Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wywieszacie flagi? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4438)

pio 12.06.2008 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 548593)
u mnie w bloku jak bylo 5 flag to zostala tylko moja :D ale nie ma chu**, dokad Polacy beda w ME dotad bedzie flaga powiewac na balkonie :)

bo tak u nas jest rozumiany patriotyzm, na chwile,bo modnie, bo wszyscy. To tacy sami kibice reprezentacji Polski, jakich jest wysyp przy Reymonta przy okazji meczów z Legią, Cracovią,Lechem ....

Kuba_El_ToRo 12.06.2008 16:10

Dokladnie Pio 1906%racji
to jest wlasnie lans na kibica...i polowa z tych ludzi najgłosniej sie wypowiada o Wiernosci itp itd a wlasnie takie sciaganie flagi po przegranym meczu z jakimis osłami udowaniadnia jak sie Polacy łączą ehh

WiselkaMLP 12.06.2008 16:16

ja wywiesilem ale nie jest to flaga Tyskiego lecz normalna w barwach jakie wywiesza sie w swieta narodowe

Gucio25 12.06.2008 16:39

u mnie wisi narodowa od soboty, dziś dołączyłem Tyskiego, napór mamy. :lol:
będzie wisieć tak jak wyżej ktoś napisał - dopóki nie wyjedziemy z Austrii!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl