
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 09.2014
Offline |
#91
|
|
Jeżeli nie możemy dotrzeć do właściciela forum to najlepszym wyjściem będzie postawienie swojego forum na podobnej zasadzie, jak tutaj.
Byłoby super gdybyś to pepe ogarnął. Może ktoś, kto też się na tym zna, mógłby Ci w tym pomóc? Jeżeli chodzi o wszystkie koszty to bez problemu będziemy się składać. To nie są wielkie kwoty, a jak się złożymy wyjdą jakieś grosze. Chodzi o to, żeby forum mogło spokojnie funkcjonować, bo za chwilę znowu może powtórzyć się sytuacja, że ktoś przyjdzie i "zgasi światło". Tylko tym razem już na dobre. A może w ten sposób stworzymy jakieś fajne miejsce, które zacznie pisać swoją historię, tak jak kiedyś zrobiło to TWSD? ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#92
|
Mnie tam JK ani grzeje ani ziebi ale jak wejdziesz na Discorda raz na tydzien czy raz na miesiac to nic wlasciwie nie tracisz chyba, ze inresuje cie co dzisiaj wedlug Discorda Krolewski zrobil zle.
Ostatnio edytowane przez As : 26.02.2026 o godz. 08:51.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#93
|
Na discordzie panuje wolność słowa, nikt nikomu nie broni wychwalać tam prezesa pod niebiosa ale jak widać jest tam przewaga sceptyków co do jego osoby choć i osób umiarkowanych tam nie brakuje. Jeśli ktoś chce podyskutować na temat działań prezes i chce go brać w obronę to zapraszamy, każdy (nawet ultra-brawoszef) jest tam mile widziany. ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#94
|
Z reszta zobacz, jeden polecial uczynnie doniesc o moim poscie i jakie byly reakcje. Czy ktos podjal dyskusje z innym punktem widzenia czy bylo wysmiewanie i sarkazm ad-personam? Wez tu teraz badz jakims uzytkownikiem, ktory dolacza do Discorda i napisze cos pozytywnego o JK, bedzie mial raczej przejebane od personalnych wycieczek i wysmiewania. Wystarczy zobaczyc sekcje "cytaty" jakie tam sa komentarze. Tak wiec pisanie, ze jest "kazdy mile widziany" nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia na discordzie. Chodzi mi o to, ze wislacki Discord nie jest zly bo da sie z ludzmi pogadac ale z powyzszych powodow nie nadaje sie jako alternatywa dla forum. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#95
|
|
Ja pisałem poważnie. Poza tym jestem neutralny i spływa po mnie jak ktoś pisze, że jestem brawoszefem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#96
|
Chodzilo mi o fakt, ze poprzez specyficzne traktowanie "innowiercow" wytworzyla sie - powiedzmy - zamknieta grupa bo nowi ludzie o odmiennych pogladach nie beda sie przeciez szarpac. Napisze taki uzytkownik dajmy na to ze JK cos dobrze robi to 20 osob bedzie go wysmiewac, nie jego opinie tylko konkretnie jego osbiscie. Dla mnie czy dla ciebie to kolo dupy lata ale wiele osob bierze do siebie takie dyskusje i im to podnosi cisnienie wiec se odpuszczaja. Musi byc jakas moderacja jesli liczba uzytkownikow ma wzrosnac. Miksu napisal, ze jest wolnosc slowa i super, jestem 100% za tym tylko roznimy sie chyba w interpretacji. Dla mnie wolnosc slowa to fakt, ze moge wyrazic swoje poglady na jakas sytuacje i za wyrazenie tych pogladow nie spotkaja mnie konsekwencje prawne czy jakies inne. Personalne ataki czy tam ponizanie innych uzytkownikow to nie jest dla mnie wolnosc slowa a wrecz przeciwnie bo osoba zglanowana bedzie sie wstydzic wypowiedziec. Czyli wolnosc jest de facto ograniczana. No ale nie moj serwer, nie ja tam ustalam zasady. Taka jest tylko moja opinia dlaczego z Discorda nie bedzie platformy dla wszystkich Wislakow.
Ostatnio edytowane przez As : 26.02.2026 o godz. 12:31.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#97
|
dlatego cieszę się że forum odżyło, ludzie starszej daty przyzwyczajeni do konformizmu, braku konfrontacji, wypowiadania się z pozycji autorytetu i liczenia sobie nawzajem przecinków nie będą wchodzić sobie w paradę z całą resztą życzę owocnych dyskusji z Markusami i wolfymi, no i oczywiście wołania moderatora za każdym razem jak coś będzie obrażało uczucia fajnopolackie ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#98
|
Dziekuje za wyrzucenie mnie z serwera bo de facto potwierdzilo to co napisalem. Nikogo nie obrazilem, nikogo nie zaatakowalem ale widac, ze wyrazenie sugestii jak zrobic Disco lepszym o wiekszym zasiegu to obraza majestatu. Wolnosc slowa |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2018
Offline |
#99
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#100
|
zamiast tego przyszedłeś tu spłakać się na trzy wpisy i kilkanaście linijek tekstu, że co to ciebie właściwie obchodzi - rozumiesz ironię tej sytuacji, czy potrzebujesz lecytyny? przypadkiem udało ci się napisać coś prawdziwego: jesteś na to za stary tak będzie lepiej dla nas wszystkich, nie czuj do mnie urazy, każdy miał kiedyś jakiś szok poznawczy muszę już lecieć hejtować Jarosława, pa ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#101
|
|
Ale ja nie jestem zadnym brawoszefem ani chujoszefem(? jak sie nazywa przeciwienstwo brawoszefa?).
Przecierz ja tylko napisalem, ze zeby Discord mogl zastapic forum to musi byc na serwerze mniej personalnego jebania uzytkownikow za poglady. To jakies kontrowersyjne jest? Chyba nie, ale wystarzylo zeby mnie za to wy.......ic z serwera. .... tam, przezyje. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#102
|
Nie widze powodu czucia do ciebie urazy. Twoje wycieczki osobiste w moja strone to jest wyraz twojej slabosci ale nie powod zeby czuc uraze, bardziej wspolczucie jesli juz. Mozna miec 4 dychy na karku i byc na cos za starym, wiec spokojnie z tym bo masz na serwerze sporo chlopakow starszych ode mnie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#103
|
|
No raczej prawa jest taka, że to forum to fajne miejsce dla korpoludków 30-60 letnich, którzy lubią się po jajkach polizać i szczycić tym co w życiu osiągnęli ale z drugiej strony mówić jakie życie, dorosłosć i praca są ciężkie.
I w tę retorykę wpisuje się Zaskroniec, który tych korpoludków i zaściankowców zauroczył swoją bajerą. Oni się czują tacy jak on, mają też podnietę, że dzięki Jarkowi są blisko wielkiego świata i tak wielkiego projektu jak Wisła Kraków. Słowa pełne frazesów, zarówno ze strony Zaskrońca jak i tych korpoludków z forum. Krytyka zła, kłócić się nie można, dosadnie nic nie można napisać. Jeśli ktoś broni Zaskrońca po tym co on w Wiśle naobiecywał, a co zrobił przez te kilka lat to świadczy o nim, dopełnieniem ironii jest to, że te korpoludki się oburzają, że ktoś tu ....ami rzuca i obraża innych, a ich ziomek Królewski z raz na miesiąc po pijaku namiętnie napierdala na cały świat na x. Także jeśłi komuś nie pasuje np mój język i tu ignory daje, nie pasuje mu hejt, to zgodnie ze sowim sumieniem powinien Zaskrońca ignorować lub regularnie krytykować. No ale, o to własnie chodzi, że Zaskroniec świetnie umie zagospodarować emocje takich ludzi i właściwie im jest obojętne to, że on kłamie, wyzywa itd ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2018
Offline |
#104
|
Zresztą brawoszefy mi nie przeszkadzą zanadto. Gorsze są inne osobniki / nie dotyczy to Ciebie oczywiście/ ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#105
|
|
na pewno jest jakiś związek między stosunkiem do Jarosława a pokoleniem które było nagradzane za konformizm i bezkrytyczne łykanie różnych zmian i nowinek
może się zakręcić w głowie, jak Jarosławowi w internecie prawie wszyscy kadzą i za wszystko chwalą, bo uosabia ich aspiracje i ambicje, a potem wchodzisz gdzieś gdzie się go raczej krytykuje, no i w dodatku nie działają tradycyjne zaklęcia czyli moralizowanie i pokazywanie palcem to jest w gruncie rzeczy bardzo przykre, jak napisałem, As z nikim się tam nie wdawał w jakieś dyskusje, nigdy nie podjął nawet próby konfrontacji, a jednak przyszedł tutaj się wypłakać i pisać o donosicielach, dlatego najbardziej ci ludzie nie oszukują innych, a samych siebie dlatego popieram rozdział Discorda od forum jak ktoś słusznie wspomniał, disco przypomina bardziej SB które płynęło wartko - jak kto uważa, jak rzeka albo jak ściek ale wolę autentyczność od werbalnej masturbacji, jeśli na końcu tej drugiej nie ma nic ciekawego
Ostatnio edytowane przez Watts : 26.02.2026 o godz. 13:55.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#106
|
|
Serio wyrzuciliście chłopa z pokoju na discordzie czy jak to się tam nazywa i piszecie o wolności słowa
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#107
|
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...3&postcount=96 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#108
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#109
|
|
Nieporozumienie takie,miał dostać Zbyszek a dostał Zbigniew.Opałaka byłby dumny.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#110
|
|
Diacord = Shoutbox
Nie moja bajka. Brak ciągłości dyskusji i randomowe naparzanki. Niektorzy może pamiętają, ale SB powstalo jakos w 2011 roku w odpowiedzi na popularność tej formy dyskusji na wówczas konkurencyjnym forum, a zaraz po jego uruchomieniu ewidentnie spadła ilość postów na klasycznym forum. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#111
|
Ważne że zęby całe ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#112
|
|
Nie przejmuj się Mixu.Nie każdy facet z widłami to Zeus....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#113
|
|
Czy kur wa Neptun
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#114
|
|
Problemy techniczne. Nikt na Discordzie ze stałych bywalców forumowych nie dostał i nie dostanie bana.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#115
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2014
Offline |
#116
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#117
|
Jeśli chodzi o forum to lubię je poczytać od bodajże 2003 roku a sam coś raz na ruski rok naskrobię od wtedy kiedy mam konto. Miejsce kultowe i naprawdę szkoda żeby znikło i trzeba robić wszystko żeby istniało. Natomiast to prawda że od kiedy powstał "shoutbox" to zmniejszyła się częstotliwość wpisów na forum, czego byłem wielkim przeciwnikiem, do czasu. Bo jak zacząłem się udzielać na shoutboxie to wsiąkłem na amen a legendarne akcje jakie tam były to już na zawsze zostaną w pamięci. Kto nie uwielbiał gdy nieuchwytny i nieobliczalny bywalec kobierzyńskich pokoi bez klamek koalik wchodził w interakcje? Albo motywy krakusa76 z psiną i jego koparką? Albo rozkminy aNouca na temat ramówki Polsatu lub katastrof lotniczych? A może polityczne szambo w wykonaniu AS82? Złote czasy gdy nieraz człowiek na głos się śmiał do monitora. Niestety komuś ( ) przeszkadzała swobodna wymiana zdań i myśli.. shoutbox > forum Forum niestety z czasem stało się miejscem gdzie intelektualna strawa zaczęła mieszać się z intelektualnym onanizmem. Tego najzwyczajniejszego "pierrdolenia" czasem bywało (lub bywa) za wiele. To co nieraz zajmowało kilka stron danego tematu można było skondensować w jednym poście lub w jednej szybkiej rozmowie na SB. Ja wiem panowie że jest potrzeba porozmawiania, popisania w dobrym stylu ale czasem zbiera na wymioty a w najlepszym wypadku na odruchy zażenowania. I tak AS piszesz jak to jest źle na tym Discordzie ale zastosuje tutaj pewną analogię. Niektórzy na forum jesteście jak sektor VIP, szampan, kanapeczki i koreczki, jak ktoś się awanturuje to chciałby żeby przyszła ochrona bo jak to tak nieelegancko. My na Discord jesteśmy jak w młynie. Sypią się ku rwy, palą się race, jest głośno. Dla każdego coś miłego ale jak jesteś Wiślakiem i chcesz pogadać normalnie to na discordzie da się a jak ktoś ma zbyt cieńką skórę to faktycznie niech idzie tam gdzię moderatorzy potrzymają go za rączkę.. PS ![]() ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#118
|
Osobiscie nie rozumiem jak mozna byc brawoszefem po 4 latach w 1 lidze gdzie sezon w sezon byly popelniane te same bledy w budowie skladu i zonglowanie trenerami. Ewidentnie wina za to jest w gabinetach. Z drugiej strony nie mam tez tak jak niektorzy, ze wszystko co robi klub a dokladnie JK jest zle. Co by sie nie dzialo to zaskroniec winny. Jakis poziom obiektywizmu staram sie zachowac. To w kwestii wyjasnienia do ktorego "obozu" naleze. Wg. mnie do zadnego ale przypisywany bylem juz do obu w zaleznosci od tego jak akurat cos ocenialem. Zycie, ludzie lubia szufladkowac. Ale nie zgodze sie z toba w tej ocenie, ze forum to jest jaki sektor VIP i wszyscy tu sa jak francuskie pudelki. Jest tu raczej duzo osob, ktore prezwntuja rozne punkty widzenia. Po nickach widze, ze jest sporo ludzi z ktorymi jezdzilem na wyjazdy i niektorych pamietam z trybun. Raczej nie typ ludzi od kanapeczek i szampana na VIPie. Moderatorow tutaj nie ma z tego co wiem wiec nie ma kto trzymac za raczki. Mam zablokowana czesc uzytkownikow ale nie dlatego, ze ich nie lubie czy przeszkadzaja mi ich opinie tylko nagminnie wchodza w pyskowki 1 na 1, ktore ciagna sie przez dwie, trzy strony i forum jest nieczytelne. Ale moderatorow nie ma. Co do imby o Discorda. Wiecej tam czytalem niz pisalem ale jakies swoje obserwacje mam. Kiedy dyskusja tutaj zeszla na to czy Discord moglby zastapic forum to poprostu wyjasnilem co by sie ewentualnie musialo zmienic zeby tak sie stalo czyli wiecej walki z opiniami a mniej z ludzmi. Tyle, taka moja opinia a to, ze sie ktos zagotowal i przywalil bana to juz konsekwencja posiadania swojego zdania. Ja sie nie obrazam ani za to ani za niezasluzone inwektywy od Wattsa. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#119
|
||||
także za to sorry. To że się nie obrażasz to bardzo fajnie i wbij do nas czasem pogadać. Tylko uważaj na latające noże ![]() ![]() |
|||||
|
|
Senior Member
Od: 09.2018
Offline |
#120
|
|
SB działa, ale najpierw piszesz, a potem klikasz na Shoutbox (jak do edycji). Aha, jeszcze trzeba czasem odświeżyć. Wspaniale
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|