The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Dynamiczny Królik
Junior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 25.02.2026, 15:42
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Może się gdzieś przeniesiemy?
Jeżeli nie możemy dotrzeć do właściciela forum to najlepszym wyjściem będzie postawienie swojego forum na podobnej zasadzie, jak tutaj.
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem w stanie to również ogarnąć od strony IT.
Byłoby super gdybyś to pepe ogarnął. Może ktoś, kto też się na tym zna, mógłby Ci w tym pomóc?

Jeżeli chodzi o wszystkie koszty to bez problemu będziemy się składać. To nie są wielkie kwoty, a jak się złożymy wyjdą jakieś grosze.

Chodzi o to, żeby forum mogło spokojnie funkcjonować, bo za chwilę znowu może powtórzyć się sytuacja, że ktoś przyjdzie i "zgasi światło". Tylko tym razem już na dobre.

A może w ten sposób stworzymy jakieś fajne miejsce, które zacznie pisać swoją historię, tak jak kiedyś zrobiło to TWSD?
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 26.02.2026, 08:48
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Powstał server Discord jako opcja zapasowa na wypadek jakby forum padło. Trochę tam forumowiczów siedzi ale to bardziej substytut SB bo jako forum (choć jest opcja pisania w tematach) średnio się nadaje. Tutaj link: https://discord.gg/ASsFuvDUH
Jestem tam dopisany ale na Discordzie wlasciwie cala dyskusja 24/7 sprowadza sie do jebania Krolewskiego plus jakies inne sprawy klubowe lub mecze, ktore koniec koncow i tak koncza sie jebaniem Krolewskiego.

Mnie tam JK ani grzeje ani ziebi ale jak wejdziesz na Discorda raz na tydzien czy raz na miesiac to nic wlasciwie nie tracisz chyba, ze inresuje cie co dzisiaj wedlug Discorda Krolewski zrobil zle.
Ostatnio edytowane przez As : 26.02.2026 o godz. 08:51.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 26.02.2026, 09:11
As napisał(a):Wyświetl post
Jestem tam dopisany ale na Discordzie wlasciwie cala dyskusja 24/7 sprowadza sie do jebania Krolewskiego plus jakies inne sprawy klubowe lub mecze, ktore koniec koncow i tak koncza sie jebaniem Krolewskiego.

Mnie tam JK ani grzeje ani ziebi ale jak wejdziesz na Discorda raz na tydzien czy raz na miesiac to nic wlasciwie nie tracisz chyba, ze inresuje cie co dzisiaj wedlug Discorda Krolewski zrobil zle.
Zapomniałeś jeszcze wspomnieć że Fred to ogór a Jop to parodysta..

Na discordzie panuje wolność słowa, nikt nikomu nie broni wychwalać tam prezesa pod niebiosa ale jak widać jest tam przewaga sceptyków co do jego osoby choć i osób umiarkowanych tam nie brakuje. Jeśli ktoś chce podyskutować na temat działań prezes i chce go brać w obronę to zapraszamy, każdy (nawet ultra-brawoszef) jest tam mile widziany.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 26.02.2026, 10:59
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś jeszcze wspomnieć że Fred to ogór a Jop to parodysta..

Na discordzie panuje wolność słowa, nikt nikomu nie broni wychwalać tam prezesa pod niebiosa ale jak widać jest tam przewaga sceptyków co do jego osoby choć i osób umiarkowanych tam nie brakuje. Jeśli ktoś chce podyskutować na temat działań prezes i chce go brać w obronę to zapraszamy, każdy (nawet ultra-brawoszef) jest tam mile widziany.
Przeciez nie napisalem nic kontrowersyjnego. Tak poprostu jest na Discordzie, ze linia jest ustalona a jak ktos sie wylamuje to jest gremialnie wysmiewany.

Z reszta zobacz, jeden polecial uczynnie doniesc o moim poscie i jakie byly reakcje. Czy ktos podjal dyskusje z innym punktem widzenia czy bylo wysmiewanie i sarkazm ad-personam?

Wez tu teraz badz jakims uzytkownikiem, ktory dolacza do Discorda i napisze cos pozytywnego o JK, bedzie mial raczej przejebane od personalnych wycieczek i wysmiewania. Wystarczy zobaczyc sekcje "cytaty" jakie tam sa komentarze. Tak wiec pisanie, ze jest "kazdy mile widziany" nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia na discordzie.

Chodzi mi o to, ze wislacki Discord nie jest zly bo da sie z ludzmi pogadac ale z powyzszych powodow nie nadaje sie jako alternatywa dla forum.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 26.02.2026, 11:53
As napisał(a):Wyświetl post
Czy ktos podjal dyskusje z innym punktem widzenia czy bylo wysmiewanie i sarkazm ad-personam?
Ja pisałem poważnie. Poza tym jestem neutralny i spływa po mnie jak ktoś pisze, że jestem brawoszefem.

Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 26.02.2026, 12:14
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Ja pisałem poważnie. Poza tym jestem neutralny i spływa po mnie jak ktoś pisze, że jestem brawoszefem.
Po mnie tez splywa, to tylko internet a poza tym za stary jestem zeby sie przejmowac.

Chodzilo mi o fakt, ze poprzez specyficzne traktowanie "innowiercow" wytworzyla sie - powiedzmy - zamknieta grupa bo nowi ludzie o odmiennych pogladach nie beda sie przeciez szarpac. Napisze taki uzytkownik dajmy na to ze JK cos dobrze robi to 20 osob bedzie go wysmiewac, nie jego opinie tylko konkretnie jego osbiscie. Dla mnie czy dla ciebie to kolo dupy lata ale wiele osob bierze do siebie takie dyskusje i im to podnosi cisnienie wiec se odpuszczaja.

Musi byc jakas moderacja jesli liczba uzytkownikow ma wzrosnac.

Miksu napisal, ze jest wolnosc slowa i super, jestem 100% za tym tylko roznimy sie chyba w interpretacji. Dla mnie wolnosc slowa to fakt, ze moge wyrazic swoje poglady na jakas sytuacje i za wyrazenie tych pogladow nie spotkaja mnie konsekwencje prawne czy jakies inne. Personalne ataki czy tam ponizanie innych uzytkownikow to nie jest dla mnie wolnosc slowa a wrecz przeciwnie bo osoba zglanowana bedzie sie wstydzic wypowiedziec. Czyli wolnosc jest de facto ograniczana.

No ale nie moj serwer, nie ja tam ustalam zasady. Taka jest tylko moja opinia dlaczego z Discorda nie bedzie platformy dla wszystkich Wislakow.
Ostatnio edytowane przez As : 26.02.2026 o godz. 12:31.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 26.02.2026, 12:38
As napisał(a):Wyświetl post
Po mnie tez splywa, to tylko internet a poza tym za stary jestem zeby sie przejmowac.
właśnie widzę

dlatego cieszę się że forum odżyło, ludzie starszej daty przyzwyczajeni do konformizmu, braku konfrontacji, wypowiadania się z pozycji autorytetu i liczenia sobie nawzajem przecinków nie będą wchodzić sobie w paradę z całą resztą

życzę owocnych dyskusji z Markusami i wolfymi, no i oczywiście wołania moderatora za każdym razem jak coś będzie obrażało uczucia fajnopolackie
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 26.02.2026, 12:54
Watts napisał(a):Wyświetl post
właśnie widzę

dlatego cieszę się że forum odżyło, ludzie starszej daty przyzwyczajeni do konformizmu, braku konfrontacji, wypowiadania się z pozycji autorytetu i liczenia sobie nawzajem przecinków nie będą wchodzić sobie w paradę z całą resztą

życzę owocnych dyskusji z Markusami i wolfymi, no i oczywiście wołania moderatora za każdym razem jak coś będzie obrażało uczucia fajnopolackie
Nie wiem co to sa odczucia fajnopolackie ale nie wnikam bo nie chce karmic urojen i paranoi na moj temat.

Dziekuje za wyrzucenie mnie z serwera bo de facto potwierdzilo to co napisalem.
Nikogo nie obrazilem, nikogo nie zaatakowalem ale widac, ze wyrazenie sugestii jak zrobic Disco lepszym o wiekszym zasiegu to obraza majestatu.

Wolnosc slowa LoL.
Odpowiedz cytując
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 26.02.2026, 13:04
As napisał(a):Wyświetl post

Dziekuje za wyrzucenie mnie z serwera bo de facto potwierdzilo to co napisalem.
.
Brawoszefy urzędują i tu i tam. Nie musisz się czuć wyalienowany
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 26.02.2026, 13:10
As napisał(a):Wyświetl post
Dziekuje za wyrzucenie mnie z serwera bo de facto potwierdzilo to co napisalem.
Nikogo nie obrazilem, nikogo nie zaatakowalem ale widac, ze wyrazenie sugestii jak zrobic Disco lepszym o wiekszym zasiegu to obraza majestatu.
nie pamiętam żebyś próbował się z kimkolwiek konfrontować na serwerze, nawet z tym co miał czelność uprzejmie donieść i zagrozić twojemu ego forumowego mędrca
zamiast tego przyszedłeś tu spłakać się na trzy wpisy i kilkanaście linijek tekstu, że co to ciebie właściwie obchodzi - rozumiesz ironię tej sytuacji, czy potrzebujesz lecytyny?
przypadkiem udało ci się napisać coś prawdziwego: jesteś na to za stary
tak będzie lepiej dla nas wszystkich, nie czuj do mnie urazy, każdy miał kiedyś jakiś szok poznawczy

muszę już lecieć hejtować Jarosława, pa
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 26.02.2026, 13:15
adfurle napisał(a):Wyświetl post
Brawoszefy urzędują i tu i tam. Nie musisz się czuć wyalienowany
Ale ja nie jestem zadnym brawoszefem ani chujoszefem(? jak sie nazywa przeciwienstwo brawoszefa?).

Przecierz ja tylko napisalem, ze zeby Discord mogl zastapic forum to musi byc na serwerze mniej personalnego jebania uzytkownikow za poglady.

To jakies kontrowersyjne jest? Chyba nie, ale wystarzylo zeby mnie za to wy.......ic z serwera.

.... tam, przezyje.
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 26.02.2026, 13:22
Watts napisał(a):Wyświetl post
nie pamiętam żebyś próbował się z kimkolwiek konfrontować na serwerze, nawet z tym co miał czelność uprzejmie donieść i zagrozić twojemu ego forumowego mędrca
zamiast tego przyszedłeś tu spłakać się na trzy wpisy i kilkanaście linijek tekstu, że co to ciebie właściwie obchodzi - rozumiesz ironię tej sytuacji, czy potrzebujesz lecytyny?
przypadkiem udało ci się napisać coś prawdziwego: jesteś na to za stary
tak będzie lepiej dla nas wszystkich, nie czuj do mnie urazy, każdy miał kiedyś jakiś szok poznawczy

muszę już lecieć hejtować Jarosława, pa
Przeciez ja nie napisalem, ze ja sie z kimkolwiek konfrontowalem i ze w ogole chodzi o mnie wiec nie wiem totalnie o czym ty mowisz.

Nie widze powodu czucia do ciebie urazy. Twoje wycieczki osobiste w moja strone to jest wyraz twojej slabosci ale nie powod zeby czuc uraze, bardziej wspolczucie jesli juz.

Mozna miec 4 dychy na karku i byc na cos za starym, wiec spokojnie z tym bo masz na serwerze sporo chlopakow starszych ode mnie.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 26.02.2026, 13:24
No raczej prawa jest taka, że to forum to fajne miejsce dla korpoludków 30-60 letnich, którzy lubią się po jajkach polizać i szczycić tym co w życiu osiągnęli ale z drugiej strony mówić jakie życie, dorosłosć i praca są ciężkie.
I w tę retorykę wpisuje się Zaskroniec, który tych korpoludków i zaściankowców zauroczył swoją bajerą. Oni się czują tacy jak on, mają też podnietę, że dzięki Jarkowi są blisko wielkiego świata i tak wielkiego projektu jak Wisła Kraków. Słowa pełne frazesów, zarówno ze strony Zaskrońca jak i tych korpoludków z forum. Krytyka zła, kłócić się nie można, dosadnie nic nie można napisać. Jeśli ktoś broni Zaskrońca po tym co on w Wiśle naobiecywał, a co zrobił przez te kilka lat to świadczy o nim, dopełnieniem ironii jest to, że te korpoludki się oburzają, że ktoś tu ....ami rzuca i obraża innych, a ich ziomek Królewski z raz na miesiąc po pijaku namiętnie napierdala na cały świat na x.
Także jeśłi komuś nie pasuje np mój język i tu ignory daje, nie pasuje mu hejt, to zgodnie ze sowim sumieniem powinien Zaskrońca ignorować lub regularnie krytykować. No ale, o to własnie chodzi, że Zaskroniec świetnie umie zagospodarować emocje takich ludzi i właściwie im jest obojętne to, że on kłamie, wyzywa itd
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 26.02.2026, 13:26
As napisał(a):Wyświetl post
Ale ja nie jestem zadnym brawoszefem ani chujoszefem(? jak sie nazywa przeciwienstwo brawoszefa?).
Nie twierdzę, że jesteś brawoszefem. Ustosunkowałem się tylko do tego co napisałeś o discordzie.
Zresztą brawoszefy mi nie przeszkadzą zanadto. Gorsze są inne osobniki / nie dotyczy to Ciebie oczywiście/
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 26.02.2026, 13:50
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
(...)
na pewno jest jakiś związek między stosunkiem do Jarosława a pokoleniem które było nagradzane za konformizm i bezkrytyczne łykanie różnych zmian i nowinek
może się zakręcić w głowie, jak Jarosławowi w internecie prawie wszyscy kadzą i za wszystko chwalą, bo uosabia ich aspiracje i ambicje, a potem wchodzisz gdzieś gdzie się go raczej krytykuje, no i w dodatku nie działają tradycyjne zaklęcia czyli moralizowanie i pokazywanie palcem
to jest w gruncie rzeczy bardzo przykre, jak napisałem, As z nikim się tam nie wdawał w jakieś dyskusje, nigdy nie podjął nawet próby konfrontacji, a jednak przyszedł tutaj się wypłakać i pisać o donosicielach, dlatego najbardziej ci ludzie nie oszukują innych, a samych siebie

dlatego popieram rozdział Discorda od forum
jak ktoś słusznie wspomniał, disco przypomina bardziej SB które płynęło wartko - jak kto uważa, jak rzeka albo jak ściek
ale wolę autentyczność od werbalnej masturbacji, jeśli na końcu tej drugiej nie ma nic ciekawego
Ostatnio edytowane przez Watts : 26.02.2026 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 26.02.2026, 13:52
Serio wyrzuciliście chłopa z pokoju na discordzie czy jak to się tam nazywa i piszecie o wolności słowa?
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 26.02.2026, 13:58
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Serio wyrzuciliście chłopa z pokoju na discordzie czy jak to się tam nazywa i piszecie o wolności słowa?
Konkretnie po tym poscie . Zbieralo sie w zyciu bany za rozne rzeczy ale za takie cos to jeszcze nie.

https://forumwisly.pl/showpost.php?p...3&postcount=96
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 26.02.2026, 14:00
As napisał(a):Wyświetl post
Ale ja nie jestem zadnym brawoszefem ani chujoszefem(? jak sie nazywa przeciwienstwo brawoszefa?).

Przecierz ja tylko napisalem, ze zeby Discord mogl zastapic forum to musi byc na serwerze mniej personalnego jebania uzytkownikow za poglady.

To jakies kontrowersyjne jest? Chyba nie, ale wystarzylo zeby mnie za to wy.......ic z serwera.

.... tam, przezyje.
Dostałeś bana przez małe nieporozumienie. Już masz go ściągniętego I możesz wejść na server
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 26.02.2026, 14:04
Nieporozumienie takie,miał dostać Zbyszek a dostał Zbigniew.Opałaka byłby dumny.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 26.02.2026, 14:05
Diacord = Shoutbox

Nie moja bajka. Brak ciągłości dyskusji i randomowe naparzanki.

Niektorzy może pamiętają, ale SB powstalo jakos w 2011 roku w odpowiedzi na popularność tej formy dyskusji na wówczas konkurencyjnym forum, a zaraz po jego uruchomieniu ewidentnie spadła ilość postów na klasycznym forum.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 26.02.2026, 14:07
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Nieporozumienie takie,miał dostać Zbyszek a dostał Zbigniew.Opałaka byłby dumny.

Ważne że zęby całe
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 26.02.2026, 14:09
Nie przejmuj się Mixu.Nie każdy facet z widłami to Zeus....
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 26.02.2026, 14:14
Czy kur wa Neptun
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 26.02.2026, 14:20
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Nieporozumienie takie,miał dostać Zbyszek a dostał Zbigniew.Opałaka byłby dumny.
Problemy techniczne. Nikt na Discordzie ze stałych bywalców forumowych nie dostał i nie dostanie bana.

Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 26.02.2026, 15:16
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Dostałeś bana przez małe nieporozumienie. Już masz go ściągniętego I możesz wejść na server

Luzik. Nie ma problemu.
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 26.02.2026, 15:18
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Diacord = Shoutbox

Nie moja bajka. Brak ciągłości dyskusji i randomowe naparzanki.
.
No własnie.
My kcemy forumować .

A inni kcą dyskordować/szautboksować.

Te dwa zbiory mają też część wspólną.

Dla każdego coś miłego.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 26.02.2026, 16:38
As napisał(a):Wyświetl post
Ale ja nie jestem zadnym brawoszefem ani chujoszefem(? jak sie nazywa przeciwienstwo brawoszefa?).

Przecierz ja tylko napisalem, ze zeby Discord mogl zastapic forum to musi byc na serwerze mniej personalnego jebania uzytkownikow za poglady.

To jakies kontrowersyjne jest? Chyba nie, ale wystarzylo zeby mnie za to wy.......ic z serwera.

.... tam, przezyje.
Przeciwieństwo brawoszefa to *werble*: Sapacz aka Spoceniec.

Jeśli chodzi o forum to lubię je poczytać od bodajże 2003 roku a sam coś raz na ruski rok naskrobię od wtedy kiedy mam konto. Miejsce kultowe i naprawdę szkoda żeby znikło i trzeba robić wszystko żeby istniało. Natomiast to prawda że od kiedy powstał "shoutbox" to zmniejszyła się częstotliwość wpisów na forum, czego byłem wielkim przeciwnikiem, do czasu. Bo jak zacząłem się udzielać na shoutboxie to wsiąkłem na amen a legendarne akcje jakie tam były to już na zawsze zostaną w pamięci. Kto nie uwielbiał gdy nieuchwytny i nieobliczalny bywalec kobierzyńskich pokoi bez klamek koalik wchodził w interakcje? Albo motywy krakusa76 z psiną i jego koparką? Albo rozkminy aNouca na temat ramówki Polsatu lub katastrof lotniczych? A może polityczne szambo w wykonaniu AS82? Złote czasy gdy nieraz człowiek na głos się śmiał do monitora. Niestety komuś () przeszkadzała swobodna wymiana zdań i myśli..

shoutbox > forum

Forum niestety z czasem stało się miejscem gdzie intelektualna strawa zaczęła mieszać się z intelektualnym onanizmem. Tego najzwyczajniejszego "pierrdolenia" czasem bywało (lub bywa) za wiele. To co nieraz zajmowało kilka stron danego tematu można było skondensować w jednym poście lub w jednej szybkiej rozmowie na SB. Ja wiem panowie że jest potrzeba porozmawiania, popisania w dobrym stylu ale czasem zbiera na wymioty a w najlepszym wypadku na odruchy zażenowania.

I tak AS piszesz jak to jest źle na tym Discordzie ale zastosuje tutaj pewną analogię. Niektórzy na forum jesteście jak sektor VIP, szampan, kanapeczki i koreczki, jak ktoś się awanturuje to chciałby żeby przyszła ochrona bo jak to tak nieelegancko. My na Discord jesteśmy jak w młynie. Sypią się ku rwy, palą się race, jest głośno. Dla każdego coś miłego ale jak jesteś Wiślakiem i chcesz pogadać normalnie to na discordzie da się a jak ktoś ma zbyt cieńką skórę to faktycznie niech idzie tam gdzię moderatorzy potrzymają go za rączkę..

PS

<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 26.02.2026, 17:07
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Przeciwieństwo brawoszefa to *werble*: Sapacz aka Spoceniec.

Jeśli chodzi o forum to lubię je poczytać od bodajże 2003 roku a sam coś raz na ruski rok naskrobię od wtedy kiedy mam konto. Miejsce kultowe i naprawdę szkoda żeby znikło i trzeba robić wszystko żeby istniało. Natomiast to prawda że od kiedy powstał "shoutbox" to zmniejszyła się częstotliwość wpisów na forum, czego byłem wielkim przeciwnikiem, do czasu. Bo jak zacząłem się udzielać na shoutboxie to wsiąkłem na amen a legendarne akcje jakie tam były to już na zawsze zostaną w pamięci. Kto nie uwielbiał gdy nieuchwytny i nieobliczalny bywalec kobierzyńskich pokoi bez klamek koalik wchodził w interakcje? Albo motywy krakusa76 z psiną i jego koparką? Albo rozkminy aNouca na temat ramówki Polsatu lub katastrof lotniczych? A może polityczne szambo w wykonaniu AS82? Złote czasy gdy nieraz człowiek na głos się śmiał do monitora. Niestety komuś () przeszkadzała swobodna wymiana zdań i myśli..

shoutbox > forum

Forum niestety z czasem stało się miejscem gdzie intelektualna strawa zaczęła mieszać się z intelektualnym onanizmem. Tego najzwyczajniejszego "pierrdolenia" czasem bywało (lub bywa) za wiele. To co nieraz zajmowało kilka stron danego tematu można było skondensować w jednym poście lub w jednej szybkiej rozmowie na SB. Ja wiem panowie że jest potrzeba porozmawiania, popisania w dobrym stylu ale czasem zbiera na wymioty a w najlepszym wypadku na odruchy zażenowania.

I tak AS piszesz jak to jest źle na tym Discordzie ale zastosuje tutaj pewną analogię. Niektórzy na forum jesteście jak sektor VIP, szampan, kanapeczki i koreczki, jak ktoś się awanturuje to chciałby żeby przyszła ochrona bo jak to tak nieelegancko. My na Discord jesteśmy jak w młynie. Sypią się ku rwy, palą się race, jest głośno. Dla każdego coś miłego ale jak jesteś Wiślakiem i chcesz pogadać normalnie to na discordzie da się a jak ktoś ma zbyt cieńką skórę to faktycznie niech idzie tam gdzię moderatorzy potrzymają go za rączkę..

PS

Sapacz dobre, podoba mi sie. Myslalem ze to pojdzie po linii Brawo Szefie! = brawoszef oraz Chujowo Szefie! = Chujoszef.


Osobiscie nie rozumiem jak mozna byc brawoszefem po 4 latach w 1 lidze gdzie sezon w sezon byly popelniane te same bledy w budowie skladu i zonglowanie trenerami. Ewidentnie wina za to jest w gabinetach.
Z drugiej strony nie mam tez tak jak niektorzy, ze wszystko co robi klub a dokladnie JK jest zle. Co by sie nie dzialo to zaskroniec winny. Jakis poziom obiektywizmu staram sie zachowac.

To w kwestii wyjasnienia do ktorego "obozu" naleze. Wg. mnie do zadnego ale przypisywany bylem juz do obu w zaleznosci od tego jak akurat cos ocenialem. Zycie, ludzie lubia szufladkowac.


Ale nie zgodze sie z toba w tej ocenie, ze forum to jest jaki sektor VIP i wszyscy tu sa jak francuskie pudelki. Jest tu raczej duzo osob, ktore prezwntuja rozne punkty widzenia. Po nickach widze, ze jest sporo ludzi z ktorymi jezdzilem na wyjazdy i niektorych pamietam z trybun. Raczej nie typ ludzi od kanapeczek i szampana na VIPie.

Moderatorow tutaj nie ma z tego co wiem wiec nie ma kto trzymac za raczki. Mam zablokowana czesc uzytkownikow ale nie dlatego, ze ich nie lubie czy przeszkadzaja mi ich opinie tylko nagminnie wchodza w pyskowki 1 na 1, ktore ciagna sie przez dwie, trzy strony i forum jest nieczytelne. Ale moderatorow nie ma.

Co do imby o Discorda. Wiecej tam czytalem niz pisalem ale jakies swoje obserwacje mam. Kiedy dyskusja tutaj zeszla na to czy Discord moglby zastapic forum to poprostu wyjasnilem co by sie ewentualnie musialo zmienic zeby tak sie stalo czyli wiecej walki z opiniami a mniej z ludzmi.

Tyle, taka moja opinia a to, ze sie ktos zagotowal i przywalil bana to juz konsekwencja posiadania swojego zdania. Ja sie nie obrazam ani za to ani za niezasluzone inwektywy od Wattsa.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 26.02.2026, 20:38
As napisał(a):Wyświetl post
To w kwestii wyjasnienia do ktorego "obozu" naleze. Wg. mnie do zadnego ale przypisywany bylem juz do obu w zaleznosci od tego jak akurat cos ocenialem. Zycie, ludzie lubia szufladkowac.
Na Discordzie nie wszyscy są sapaczami.

As napisał(a):Wyświetl post
Ale nie zgodze sie z toba w tej ocenie, ze forum to jest jaki sektor VIP i wszyscy tu sa jak francuskie pudelki. Jest tu raczej duzo osob, ktore prezwntuja rozne punkty widzenia. Po nickach widze, ze jest sporo ludzi z ktorymi jezdzilem na wyjazdy i niektorych pamietam z trybun. Raczej nie typ ludzi od kanapeczek i szampana na VIPie.
Napisałem cytuję: "niektórzy na tym forum"

As napisał(a):Wyświetl post
Moderatorow tutaj nie ma z tego co wiem wiec nie ma kto trzymac za raczki. Mam zablokowana czesc uzytkownikow ale nie dlatego, ze ich nie lubie czy przeszkadzaja mi ich opinie tylko nagminnie wchodza w pyskowki 1 na 1, ktore ciagna sie przez dwie, trzy strony i forum jest nieczytelne. Ale moderatorow nie ma.
Jest moderacja, a przynajmniej jeden moderator który nam zniszczył SB.

As napisał(a):Wyświetl post
Co do imby o Discorda. Wiecej tam czytalem niz pisalem ale jakies swoje obserwacje mam. Kiedy dyskusja tutaj zeszla na to czy Discord moglby zastapic forum to poprostu wyjasnilem co by sie ewentualnie musialo zmienic zeby tak sie stalo czyli wiecej walki z opiniami a mniej z ludzmi.
Najlepiej jakby nie było podatków a wszystkie dziewczyny miały duży biust.

As napisał(a):Wyświetl post
Tyle, taka moja opinia a to, ze sie ktos zagotowal i przywalil bana to juz konsekwencja posiadania swojego zdania. Ja sie nie obrazam ani za to ani za niezasluzone inwektywy od Wattsa.
Ten ban to była pomyłka/błąd techniczny także za to sorry. To że się nie obrażasz to bardzo fajnie i wbij do nas czasem pogadać. Tylko uważaj na latające noże
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 26.02.2026, 22:22
SB działa, ale najpierw piszesz, a potem klikasz na Shoutbox (jak do edycji). Aha, jeszcze trzeba czasem odświeżyć. Wspaniale
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:16.