
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: wiesz kim jestem?
Offline |
#1
|
|
bo tak u nas jest rozumiany patriotyzm, na chwile,bo modnie, bo wszyscy. To tacy sami kibice reprezentacji Polski, jakich jest wysyp przy Reymonta przy okazji meczów z Legią, Cracovią,Lechem ....
Powód: ą
Ostatnio edytowane przez pio : 12.06.2008 o godz. 23:48.
![]()
mam 1906 powodów, by nie zmieniać swych przekonań
i nie zrzeknę się tej wiary nawet przed obliczem Boga!... RAP po godzinach i LUZ ponad wszystkim http://www.myspace.com/pio.m pio http://www.youtube.com/user/wszyscypio?feature=mhee wszyscypio |
|
|
|
Member
Od: 05.2007
Skąd: z Kątowni
Offline |
#2
|
|
Dokladnie Pio 1906%racji
to jest wlasnie lans na kibica...i polowa z tych ludzi najgłosniej sie wypowiada o Wiernosci itp itd a wlasnie takie sciaganie flagi po przegranym meczu z jakimis osłami udowaniadnia jak sie Polacy łączą ehh Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Kuba_El_ToRo : 12.06.2008 o godz. 16:14.
![]()
ZERO szacunku dla tego gatunku
A.C.A.B. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów
Offline |
#3
|
|
ja wywiesilem ale nie jest to flaga Tyskiego lecz normalna w barwach jakie wywiesza sie w swieta narodowe
|
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#4
|
|
u mnie wisi narodowa od soboty, dziś dołączyłem Tyskiego, napór mamy.
![]() będzie wisieć tak jak wyżej ktoś napisał - dopóki nie wyjedziemy z Austrii! |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|