![]() |
Cytat:
|
Dokladnie Pio 1906%racji
to jest wlasnie lans na kibica...i polowa z tych ludzi najgłosniej sie wypowiada o Wiernosci itp itd a wlasnie takie sciaganie flagi po przegranym meczu z jakimis osłami udowaniadnia jak sie Polacy łączą ehh |
ja wywiesilem ale nie jest to flaga Tyskiego lecz normalna w barwach jakie wywiesza sie w swieta narodowe
|
u mnie wisi narodowa od soboty, dziś dołączyłem Tyskiego, napór mamy. :lol:
będzie wisieć tak jak wyżej ktoś napisał - dopóki nie wyjedziemy z Austrii! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl