The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97501
Stary 26.07.2025, 21:57
Merkury napisał(a):Wyświetl post
My potrzebujemy nie jednego a dwóch bocznych obrońców, a to tylko transfery do formacji defensywnej, wzmocnienia są potrzebne też na innych pozycjach. Wystarczy kontuzja kogokolwiek w przodzie i będzie dramat.
Na już potrzebujemy jednego. Ew. drugiego można szukać na "wyprzedaży".
Na wiosnę jest szansa, że się Mikulec wykuruje. A jeśli nie to będzie zimowe okno.
I nadal trzeba powtarzać, że należy dawać szanse chłopakom z rezerw bo inaczej nie będzie ludzi na dalszą sprzedaż.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97502
Stary 26.07.2025, 22:09
Niech te chłopaki coś najpierw w tych rezerwach pokażą, a wtedy można rozmawiać o dawaniu szans. My w tym sezonie walczymy o awans, a nie o spadek.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97503
Stary 26.07.2025, 22:37
Arked napisał(a):Wyświetl post
Być może, ale u nas w klubie mają na ten temat inne zdanie lub stosują wobec niego popularne podejście do młodych Polaków w Wiśle, czyli "fake it till you make it". Tak więc oswajałbym się z wizją oglądania Krzyżanowskiego w pierwszym składzie przez kolejne kilka kolejek ligowych. Skoro grał, gdy nie musiał, to tym bardziej będzie grać jak musi.

PS: natomiast najlepszą alternatywą na bok obrony jest prawdopodobnie... Ertlthaler. Bo ma walory defensywne i doświadczenie jako klasyczny boczny pomocnik, a także wytrzymałość i motoryke.
Pomijając już jego oczywiste braki - on nie ma siły na 90 minut gry. A już na pewno nie co tydzień...
Teraz pewnie będzie grał Grujcić, ale podobnie jak Łasicki i Sarrustegui - to nie jest boczny obrońca.

Przynajmniej Austriak ma świetną lewą nogę.

P.S. Tak naprawdę to każdą pozycję jakoś załatamy poza bokami obrony.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.07.2025 o godz. 22:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97504
Stary 26.07.2025, 23:24
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Niech te chłopaki coś najpierw w tych rezerwach pokażą, a wtedy można rozmawiać o dawaniu szans. My w tym sezonie walczymy o awans, a nie o spadek.
Jak na razie dobrze nam idzie, nawet z Krzyżanowskim na lewej obronie.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97505
Stary 27.07.2025, 08:14
Dawać Igbekeme na lewą obronę.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97506
Stary 27.07.2025, 09:22
W dobrze funkcjonującym klubie takie losowe wydarzenia otwierają szansę dla młodych, przynajmniej do czasu jakiegoś transferu. Kuziemka jeszcze tydzień temu był szrotem, Krzyżanowski nie potrafił wrzucić piłki. W tydzień coś się zmieniło? Głównym hamulcem rozwoju młodych jest strach, że raz stracą piłkę źle podadzą niecelnie wrzucą i zostaną szrotem.

Jop na konferencji powiedział bardzo ciekawą rzecz. Idziemy coraz bardziej w stronę indywidualizacji treningu. Moim zdaniem to klucz do rozwoju poszczególnych piłkarzy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97507
Stary 27.07.2025, 10:59
Drozd napisał(a):Wyświetl post
W dobrze funkcjonującym klubie takie losowe wydarzenia otwierają szansę dla młodych, przynajmniej do czasu jakiegoś transferu. Kuziemka jeszcze tydzień temu był szrotem, Krzyżanowski nie potrafił wrzucić piłki. W tydzień coś się zmieniło? Głównym hamulcem rozwoju młodych jest strach, że raz stracą piłkę źle podadzą niecelnie wrzucą i zostaną szrotem.

Jop na konferencji powiedział bardzo ciekawą rzecz. Idziemy coraz bardziej w stronę indywidualizacji treningu. Moim zdaniem to klucz do rozwoju poszczególnych piłkarzy.
chcesz wstawić na lewą Ziarkę?
lub na prawą Chmiela?

fajny pomysł
dla wszystkich rywali

co do Kuziemki
nie podniecałbym się jednym meczem
niech zagra dobry sezon. Taki, w którym spotkań na + będzie więcej niż tych marnych
chłopak ma 19 lat. To pewne, że będzie mu falowała forma. Chodzi o to, żeby on wytrzymał ciśnienie, trener i kibice
i żeby nie robić go nie wiadomo jakim bogiem po jednym (przyznaję, że świetnym) meczu
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97508
Stary 27.07.2025, 11:05
Drozd napisał(a):Wyświetl post
W dobrze funkcjonującym klubie takie losowe wydarzenia otwierają szansę dla młodych, przynajmniej do czasu jakiegoś transferu. Kuziemka jeszcze tydzień temu był szrotem, Krzyżanowski nie potrafił wrzucić piłki. W tydzień coś się zmieniło? Głównym hamulcem rozwoju młodych jest strach, że raz stracą piłkę źle podadzą niecelnie wrzucą i zostaną szrotem.

Jop na konferencji powiedział bardzo ciekawą rzecz. Idziemy coraz bardziej w stronę indywidualizacji treningu. Moim zdaniem to klucz do rozwoju poszczególnych piłkarzy.
Kuziemka nadal może być szrotem. Przypominam podniety z wczesnego okresu Sukiennickiego. To jak jest naprawdę okaże się w dłuższym okresie, bo przecież nawet Boguski w schyłkowym okresie swojej kariery rozgrywał kilka dobrych spotkań w sezonie.

Ogólnie graliśmy do tej pory z przeciwnikami, którzy nie uprzykrzali nam za bardzo życia. Drużynami po zmianach, będącymi w przebudowie. Dopiero cała spotkań da odpowiedź na pytanie czy byli na tym etapie rozgrywek w defensywie wyjątkowymi dziadami czy wprost przeciwnie.

Przy okazji przykład Ertlhaltera pokazuje jak ważny jest zawodnik o takim profilu w składzie.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97509
Stary 27.07.2025, 11:05
emjot napisał(a):Wyświetl post
chcesz wstawić na lewą Ziarkę?
lub na prawą Chmiela?

fajny pomysł
dla wszystkich rywali

co do Kuziemki
nie podniecałbym się jednym meczem
niech zagra dobry sezon. Taki, w którym spotkań na + będzie więcej niż tych marnych
chłopak ma 19 lat. To pewne, że będzie mu falowała forma. Chodzi o to, żeby on wytrzymał ciśnienie, trener i kibice
i żeby nie robić go nie wiadomo jakim bogiem po jednym (przyznaję, że świetnym) meczu
W pierwszym meczu co prawda zaczął tak sobie ale miał udział przy pierwszym golu.
Zobaczymy za tydzień ale widać, że Kuzi ma miejsce na prawym skrzydle i Wisła przede wszystkim powinna pilnować jego parametrów fizycznych. Bo głowę już ma niezłą, a jakby się troszkę mniej bał to miałby już bramkę.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97510
Stary 27.07.2025, 11:41
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
W pierwszym meczu co prawda zaczął tak sobie ale miał udział przy pierwszym golu.
Zobaczymy za tydzień ale widać, że Kuzi ma miejsce na prawym skrzydle i Wisła przede wszystkim powinna pilnować jego parametrów fizycznych. Bo głowę już ma niezłą, a jakby się troszkę mniej bał to miałby już bramkę.
2,3 czy 4 dobre mecze to nadal dowód anegdotyczny
Sukiennicki, Piotruś dowodem że wspomnę tylko tych dwóch
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97511
Stary 27.07.2025, 11:44
Ja w Kuziemce widziałem potencjał już sezon temu (za co zostałem zjechany) ALE niech oszołomy trzymają rączki na kołderce.

I w kwestii sanego Kuziemki, i w kwestii wpychania rezerw na każdą pozycję.

Wzmocnienia minimum na bokach obrony to konieczność, a i na skrzydło by się bardzo przydało.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97512
Stary 27.07.2025, 12:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja w Kuziemce widziałem potencjał już sezon temu (za co zostałem zjechany) ALE niech oszołomy trzymają rączki na kołderce.

I w kwestii sanego Kuziemki, i w kwestii wpychania rezerw na każdą pozycję.

Wzmocnienia minimum na bokach obrony to konieczność, a i na skrzydło by się bardzo przydało.
Już nie przesadzaj please, on zaczął naprawdę dobrze wyglądać w sparingach przed tym sezonem.

Fajnie jakby utrzymał taki poziom.

Tak czy inaczej boczny obrońca na wczoraj jest potrzebny.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97513
Stary 27.07.2025, 12:50
emjot napisał(a):Wyświetl post
chcesz wstawić na lewą Ziarkę?
lub na prawą Chmiela?

fajny pomysł
dla wszystkich rywali

co do Kuziemki
nie podniecałbym się jednym meczem
niech zagra dobry sezon. Taki, w którym spotkań na + będzie więcej niż tych marnych
chłopak ma 19 lat. To pewne, że będzie mu falowała forma. Chodzi o to, żeby on wytrzymał ciśnienie, trener i kibice
i żeby nie robić go nie wiadomo jakim bogiem po jednym (przyznaję, że świetnym) meczu
Napisałem "w dobrze zorganizowanym klubie", a do tego jeszcze nam wiele brakuje. Na szczęście mamy chociaż jakieś rezerwy, których do niedawna nie było wcale.

Do przyszłego poniedziałku raczej nie sprowadzimy obrońcy który wskoczy do składu, w takich losowych sytuacjach plan musi opierać się na tym co już mamy i nie jest to wymysł tylko rzeczywistość. Moim zdaniem powinniśmy zagrać 3 obrońcami. Bo do tego mamy zawodników.


A co do Kuziemki to jego postawa jest papierkiem lakmusowym tego co się dzieje w klubie, jaki jest klimat na treningach czy są perspektywy rozwoju dla niego ale też innych młodych i każdego innego zawodnika. To nie jest kwestia jednego meczu, ale często jeden taki mecz zmienia wszystko. Ostatnio młodzi dawali radę za Hyballi to było 4 lata temu. Miejmy nadzieje że ich postawa to taki przebiśnieg zwiastujący wiosnę.

Kurz napisał(a):Wyświetl post
Kuziemka nadal może być szrotem. Przypominam podniety z wczesnego okresu Sukiennickiego. To jak jest naprawdę okaże się w dłuższym okresie, bo przecież nawet Boguski w schyłkowym okresie swojej kariery rozgrywał kilka dobrych spotkań w sezonie.

Ogólnie graliśmy do tej pory z przeciwnikami, którzy nie uprzykrzali nam za bardzo życia. Drużynami po zmianach, będącymi w przebudowie. Dopiero cała spotkań da odpowiedź na pytanie czy byli na tym etapie rozgrywek w defensywie wyjątkowymi dziadami czy wprost przeciwnie.

Przy okazji przykład Ertlhaltera pokazuje jak ważny jest zawodnik o takim profilu w składzie.
Pedri też może być szrotem wystarczy, że zacznie się opieprzać na treningach. To, że wszyscy prezentują się dobrze jest wynikiem pracy, a nie jakichś zaklęć.


Natomiast teksty o nie uprzykrzaniu nam życie to już szczyt defetyzmu. Wygraliśmy z mistrzem Słowacji, a tam sparing, wygraliśmy z Ruchem, Ruch słaby. Walnęliśmy spadkowicza na wyjeździe, nic to kandydat do spadku. ŁKS miał nas wyjaśnić. Dostali piątaka i dalej to niby nic nie znaczy. Ciekawe co będzie jak wygramy w Tychach .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 27.07.2025 o godz. 13:00.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97514
Stary 27.07.2025, 13:27
Drozd napisał(a):Wyświetl post
W dobrze funkcjonującym klubie takie losowe wydarzenia otwierają szansę dla młodych, przynajmniej do czasu jakiegoś transferu. Kuziemka jeszcze tydzień temu był szrotem, Krzyżanowski nie potrafił wrzucić piłki. W tydzień coś się zmieniło? Głównym hamulcem rozwoju młodych jest strach, że raz stracą piłkę źle podadzą niecelnie wrzucą i zostaną szrotem.

Jop na konferencji powiedział bardzo ciekawą rzecz. Idziemy coraz bardziej w stronę indywidualizacji treningu. Moim zdaniem to klucz do rozwoju poszczególnych piłkarzy.
Krzyzan sam mowil ze we Wloszech byl nacisk na wrzutki.

Ja osoboscie widzie powtorke z rozrywki kiedy Kosowskiemu zrobiono duza krzywde jak go ktos wystawial na LO.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97515
Stary 27.07.2025, 13:38
Akademia twierdzi, że grało 7 wychowanków:
Broda, Duda, Kuziemka, Kutwa, Krzyżanowski, Baniowski i Kawała.

Z czego 4 od pierwszej minuty.
To pokazuje, jak warto w nią inwestować! Trzeba być tylko cierpliwym i dawać tym chłopakom umiejętnie szansę.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97516
Stary 27.07.2025, 13:39
Krzyżan nie ma tego doskoku i zadziorności, które charakteryzują obrońców. Niech idzie na skrzydło i ćwiczy wrzutki.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97517
Stary 27.07.2025, 13:40
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Już nie przesadzaj please, on zaczął naprawdę dobrze wyglądać w sparingach przed tym sezonem.

Fajnie jakby utrzymał taki poziom.

Tak czy inaczej boczny obrońca na wczoraj jest potrzebny.
Jeśli utrzymałby taki poziom, to oznaczałoby nic więcej, niż transfer w zimie, zapewne do Esy. Oczywiście nie utrzyma średniej 3 asyst na spotkanie, ale jeśli do grudnia miałby z 10 asyst i 2 gole, to kolejka ustawi się po niego długa.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97518
Stary 27.07.2025, 13:59
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Pedri też może być szrotem wystarczy, że zacznie się opieprzać na treningach. To, że wszyscy prezentują się dobrze jest wynikiem pracy, a nie jakichś zaklęć.
To nie jest równanie z jedną niewiadomą. Obraz meczu zależy od tego jak prezentują się obie strony. ŁKS na tym etapie to tylko nazwa i jedna wielka niewiadoma. Dopiero kolejne mecze pokażą czy to my gramy tak dobrze czy też przeciwnicy nie zawiesili zbyt wysoko poprzeczki. Jak już napisałem zarówno w pierwszym jak i drugim meczu organizacja gry naszych przeciwników była fatalna.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97519
Stary 27.07.2025, 14:06
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jeśli utrzymałby taki poziom, to oznaczałoby nic więcej, niż transfer w zimie, zapewne do Esy. Oczywiście nie utrzyma średniej 3 asyst na spotkanie, ale jeśli do grudnia miałby z 10 asyst i 2 gole, to kolejka ustawi się po niego długa.
W przypadku utrzymania formy przecież nigdzie nie pójdzie w zimie, najwcześniej w lecie i to jak nie awansujemy.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97520
Stary 27.07.2025, 14:22
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Krzyzan sam mowil ze we Wloszech byl nacisk na wrzutki.

Ja osoboscie widzie powtorke z rozrywki kiedy Kosowskiemu zrobiono duza krzywde jak go ktos wystawial na LO.
Wiadomo... nie wiem kto go przesunął wyżej, Orest czy Franc. Natomiast sprawdziłem i Kosa przyszedł z Zabrza jak miał 22 lata. Krzyżan ma 20 i rok doświadczenia w innym piłkarskim świecie. Wszystko w jego głowie i nogach, byle mu tylko menadżerka nie dopuściła CO2. Ale to już robota dla sztabu. Na konferencji jakiś pismak zadał Jopowi pytanie. Co trener sądzi o grze Kacpra Dudy, on był praktycznie wszędzie. Na co Jop. A co jest Pan jego menadżerem? . To sztab powinien temperować tego typu zagrywki. Do tego potrzeba rywalizacji o miejsce, żeby żaden nie miał prawa myśleć, że coś mu się należy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97521
Stary 27.07.2025, 14:33
Kurz napisał(a):Wyświetl post
To nie jest równanie z jedną niewiadomą. Obraz meczu zależy od tego jak prezentują się obie strony. ŁKS na tym etapie to tylko nazwa i jedna wielka niewiadoma. Dopiero kolejne mecze pokażą czy to my gramy tak dobrze czy też przeciwnicy nie zawiesili zbyt wysoko poprzeczki. Jak już napisałem zarówno w pierwszym jak i drugim meczu organizacja gry naszych przeciwników była fatalna.
Ale w tej nazwie grają poszczególni piłkarze i tak się składa że większość z nich ograniem bije naszych na głowę, Borek to wyliczał tam wielu ma rozegrane po trzy sezony w Ekstraklasie jakieś epizody w drugiej Bundeslidze, jednym słowem na papierze to nie są ogórki i taki Kuziemka musiał wygrywać z nimi pojedynki.

Jest stara prawda tak się gra jak przeciwnik pozwala, pierwsze 15 min Stal jakoś miała odpowiednią organizację gry. Wystarczającą na nas, jak w drugiej połowie się cofnęliśmy to ŁKS potrafił poważnie zagrozić. Więc nie ma żadnych wątpliwości to MY byliśmy na tyle mocni że ani Mielec ani ŁKS nie pierdnęli. Wątpliwości są co do tego czy w kolejnych meczach będziemy potrafili utrzymać ten poziom zaangażowania, koncentracji i skuteczności. Jeżeli tak to żaden przeciwnik w tej lidze nam nie podskoczy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97522
Stary 27.07.2025, 14:50
Plus całej sytuacji jest taki, że póki co z przodu jesteśmy w gazie, więc nawet jak tymczasowo obrona będzie słabsza, można liczyć na to, że wsadzimy tyle bramek co trzeba, żeby jednak przepchnąć mecz - zanim dojdą wyczekiwane ostatnie transfery.
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97523
Stary 27.07.2025, 14:53
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jeśli utrzymałby taki poziom, to oznaczałoby nic więcej, niż transfer w zimie, zapewne do Esy. Oczywiście nie utrzyma średniej 3 asyst na spotkanie, ale jeśli do grudnia miałby z 10 asyst i 2 gole, to kolejka ustawi się po niego długa.
Jeśli Kuziemka będzie miał do grudnia statystyki typu 2g/10a to będzie także najpewniej oznaczało, że Wisła jest na dobrej drodze do awansu. Oby.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97524
Stary 27.07.2025, 16:05
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Dawać Igbekeme na lewą obronę.
A co robi Boguski? Bo ma doświadczenie, grywał u nas na prawej obronie
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97525
Stary 27.07.2025, 16:46
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jeśli utrzymałby taki poziom, to oznaczałoby nic więcej, niż transfer w zimie, zapewne do Esy. Oczywiście nie utrzyma średniej 3 asyst na spotkanie, ale jeśli do grudnia miałby z 10 asyst i 2 gole, to kolejka ustawi się po niego długa.
Klubów Ekstraklasy nie stać na hipotetycznych, polskich 19-letnich skrzydłowych robiących 2 gole i 10 asyst w jednej rundzie. Tacy odchodzą za granicę za 1 mln Euro i więcej. Takie są realia transferowe w Europie. Przypomnijcie sobie Bogacza, co osiągnął, gdzie odszedł i za ile.

Edit: zanim ktoś się odpali - nie uważam, że Kuziemka jest warty miliony Euro i zrobi w tej rundzie nie wiadomo jakie liczby. Pewnie będą typowe góry i doliny formy jak to z młodymi bywa. Oby nie utknął w tych dolinach jak większość. Natomiast trudno nie zauważyć w dobrych chwilach, że przypomina trochę Błaszczykowskiego. Tylko, ze Kuba potrafił tak grać w prawie każdym meczu...
Ostatnio edytowane przez Arked : 27.07.2025 o godz. 16:53.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97526
Stary 27.07.2025, 16:54
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
W przypadku utrzymania formy przecież nigdzie nie pójdzie w zimie, najwcześniej w lecie i to jak nie awansujemy.
Dokładnie.
Zwłaszcza, że ma kontrakt do czerwca z opcją przedłużenia na rok ze strony klubu.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97527
Stary 27.07.2025, 17:38
Arked napisał(a):Wyświetl post
Klubów Ekstraklasy nie stać na hipotetycznych, polskich 19-letnich skrzydłowych robiących 2 gole i 10 asyst w jednej rundzie. Tacy odchodzą za granicę za 1 mln Euro i więcej. Takie są realia transferowe w Europie. Przypomnijcie sobie Bogacza, co osiągnął, gdzie odszedł i za ile.
Bogacz to raczej ewenement na polskim rynku transferowym niż wiarygodny punkt odniesienia. Ile znasz podobnych transferów z I ligi?
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97528
Stary 27.07.2025, 17:41
ale że sprzedajecie już Kuziemkę po jednym meczu na zachód?

aha

lodu proponuję na rozgrzane głowy
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97529
Stary 27.07.2025, 17:50
Tu jak zawsze, otwieranie szampanów po jednej dobrej kolejce a później mokra szmata w pysk xd
Co do Kuziemki czy innych, takie mecze pokazują jedynie, że chłopaki potencjał i możliwości mają. Problem polega na tym, ze póki co w Wiśle nie było nigdy pomysłu jak takich zawodników prowadzić i rozwijać.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97530
Stary 27.07.2025, 17:50
Bardziej bałbym się o Kutwę. Ile on ma kontraktu?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:22.