wolfy napisał(a):

Co Ty sobie widziałeś czy nie widziałeś to już jest Twoja prywatna sprawa. Za to statystyki i samo oglądanie meczy pokazuje że:
- tworzymy mało sytuacji
- te które tworzymy psujemy beznadziejnym wykończeniem.
Taki Sukiennicki fajnie biega, ale ma stopy z drewna. Co z tego że minie kogoś skoro źle strzeli/poda. Baena - kolejny.
Jedyny oprócz Rodado który coś realnie kreuje to Gogół - ma wrzutkę, ma strzał, ale na razie nic z tego nie wynika.
Powtarzam - Goku i Sobczak dali ponad 20 goli i ok 10 asyst. Na razie nikt nie przejął od nich pałeczki.
|
Reasumując mamy na dzień dzisiejszy gorszą kadrę niż w ubiegłym sezonie a doszło kilka spotkań więcej plus już z początku sezonu mamy szpital. Ciężko być optymistą w tym stanie rzeczy.