The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
abedipele
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.08.2008, 20:20. Oszustwo w konkrsie na futbol.pl - Bilety na Wisła - Barca
Dziękuję za udział w dyskusji.
Ostatnio edytowane przez abedipele : 25.08.2008 o godz. 22:39.
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.08.2008, 20:37
abedipele napisał(a):Wyświetl post
Przeszukując stronę futbol.pl przez google znajdziemy wiele artykułów tego pana :
http://www.google.pl/search?q=tomasz...r=all&filter=0
Wszystkie te newsy zostały pokasowane wraz z nazwiskiem i imieniem ich autora.
+ za rozkminkę, nigdy nie wierzyłem w tego typu konkursy. Chcieli zbić reklamę swojemu portalowi a tylko się ośmieszyli
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 25.08.2008 o godz. 20:42.
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 25.08.2008, 20:38
szmaciarze i tyle , kompromitują się .. olać ich .., ale bardzo dobrze że to ujawniłeś
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 25.08.2008, 20:44
Kompromitacja tego serwisu.
Głupi byłem...
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 25.08.2008, 20:47
"Pan Tomasz"
"Ale nie ukrywa swojej radosci z wygrania jednego z czterech biletow"
"o konkursie dowiedzialem sie, bo codziennie wchodze na Wsz portal"




Jak Wy mozecie wogole brac udzial w tego typu konkurach to ja nie wiem. Szkoda czasu..
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 25.08.2008, 20:51
Samobój roku
Ostatnio edytowane przez luke1906 : 25.08.2008 o godz. 22:33.
the future's uncertain
and the end is always near
M.C (nowy kleparz)
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 25.08.2008, 20:53
ŻENUA
10znaków
W życiu przeczytałem tylko jedną książkę, bo miała tylko osiem stron. To była" Nasza szkapa". Chyba coś o jakimś wychudzonym koniu----Mariusz Piekarski
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 25.08.2008, 20:57
a ja głupi wzialem w tym czyms udział ;/
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 25.08.2008, 21:00
JEŚLI TO PRAWDA TO:
Wywiesić zdjęcie tego kogoś przed stadionem i szukać na trybunach..................
Ostatnio edytowane przez Devonisch : 25.08.2008 o godz. 22:52.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 25.08.2008, 21:17
Żenada jak **** , przekręty na każdym kroku ale tak czy siak pewnie mało kto tak na prawdę liczył,że bilet wygra
Takie konkursy są o dupę rozbić i teraz mamy piękny przykład tego.Mam nadzieję,że to sie tak nie zakończy i więcej osób sie dowie o ich chamskiej zagrywce.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.08.2008, 21:24
Od dawna wiadomo, że wszelakie konkursy to oszustwo! Mam sąsiada, który co chwilę wygrywa w taki sposób, bo jest przedstawicielem handlowym!
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 25.08.2008, 21:24
Ładne gnidy, ale z pewnością to nie pierwszy tego typu przypadek...
seba123139
Junior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 25.08.2008, 21:26
w sumie to fajny portal wiec szkoda ze sie tak kompromitują. Mogli by mieć troche wiecej oleju w głowie i dać innego człeka, wtedy by sie nikt nie skapł. A tak....no coż, troche żaaaaaaaaaaaaallllllllllll...............
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 25.08.2008, 21:38
http://www.futbol.pl/index_2501.php?a_2501=29542

Ciekawe kim są pozostałe osoby?

BTW. Żałosne są te opisy pod 'wylosowanymi'
the end
seba123139
Junior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 25.08.2008, 21:41
Dobrze że to chłopie wykryłeś. Takie cos trzeba karać, bo tego w****u jest i przechodzi nieruszone, tak nie mże być, bo tylko z ludzi robią frajerów
Musiek1906
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: VII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 25.08.2008, 21:47
A moze tak jakis transparent jutro na meczu ?
Tak jak kiedys widnialy transparenty na temat kibice.net.
Mieli dobry pomysl na reklame serwisu. "Drobna" wpadka i poszlo.
Idioci z futbol.pl
Ostatnio edytowane przez Musiek1906 : 25.08.2008 o godz. 21:51.
Marcinklon
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 25.08.2008, 21:53
ale beka wszystkie newsy z tej stony juz bede traktował jak ten "konkurs" i jeszcze postrach sieja ze nikt nie jest anonimowy

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


ODPOWIEDŹ NA OSZCZERSTWA
Przypominamy wszystkim zamieszczającymi kłamliwe informacje na temat jednego ze zwycięzców konkursu i fałszywe informacje na temat Portalu Futbol.pl, że wobec każdego z zamieszczających podobne informacje zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne. Przypominamy, że w internecie nikt nie jest anonimowy. Wszystkim zwycięzcom, Z KTÓRYCH ŻADEN NIE JEST ORAZ NIE BYŁ POWIĄZANY W ŻADEN SPOSÓB Z FUTBOL.PL, serdecznie gratulujemy.
Futbol.pl





Ostatnio edytowane przez Marcinklon : 25.08.2008 o godz. 22:32.
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 25.08.2008, 21:55
Jeszcze straszą w żałosny sposób! Porażka!

Dobrze, że nie dałem się nabrać i nie wziąłem udziału.
Ostatnio edytowane przez DrewniaQ : 25.08.2008 o godz. 21:59.
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 25.08.2008, 21:59
Nikt nie jest anonimowy, ej kurdde to ja nie wiem, może pousuwajmy te posty bo jutro rano w drzwiach będizemy mieć niespodziewanych gości... Dali by spokój w internecie każdy jest anonimowy...
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 25.08.2008, 22:02
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
w internecie każdy jest anonimowy...
Niekoniecznie. Po popełnieniu przestępstwa i zgłoszenie go na Policję, Policja ma prawo (BA! OBOWIĄZEK) doglądać adresu IP użytkownika który dopuścił się czynu karalnego, a następnie wszczęcia procedur.
Ostatnio edytowane przez pirat.z.karaibow : 25.08.2008 o godz. 22:06.
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 25.08.2008, 22:04
PvD napisał(a):Wyświetl post
...
komu jak komu, ale akurat tobie ch... do tego.
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 25.08.2008, 22:04
To może teraz pobijemy rekord uzytkowników forum?

Sam się dałem nabrać na ten konkurs i łudziłem się, że wygram bilet, a tu taki wał..ehh.odechciewa się wszystkiego..juz nawet nie będę czytał tego portalu..
Косово је СРБИЈА!!
Marcinklon
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 25.08.2008, 22:05
najpierw musisz przestępstwo popełnić a wyśmiewanie ich nim napewno nie jest jako uczestnik możesz zażądać wyjaśnień i tu może być problem
Powód: TSW
Ostatnio edytowane przez Marcinklon : 25.08.2008 o godz. 22:06.
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 25.08.2008, 22:06
cytat z weszło.pl

PS. W każdym razie rozbawił nas komentarz Filipiuka. - O konkursie dowiedziałem się, bo codziennie wchodzę na wasz portal - mówi. No ****a, wiadomo, że codziennie


Poza tym skoro są tacy święci to po co kasowali wszystkie jego artykuły? Nikt w internecie nie jest anonimowy - Panie i Panowie z www.futbol.pl
Ostatnio edytowane przez Devonisch : 25.08.2008 o godz. 22:09.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 25.08.2008, 22:11
Marcinklon napisał(a):Wyświetl post
najpierw musisz przestępstwo popełnić a wyśmiewanie ich nim napewno nie jest jako uczestnik możesz zażądać wyjaśnień i tu może być problem
To już można teoretycznie podciągnąć pod naginanie prawa, ale chyba tylko w kwestii wykroczenia. Nie mam tego wszystkiego w głowie, musiałbym zerknąć do kodeksu karnego.
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 25.08.2008, 22:14
Szczerze powiedziawszy to nie jestem przekonany co do tego przekrętu. Nie jeden jest Tomasz Filipiuk w Polsce. Przydałoby się więcej dowodów na potwierdzenie oskarżeń, które są poważne.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 25.08.2008, 22:17
Niezłe przekręty, delikatnie mówiąc po niektórych osobach się tego nie spodziewałem.
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 25.08.2008, 22:22
Cytat:
Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Bojcie sie 8)
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 25.08.2008, 22:23
znajdz jeszcze mataczenie i zakrywanie śladów............

bo jak inaczej nazwać kasowanie wszystkiego co jest związane z futbol.pl a imieniem i nazwiskiem głównego zwycięzcy............
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 25.08.2008, 22:24
Up, o to mi chodziło, paragraf 2.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:15.