
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: KRAKÓW
Offline |
#31
|
|
Już w sobotę prawie trafiłem te 21 mln , jakbym tylko cztery inne cyferki zaznaczył to miałbym wygraną , a tak to dwójeczka była , no ale jak się okazuje po co 21 mln wygrywać jak można 35 .....
![]() ![]()
STOŁECZNE KRÓLEWSKIE MIASTO KRAKÓW
TYLKO WISŁA Anty Jude |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#32
|
|
Ja za 20 zł postawiłem
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#33
|
![]() ![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#34
|
|
hm... żeby mieć 100% wygraną trzeba puścić prawie 14.000.000 kuponów za 28.000.000 zł... wychodzi 7.5 mln (właściwie 4 mln) na plus
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#35
|
|
Taa.. a jak ktoś oprócz Ciebie trafi?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: D.T.
Offline |
#36
|
|
taa tylko braknie ci życia na wypełnienie i wyslanie kuponów
no i jak dwie osoby wygrają to troszke długi zostają A o której losowanie jest
Ostatnio edytowane przez SZYMEK_TSW : 29.07.2008 o godz. 20:42.
![]() ![]() Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#37
|
|
Dosłownie kurna... no chyba że bym jakoś spłacił te 28.000.000 pln...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#38
|
|
Podobnież można przyjść i poprosić o wszystkie kombinacje = 14.000.000 kombinacji (****a jaki to musi być dłuuuuugi kupon
)sorry za post pod postem |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#39
|
|
za 20 min Lotto
jak wygram to mi to bedzie wszystko lottoć |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?
Offline |
#40
|
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#41
|
|
Jak wygram to obiecuje że przekaże na UW tak z 2 miliony żeby im kasy nie brakowało na oprawy.Kupie sobie zajebistego kompa.Kupie sobie helikopter i będe do szkoły latał.
Wiślak olkusz ale to podobno jest tak zrobione że jeżeli byś kupił wszystkie możliwe kombinacje to zapłacisz więcej niz byś wygrał.Nie ma łatwo ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: kątownia
Offline |
#42
|
|
a ja codziennie wygrywam w totolotka - nie puszczam kuponów tylko kilka zetów do wielkiego sloika 20 litrowego wrzucam
i raz do roku mam olbrzymią wygraną![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#43
|
|
Noo wislak jeszcze kilka minut i będziemy mogli Ci nr kont podawać xD
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: D.T.
Offline |
#44
|
![]() ![]() ![]() Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#45
|
|
jakbym wygrał to jutro byłoby nas więcej w Jerozolimie o jakieś kilka setek przynajmniej
![]() ale zapomniałem postawić kupon ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: się biorą pieniądze?
Offline |
#46
|
|
Myślę, że osoba posiadając już 28 milionów.. nie pie.doliłaby się z totolotkiem
![]() ![]()
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem. Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata, Żeby z Tobą zostać na calutkie lata.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#47
|
|
no to panowie i panie powodzenia
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: os. Piastów
Offline |
#48
|
|
ja tylko raz w totka grałem, zainwestowałem 60 zł w 30 zdrapek i chyba w 25 zdrapce trafilem 60zł a w pozostalych nic
ale jakbym kiedys jednak zaagral i jakos wygral np 35 mln to bym kupił jakis Krakowski klub w "C" klasie i chcial z nim wejsc do ekstraklasy w 10 lat pozatym włozył bym ze 30 mln na 8% i zył z odsetek |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#49
|
|
może ktoś po losowaniu podac wyniki (czyli 6 moich liczb
bo nie mam Polsatu a w internecie wszystkie serwery siadły na tych stronkach lotto ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#50
|
|
WYGRAŁEM !!!!
żartuje ![]()
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#51
|
|
No i dupa zbita
Żadnej liczby nie trafiłem. Wislak wygraleś ? Bo 1,5 koła piechotą nie chodzi.![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: się biorą pieniądze?
Offline |
#52
|
|
ja .......ę... mam 6tkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
![]()
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem. Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata, Żeby z Tobą zostać na calutkie lata.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#53
|
|
Obejdźcie się smakiem - narazie dwójka.
Ale jak znam życie nikt nie wygra, a w czwartek będzie mega-sajgon |
|
|
|
Banita
Od: 05.2007
Skąd: Nowa-Huta !
Offline |
#54
|
|
15, 25, 29, 30, 2, 6
|
|
|
|
Member
Od: 04.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#55
|
|
kurde co za pech. 10 zł poszlo sie j**ać ;/ hehe;D
![]()
życie bym dała za krakowską Wisłę...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#56
|
|
mam nadzieje ze chociaz 2/3 wpisujacych sie tutaj trafila 6.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty
Offline |
#57
|
|
2 6 15 25 29 30
podatek od głupoty zaoszczędzony - znaczy się kolejny raz wygrałem.nie grając ![]() ![]()
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#58
|
|
Uher trafil 6stke.
Serio. ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#59
|
z pewnością.... i jutro znowu do roboty ![]() ![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#60
|
|
Trafiłem
do domu |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|