
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#901
|
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#902
|
i duzo slabszej niz nasza, która w opiniach praktycznie wszystkich jest najmocniejsza 3 liga w Polsce.2 liga wiąże sie z wydatkami na poziomie min 2 mln złotych i zatrudnieniu paru starych ligowców. Mało tam tez stabilności szkolenia, gdy łatwo z niej zlecieć. W skrócie: wieksza presja na wynik, niż rozwój indywidualny. W innej sytuacji finansowej mozna to rozważyć. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#903
|
|
Na ostatnie 10 sezonów tylko połowa spędzona w II lidze, reszta w III (w tym dwa ostatnie). Więc jakiegoś ciśnienia na tę II ligę nawet tam nie widać. W nadchodzącym sezonie wygląda na to, że tylko Śląsk i Legia będą miały rezerwy w II (Legia zresztą przez poprzednie 10 sezonów ani razu ich tam nie miała). Więc nie szalałbym z tą "koniecznością".
![]()
Współwłaściciel, współsponsor
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#904
|
|
Koniecznosc w takim sensie, ze chlopaki mieliby mozliwosc lepiej wczuc sie w zycie seniora kiedy musieliby jezdzic na mecze po calej Polsce, rywalizowac z zespolami z roznych regionow i na jednak wyzszym poziomie.
W drugiej lidze sa juz zespoly z ekstraklasowa przeszloscia, niektore ze stadionami i dosc licznymi kibicami. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#905
|
|
Chmiela przedłużyli o rok z opcją
![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#906
|
Już przeskok z juniora do trzeciej ligi dla wielu jest problematyczny. Jedyny sensowny sposób na załatanie dziury między pierwszą drużyną a rezerwami to wypożyczenia. Ma to wbrew pozoru więcej sensu niż próby budowania całego składu na drugą ligę, bo wyróżniający się młody piłkarz trafia do normalnego zespołu, budowanego gorzej lub lepiej, ale do osiągnięcia jakiegoś celu. Zespoły rezerw to zawsze jest jednak taki sztuczny twór. Nie ogarniemy całego szkolenia między juniorami a Ekstraklasą rezerwami, nie ma nawet sensu próbować. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#907
|
|
Ziarko o rok z opcją
chłop jednak nie ma szans na jedynkę ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|