
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#151
|
|
Drozd niby siedzisz tyle na forum a podaj przykład trenera z sukcesami w Wiśle który stosowal kiedykolwiek wieksza rotacje przy grze wyłącznie w lidze punktujac przynajmniej 1.7 pkt/mecz.
Tu mamy ewidentnie przypierdalanie sie dla samego faktu że osoba X jest trenerem. Jop odkąd jest trenerem w Wisle nie mial wiecej niz dwóch meczow z rzedu bez wygranej w lidze. Jeśli to sie nazywają kryzysy to ja sobie życzę takie do końca jego pobytu w Wiśle. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#152
|
Nie zapominaj także o podstawach jakimi są podania diagonalne i asymetryczne ustawienie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#153
|
|
Mówiłem Wam już kilka lat temu, że to forum przejmują zjeby i żeby na nich pluc zamiast z nimi dyskusje logiczne prowadzić.
Banda kurew zakompleksionych, co mają swoją wizję świata antypolska albo jakieś swoje inne ukladziki jak wolfy zakochany w rodzinie Brzęczkow i tylko na tej podstawie klepią tutaj te swoje pierdy. Propaganda jak w TVN, całą dobę. Udowadnianie kłamstw, nawet już swoje manipulacje tu zaczęli rozpisywać jak drozd powyżej i mówić że na dowodach pokazali prawdę xd ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#154
|
Kogo stać ten rotuje. Trener M. Jop nie odbiega tak dużo od średniej biorąc pod uwagę ilość rozegranych spotkań. Choć 14 zawodników przy 19 meczach to gdzieś w granicach "jeszcze ujdzie". ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#155
|
|
Wniosek jest jeszcze jeden. Ilu by graczy w kadrze nie było to zawsze jest najlepsza 11, powiedzmy, że w każdej drużynie jest 2-5 graczy tak samo czy prawie tak samo jakościowych jak ci najlepsi. I siła rzeczy, klub chcąc ciągle wygrywać musi grać ta 11-16 bo ona jest uznawana za optymalny skład. Jeśli trener uzna że Lelieveld jest sporo mocniejszy od Krzyżanowskiego to będzie grał ten pierwszy i nikt się nie będzie oglądał za tym żeby wiele minut łapał Kuba. Wyjdzie w PP, wyjdzie na jakieś zmiany, wtedy gdy rywal do gry w składzie będzie na prawdę mocno zmęczony, kontuzjowany itd i tyle. Nikt nie będzie jakiejś zjebanej rotacji prowadził bo zjebany droździk na forum tak napisał. I to widać również po tych największych klubach, czy kadra ma 20 czy 35 nazwisk to gra powiedzmy 12-16 najlepszych bo to oni w opinii trenera osiągną najlepszy wynik. Żaden trener nie powie, że gościu jesteś słaby według mnie ale będziesz wchodził bo ten z pierwszej jedenastki jest pipeczka i nie da rady zagrać meczu co 3-7 dni.
Także skończ się kompromitować drozd. A już to co się tu działo w kwestii Bozicia czy innego Baniowskiego, to co ten zięb tu próbował wymyślać, że jakiś trzeci sort graczy powinien grać, to już śmiech na sali xd ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#156
|
|
PSG - 18 zawodników w 16 spotkaniach
Barcelona - 18 zawodników (w tym dwóch bramkarzy) 15/17 meczów ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#157
|
|
Te małe ch..ki zarzuca jakąś chorą tezą bez weryfikacji dostępnych danych bo coś im się wydaje a jak im wrzucisz liczby przeczące tym tezom to powiedzą,że mają w dupie te liczby. Bo tak...
A potem jeszcze wytkną wam brak merytoryki. Ps.Jak to wyglądało za Rude? Z szerszej kadry na 1/3 możliwego czasu gry (450 minut) załapało się .....15 graczy. Cziczkan ma równe 450 minut ale Drozd bramkarzy odrzuca więc zostaje 14 z Ratonem. No ku.rwa jakby to powiedzieć,nie widzę różnicy. Wygląda więc na to,że główną przyczyną kiepskiego wyniku w lidze i braku awansu była słaba rotacja i brak elastycznego wykorzystania potencjału. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#158
|
|
To co wrzucil grogeriogreg tylko potwierdza to co wielu widzi i bez analizy.
Choc i te wrzucano tu wielokrotnie. Rotacja jest taka jak byc powinna. Byłaby wieksza przy lepszej jakości zmienników lub/i braku kontuzji (Bozic, Baniowski). |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#159
|
|
Cytat:
Zjeby tak piperza a później idac ich logika tym bardziej się oni, Rude i Zaskroniec ośmieszają ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#160
|
|
To jest w ogóle ciekawy ciąg logiczny. Hiszpanie byli super, ale Rude miał gorszą kadrę niż teraz. Wygrał PP dzięki Hiszpanom, ale ligę zakończył na 10 miejscu, bo miał słabszą kadrę niż teraz. Teraz w kadrze mamy 2, naciągając 3 Hiszpanów i kadra jest lepsza.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#161
|
|
Z perspektywy czasu i przyjętej linii wychodzi na to,że kadra nie była słabsza tylko nie było rotacji i elastycznego wykorzystania potencjału.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2014
Offline |
#162
|
A każda sprzeczność sformułowana i tolerowana. Dlatego jak pozostawimy ( tu na forum) coś bez reakcji to stanie się to faktem społecznym, i ktoś ( z zewnątrz) szukający wiedzy ale "nie czujący bluesa", na tej podstawie może ukształtować sobie pogląd. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#163
|
|
Cytat:
Rozmawiać można z każdym co ma różne poglądy, można się nawet kłócić, trudno, nie każdego trzeba kochać ale te chore brednie, które oni powielają nadają się jedynie do kasowania. Bo to nie jest rozmowa i wymiana myśli, tylko propaganda, manipulacja, kłamstwa i prowokacje. Przykład wyżej, drozd ma dokładnie wykazane, że Jop rotuje składem tak jak w czołówce klubów innych lig ale i tak źle. Teraz będzie płakał że Krzyżanowski grał na początku więc to nie jest rotacja. Czyli jego zdaniem Jop zajechał zmiennika Krzyżanowskiego, bo tamten zagrał uwaga, nie 19 kolejek plus PP, tylko jakieś 8 czy 11 meczów o się zajechał. Jop zajechał chłopa bo grał 11 razy pod rząd, czasami może nawet więcej niż raz na tydzień - i takie są właśnie wnioski z gadania z tymi zjebami. Zaczynasz czytać, myśleć, patrzeć i się okazuje że to w ogóle się nie trzyma kupy. No ale i tak zaraz któryś zjeb powie że to hejt i się nic nie rozumie z ich wielkich wizji. To jest trochę to samo co robi ich szef. Przerost formy nad treścią, aby popaplac jak najwięcej i ten kto więcej gada to ma rację. Jakieś dorabiają do wszystkie teorie i komplikacje. A tak na prawdę jakby taki zjeb chciał coś udowodnić zamiast tylko .......ić to by wziął to rozpisał na minuty jak jest w innych klubach i to by miało ręce i nogi. Mógłby bronić czymś swojej tezy. Ale wie że nie ma racji, a jeszcze jakby zaczął statystyki przeglądać to by mu leki przestały działać z szoku i dopiero byłby problem. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2014
Offline |
#164
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#165
|
W tym czasie w rezerwach gral Kuziemka, Kutwa i Baniowski. To warto było ich tam ogrywać czy nie? |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#166
|
|
Możecie sobie dalej mydlić oczka, pitolić coś o Rude i tym podobne bzdury, ale rzeczywistość wygląda tak, że pierwszy raz od bardzo dawna trener miał do dyspozycji 18 porównywalnych poziomem zawodników.
Tak nimi zarządzał, że końcówkę, 5 meczów(6 miejsce w lidze), graliśmy jak cień drużyny z pierwszych 5 meczów. Moim zdaniem dlatego, że mimo pewnych wyników w wielu meczach robił zmiany za późno i było ich za mało. Przez co kilku podstawowych graczy w tym Rodado i Erthaler byli zajechani. A wchodzący na ogony zmiennicy nie byli zgrani i bez rytmu meczowego. W dłuższej perspektywie konsekwencje takiego zachowania trenera mogą być jeszcze gorsze, ale skoro większość jak widzę nie rozumie tych oczywistości o których pisałem wcześniej to szkoda zaczynać. ![]() Kiedy odbywał się cyrk z Hyballą począwszy od jajeczka i pisałem, że słono za to zapłacimy to te same mędrki co teraz nie widzą problemu, śmieszkowały. Teraz klub sprowadza chłopa, bije się o niego, a trener wpuszcza go w lidze na 120 minut przez całą rundę. Bo niby na treningach coś widzi. Daje mu szanse w Bytomiu odrzańskim i na Suchych stawach . Ale wszystko jest super. Kutwa młodzieżowiec reprezentant gra pierwsze mecze od dechy do dechy, aż nagle przestaje i znika na pół rundy. Trenerski majstersztyk. Ale 10 punktów przewagi jest i jest super.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.12.2025 o godz. 20:09.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#167
|
|
Cytat:
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#168
|
![]() Starasz się, ale znowu kleks w majtach to cały efekt ![]()
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.12.2025 o godz. 20:21.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#169
|
|
Chłop nie podpiera żadnymi liczbami swojego pier.dolenia i jeszcze bredzi coś o mydleniu oczu.
No nie jest kolorowo.... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#170
|
Gwarantuje ze w przekroju calego sezonu w kazdej lidze znajdziesz moment w którym liderujacy zespol zajmuje w przekroju 5 spotkań skandaliczne 6(!!!!!!!) miejsce w lidze w tabeli formy. Rude dla tej odmiany nie mial 5 takich spotkan z rzedu w ktorych był wyżej niz 6 ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#171
|
|
Rude to był dobry trener, tylko wyników nie miał.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#172
|
|
Zawodnicy z pola. 5 naszych zagrało około 900 minut. 6 naszych zagrało miedzy 1200 a 1400 minut. 2 naszych zagrało ponad 1600 minut. Zagraliśmy 19 kolejek 13 zawodnikami z pola. Sukiennicki. 191 Bozić 247 Nikaj 114 Omić 134 Baniowski 83 Kawała 77 Staszak 39 Łasicki 270 Jaroch 145 Wszystkich minut było do rozegrania 17 100. Wyżej wymienieni na boisku spędzili w sumie 1300 minut. Co stanowi zawrotne 7,6 %. Łatwo policzyć że, 13 zawodników z pola zagrało 92,4 % wszystkich możliwych do rozegrania minut. Zatem rotacja składem była moim zdaniem marginalna, żenująca, kompromitująca dla trenera. Zwłaszcza biorąc pod uwagę porównywalną jakość zmienników. W efekcie drużyna grała z każdym meczem słabiej w wyniku zmęczenia większości piłkarzy.
Tu jest pytanie dlaczego Jop nie korzysta z tego co ma? Odpowiadam. Bo nie potrafi, robi zmiany tylko za karę, ale nie za szybko. Dlaczego nie chce się nauczyć innego podejścia? Nie wiem. Tym sposobem efekt jest taki jak pokazałem wyżej.No ale wiem wiem 10 punktów przewagi i jest super. ![]()
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.12.2025 o godz. 21:57.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
||
|
|
Senior Member
Od: 07.2020
Offline |
#173
|
|
Ten kto cię uczył liczyć, właśnie się pod ziemię zapadł
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#174
|
To jest ta Twoja szeroka, niewykorzystywana kadra? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#175
|
|
I minut w PP nie ma co doliczać bo akurat psują narracje
![]() Wyobrażam sobie ta rozmowe JK z Jopem wg Drozda: - Mariusz, wiesz jaki mamy cel na ten sezon? - awans no nie? - to też, ale ten najwazniejszy cel? - Jaki Jarku? Zapieprzanie? - nie, to też juz nie, rozmawialem z poważnym człowiekiem czlowiekiem z North-east KR, otóż naszym celem jest rotowanie zawodników, minimum 24 zawodników ktorych będziesz rotować, rotować i rotować! I to tylko w lidze! - ale Jarku, jak to, myślałem że mamy sie wydobyc z tej ligi w jakikolwiek sposob bo od tego zalezy istnienie klubu? A tu mam postawić rotacje ponad wyniki? - tak, tak musi być, ta strategia prawdopodobnie da nam minimum 20 punktów przewagi po rundzie, zaufaj mi. - a co jak nie bedzie nawet najmniejszej przewagi? - ale będzie rotacja zawodników, a o to chodzi! Zgranie i rytm meczowy 1 składu naprawdę nie jest najważniejszy! Mamy perspektywę 2030 ktora daje nam sznase na awans przy tym poziomie rotacji spokojnie w sezonie 29/30 - ale Jarku, ja nie mam tylu zawodników na dobrym poziomie? -Mariusz, denerwujesz mnie, nie ważne czy ktos jest drewnem czy ma kontuzje, ma wchodzić i rotować 1 skład! - no dobra dobra, ale jak aie wyniki nie beda zgadzac to mnie nie zwolnisz? - oczywiście że nie, tylko teraz przede wszystkim rotacja! Zaufaj mi.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.12.2025 o godz. 09:17.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2014
Offline |
#176
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#177
|
|
Pominięty Mariusz Kutwa się z tego śmieje.
Ale najlepsze i tak jest wrzucenie do tego samego wora Bozicia, Nikaja i Omicia z Kawałą, Baniowskim i Staszakiem. Front antypolski nie będzie mógł się włączyć do dyskusji i stanąć w obronie tez Drozda o wyrównanej 20-osobowej kadrze zawodników z pola. Dorzucając Kutwę do grona rotacyjnych uzyskamy 11,6%, a w przypadku FC Porto, dziewięciu rezerwowych (przy 13 zawodników pierwszego wyboru) wykręciło zawrotny wynik 13% rozegranych minut w lidze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2014
Offline |
#178
|
No ale teraz bez humoru, na całkowitej powadze. Prezentujesz postawę kompletnego zafiksowania na czwartorzędnych rzeczach. To jeszcze można by jakoś tolerować ale pod warunkiem, że przestaniesz podlewać to sosem jakobyś odkrył kamień filozoficzny. Bo wtedy zafiksowanie przeradza się po prostu w szaleństwo. Co do meritum. Kolejnym twoim "kamieniem filozoficznym jest rotacja. Najpierw argument zasadniczy. Trener Jop jej, jak twierdzisz, nie stosuje. Mimo to osiągnął fantastyczny wynik sportowy, w 19 meczach zdobył 43 pkt. Dla porównania, w ekstraklasie lider w 18 kolejkach zdobył 30 pkt, a w 2 lidze drużyna na czubie tabeli w 19 meczach zdobyła 41 pkt. Czyli to pokazuje jak znaczny jest sukces sportowy. I jeszcze 10 pkt przewagi. Trzeba to podkreślić bo próbujesz z tego ironizować. Ale mimo to, pochylmy się dalej nad zagadnieniem Zakładając nawet że jest to argument w jakiejś mierze poważny ( to tylko założenie na potrzeby tego wywodu, w żadnym razie nie uznanie tej racji) , to przyjmij do wiadomości, że to trener Jop jest trenerem Wisły i ma prawo do stosowania swoich metod. I wcale nie przez to, że nie potrafi inaczej ( jak mu imputujesz) ale po prostu NIE CHCE tego stosować. Dlaczego? Bo na przykład jest zwolennikiem szkoły trenerskiej Franka Smudy. Nie stosuje, efekty ma. Koniec. Kropka. Oczywiście w tych wywodach nie zabrakło klasyki: "Takie zachowania w dłuższej perspektywie przyniosą negatywne konsekwencje". Pamiętam jak ta "klasyka" wybrzmiała po słynnym meczy w Mielcu gdzie wygraliśmy 6:0. Ale wg ciebie zwolnienie tempa gry w ostatnich 20 minutach było rzeczą "wołającą o pomstę do nieba" ![]() Tia..., strateg się objawił... Niedostrzegający zupełnie tego , że za rok, dwa, niezależnie od wyników, zapewne nie będzie w klubie tego trenera i większości zawodników. W naszej sytuacji, pod "światłymi" rządami Prezeska maksymalnym obszarem strategicznym jest sezon. Ten bieżący sezon. Koniec. Kropka. I to jeszcze max, bo biorąc nasze wyniki finansowe to i to jest wątpliwe. Ale przejdźmy do przyjemniejszych rzeczy bo przecież idą Święta. Skoro po 19 kolejkach tego sezonu jest bardzo dobrze, więc trenerowi Jopowi należy się podziękowanie. I nic nie wskazuje, żeby awans nie został dowieziony. Mimo braku stosowania "rotacji".
Ostatnio edytowane przez stary dziad : 18.12.2025 o godz. 11:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#179
|
|
Biedny drozdzik, atakowany przez wszystkich idiotów, którzy nic nie rozumieją, tacy sami idioci jak Jop, który się nie zna i właściwie przypadkiem zdobył tyle pkt, a jeszcze na koniec zaliczał serię po 2 mecze bez wygranej pod rząd! No ale idioci zadowoleni bo jest 10 pkt przewagi!!!
Zjebuś podał statystyki prosto z psychiatryka, tu nie zalicza Brody bo bramkarza to on liczył nie będzie, tam nie dodał Kutwy czy innego skoro mu wyszło 13 zamiast 14 nazwisk. Jaroch mało grał, widocznie Jop jeszcze nie ogarnął, ze rotować można nawet kontuzjowanymi graczami. PP zjebuś nie liczy bo po co? Tam minuty są wirtualne. W sumie nie wiem czy jak Colley grał mecz w PP to powinien grać w lidze w tym samym tygodniu czy to już za mała rotacja i za duża eksploatacja? Tu już wyższa matematyka wchodzi, zadanie jak na studiach, "rotuj piłkarzami odpowiednio, nie uwzględniając minut w PP. Oblicz optymalne zapotrzebowanie rotacji, które usatysfakcjonuje zjebusia" Oczywiście grać więcej powinni Sukiennicki, Staszak czy inny Kawała xd No jaja jak s....esyn. Jak ten zjebuś zaczął pisać o braku rotacji to już od początku mówiłęm, że ta cała rotacja to mogła więcej jedynie Bozicia dotyczyć, no i na koniec właśnie on minut podłapał więcej. Żenada, że takie zjeby są tolerowane na forum. Ale już pisałem, drozd jest na tyle głupi z tych wszystkich głupków forumowych, że on na swoje chore tezy czasami poda jakieś przykłady. A jak podaje przykłady to wtedy można wyciągnąć z tego esencję głupoty. Reszta zjebusiów rzuca jedynie swoimi tezami i nic więcej nie dodaje więc ciężko im coś zarzucić ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#180
|
|
Czyli dalej jeden żelazny argument i nic więcej.
Kiedy jego braknie, a końcówka pokazała że nie jest to niemożliwe, to znowu winny będzie zaskroniec, szrot itd, a odpowiedzialny za zeszrotowanie połowy składu, dalej będzie domagał się wzmocnień, które potem przez całą rundę przetrzyma na ławie. 13 zawodników z pola zagrało 92,4 % wszystkich możliwych do rozegrania minut. Kutwa jest wśród nich dla tych bardziej niepozbieranych. To nie ja wsadziłem resztę do jednego worka tylko Jop, sporadycznie wpuszczając ich na boisko, więc do niego pretensje. W lecie ten wspaniały wynik niektórzy przewidzieli, opierając swoje szacunki właśnie na wyrównanej szerokiej kadrze którą Jop dostał, jej potencjał i możliwości widać było w początkowej fazie sezonu. Druga część wyglądała dużo gorzej i Jop za to odpowiada. Piłkarz nawet najbardziej profesjonalny i ambitny kiedy jest lekceważony i pomijany traci zapał mentalnie i pewność siebie na boisku. Trener który tego nie rozumie nie zasługuje na miano dobrego trenera. A to co Jop opowiadał ostatnio w TV to już całkiem zapala czerwoną lampkę. Gorsza forma nie wywołuje jednak niepokoju u trenera obecnego lidera. – Porażka w Bydgoszczy była dla nas bardzo bolesna i wstydliwa. Nie tak to sobie wszystko zaplanowaliśmy. Piłka uczy pokory. Bramki traciliśmy w prosty sposób po stałych fragmentach gry. Musimy jednak oddać Zawiszy to, że wykonywali je bardzo dobrze. Aczkolwiek nie zmienia to faktu, że większości straconych bramek powinniśmy uniknąć, decydujące okazały się błędy indywidualne. Czasem w pewnym dniu gdzieś ucieknie komuś koncentracja i traci się takie gole – powiedział trener Wisły Kraków. – Nie zauważałem w zespole tego, aby jedna porażka wytrącała nas z rytmu. Jako sztab nie zmienialiśmy sposobu pracy. Kontynuowaliśmy to, co robiliśmy od początku. Zobaczymy czy wiosną taka tendencja będzie miała miejsce, lecz nie zakładam, że będziemy przegrywać – dodał. To naprawdę budujące, że nasz trener nie zakłada że będziemy przegrywać ![]() Pytanie czy jeżeli jednak to nadal on i sztab nic nie będą zmieniać. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|