Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Oszustwo w konkrsie na futbol.pl - Bilety na Wisła - Barca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4766)

abedipele 25.08.2008 20:20

Oszustwo w konkrsie na futbol.pl - Bilety na Wisła - Barca
 
Dziękuję za udział w dyskusji.

SpoXsteR 25.08.2008 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abedipele (Post 591738)
Przeszukując stronę futbol.pl przez google znajdziemy wiele artykułów tego pana :
http://www.google.pl/search?q=tomasz...r=all&filter=0

Wszystkie te newsy zostały pokasowane wraz z nazwiskiem i imieniem ich autora.
+ za rozkminkę, nigdy nie wierzyłem w tego typu konkursy. Chcieli zbić reklamę swojemu portalowi a tylko się ośmieszyli

darotsok73 25.08.2008 20:38

szmaciarze i tyle , kompromitują się .. olać ich .., ale bardzo dobrze że to ujawniłeś

leszekm 25.08.2008 20:44

Kompromitacja tego serwisu.
Głupi byłem...

e 25.08.2008 20:47

"Pan Tomasz"
"Ale nie ukrywa swojej radosci z wygrania jednego z czterech biletow"
"o konkursie dowiedzialem sie, bo codziennie wchodze na Wsz portal"

:lol:


Jak Wy mozecie wogole brac udzial w tego typu konkurach to ja nie wiem. Szkoda czasu..

luke1906 25.08.2008 20:51

Samobój roku :lol:

M.C (nowy kleparz) 25.08.2008 20:53

ŻENUA
10znaków

rocco_1906 25.08.2008 20:57

a ja głupi wzialem w tym czyms udział ;/

Devonisch 25.08.2008 21:00

JEŚLI TO PRAWDA TO:
Wywiesić zdjęcie tego kogoś przed stadionem i szukać na trybunach..................

WiślakNH 25.08.2008 21:17

Żenada jak **** , przekręty na każdym kroku ale tak czy siak pewnie mało kto tak na prawdę liczył,że bilet wygra :D
Takie konkursy są o dupę rozbić i teraz mamy piękny przykład tego.Mam nadzieję,że to sie tak nie zakończy i więcej osób sie dowie o ich chamskiej zagrywce.

DrewniaQ 25.08.2008 21:24

Od dawna wiadomo, że wszelakie konkursy to oszustwo! Mam sąsiada, który co chwilę wygrywa w taki sposób, bo jest przedstawicielem handlowym!

kubawislak 25.08.2008 21:24

Ładne gnidy, ale z pewnością to nie pierwszy tego typu przypadek...

seba123139 25.08.2008 21:26

w sumie to fajny portal wiec szkoda ze sie tak kompromitują. Mogli by mieć troche wiecej oleju w głowie i dać innego człeka, wtedy by sie nikt nie skapł. A tak....no coż, troche żaaaaaaaaaaaaallllllllllll...............

wisl@k_TS 25.08.2008 21:38

http://www.futbol.pl/index_2501.php?a_2501=29542

Ciekawe kim są pozostałe osoby?

BTW. Żałosne są te opisy pod 'wylosowanymi' :lol:

seba123139 25.08.2008 21:41

Dobrze że to chłopie wykryłeś. Takie cos trzeba karać, bo tego w****u jest i przechodzi nieruszone, tak nie mże być, bo tylko z ludzi robią frajerów

Musiek1906 25.08.2008 21:47

A moze tak jakis transparent jutro na meczu ?
Tak jak kiedys widnialy transparenty na temat kibice.net.
Mieli dobry pomysl na reklame serwisu. "Drobna" wpadka i poszlo.
Idioci z futbol.pl

Marcinklon 25.08.2008 21:53

ale beka wszystkie newsy z tej stony juz bede traktował jak ten "konkurs" i jeszcze postrach sieja ze nikt nie jest anonimowy

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


ODPOWIEDŹ NA OSZCZERSTWA
Przypominamy wszystkim zamieszczającymi kłamliwe informacje na temat jednego ze zwycięzców konkursu i fałszywe informacje na temat Portalu Futbol.pl, że wobec każdego z zamieszczających podobne informacje zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne. Przypominamy, że w internecie nikt nie jest anonimowy. Wszystkim zwycięzcom, Z KTÓRYCH ŻADEN NIE JEST ORAZ NIE BYŁ POWIĄZANY W ŻADEN SPOSÓB Z FUTBOL.PL, serdecznie gratulujemy.
Futbol.pl






DrewniaQ 25.08.2008 21:55

Jeszcze straszą w żałosny sposób! Porażka!

Dobrze, że nie dałem się nabrać i nie wziąłem udziału.

kubawislak 25.08.2008 21:59

Nikt nie jest anonimowy, ej kurdde to ja nie wiem, może pousuwajmy te posty bo jutro rano w drzwiach będizemy mieć niespodziewanych gości... Dali by spokój w internecie każdy jest anonimowy...

pirat.z.karaibow 25.08.2008 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 591812)
w internecie każdy jest anonimowy...

Niekoniecznie. Po popełnieniu przestępstwa i zgłoszenie go na Policję, Policja ma prawo (BA! OBOWIĄZEK) doglądać adresu IP użytkownika który dopuścił się czynu karalnego, a następnie wszczęcia procedur.

rav 25.08.2008 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 591808)
...

komu jak komu, ale akurat tobie ch... do tego.

rafalek 25.08.2008 22:04

To może teraz pobijemy rekord uzytkowników forum?:D

Sam się dałem nabrać na ten konkurs i łudziłem się, że wygram bilet, a tu taki wał..ehh.odechciewa się wszystkiego..juz nawet nie będę czytał tego portalu..

Marcinklon 25.08.2008 22:05

najpierw musisz przestępstwo popełnić a wyśmiewanie ich nim napewno nie jest jako uczestnik możesz zażądać wyjaśnień i tu może być problem

Devonisch 25.08.2008 22:06

cytat z weszło.pl

PS. W każdym razie rozbawił nas komentarz Filipiuka. - O konkursie dowiedziałem się, bo codziennie wchodzę na wasz portal - mówi. No ****a, wiadomo, że codziennie:)


Poza tym skoro są tacy święci to po co kasowali wszystkie jego artykuły????? Nikt w internecie nie jest anonimowy - Panie i Panowie z www.futbol.pl

pirat.z.karaibow 25.08.2008 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinklon (Post 591818)
najpierw musisz przestępstwo popełnić a wyśmiewanie ich nim napewno nie jest jako uczestnik możesz zażądać wyjaśnień i tu może być problem

To już można teoretycznie podciągnąć pod naginanie prawa, ale chyba tylko w kwestii wykroczenia. Nie mam tego wszystkiego w głowie, musiałbym zerknąć do kodeksu karnego.

Arked 25.08.2008 22:14

Szczerze powiedziawszy to nie jestem przekonany co do tego przekrętu. Nie jeden jest Tomasz Filipiuk w Polsce. Przydałoby się więcej dowodów na potwierdzenie oskarżeń, które są poważne.

westersyl 25.08.2008 22:17

Niezłe przekręty, delikatnie mówiąc po niektórych osobach się tego nie spodziewałem.

e 25.08.2008 22:22

Cytat:

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Bojcie sie 8)

Devonisch 25.08.2008 22:23

znajdz jeszcze mataczenie i zakrywanie śladów............

bo jak inaczej nazwać kasowanie wszystkiego co jest związane z futbol.pl a imieniem i nazwiskiem głównego zwycięzcy............

pirat.z.karaibow 25.08.2008 22:24

Up, o to mi chodziło, paragraf 2.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl