
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#271
|
Co było widać po poprzednim letnim oknie. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#272
|
|
Kolejny odlot Drozda.
Jasne, zakłamujcie sobie dalej rzeczywistość. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#273
|
Jest kasa = sa przeplacone slabe transfery a zawodnik sie pewnie połamie Możemy dojsc do absurdalnych wniosków że lepsi zawodnicy maja karte w ręku niż sa na kontraktach. Statystycznie jest kompletnie inaczej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#274
|
![]() Zwłaszcza, że ostatnio trafiono z transferami. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#275
|
|
Ostatnio była dyskusja nt publicznych pieniędzy, którymi dotowane są kluby.
U nas wielkie oburzenie, marzyciele spodziewają się odpowiedzialności, kar itp. A tymczasem Miasto Kielce przekazało - podobno prywatnemu już - klubowi Korona Kielce dodatkową dotację w wysokości rocznego wynagrodzenia ich najnowszego nabytku ![]() ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#276
|
|
GKS Katowice wylosował dość trudnych przeciwników - przegranego z pary Hajduk/MŠK Žilina
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu
Offline |
#277
|
|
Wg kalkulacji przed losowaniem to los najtrudniejszy z możliwych z 61% szans na awans.
Cóż, pozostaje trzymać kciuki za dobry wynik w pierwszym meczu. Dużo bardziej martwi mnie ewentualne przesunięcie naszego pierwszego meczu, niż "problem" z brakiem transferów na obecną chwilę. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Online |
#278
|
Nikt mnie nigdy nie przekona, ze sponsorowanie przez mieszkancow miasta sportowych samochodow pilkarzom a ich dziewczynom sztucznych cyckow w tureckich klinikach lezy w zywotnym interesie tych mieszkancow i jest wazniejsze niz, nie wiem na przyklad zrobienie calkowicie darmowych przedszkoli. Przeciez to jest ....a nieprawdopodobne, ze jakis paralityk jezdzi nowiutkim AMG a jakas rodzina buli 1000 zlotych za przedszkole i mowi sobie "na drugie dziecko nas nie stac, zostaniemy z jednym". qrwa, przyrost naturalny leci nam na pysk (i tak, wiem, ze powodow jest wiele) a szmal wydajemy na de facto glupoty. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#279
|
|
Jeśli będą grać z Żyliną to wyjazd dość bliski, może im się opłacać zagrać z nami "sparing" niż marnować przełożenie meczu.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline |
#280
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline |
#281
|
|
A Ty rozumiesz. Jeżeli przesłanki listę i nie zgłoszą przyjazdu, to MUSZA zapłacić za zamówione, a niezwrócone bilety . Czy to dobry interes dla klubów nas bojkotujacych....
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#282
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#283
|
|
Był swego czasu snajper alias "Kiełbasa" który ponoć mógł grać w reprezentacji o ile odda połowę reprezentacyjnej diety.
![]() ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#284
|
|
Podejrzewam, że środowisko troglodytów będzie w stanie poświęcić przysłowiowe 5 dych od łebka, żeby tylko zrobić nam psikus (w ich mniemaniu).
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#285
|
|
Nikt dotychczas tego nie zrobił z jakiegos powodu. Ludzie w marketingu czy jakis dyrektor zarzadzajacy nie będzie robił z siebie idioty i zamawial fikcyjnie biletów.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Online |
#286
|
|
Cale kluby robia z siebie idiotow od kilku lat zakazujac nam wejscia i wymyslajac jakies przyglupiaste powody.
Nie przycenialbym jakiegos lebka z marketingu, ze nagle wyrosnie mu kregoslup moralny. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#287
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#288
|
|
Ale tutaj sprawa będzie ewidentna i ewidentne będzie, że oficjalne struktury klubu wzięły w tym udział.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline |
#289
|
|
Nam to mogą oczywiście zrobić bez żadnych konsekwencji.....ale czy policja puści to płazem? Jeżeli nie powiadomią pałkownictwa mogą mieć powazniejsze problemy. Przecież każdy przejazd kiboli jest konwojowany. Dodatkowe siły wokół naszego stadionu.....etc. Mało kto odważy się umieścić na liście, ktora zostanie przesłana na policję.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline |
#290
|
|
Tez mnie się wydaje, ze to juz byłoby przegięcie najwyższych lotów i jak powyżej wspomniałem "czarna lista" policyjna i prawdopodobnie "obecni" na liście wyjazdowej mogliby zapomnieć o jakimkolwiek wyjeździe na dość długi czas...
Ostatnio edytowane przez WildDog : 18.06.2026 o godz. 08:52.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#291
|
|
A to nie byłoby działanie przez akcjonariusza na szkodę spółki Ekstraklasa SA poprzez naruszenie jej wizerunku?
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2014
Offline |
#292
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#293
|
|
I kto tam chce powtórki z rozrywki ze swoim udzialem?
W powaznych klubach (a tez sa takie) ludzie wyrosli z przedszkola. Jedyne czego sie spodziewam to brak zorganzownaych przyjazdów i jakies dziwne fikołki z wpuszczaniem przy 2-3 klubach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline |
#294
|
|
W normalnym akcyjnym klubie (firmie) jak najbardziej. Ale nie zapominaj, ze patologia żenująca na publicznej kasie rządzi się w tym bezprawnym kraju swoimi zasadami. I co im zrobisz, nawet jak dostaną drakonskie kary, samorząd wspomoże.....
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline |
#295
|
|
Widzicie ten stadion w Toronto. Chyba u nas da się w podobny sposób "powiększyć" C o kilka tysięcy. Tylko czy parking za C juz nie jest w rękach jakiś sił nieczystych poza strukturami miejskimi(?)
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|