The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mb_1906
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.06.2008, 17:13. Gdzie nad wodę?
Zakładam temat, w którym opisujemy krakowskie kąpieliska.

I mam takie pytanie, czy można jeszcze wejść na Skałki Twardowskiego? Bo słyszałem coś o tym, że teren został sprzedany prywatnej firmie i nie da sie tam wejsc...
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.06.2008, 20:14
Da sie. Podobno zostal sprzedany ale nikt nie chce sie zgodzic na budowe mieszkan tam ( juz nie maja gdzie budowac meiszkania? - paranoja) wiec narazie mozna spokojnie tam chodzic.
Odpowiedz cytując
SpongeBob
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 25.06.2008, 20:39
w ostatnich dniach dwóch bąków się tam utopiło podobno
Odpowiedz cytując
Crobat
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: STOLICY POLSKIEJ PIŁKI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 25.06.2008, 21:09
ale woda zajebista
Nie Ważne Co sie Stanie WIŚLE Wierny Pozostanę
Odpowiedz cytując
~Izzy
Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 25.06.2008, 21:19
przylasek ;p ale tam tez sie ktos ostatnio utopił
Odpowiedz cytując
Armia_Białej_Gwiazdy_NH
Banita
 
Od: 05.2007
Skąd: Nowa-Huta !

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 25.06.2008, 21:26
ostatnio dwóch typków po 22lata na Kryspinowie się utopiło i jeden dzieciak 4lata nad zalewem w Hucie .. tyle wiem, a co do kąpielisk to polecam Brzegi ! i Krakowianke ! ... eLo.!
Odpowiedz cytując
Tomek_TS
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Zelczyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 25.06.2008, 21:52
Podobno po 25 lat na Kryspinowie. Moze sie myle.
Odpowiedz cytując
Tuman
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 25.06.2008, 21:55
fajnie że polecacie kompieliska
Forza Wisła!
Odpowiedz cytując
gruby88z-ne
Junior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Zakopane

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 25.06.2008, 22:00
Polecam Czorsztyn....moze troche dalej od Krk. ale jest warto...tylko woda troche jeszcze zima(w koncu to Podhale)
Odpowiedz cytując
wisłaWieczysta
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 25.06.2008, 22:12
ja polecam Bagry... bardzo miło
Odpowiedz cytując
Armia_Białej_Gwiazdy_NH
Banita
 
Od: 05.2007
Skąd: Nowa-Huta !

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.06.2008, 22:19
Tomek_TS napisał(a):Wyświetl post
Podobno po 25 lat na Kryspinowie. Moze sie myle.
heh obydwoje się myliliśmy

Cytat:
(...) Z zalewu 21-latek już nie wypłynął.Tak jak 26-letni Jarek. Poszukiwania obu młodych mężczyzn trwały do zmroku w niedzielę. Wczoraj z samego rana policja wznowiła akcję. W południe nurkowie odnaleźli oba ciała (...) żródło: http://krakow.naszemiasto.pl/wydarzenia/867131.html
Ostatnio edytowane przez Wilku : 26.06.2008 o godz. 08:41.
Odpowiedz cytując
mb_1906
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 25.06.2008, 22:20
Jak jest na Bagrach? Duzo ludzi Woda w miarę czysta?
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 25.06.2008, 22:21
Utopić to się w wannie można.

Ale jak ktoś po pijaku włazi do wody to sorry - na głupotę nie ma rady - albo jak ktoś nie zna terenu i skacze na Zakrzówku do wody z 10 metrów. Odrobina wyobraźni nie zaszkodzi.

Kryspinów polecam - ale wieczorami - jak mało ludzi a i woda nagrzana przez cały dzień przez słońce - jeszcze można dodać grilla na plaży to już w ogóle raj na ziemi

Zakrzówek ok ale ludzi zawsze tak nabite że nie ma gdzie stanąć nawet.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
wisłaWieczysta
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 25.06.2008, 22:26
mb_1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak jest na Bagrach? Duzo ludzi Woda w miarę czysta?

no troche ludzi jest ale bez jakiegoś dramatu.

woda jest czysta - jest wytyczony rejon jest strzeżona plaża
Odpowiedz cytując
Malvivente
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 25.06.2008, 22:42
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Utopić to się w wannie można.
Kryspinów polecam - ale wieczorami - jak mało ludzi a i woda nagrzana przez cały dzień przez słońce - jeszcze można dodać grilla na plaży to już w ogóle raj na ziemi
.
Kryspinów jest hmmm żydowski? i to jest największy minus.
Ja preferuję wiślackie baseny Wisła, Polfa Clepardia.
Odpowiedz cytując
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 26.06.2008, 01:21
Najlepsze to moim zdaniem brzegi są byłem już na Kryspinowie i na przylasku ale jakoś najbardziej mi brzegi do gustu przypadły raz że nie tak daleko a dwa to że nie ma tam tak multum ludzi. A baseny to tak jak Malvivente napisał only Wisła Polfa i Clepardia jeszcze godna polecenia jest krakowianka w hucie ale moim zdaniem za dużo judaszów z kałuży się tam kręci (myje ).
Powód: Przypomniało mi się coś
Ostatnio edytowane przez dymek_nhs : 26.06.2008 o godz. 01:23.
Odpowiedz cytując
usiu
Schodowicze'05
 
 
Od: 12.2002
Skąd: madafaka rozmywaka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 26.06.2008, 07:37
mozna wiedziec, gdzie te Brzegi sa?
walcze z alkoholizmem: pije wiecej zeby inni mieli mniej
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 26.06.2008, 07:58
między Wieliczką a Rybitwami/Hutą

wg mnie jednak woda to syf(przynajmniej w zeszłym roku)a ludzi tam jest zawsze w ****u
moim zdaniem juz lepiej jest na Przylasku
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
usiu
Schodowicze'05
 
 
Od: 12.2002
Skąd: madafaka rozmywaka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 26.06.2008, 08:00
a moze cos ciekawego ciut dalej od Krakowa?

powiedzmy do 30 km
walcze z alkoholizmem: pije wiecej zeby inni mieli mniej
Odpowiedz cytując
MatixNH
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: eN-Ha Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 26.06.2008, 08:07. :)
dymek_nhs napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze to moim zdaniem brzegi są byłem już na Kryspinowie i na przylasku ale jakoś najbardziej mi brzegi do gustu przypadły raz że nie tak daleko a dwa to że nie ma tam tak multum ludzi. A baseny to tak jak Malvivente napisał only Wisła Polfa i Clepardia jeszcze godna polecenia jest krakowianka w hucie ale moim zdaniem za dużo judaszów z kałuży się tam kręci (myje ).
Ee tam ja chodze tam często z ekipą z mojego byłego gim i tam lajtownie jest.. czasem się kręcą różne kozaczki ale to powuem że jak nie z Wisły to częściej już z hutnika a nie pasów ;PP a tak to z każdego klubu ludzie są .., rozróby nikt żadnej nierobi , przynajmniej ja niewidzialem żadnej a siedze od otwarcia do zamknięcia jak już przyjde ;PP w tygodniu elegancko jest miejsc bardzo dużo.. bufecik jest ;D a w weekendy się tylko zdaża że jest bardzo dużo ludzi ale w tygodniu zdecydowanie polecam ;D pozdro Wiślaccy pływacy xDD
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 26.06.2008, 08:25
usiu napisał(a):Wyświetl post
a moze cos ciekawego ciut dalej od Krakowa?

powiedzmy do 30 km
Zarabie w Myślenicach 30 km - ale nie wiem jak w tym roku Raba z czystością...

Zalew w Alwerni - ok. 25-30 km
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
West
Vide Cul Fide
 
 
Od: 09.2004
Skąd: W13

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 26.06.2008, 08:34
Jeszcze jest zalew koło Jaworzna.
tez elegancko



Odpowiedz cytując
usiu
Schodowicze'05
 
 
Od: 12.2002
Skąd: madafaka rozmywaka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 26.06.2008, 08:48
W napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze jest zalew koło Jaworzna.
tez elegancko

to tam, gdzie nurek wystepowal?

http://pl.youtube.com/watch?v=fy0JVXEQ1ko

walcze z alkoholizmem: pije wiecej zeby inni mieli mniej
Odpowiedz cytując
Wilku
lupus albus
 
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 26.06.2008, 08:49
Crobat napisał(a):Wyświetl post
ale woda zajebista
Woda już ciepła itd.. tyle że coraz więcej śmieci tam jest i co najgorsze pływa.. :/

Tylko czekać aż któryś z matołów co robią skoki do wody na rowerach kark skręci. No ale własciwie to ich sprawa..

wisłaWieczysta napisał(a):Wyświetl post
ja polecam Bagry... bardzo miło
Mnie zawsze ten bagienny i mulasty smród odrzucał od nich.

Tristan, Scytowie, Niniwa 2, Prawicowe czytanki, St. Michalkiewicz, NSZ, Keine Grenzen
Lew Dawidowicz Bronstein vel Trocki: ''Należy wysunąć hasło rewolucyjnego unicestwienia państwa narodowego. Domowi wariatów kapitalistycznej Europy, trzeba przeciwstawić program Socjalistycznych Stanów Zjednoczonych Europy, jako etap na drodze do Zjednoczonych Stanów całego świata''.
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 26.06.2008, 10:02
W Krakowie dla mnie najlepszym rozwiązaniem w upalne dni jest Kryspinów albo Clepardia.
Odpowiedz cytując
DYRU
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 26.06.2008, 10:21
ja równiez polecam Kryspinów fajnie jest na rowerku można śmigać, bufecika, grill piwko, lasek strzeżone i niestrzeżone kapielisko, ogłnie miło jest
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 26.06.2008, 10:23
W bagrach miło? Pełno kamieni, pływające butelki a woda brudna i zamulona.

Ale niektórych i tak nie odstrasza
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
IndykTSW
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 26.06.2008, 11:09
usiu napisał(a):Wyświetl post
a moze cos ciekawego ciut dalej od Krakowa?

powiedzmy do 30 km
Skalbmierz ok. 40km na północ od Krakowa. Ładny zbiornik, plaża, bar, wypożyczalnia rowerków - woda może być.

Takie pytanie: ma ktoś wykaz zbiorników dopuszczonych przez sanepid?
Perkele!
Odpowiedz cytując
Ricken
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 26.06.2008, 12:23
Polecam miejscowość nie daleko Wadowic mianowicie Zarąbki jest tam gospodarstwo agroturystyczne.Można pływać ,opalać się itp. są rowerki wodne,albo kajaki oraz gastronomia full serwis
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A za granice bym proponował Besanova około 60 km za granicą PL.Można wygrzać kości na gorących źródłach.Wogóle za granicą Polski już co kawałek można spotkać kąpieliska.
Odpowiedz cytując
DYRU
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 26.06.2008, 13:19
mówisz o tym Ranczo w dolinie czy jakos tak to to jeszcze isnieje rozbudowali sie czy dalej sie kąpie w stawie
co do SK to Tatralandia z dużą ilościa zjeżdżalni, ok 2 km od Liptowskiego Mikulaszu. ale to juz raczej nie rejon Krakowa. mimo to warto sie tam wybrac
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:25.