Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Gdzie nad wodę? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4521)

mb_1906 25.06.2008 17:13

Gdzie nad wodę?
 
Zakładam temat, w którym opisujemy krakowskie kąpieliska.

I mam takie pytanie, czy można jeszcze wejść na Skałki Twardowskiego? Bo słyszałem coś o tym, że teren został sprzedany prywatnej firmie i nie da sie tam wejsc...

Arkas 25.06.2008 20:14

Da sie. Podobno zostal sprzedany ale nikt nie chce sie zgodzic na budowe mieszkan tam ( juz nie maja gdzie budowac meiszkania? - paranoja) wiec narazie mozna spokojnie tam chodzic.

SpongeBob 25.06.2008 20:39

w ostatnich dniach dwóch bąków się tam utopiło podobno:>

Crobat 25.06.2008 21:09

ale woda zajebista ;)

~Izzy 25.06.2008 21:19

przylasek ;p ale tam tez sie ktos ostatnio utopił

Armia_Białej_Gwiazdy_NH 25.06.2008 21:26

ostatnio dwóch typków po 22lata na Kryspinowie się utopiło i jeden dzieciak 4lata nad zalewem w Hucie .. tyle wiem, a co do kąpielisk to polecam Brzegi ! ;) i Krakowianke ! ... eLo.!

Tomek_TS 25.06.2008 21:52

Podobno po 25 lat na Kryspinowie. Moze sie myle.

Tuman 25.06.2008 21:55

fajnie że polecacie kompieliska :D

gruby88z-ne 25.06.2008 22:00

Polecam Czorsztyn....moze troche dalej od Krk. ale jest warto...tylko woda troche jeszcze zima(w koncu to Podhale)

wisłaWieczysta 25.06.2008 22:12

ja polecam Bagry... bardzo miło :)

Armia_Białej_Gwiazdy_NH 25.06.2008 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 557167)
Podobno po 25 lat na Kryspinowie. Moze sie myle.

heh obydwoje się myliliśmy ;)

Cytat:

(...) Z zalewu 21-latek już nie wypłynął.Tak jak 26-letni Jarek. Poszukiwania obu młodych mężczyzn trwały do zmroku w niedzielę. Wczoraj z samego rana policja wznowiła akcję. W południe nurkowie odnaleźli oba ciała (...) żródło: http://krakow.naszemiasto.pl/wydarzenia/867131.html

mb_1906 25.06.2008 22:20

Jak jest na Bagrach? Duzo ludzi?? Woda w miarę czysta?

Kocur 25.06.2008 22:21

Utopić to się w wannie można.

Ale jak ktoś po pijaku włazi do wody to sorry - na głupotę nie ma rady - albo jak ktoś nie zna terenu i skacze na Zakrzówku do wody z 10 metrów. Odrobina wyobraźni nie zaszkodzi.

Kryspinów polecam - ale wieczorami - jak mało ludzi a i woda nagrzana przez cały dzień przez słońce - jeszcze można dodać grilla na plaży to już w ogóle raj na ziemi :)

Zakrzówek ok ale ludzi zawsze tak nabite że nie ma gdzie stanąć nawet.

wisłaWieczysta 25.06.2008 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mb_1906 (Post 557197)
Jak jest na Bagrach? Duzo ludzi?? Woda w miarę czysta?


no troche ludzi jest ale bez jakiegoś dramatu.

woda jest czysta - jest wytyczony rejon jest strzeżona plaża

Malvivente 25.06.2008 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 557198)
Utopić to się w wannie można.
Kryspinów polecam - ale wieczorami - jak mało ludzi a i woda nagrzana przez cały dzień przez słońce - jeszcze można dodać grilla na plaży to już w ogóle raj na ziemi :)
.

Kryspinów jest hmmm żydowski?:) i to jest największy minus.
Ja preferuję wiślackie baseny Wisła, Polfa Clepardia.

dymek_nhs 26.06.2008 01:21

Najlepsze to moim zdaniem brzegi są byłem już na Kryspinowie i na przylasku ale jakoś najbardziej mi brzegi do gustu przypadły raz że nie tak daleko a dwa to że nie ma tam tak multum ludzi. A baseny to tak jak Malvivente napisał only Wisła Polfa i Clepardia jeszcze godna polecenia jest krakowianka w hucie ale moim zdaniem za dużo judaszów z kałuży się tam kręci (myje :D).

usiu 26.06.2008 07:37

mozna wiedziec, gdzie te Brzegi sa?

pan_premier 26.06.2008 07:58

między Wieliczką a Rybitwami/Hutą

wg mnie jednak woda to syf(przynajmniej w zeszłym roku)a ludzi tam jest zawsze w ****u
moim zdaniem juz lepiej jest na Przylasku

usiu 26.06.2008 08:00

a moze cos ciekawego ciut dalej od Krakowa?

powiedzmy do 30 km

MatixNH 26.06.2008 08:07

:)
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 557248)
Najlepsze to moim zdaniem brzegi są byłem już na Kryspinowie i na przylasku ale jakoś najbardziej mi brzegi do gustu przypadły raz że nie tak daleko a dwa to że nie ma tam tak multum ludzi. A baseny to tak jak Malvivente napisał only Wisła Polfa i Clepardia jeszcze godna polecenia jest krakowianka w hucie ale moim zdaniem za dużo judaszów z kałuży się tam kręci (myje :D).

Ee tam ja chodze tam często z ekipą z mojego byłego gim i tam lajtownie jest.. :) czasem się kręcą różne kozaczki ale to powuem że jak nie z Wisły to częściej już z hutnika a nie pasów ;PP a tak to z każdego klubu ludzie są .., rozróby nikt żadnej nierobi :) , przynajmniej ja niewidzialem żadnej a siedze od otwarcia do zamknięcia jak już przyjde ;PP w tygodniu elegancko jest miejsc bardzo dużo.. bufecik jest ;D a w weekendy się tylko zdaża że jest bardzo dużo ludzi ale w tygodniu zdecydowanie polecam ;D pozdro Wiślaccy pływacy xDD

Kocur 26.06.2008 08:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez usiu (Post 557264)
a moze cos ciekawego ciut dalej od Krakowa?

powiedzmy do 30 km

Zarabie w Myślenicach 30 km - ale nie wiem jak w tym roku Raba z czystością...

Zalew w Alwerni - ok. 25-30 km

West 26.06.2008 08:34

Jeszcze jest zalew koło Jaworzna.
tez elegancko

usiu 26.06.2008 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W (Post 557273)
Jeszcze jest zalew koło Jaworzna.
tez elegancko


to tam, gdzie nurek wystepowal?

http://pl.youtube.com/watch?v=fy0JVXEQ1ko

:rotfl:

Wilku 26.06.2008 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Crobat (Post 557148)
ale woda zajebista ;)

Woda już ciepła itd.. tyle że coraz więcej śmieci tam jest i co najgorsze pływa.. :/

Tylko czekać aż któryś z matołów co robią skoki do wody na rowerach kark skręci. No ale własciwie to ich sprawa..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisłaWieczysta (Post 557188)
ja polecam Bagry... bardzo miło :)

Mnie zawsze ten bagienny i mulasty smród odrzucał od nich.

Pablo84 26.06.2008 10:02

W Krakowie dla mnie najlepszym rozwiązaniem w upalne dni jest Kryspinów albo Clepardia.

DYRU 26.06.2008 10:21

ja równiez polecam Kryspinów :) fajnie jest na rowerku można śmigać, bufecika, grill piwko, lasek strzeżone i niestrzeżone kapielisko, ogłnie miło jest :)

Kamson 26.06.2008 10:23

W bagrach miło? :D Pełno kamieni, pływające butelki a woda brudna i zamulona.

Ale niektórych i tak nie odstrasza :lol:

IndykTSW 26.06.2008 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez usiu (Post 557264)
a moze cos ciekawego ciut dalej od Krakowa?

powiedzmy do 30 km

Skalbmierz ok. 40km na północ od Krakowa. Ładny zbiornik, plaża, bar, wypożyczalnia rowerków - woda może być.

Takie pytanie: ma ktoś wykaz zbiorników dopuszczonych przez sanepid?

Ricken 26.06.2008 12:23

Polecam miejscowość nie daleko Wadowic mianowicie Zarąbki jest tam gospodarstwo agroturystyczne.Można pływać :D ,opalać się itp. są rowerki wodne,albo kajaki oraz gastronomia full serwis:D
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A za granice bym proponował Besanova około 60 km za granicą PL.Można wygrzać kości na gorących źródłach:D.Wogóle za granicą Polski już co kawałek można spotkać kąpieliska.

DYRU 26.06.2008 13:19

mówisz o tym Ranczo w dolinie czy jakos tak?? to to jeszcze isnieje?? rozbudowali sie czy dalej sie kąpie w stawie??
co do SK to Tatralandia z dużą ilościa zjeżdżalni, ok 2 km od Liptowskiego Mikulaszu. ale to juz raczej nie rejon Krakowa. mimo to warto sie tam wybrac :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl