The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.08.2024, 18:56
Kutwie odcina prąd, jak dostaje piłkę. Zepsuł większość podań do przodu, plusik za sytuację ze skasowaniem podania w polu karnym.

Uryga ładnie w 4. minucie wrzucił na konia Cziczkana, niewiele brakło, żeby było bezpośrednie czerwo.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 19.08.2024, 19:59
Nie możemy grać Biedrzycki-Uryga. Jeśli już jesteśmy na nich skazani, niech jeden gra, a drugi będzie zmiennikiem. Potrzebujemy tego jednego obrońcy, inaczej walka o awans zostanie odpuszczona na starcie.



Podobnie brakuje nam kogoś do środka. Kutwa sobie dziś nie poradził. Kiss kolejny mecz slabo.


Czerwonej kartki Biedrzyckiego, błędów sędziego, zmarnowanej szansy na 3 punkty szkoda komentować.
Niemniej gdyby nie Rodado, nie mielibyśmy podejścia w tym meczu. Cieszmy się, że go mamy, postarajmy się zamaskować inne braki.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 19.08.2024, 20:24
1. Kutwa,wolny, biega a w zasadzie przemieszcza się na prostych nogach, zero jakiejś ikry, zadziornosci, mógłby brać przykład z Sukiennickiego, który szarpie, walczy. 1 bramka dla Arki na konto Kutwy wg mnie.
2. Pierwsza kartka dla Biedrzyckiego przez Kissa, który go wjebał na minę, ale drugiej kartki, mógł całkowicie uniknąć. Ten typ jest tragiczny, mam nadzieję, że Łasicki go posadzi na ławce
3. Kiss, chłop który w prostej sytuacji albo ważnym momencie się wy*ierdoli, poda do rywala lub sam straci piłkę, tak irytującego piłkarza to dawno nie widziałem...
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 19.08.2024, 19:30
Hahahahahahahaha

WYTRZYMALI JEDEN MECZ BEZ CZERWAA

BIEDRZYCKI CO ZA SERIA XDDDDD
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 19.08.2024, 19:31
na .... Biedrzycki to zrobil?

Co to ....a jest? Wez chlopa na klate, popchnij go delikatnie jak przyjmuje zeby mu odskoczyla.

Pojebalo go zeby chlopa rekami do parteru sprowadzac?

No do ....y nedzy.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 19.08.2024, 19:33
Drozd na pewno nam wyjaśni, że to nie wina Biedrzyckiego.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 19.08.2024, 20:06
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Drozd na pewno nam wyjaśni, że to nie wina Biedrzyckiego.
Takich fauli za który Biedrzycki dostał dwie żółte to Arka miała 15. To, że za złapanie za szyję Starzyńskiego Arka nie dostała czerwonej wyjaśnia nastawienie sędziego.

Więc za przeproszeniem przestań bredzić dziadowski płaczku. Tylko się ciesz bo nie wygraliśmy...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 19.08.2024, 20:11
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Takich fauli za który Biedrzycki dostał dwie żółte to Arka miała 15. To, że za złapanie za szyję Starzyńskiego Arka nie dostała czerwonej wyjaśnia nastawienie sędziego.

Więc za przeproszeniem przestań bredzić dziadowski płaczku. Tylko się ciesz bo nie wygraliśmy...
Wiedziałem, że nie zawiedziesz
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 19.08.2024, 20:12
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Wiedziałem, że nie zawiedziesz
Nie wszyscy są niewidomi ...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 19.08.2024, 21:36
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Wiedziałem, że nie zawiedziesz
W sumie to zmienił temat na sędziów a nie bronił Biedrzyckiego. ;-)
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.08.2024, 05:03
As napisał(a):Wyświetl post
W sumie to zmienił temat na sędziów a nie bronił Biedrzyckiego. ;-)
Czyli klasyczna postawa tej frakcji.
Markusika jak spytasz o błąd Hiszpana to też walnie ci elaborat na inny temat np. Jak to źli Polacy robią błędy
Ostatnio edytowane przez Jagul : 20.08.2024 o godz. 05:23.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 19.08.2024, 19:47
Koniec z pucharami, zapierdalac w lidze.
Biedrzycki wypierdalaj krecic kukurydze do niecieczy bo gra w Wisle to poza twoimi mozliwosciami
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 19.08.2024, 19:57
Biedrzycki jest skończonym debilem
Zresztą wyraz jego twarzy jak schodził z boisku o tym świadczył
A i sędzia chvj
Mecz, szczególnie w pierwszej połowie bardzo dobry
Można było schodzić do przerwy z 3:0 o by było po temacie
Niestety ale jedna osoba strzelająca gole to trochę mało
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 19.08.2024, 19:58
Od 60 minuty nasi totalnie opadli z sił, jak ktoś miał wątpliwości, czy nasi profesjonalni piłkarze są w stanie grać mecze co 3 dni, to dziś dostał odpowiedź.

Biedrzycki to jest jakieś nieporozumienie, dawno tak głupiego piłkarza nie widziałem (no może poza debiutanckim odpałem Kissa).

Kutwa musi zostać jak najszybciej odesłany na STAŁE do rezerw. On nawet biega jak piłkarz wybrakowany.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 19.08.2024, 19:59
Biedrzycki klap klap.
O Arka strzelila bramke po wrzutce za plecy naszych klap klap.

Sedzia .....
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 19.08.2024, 20:10
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Biedrzycki klap klap.
O Arka strzelila bramke po wrzutce za plecy naszych klap klap.

Sedzia .....
Ci co tak rozpaczliwie chcieli więcej Polaków w kadrze Wisły, mogą w pierwszej kolejności znów pogratulować występu Biedrzyckiemu.

No ale niektórzy wolą, abyśmy stawiali na takich zawodników, bo dla nich Hiszpanie tacy jak Rodado to "zwykłe ogóry".

A potem się dziwią, że jest to, co jest.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 19.08.2024, 20:43
Markus napisał(a):Wyświetl post
Ci co tak rozpaczliwie chcieli więcej Polaków w kadrze Wisły, mogą w pierwszej kolejności znów pogratulować występu Biedrzyckiemu.

No ale niektórzy wolą, abyśmy stawiali na takich zawodników, bo dla nich Hiszpanie tacy jak Rodado to "zwykłe ogóry".

A potem się dziwią, że jest to, co jest.
Musisz jednak przyznać, że dzisiaj praktycznie z Hiszpanów grał tylko Rodado.
Baena to jeździec bez głowy, a Carbo miał dzisiaj najsłabszy mecz w Wiśle.
Już w pierwszej połowie Marc grał na zwolnionych obrotach, tracił piłki w pojedynkach jeden na jeden, nie potrafił odpowiednio szybko reagować na sytuacje stykowe, wyciągał nogę w kierunku toczącej się obok niego piłki z takim lagiem, jakby nie spał ostatnią noc.
Podejrzewam, że nie odpoczął dobrze po meczu pucharowym.
Szczytem lenistwa był jego strzał z pola karnego, który ledwo dotoczył się do bramkarza
Potem powtarzał to wszystko w drugiej części gry - był wolny, agresywny tylko wtedy, gdy był przylepiony do rywala, ale gdy do piłki było choć kilka kroków poruszał się jak miś koala - dostojnie, bez pośpiechu, tracąc, co się dało tracić.
Owszem, miał kilka świetnych podań (chyba miał asystę do Rodado?) i kilka (naprawdę kilka) dobrych odbiorów, co niewątpliwie statystyki pokażą
Ale to co odwalił w naszym polu karnym przy drugiej bramce dla arki świetnie podsumowało jego ciężkość, nieruchawość, spóźnienie do piłek - nie wybił piłki, którą miał pod nogami po grze w bilard atakujących arki i naszych obrońców, za to zrobił to rywal zdobywając gola.

Żeby nie było - dla mnie to żaden powód do satysfakcji - kolejny raz widać czego brakuje w składzie - kiedy najlepszy nasz środkowy pomocnik nie gra, i my nie gramy , nie potrafimy zorganizować gry w środku i tracimy przewagę zrobioną przez Rodado z pomocą skrzydeł.

Tak, wiem, że zaraz pójdzie cała wiązka i litania wszystkich Hiszpanów, ktorzy w Polsce się sprawdzili.
Nie neguję.
Twierdzę tylko, że to nie był dzień Carbo. Wielka szkoda, ale niekt nie może grac na 100% we wszystkich meczach sezonu.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 19.08.2024 o godz. 20:46.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 19.08.2024, 19:59
Ja nie wiem kto tego Biedrzyckiego wymyslil, ani on jakis dobry jest ani inteligentny.
Pierwsza czerwona kartke dostal bo zapomnial pokryc napastnika a teraz bo totalnie bez potrzeby zapasniczym chwytem powalil przeciwnika na ziemie.

Typ jest slaby i dodatkowo glupi.

nie mowie, ze porazka przez niego ale to co typ odpierdala to nawet na orliku nie ma. Naprawde przedziwny przypadek.

*Oczywiście nie porażka tylko strata punktów.
Ostatnio edytowane przez As : 19.08.2024 o godz. 20:02.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 19.08.2024, 20:00
Jarzebak ty śmieciu.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 19.08.2024, 20:37
Kupili słabiutkich piłkarskich obrońców, to nic dziwnego, że cała gra defensywna od wielu już meczów wygląda adekwatnie słabo.

Ale tak to jest, jak podstawowym kryterium ocenienia i sprowadzenia zawodników jest tym razem to, aby przynajmniej kilku miało polski paszport i pierwszoligową przeszłość, bo ktoś sobie wymyślił, że znajomość pierwszej ligi coś zapewnia

Efekty widzimy. Współczuję Moskalowi, że z takiego materiału musi próbować tworzyć drużynę mającą również skutecznie się bronić. Niestety, nie może on przeskoczyć ograniczeń jakości swoich piłkarzy. I tak sobie radzi nad wyraz dobrze.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 19.08.2024, 20:40
Markus napisał(a):Wyświetl post
Kupili słabiutkich piłkarskich obrońców, to nic dziwnego, że cała gra defensywna od wielu już meczów wygląda adekwatnie słabo.

Ale tak to jest, jak podstawowym kryterium ocenienia i sprowadzenia zawodników jest tym razem to, aby przynajmniej kilku miało polski paszport i pierwszoligową przeszłość, bo ktoś sobie wymyślił, że znajomość pierwszej ligi coś zapewnia

Efekty widzimy. Współczuję Moskalowi, że z takiego materiału musi próbować tworzyć drużynę mającą również skutecznie się bronić. Niestety, nie może on przeskoczyć ograniczeń jakości swoich piłkarzy. I tak sobie radzi nad wyraz dobrze.
Nikt nie karze trenerowi ustawiać w pionie najwolniejszych zawodników w kadrze i grać pressingiem na połowie rywala. Zawodnicy to jedno ale trener takie rzeczy powinien widzieć bo kolejne czerwone kartki będą kwestia czasu.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 19.08.2024, 20:00
Rodado moze i sam tylko strzela bramki, ale mamy w zespole takiego debila co wylapuje 2 czerwona w swoim 3 meczu ligowym i niweczy wysilek calego zespolu. Jak nazwa to jak nie sabotaz? Na .... tu przyszedl?
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 19.08.2024, 20:01
Tak jakby ktoś miał nadzieję (PORAZ KOLEJNY) że dobry mecz pucharowy cokolwiek znaczy XDD

Ehh dobrze nie być już naiwniakiem w tym sezonie
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 19.08.2024, 20:01
Biedrzycki OQ 1000.
Sędzia złodziej.
Rodado - absolutnie ponad tą ligę, geniusz. Miał pòł sytuacji i dwa gole z tego strzelił.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 19.08.2024, 20:01
Wychodzimy na mecz w 10, kończymy w 9. Natomiast od 60 minuty praktycznie nie istnieliśmy. Pomijając pracę sędziego wynik mimo wszystko sprawiedliwy. Powoli trzeba się oswajać, że ekstraklasy po tym sezonie raczej nie będzie.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 19.08.2024, 20:04
thechris napisał(a):Wyświetl post
Wychodzimy na mecz w 10, kończymy w 9. Natomiast od 60 minuty praktycznie nie istnieliśmy. Pomijając pracę sędziego wynik mimo wszystko sprawiedliwy. Powoli trzeba się oswajać, że ekstraklasy po tym sezonie raczej nie będzie.
No po 4 kolekcjach możesz śmiało obstawiać brak awansu
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 19.08.2024, 20:10
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
No po 4 kolekcjach możesz śmiało obstawiać brak awansu
Tak bo nie mamy składu na długoterminową kampanię tylko co najwyżej na pojedyńcze zrywy jak domowy mecz ze Spartakiem. Skład nie jest lepszy niż sezon temu, w którym skończyło się 10 miejscem i nie zanosi się na jego wzmocnienie.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 19.08.2024, 20:26
thechris napisał(a):Wyświetl post
Tak bo nie mamy składu na długoterminową kampanię tylko co najwyżej na pojedyńcze zrywy jak domowy mecz ze Spartakiem. Skład nie jest lepszy niż sezon temu, w którym skończyło się 10 miejscem i nie zanosi się na jego wzmocnienie.
Nie chodzi o skład a o drużynę. Js ją od kilku spotkań widzę.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 19.08.2024, 20:49
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi o skład a o drużynę. Js ją od kilku spotkań widzę.
Właśnie skład jest problemem. Wypadł Colley to nasza obrona istnieje tylko teoretycznie. Wypadłby Angel to tak samo byłoby z ofensywą. Awans takim składem jak obecnie byłby dla mnie turbo niespodzianką.
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 19.08.2024, 20:05
Optymista:
Cud i sukces z Tranavą.

Pokonanie mocny Ruch
Remis z mocną Arką grając w 10



Pesymista (realista):
Cudem wygraliśmy z cienkim Spartakiem dopiero w karych - bycie frajerem blisko jakby leszcz z Trnawy strzelił karnego

Ruch jest słabiutki

Prowadzimy 2-0 z Arką wiele okazji i nie wygrywamy meczu


Ps Mikulec w obronie to plus dla przeciwników. Gość nie umie bronić o reszcie naszych obronców nie wspomnę - parodia
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:23.