
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NBZ
Offline |
#31
|
|
buahahaha nie mialam szansy rewanżu .... pewnie się baliście
![]()
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
Polsko przepiękna, najwspanialsza !! Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#32
|
|
Nie będę mówił kto był najlepszy bo to jest oczywista oczywistość
Przypadkiem wyszedłem z gry... a jak chciałem wejść z powrotem to Was nie było. Baliście się mistrza |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#33
|
|
Jutro 22:30, gramy!
![]() Więcej ludzi! |
|
|
|
Miodek
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki
Offline |
#34
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#35
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#36
|
|
Bez takich dobra
Raz Ci się udało . Pozostańmy przy tym, że oboje byliśmy najlepsi hehe.Michu - aleś opis dowalił... powiększ go jeszcze troche hehe. Edytka: Precel już się nie wymiguj od uderzenia się w pierś jak nasi sportowcy. Osobiście w kalambury nie grałem przeszło 2 miechy.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 15.08.2008 o godz. 22:29.
|
|
|
|
Miodek
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki
Offline |
#37
|
|
Dawałam wam fory i tyle
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#38
|
|
Zobaczymy jutro
w kalambury nie grałem długo więc dzisiaj to była tylko rozgrzewka |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NBZ
Offline |
#39
|
|
dokładnie, ja tez mam swoją taktykę, którą ciężko wprowadzić w życie podczas jednej gry..
![]() ![]()
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
Polsko przepiękna, najwspanialsza !! Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi. |
|
|
|
Miodek
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki
Offline |
#40
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#41
|
|
Jutro Was pogonie.
Chyba, że nie zdążę |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#42
|
|
22:30 zapraszamy
jeszcze napiszemy w co i jaki pokój ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów
Offline |
#43
|
|
hmm tez sobie zagram z wami
trzeba umysl potrenowac ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#44
|
|
Elegancko, 7 osób
Wklejać sygnaturki ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#45
|
|
To ja się też na te kalambury chętnie dopiszę o ile możliwe. W realu byłem niezły, ale na kurniku jeszcze nie próbowałem
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#46
|
|
to ja mam tak propozycje żebyśmy założyli temat na testowym żeby nie było że "nabijamy"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NBZ
Offline |
#47
|
|
są tematy o tabace, serialach i innych takich, więc dlaczego nie może być o kurniku ;> ? bez przesady
![]()
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
Polsko przepiękna, najwspanialsza !! Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#48
|
|
Gra ktoś w coś? Piłka turniej? kalambury? makao?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#49
|
|
piłka turniej panowie, i z tego co widze pani
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#50
|
|
2421963 5 rund! zapisy za 3 minuty
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: z 1-go piętra
Offline |
#51
|
|
może ktoś?któraś ma oochote na 1000
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#52
|
|
Ja moge w cos zagrac
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#53
|
![]() Kurnikowcy łączcie się! Ilu jest nas tak mniejwięcej? Jutro po meczu, czyli gdzieś tak o 22:30 rozgrywamy, jakże poważne i prestiżowe zawody na najlepszego Kurnikowca Dnia w kalambury Lista zawodników: w0lno Precel z makiem michu-kozlowek Paulinka_WKS Uran235 WiselkaMLP gris Prezydentowa [?] Firo [?] Jeszcze ktoś chętny? Ps. Czy mógłby jakiś admin zmienić nazwę tematu np na Kurnikowo Ps2. Nie muszę mówić, kto będzie zwycięzcą :skromny: hehe
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 15.08.2008 o godz. 23:38.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NBZ
Offline |
#54
|
|
w piłkę odpadam, ale w makao mogę Was szybko ograć - późno już
![]() ![]()
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
Polsko przepiękna, najwspanialsza !! Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#55
|
|
paulinka to wbijaj na makao
pokój trutnowo |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#56
|
|
Gdzie to makao?
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NBZ
Offline |
#57
|
|
ehh chłopaki zawiesza mi sie kurnik i mam problemy z wejściem do pokoju .. jednym słowem lipa :/
![]()
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
Polsko przepiękna, najwspanialsza !! Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#58
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#59
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2003
Offline |
#60
|
|
no nawet nie spodziewałem się że wśród forumowiczów gra tylu w literaki
chętnie sie dopisze do jakiegoś turnieju! nick na kurniku dokładnie taki sam jak tutajpozdr |
|
|