The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.08.2024, 00:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tym bardziej że wiadomo było że para Colley - Uryga zagra też (a raczej miała zagrać) w Pruszkowie bo to byli jedyni dostępni stoperzy na ten mecz. Nawet Karcz sugerował że Colley odpocznie w Wiedniu.

To masz. Jeśli gdzieś Moskal mógł zrobić inaczej to właśnie w tej sytuacji.

A Olejarka jest już skreślony. Tu już tylko szukają mu klubu.
Dla mnie Olejarka/Starzyński/Młyński to zapchajdziury. Wiadomo że nic sensownego nie zrobią na 99%, chodzi o to żeby Rodado odpoczął. Także równie dobrze mógł wejść albo Młyński, albo Olejarka, jeden kij.

Nie podoba mi się brak rotacji, zwłaszcza że wyniki i tak są do dupy... Mamy kadrę o wiele słabszą niż w zeszłym sezonie, tym bardziej wypadałoby oszczędzać tych nielicznych piłkarzy którzy coś grają.

Moim zdaniem tutaj nic nie usprawiedliwia Moskala. Zmęczony Rodado i tak nic nie zrobił po wejściu Zwolińskiego. To nie jest skrzydłowy którego Moskal próbuje z niego zrobić.

@Jaroo1
Broda był kontuzjowany, Białorusin nie miał papierów, a nie jest takim asem żeby go z miejsca wpuszczać za Ratona kiedy już je dostał. W Twojej chorej głowie to spisek, w rzeczywistości - to wszystko rezultat kretyńskiej decyzji postawienia na Brodę jako numeru dwa, w połączeniu z kontuzją juniora i wysypaniem się tematu młodzieżowca z ZL. Raton usiadł ostatecznie na ławce po słabym meczu. Cziczkan cudów też nie gra. Broda dostał za nic mecz ze Spartakiem i zawalił bramkę.
Ostatecznie ani Raton nie był taki zły, ani Cziczkan taki dobry żeby to robiło różnicę. A Broda jest bo jest, jedyne co o nim można napisać to że jeszcze nie złapał kontuzji.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.08.2024 o godz. 00:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:56.