ja się z tym przespałem i zluzowałem. Pozdro. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#21
|
|
Nie macie się czym zajmować tylko jakimiś tandetnymi konkursami
Zamknąć temat w p... |
|
|
|
Moderator
Od: 11.2002
Offline |
#22
|
|
Wydaje się, że w tym temacie wszystko zostało powiedziane, Dyskusja zaczyna schodzić na inne tematy. Redakcja TWSD ma dziś otrzymać jeszcze od organizatora konkursu zapowiedziane wczoraj oświadczenie, które opublikuje na stronie głównej.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#23
|
|

|
||||||
![]() |
|
|