
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
|
Na wiosnę jest szansa, że się Mikulec wykuruje. A jeśli nie to będzie zimowe okno. I nadal trzeba powtarzać, że należy dawać szanse chłopakom z rezerw bo inaczej nie będzie ludzi na dalszą sprzedaż. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
|
|
Jak na razie dobrze nam idzie, nawet z Krzyżanowskim na lewej obronie.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
|
|
Dawać Igbekeme na lewą obronę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
|
|
W dobrze funkcjonującym klubie takie losowe wydarzenia otwierają szansę dla młodych, przynajmniej do czasu jakiegoś transferu. Kuziemka jeszcze tydzień temu był szrotem, Krzyżanowski nie potrafił wrzucić piłki. W tydzień coś się zmieniło? Głównym hamulcem rozwoju młodych jest strach, że raz stracą piłkę źle podadzą niecelnie wrzucą i zostaną szrotem.
Jop na konferencji powiedział bardzo ciekawą rzecz. Idziemy coraz bardziej w stronę indywidualizacji treningu. Moim zdaniem to klucz do rozwoju poszczególnych piłkarzy. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
|
lub na prawą Chmiela? fajny pomysł dla wszystkich rywali co do Kuziemki nie podniecałbym się jednym meczem niech zagra dobry sezon. Taki, w którym spotkań na + będzie więcej niż tych marnych chłopak ma 19 lat. To pewne, że będzie mu falowała forma. Chodzi o to, żeby on wytrzymał ciśnienie, trener i kibice i żeby nie robić go nie wiadomo jakim bogiem po jednym (przyznaję, że świetnym) meczu ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
|
Ogólnie graliśmy do tej pory z przeciwnikami, którzy nie uprzykrzali nam za bardzo życia. Drużynami po zmianach, będącymi w przebudowie. Dopiero cała spotkań da odpowiedź na pytanie czy byli na tym etapie rozgrywek w defensywie wyjątkowymi dziadami czy wprost przeciwnie. Przy okazji przykład Ertlhaltera pokazuje jak ważny jest zawodnik o takim profilu w składzie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
|
Zobaczymy za tydzień ale widać, że Kuzi ma miejsce na prawym skrzydle i Wisła przede wszystkim powinna pilnować jego parametrów fizycznych. Bo głowę już ma niezłą, a jakby się troszkę mniej bał to miałby już bramkę. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
|
Sukiennicki, Piotruś dowodem że wspomnę tylko tych dwóch ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
|
Ja w Kuziemce widziałem potencjał już sezon temu (za co zostałem zjechany) ALE niech oszołomy trzymają rączki na kołderce.
I w kwestii sanego Kuziemki, i w kwestii wpychania rezerw na każdą pozycję. Wzmocnienia minimum na bokach obrony to konieczność, a i na skrzydło by się bardzo przydało. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
|
Fajnie jakby utrzymał taki poziom. Tak czy inaczej boczny obrońca na wczoraj jest potrzebny. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
||
Do przyszłego poniedziałku raczej nie sprowadzimy obrońcy który wskoczy do składu, w takich losowych sytuacjach plan musi opierać się na tym co już mamy i nie jest to wymysł tylko rzeczywistość. Moim zdaniem powinniśmy zagrać 3 obrońcami. Bo do tego mamy zawodników. A co do Kuziemki to jego postawa jest papierkiem lakmusowym tego co się dzieje w klubie, jaki jest klimat na treningach czy są perspektywy rozwoju dla niego ale też innych młodych i każdego innego zawodnika. To nie jest kwestia jednego meczu, ale często jeden taki mecz zmienia wszystko. Ostatnio młodzi dawali radę za Hyballi to było 4 lata temu. Miejmy nadzieje że ich postawa to taki przebiśnieg zwiastujący wiosnę.
Natomiast teksty o nie uprzykrzaniu nam życie to już szczyt defetyzmu. Wygraliśmy z mistrzem Słowacji, a tam sparing, wygraliśmy z Ruchem, Ruch słaby. Walnęliśmy spadkowicza na wyjeździe, nic to kandydat do spadku. ŁKS miał nas wyjaśnić. Dostali piątaka i dalej to niby nic nie znaczy. Ciekawe co będzie jak wygramy w Tychach .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 27.07.2025 o godz. 13:00.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
||
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
|
Ja osoboscie widzie powtorke z rozrywki kiedy Kosowskiemu zrobiono duza krzywde jak go ktos wystawial na LO. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
|
|
Akademia twierdzi, że grało 7 wychowanków:
Broda, Duda, Kuziemka, Kutwa, Krzyżanowski, Baniowski i Kawała. Z czego 4 od pierwszej minuty. To pokazuje, jak warto w nią inwestować! Trzeba być tylko cierpliwym i dawać tym chłopakom umiejętnie szansę. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
|
|
Krzyżan nie ma tego doskoku i zadziorności, które charakteryzują obrońców. Niech idzie na skrzydło i ćwiczy wrzutki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
|
|
Jeśli utrzymałby taki poziom, to oznaczałoby nic więcej, niż transfer w zimie, zapewne do Esy. Oczywiście nie utrzyma średniej 3 asyst na spotkanie, ale jeśli do grudnia miałby z 10 asyst i 2 gole, to kolejka ustawi się po niego długa.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
|
|
To nie jest równanie z jedną niewiadomą. Obraz meczu zależy od tego jak prezentują się obie strony. ŁKS na tym etapie to tylko nazwa i jedna wielka niewiadoma. Dopiero kolejne mecze pokażą czy to my gramy tak dobrze czy też przeciwnicy nie zawiesili zbyt wysoko poprzeczki. Jak już napisałem zarówno w pierwszym jak i drugim meczu organizacja gry naszych przeciwników była fatalna.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
W przypadku utrzymania formy przecież nigdzie nie pójdzie w zimie, najwcześniej w lecie i to jak nie awansujemy.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
|
Na co Jop. A co jest Pan jego menadżerem? . To sztab powinien temperować tego typu zagrywki. Do tego potrzeba rywalizacji o miejsce, żeby żaden nie miał prawa myśleć, że coś mu się należy.![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
|
Jest stara prawda tak się gra jak przeciwnik pozwala, pierwsze 15 min Stal jakoś miała odpowiednią organizację gry. Wystarczającą na nas, jak w drugiej połowie się cofnęliśmy to ŁKS potrafił poważnie zagrozić. Więc nie ma żadnych wątpliwości to MY byliśmy na tyle mocni że ani Mielec ani ŁKS nie pierdnęli. Wątpliwości są co do tego czy w kolejnych meczach będziemy potrafili utrzymać ten poziom zaangażowania, koncentracji i skuteczności. Jeżeli tak to żaden przeciwnik w tej lidze nam nie podskoczy. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2017
Offline |
|
|
Plus całej sytuacji jest taki, że póki co z przodu jesteśmy w gazie, więc nawet jak tymczasowo obrona będzie słabsza, można liczyć na to, że wsadzimy tyle bramek co trzeba, żeby jednak przepchnąć mecz - zanim dojdą wyczekiwane ostatnie transfery.
![]()
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
|
|
Jeśli Kuziemka będzie miał do grudnia statystyki typu 2g/10a to będzie także najpewniej oznaczało, że Wisła jest na dobrej drodze do awansu. Oby.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
|
|
A co robi Boguski? Bo ma doświadczenie, grywał u nas na prawej obronie
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
|
Edit: zanim ktoś się odpali - nie uważam, że Kuziemka jest warty miliony Euro i zrobi w tej rundzie nie wiadomo jakie liczby. Pewnie będą typowe góry i doliny formy jak to z młodymi bywa. Oby nie utknął w tych dolinach jak większość. Natomiast trudno nie zauważyć w dobrych chwilach, że przypomina trochę Błaszczykowskiego. Tylko, ze Kuba potrafił tak grać w prawie każdym meczu...
Ostatnio edytowane przez Arked : 27.07.2025 o godz. 16:53.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
|
Zwłaszcza, że ma kontrakt do czerwca z opcją przedłużenia na rok ze strony klubu. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
|
|
Bogacz to raczej ewenement na polskim rynku transferowym niż wiarygodny punkt odniesienia. Ile znasz podobnych transferów z I ligi?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
|
|
ale że sprzedajecie już Kuziemkę po jednym meczu na zachód?
![]() aha lodu proponuję na rozgrzane głowy ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Tu jak zawsze, otwieranie szampanów po jednej dobrej kolejce a później mokra szmata w pysk xd
Co do Kuziemki czy innych, takie mecze pokazują jedynie, że chłopaki potencjał i możliwości mają. Problem polega na tym, ze póki co w Wiśle nie było nigdy pomysłu jak takich zawodników prowadzić i rozwijać. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
|
|
Bardziej bałbym się o Kutwę. Ile on ma kontraktu?
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|